3 Bed Penthouse in La Cala Golf v La Cala Golf,

3-spalnica Penthouse v La Cala Golf

Projekt s strešnim stanovanjem v La Cala Golf, Mijas Costa, ponuja sodobno bivanje v mirnem, podeželskem okolju. Z 2 stavbama in 3 spalnicami je zasnovan za udobje in razkošje. Lokacija združuje spokojnost življenja v naravi z enostavnim dostopom do obale in mestnih centrov, kar omogoča prebivalcem, da izkoristijo najboljše iz obeh svetov.

€725,000
3
Spalnice
2
Kopalnice
102 m²
Bivalni prostor
€725,000
Cena
Predaja ključev
Status gradnje

Analiza projekta

Ključne značilnosti lokacije, bivalnih prostorov, faze projekta in pomembne opombe.

Lokacija

Lega v notranjosti območja La Cala Golf ponuja umik od obmorskega vrveža, a obdržite povezavo z obalo. Bližina igrišč za golf in naravne pokrajine poudarja rekreativni značaj lokacije, medtem ko je dostopnost ključna za povezavo z obalnimi območji.

Tloris

Ta strešna stanovanja so zasnovana za tiste, ki iščejo mirno bivališče s sodobnim udobjem. Idealen je za posameznike ali pare, ki cenijo razkošje prostora, zasebnost ter bližino narave in rekreativnih dejavnosti, kot je golf, z zagotovljeno kakovostjo gradnje.

Status projekta

Projekt je dokončan, kar pomeni, da so nepremičnine pripravljene za takojšnjo vselitev. To odpravlja negotovosti glede gradbenih rokov in omogoča kupcem, da se nemudoma preselijo ali začnejo oddajati svojo nepremičnino, izkoristijo dokončano infrastrukturo in storitve.

Pomembne opombe

Ta nepremičnina v La Cala Golf ni primerna za tiste, ki iščejo neposreden dostop do plaže ali živahno mestno življenje v neposredni bližini. Osredotoča se na mirnejše okolje, kar pomeni, da je za dostop do nekaterih mestnih storitev in plaž potreben prevoz.

Podrobnosti projekta

Projekt 3 Bed Penthouse in La Cala Golf
Mesto La Cala Golf
Regija Costa del Sol
Cena €725,000
Bivalni prostor 102 m²
Cena na m² €7,107 / m²
Terasa 37 m²
Spalnice 3
Kopalnice 2
Parkirišče Da
Bazen Da
Vrt Da
Status gradnje key_ready
Zaključek 1970
Objavljeno 2026-05-23

Ref: VL314858

Vir: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Življenjski slog in okolica

Ta nepremičnina je primerna za kupce, ki iščejo mirno oazo s pogledom na golf igrišča in naravo, vendar želijo ohraniti dostop do obalnih aktivnosti in mestnih centrov. Idealna je za tiste, ki cenijo zasebnost, varnost in visoko kakovost bivanja, morda kot drugi dom ali stalno bivališče za upokojence ali družine, ki uživajo v golfu in prostem času. Če si želite živeti v naravnem okolju, a hkrati imeti vse ugodnosti na dosegu roke, je to lahko prava izbira. Pripravljenost nepremičnine omogoča takojšnje uživanje v vašem novem domu ali pa začetek oddajanja v turistične namene.

Kakovost gradnje in obdelava

Projekt se ponaša z visoko kakovostjo dokončanja, kar je razvidno iz uporabljenih materialov in tehnik. Vsebuje popolnoma opremljeno kuhinjo, kopalnico z eno prho, alarmni sistem, dvojno zasteklitev in električne rolete za dodatno udobje in varnost. Vgradne omare zagotavljajo dovolj prostora za shranjevanje, medtem ko zasebna terasa s prostorom za žar vabi k sprostitvi na prostem. Uporaba sodobnih in trpežnih materialov zagotavlja dolgotrajno vrednost in estetsko privlačnost nepremičnine, z odličnim stanjem celotnega objekta.

Okolica in življenjski slog

Cena in razpoložljivost

Strešno stanovanje v tem projektu je na voljo po ceni od 725.000 €. Ta cena odraža premium lokacijo, kakovost gradnje in obsežen nabor opreme, vključno z dvema parkirnima mestoma in zasebnim balkonom. Trenutno ni na voljo drugih enot, kar pomeni, da je to edinstvena priložnost za pridobitev te specifične nepremičnine na tej ekskluzivni lokaciji. Cena vključuje že dokončano nepremičnino, kar odpravlja stroške in čakanje na gradnjo.