2 Bed דירה בקומה אמצעית in Selwo ב- Selwo, דירה

2-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- Selwo

דירת פינה בעלת טרסה גדולה, תקרות גבוהות, תאורה טבעית יוצאת דופן ופוטנציאל השקעה חזק במיליית הזהב החדשה. ממוקמת באזור המבוסס של לה רסינה גולף, בתוך קהילת סנסט גולף המוכרת, דירה זו מייצגת הזדמנות תחרותית עבור רוכשים המחפשים שטח, איכות חיים וערך לטווח ארוך באחד האזורים המבטיחים ביותר בין אסטפונה למרביה.

€419,000
2
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
145 m²
שטח דירה
€419,000
מחיר
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הפרויקט ממוקם בסלוו, מאלגה, במרחק 3 ק"מ מהחוף ובקרבת מגרשי גולף מובילים. המיקום מציע נגישות למרכז אסטפונה תוך 5 דקות נסיעה ולמרביה ופוארטו בנוס תוך 10 דקות, עם גישה ישירה לכבישים מהירים A-7 ו-AP-7.

תוכנית דירה

הדירה עונה על צורכי דיור עבור זוגות או משפחות קטנות המחפשות מרחב מחיה נרחב עם 2 חדרי שינה כפולים ו-2 חדרי אמבטיה. התכנון הפתוח והטרסה הפרטית תומכים באורח חיים חוצה פנים-חוץ, אידיאלי לאקלים הים תיכוני.

סטטוס בנייה

הפרויקט כבר הושלם ומוכן לאכלוס מיידי. מאפייני הבנייה כוללים רצפות פורצלן עמידות, נגרות אלומיניום חיצונית עם זגוגית כפולה, מיזוג אוויר מרכזי ובידוד תרמי ואקוסטי איכותי, המבטיחים נוחות מידית לדיירים.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו מתאים לאלו המחפשים בידוד מוחלט מהסביבה העירונית, שכן הוא חלק מקהילה קיימת. עקב המיקום באזור גבעות, אנשים עם מגבלות ניידות קשות עשויים למצוא את הגישה מאתגרת ללא תחבורה פרטית.

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed דירה בקומה אמצעית in Selwo
עיר Selwo
אזור Costa del Sol
מחיר €419,000
שטח דירה 145 m²
מחיר למ"ר €2,889 / m²
מרפסת 38 m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
סיום 2006
ארנונה/שנה €130
אגרה על פסולת/שנה €536
פורסם 2026-05-20

Ref: VL614649

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

דירה זו מתאימה לזוגות עובדים המחפשים דיור ראשי או משנה באזור הקוסטה דל סול. המיקום בסמוך למגרשי גולף ובמרחק נסיעה קצר לחוף הופך אותה לאידיאלית לאלו המעריכים פעילות חוצה פנים-חוץ. גם משקיעים המחפשים נכס באזור מתפתח עם פוטנציאל ערך ימצאו עניין במיקום בין אסטפונה למרביה, שני מרכזים עירוניים בצמיחה. הקהילה הסגורה עם שמירה 24/7 מספקת ביטחון, מה שהופך אותה למתאימה גם לתושבים חלקיים הנוכחים בספרד רק חלק מהשנה.

איכות בנייה וגימור

איכות הבנייה והסיום בדירה זו עומדות בסטנדרטים גבוהים. הרצפות עשויות פורצלן עמיד המבטיח אריכות ימים וניקוי קל. החלונות והדלתות החיצוניים עשויים אלומיניום איכותי עם בידוד כפול, המספק בידוד תרמי ואקוסטי יעיל. מערכת מיזוג האוויר המרכזית מאפשרת שליטה מלאה על הטמפרטורה בכל חדרי הדירה. הארונות הבנויים מציעים קיבולת אחסון נדיבה עם פתרונות ארגון פנימיים. הבידוד התרמי בקירות ובתקרה מבטיח יעילות אנרגטית והפחתת עלויות חימום וקירור.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

המחיר המתחיל עבור דירות בפרויקט זה עומד על €419,000, עבור דירה בשטח של 145 מ"ר עם 2 חדרי שינה ו-2 חדרי אמבטיה. מחיר זה כולל חניה פרטית מקורה וחדר אחסון, המהווים ערך מוסף באזור שבו מקומות חניה נדירים. עלות המ"ר עומדת על כ-€2,888, תעריף תחרותי ביחס לאזור המיליית הזהב החדשה.

€419,000
מחיר
2
חדרי שינה
145 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה
€130
ארנונה/שנה
€536
אגרה על פסולת/שנה

סביבה ואורח חיים