2 Bed Keskmise korruse korter in Selwo - Selwo, Korter

2-magamistuba Keskmise korruse korter kohas Selwo

See nurkkapinna asub Selwos Málagas, kodus asukohaga La Resina golfiväljakul, tuntud Sunset Golfi kogukonnas. Kagapoolse orientatsiooniga korter on ehitatud nautima maksimaalset päikesepaistetevastuvõttu ja pakub avarat elamispinda kahele magamistoale ja kahele vannitoale. Koos 145 m² elamispinnaga on see valmis korter, mis sobib nii püsivalt elamiseks kui investeerimiseks.

€419,000
2
Magamistuba
2
Vannituba
145 m²
Elupinda
€419,000
Hind
Valmis
Ehitusjärk

Projekti analüüs

Asukoha, kodude, ehitusjärku ja tähelepanu punktide põhiomadused.

Asukoht

Asukoht asub 80 meetri kõrgusel merepinnast, mis pakub võimaluse nautida mõõdukat kliimat ilma liigse niiskuseta. Korteri läheduses on mitmed golfiväljakud, lähim ainult 1,7 km kaugusel. Piirkond on üsna rahulik, kuid samas ligipääsetav suurematele linnadele nagu Marbella (19 km) ja Estepona.

Põhiplaan

Korter sobib häile, kes otsivad ruumikust ja praktilisust. Kaks magamistuba ja kaks vannituba pakuvad piisavalt ruumi väiksele perese või paarile. Suur terrass võimaldab nautida väljasõite ja mediterrane elustiili. Ühiskondlik bassein ja aiad pakuvad lisavõimalusi puhkamiseks.

Olek

Projekt on valmis ehitatud, mis tähendab, et ostjaid ootab otsene kohaleminek ilma ehitusperioodi riskideta. Korter on kohe kasutamiseks võõrustamiseks, elamiseks või üürimiseks. Valmis ehitus vähendab ootusaega ja annab võimaluse kohesele sisseseadmisel.

Tähelepanu punktid

Korter asub üsna eraldatud piirkonnas, mis võib tähendada piiratud jalakäijate võimalusi. Autot soovitatakse kasutada igapäevaste toimetuste jaoks, kuigi mõned põhilised teenused on läheduses. Piirkonnas on vähe restorane ja kauplusi 2 km raadiuses, mis võib nõuda sagedasemalt sõitmist keskustesse.

Projekti detailid

Projekt 2 Bed Keskmise korruse korter in Selwo
Linn Selwo
Piirkond Costa del Sol
Hind €419,000
Elupinda 145 m²
Hind/m² €2,889 / m²
Terrass 38 m²
Magamistuba 2
Vannituba 2
Parkimine Jah
Bassein Jah
Aed Jah
Ehitusjärk key_ready
Valmimine 2006
IBI €130
Prügimaks €536
Avaldatud 2026-05-20

Ref: VL614649

Allikas: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Elustiil & ümbrus

See korter sobib paarile või väiksele perese, kes soovib elada aastaringi või kasutada seda puhkepettuna. See sobib häile investeerijale, kes otsib pikaajalist kasumit Costa del Solil, eriti arvestades piirkonna arengut ja golfiturismi kasvu. Korter sobib ka häile inimesele, kes soovib aktiivset elustiili golfi, randade ja väiksemate linnade läheduses. Välismaalane, kes soovib elada Hispaanias kuid samal ajal olla rahulikus, turvalises ja hästi hooldatud kogukonnas, leiab siit sobiliku lahenduse.

Ehituskvaliteet

Korteri ehitusel on kasutatud kvaliteetseid materjale, sealhulgas vastupidavat portselani põrandakatteid ja alumiiniumist välisuksi topeltklaasiga. Kortel on keskküte ja jahutus, mis tagab mugavuse aastaringselt. Sisseehitatud kapid pakuvad piisavalt hoiuruumi, samal ajal kui hea soojus- ja heliisolatsioon tagavad rahuliku ja mugava elukeskkonna. Vannitoad on hästi planeeritud ja üks neist on ühendatud peamise magamistoaga. Köök on varustatud kõikvõimalike tarvikutega, mis võimaldavad kohe sisse kolida.

Ümbrus & elustiil

Hind & saadavus

Korteri hind algab 419 000 eurost, mis sisaldab 145 m² elamispinda, kahte magamistuba, kahte vannituba, terrassi, allpoolset parkimisruumi ja panipaika. Selle hinna eest saab omanikul piisavalt ruumi ja võimalusi nii elamiseks kui investeerimiseks. Võrreldes sarnaste projektidega piirkonnas on hind konkurentsivõimeline, eriti arvestades korteri asukohti, suurust ja valmis olekut.