Šis nekilnojamasis turtas parduotas Peržiūrėkite panašų turtą vietovėje Calpe
6 Bed Bungalow in Calpe Vietovėje Calpe, Vila

6-miegamasis Bungalas mieste Calpe

Ši 6 miegamųjų vila, esanti Calpe, Alicante, Ispanijoje, yra 800 m² sklype, kurio bendras plotas 356 m². Neabejotinai 3 vonios kambariai, suteikiantys erdvią gyvenamąją erdvę. Turtas yra netoli pakrantės, vos už kelių žingsnių nuo paplūdimių, apsuptas miesto patogumų. Regionas garsėja savo švelniu klimatu ir gausia saulės šviesa, siūlydamas gyventojams Viduržemio jūros regiono gyvenimo būdą. Vila yra strategiškai patogioje vietoje, su lengvu priėjimu prie vietinių lankytinų vietų ir transporto mazgų.

€945,000 Parduota
Šis nekilnojamasis turtas nebeprieinamas
6
Miegamieji
3
Vonios kambariai
356 m²
Gyvenamasis plotas
€945,000 Parduota
Kaina
1.1 km
Iki paplūdimio

Projekto analizė

Svarbios vietovės, namų, projekto etapo ir dėmesio punktų charakteristikos.

Vieta

Šis būstas yra Calpe, gyvybingame Alicante provincijos pakrantės savivaldybėje. Jis yra įsikūręs Peñón d'Ifac gamtos parko papėdėje, netoli Viduržemio jūros. Regionas siūlo unikalią aplinką, kurioje dera pakrantės gyvenimas ir kalnų ramybė, su daugybe gamtos grožybių ir miesto patogumų.

Planas

Ši erdvi 6 miegamųjų ir 3 vonios kambarių vila tinka didelėms šeimoms arba asmenims, kuriems reikia papildomos erdvės svečiams ar pomėgiams. 800 m² sklypas suteikia pakankamai vietos lauko veiklai ir sodininkystei. Patogi vieta netoli paplūdimių ir įvairių patogumų daro ją praktišku ir patogiu pasirinkimu.

Projekto būklė

2021 m. pastatytas turtas yra modernios architektūros ir Calpe pakrantės aplinkos derinys. Turtas sukurtas taip, kad suteiktų komfortą ir stilių, akcentuojant funkcionalumą ir estetiką. Būdamas naujesnis projektas, jis tikriausiai atitinka dabartinius statybos standartus ir dizaino tendencijas.

Dėmesio punktai

Šiame būste nėra tam tikrų patogumų, tokių kaip privatus baseinas ar oro kondicionierius, kurie gali būti įprasti kituose būstuose. Atstumas iki oro uosto taip pat gali būti svarbus veiksnys, nes artimiausias oro uostas yra gana toli. Be to, viešojo transporto galimybės rajone gali būti ribotos, todėl gali prireikti naudotis privačiu automobiliu.

Gyvenimas ir apylinkės

Šis turtas puikiai tinka šeimoms, ieškančioms erdvių namų, arba asmenims, kuriems reikia namų biuro ar vietos svečiams apgyvendinti. Jis taip pat patrauklus tiems, kurie teikia pirmenybę artumui prie paplūdimių ir miesto patogumų. Viduržemio jūros klimato ir lauko veiklų mėgėjai čia ras aplinką. Tai taip pat gali būti geras pasirinkimas ieškantiems nekilnojamojo turto Alicante provincijoje poilsiui ar nuolatinei gyvenamajai vietai. Artumas prie golfo aikštynų ir gamtos parkų taip pat traukia sporto ir gamtos entuziastus.

Statybos kokybė ir apdaila

Kaip nauja statyba iš 2021 m., vila turėtų pasižymėti šiuolaikiniais standartais ir apdaila. Nors konkretūs detalės čia nepateikiamos, nauji statiniai paprastai naudoja kokybiškas medžiagas, daug dėmesio skiriant energijos efektyvumui ir ilgaamžiškumui. Aukštos kokybės virtuvės ir vonios kambariai paprastai yra išskirtinis šio tipo turto bruožas, siūlantis funkcionalumą ir estetinį patrauklumą. Turto orientacija į pietus taip pat užtikrina gausų natūralų apšvietimą interjere.

Apylinkės ir gyvenimas

Kaina ir pasiekiamumas

Ši vila kainuoja nuo 945 000 eurų. Su 6 miegamaisiais ir 3 vonios kambariais bei erdvia 356 m² gyvenamąja erdve, ji yra svarbus turtas rinkoje. 800 m² sklypo plotas suteikia papildomos vertės. Turto kainodara atspindi jo puikią vietą Calpe mieste, modernius patogumus ir potencialą kaip nuolatinę rezidenciją ar poilsio namus.

€945,000 Parduota
Kaina
6
Miegamieji
356 m²
Gyvenamasis plotas
3
Vonios kambariai

Apylinkės ir gyvenimas

Šis turtas Calpe mieste siūlo gyvenimo būdą, kuriame dera miesto patogumai ir pakrantės gyvenimas. Artumas prie paplūdimių ir įvairių patogumų, tokių kaip parduotuvės, restoranai ir vaistinės, daro kasdienį gyvenimą patogiu. Gausus saulės šviesos ir vidutiniškų temperatūrų regionas idealiai tinka lauko veiklai ir Viduržemio jūros klimato mėgavimuisi. Peñón d'Ifac gamtos parkas yra netoliese, siūlantis galimybes žygiams ir vaizdingų vaizdų mėgavimuisi. 32 vietinės šventės ištisus metus suteikia gyventojams kultūrinių patirčių.

Prašyti informacijos

Vieta ir apylinkės: Calpe

Apylinkės ir susisiekimas

Calpe siūlo gyventojams gyvybingą gyvenimo aplinką. Miestas, kurio plotas 23,5 km² ir gyventojų tankumas beveik tūkstantis žmonių kvadratiniame kilometre, suteikia miesto gyvybingumo. Tačiau jis yra įsikūręs Peñón d'Ifac gamtos parko papėdėje, suteikdamas ramią aplinką. Vidutinės temperatūros svyruoja tarp 12-27 °C, o gausi saulės šviesa ištisus metus daro šią vietą idealią lauko veiklai. 136 restoranų, 2 mokyklų ir 9 vaistinių buvimas patenkina įvairius poreikius.

Žemėlapis ir vieta

Calpe yra įsikūręs Alicante provincijos pakrantėje, didingo Peñón d'Ifac kalno papėdėje. Žemėlapyje parodyta turto vieta miesto aplinkoje, netoli paplūdimių, parduotuvių ir gamtos parko. Jis pabrėžia patogų transporto tinklą, įskaitant netoliese esantį viešąjį transportą ir pagrindinius kelius.

Luchtfoto van Calpe, Spanje, met uitzicht op de kustlijn en omliggende huizen.

Vieta regione

Calpe yra įsikūręs Marina Alta regione Alicante provincijoje, kaip Costa Blanca dalis. Jis strategiškai įsikūręs Viduržemio jūros pakrantėje ir garsėja savo ikoniniu Peñón d'Ifac kalnu. Artumas prie kitų populiarių miestų, tokių kaip Altea ir Benissa, taip pat lengvas priėjimas prie didelių miestų, tokių kaip Valensija ir Alicante, daro jį idealiu pagrindu regiono tyrinėjimui.

Susisiekimas ir infrastruktūra

Nekilnojamasis turtas yra patogiai pasiekiamas pėsčiomis nuo paplūdimių, artimiausias paplūdimys Cala la Mançanera yra vos už 1,1 km. Prekybos centras (63 m) ir vaistinė (163 m) yra netoliese, užtikrinant kasdienio gyvenimo patogumą. Artimiausios sporto įstaigos yra vos už 0,1 km. Pagrindinės lankytinos vietos, tokios kaip Observatorio Aves en Las Salinas, yra už 1,6 km. Rajoną aptarnauja 2 autobusų linijos ir 11 autobusų stotelės, palengvinančios mobilumą. Artimiausia Calp traukinių stotis yra už 1,4 km, o pagrindinis Alicante-Elche oro uostas yra maždaug 67 km atstumu.

Iki paplūdimio 1.1 km
Alicante-Elche (ALC) 67 km
Valencia (VLC) 104 km
Calp 1.4 km
Olla Altea 7.6 km

Šaltinis: OpenStreetMap, Google Maps

Panoramisch uitzicht op Calpe met de Peñón de Ifach rots.

Gamta ir klimatas

Alt text: Spacious room with ocean view, balcony, and modern amenities.

Calpe pasižymi Viduržemio jūros klimatu, vidutinė metinė temperatūra yra 18,6 °C, o metiniai vidurkiai svyruoja nuo 12 °C iki 27 °C. 3 840 valandų saulės šviesos per metus daro šią vietovę populiariu lauko veiklų kelionės tikslu. Šiltesni mėnesiai siūlo iki 5 mėnesių komfortišką vandens temperatūrą, idealiai tinkamą plaukimui. Teritorijos aukštis virš jūros lygio yra 14 metrų, su švelniu reljefu, o nuolydis link paplūdimio yra ypač mažas, tik 0,9%.

3840 Saulėtos valandos/m.
5 Maudymosi sezonas (mėn.)
18.6°C Vid. metinė temp.
14m Aukštis virš jūros lygio

Šaltinis: Open-Meteo (2020, 2025 vidurkis)

Paplūdimiai ir poilsis

Calpe didžiuojasi trimis Mėlynosios vėliavos paplūdimiais: Cantal Roig, La Fossa ir L'Arenal-Bol, užtikrinančiais aukštos kokybės paplūdimio patirtį. Paplūdimiai yra vos už kelių kilometrų nuo turto. Golfo mėgėjai gali žaisti Club de Golf Ifach, esančiame 6,5 km atstumu, arba Altea Club de Golf, esančiame 7,0 km atstumu. Rajone taip pat yra daugybė sporto centrų, tokių kaip Pavelló Esportiu Ifac, vos už 0,1 km, siūlantys įvairias laisvalaikio ir sporto galimybes.

Paplūdimiai

  • Cala la Mançanera 1.1 km
  • Cala del Morelló 1.3 km
  • Platja del Cantal Roig Blue Flag 1.8 km
  • Cala les Urques 2 km
  • Cala el Racó 2.3 km
  • Cala Gasparet 2.6 km

Golf

  • Club de Golf Ifach 6.5 km
  • Altea Club de Golf 7.3 km
  • Club de Golf Jávea 14.1 km

Šaltinis: Blue Flag 2026, OpenStreetMap

Luchtfoto van Calpe, Spanje, met jachthaven, stranden, gebouwen en bergen.

Vieta regione

Vietovės gidas: Calpe

Calpe is a coastal municipality located in the comarca of Marina Alta, in the province of Alicante, Valencian Community, Spain, by the Mediterranean Sea. It has an area of 23.5 km2 (9.1 sq mi) and a population density of 990 inhabitants per square kilometre (2,600/sq mi). The city lies at the foot of the Penyal d'Ifac Natural Park. In 2022 the population was 24,096 inhabitants.

Pagrindiniai faktai

23.5 km² Plotas

Klimatas

Mėnuo Vid. temperatūra Krituliai
Sausis 11.6°C 68 mm
Vasaris 11.7°C 41 mm
Kovas 14.1°C 45 mm
Balandis 16.1°C 44 mm
Gegužė 18.9°C 43 mm
Birželis 23.0°C 21 mm
Liepa 26.2°C 7 mm
Rugpjūtis 26.8°C 10 mm
Rugsėjis 24.0°C 44 mm
Spalis 19.8°C 87 mm
Lapkritis 15.7°C 76 mm
Gruodis 12.3°C 61 mm

Artimos paslaugos

136 restaurant
2 school
9 pharmacy
8 bank
14 cafe
1 dentist

Aukštis ir reljefas

14m Aukštis virš jūros lygio
1.1 km Iki paplūdimio
0.9% Nuolydis iki paplūdimio

Transportas

67 km Alicante-Elche (ALC)
104 km Valencia (VLC)
456 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
1.4 km Calp
7.6 km Olla Altea
8 km Benissa
0.3 km Estació d'Autobusos de Calp

Projekto detalės

Projektas 6 Bed Bungalow in Calpe
Miestas Calpe
Regionas Costa Blanca
Kaina €945,000 Parduota
Gyvenamasis plotas 356 m²
Kaina už m² €2,654 / m²
Miegamieji 6
Vonios kambariai 3
Parkavimas Ne
Baseinas Ne
Sodas Ne
Statybų statusas sold
Iki paplūdimio 1.1 km
Pabaiga 1970
Skelbta 2026-05-19

Ref: VL744640

Šaltinis: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Santrauka

  • 6 miegamųjų, 3 vonios kambarių vila Calpe mieste, Ispanijoje, pradedant nuo 945 000 EUR.
  • 800 m² sklypas, 356 m² gyvenamasis plotas, pastatyta 2021 m.
  • Pėsčiomis pasiekiami paplūdimiai ir miesto patogumai, prekybos centras vos už 63 metrų.
  • Gausi saulės šviesa ir Viduržemio jūros klimatas, vidutiniškai 3 840 valandų per metus.
  • Netoli Peñón d'Ifac gamtos parko, siūlantis lauko veiklas ir gamtos kraštovaizdžius.

Regioninis palyginimas

Palyginti su kitais projektais Calpe mieste, tokiais kaip JADE (Calpe, nuo 670 000 EUR) ir PROJECT 026 (Calpe, nuo 1 190 000 EUR), šis turtas yra vidutinės ir aukštesnės kainos segmente. JADE projektas gali pasiūlyti konkurencingesnę pradinę kainą, o PROJECT 026 atstovauja prabangesnį variantą. Palyginus su OCEANIC APARTMENTS Rojales mieste (nuo 475 000 EUR), šis turtas yra kitoje vietovėje ir turi žymiai skirtingą kainą, o tai rodo regioninius kainų skirtumus. Calpe nekilnojamojo turto kainos paprastai atspindi jų artumą prie paplūdimių, gamtos objektų, tokių kaip Ifac kalnas, ir įdiegtą miesto infrastruktūrą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie yra Calpe paplūdimių ir urbanizacijos ypatumai?
Calpe didžiuojasi trimis Mėlynosios vėliavos paplūdimiais, įskaitant Cantal Roig, La Fossa ir L'Arenal-Bol. Tai 23,5 km² urbanizuota teritorija, kurios gyventojų tankumas siekia beveik tūkstantį žmonių kvadratiniame kilometre, siūlanti miesto patogumus ir esanti arti Peñón d'Ifac gamtos parko.