5 Bed Vrijstaande Villa in Mijas in Mijas — Vrijstaande Villa

5-slaapkamer Vrijstaande Villa in Mijas

Deze vrijstaande villa in Mijas, Málaga, biedt een woonoppervlak van 339 m² op een perceel van 537 m². Met 5 slaapkamers en 5 badkamers, is de woning instapklaar. Gelegen in een stedelijke omgeving nabij voorzieningen, combineert het project de rust van een woonwijk met gemakkelijke toegang tot de kust en de luchthaven van Málaga. De villa is ontworpen met oog voor natuurlijk licht en uitzicht op zee, wat bijdraagt aan een mediterrane levensstijl.

€1.100.000
5
Slaapkamers
5
Badkamers
339 m²
Woonoppervlak
€1.100.000
Prijs
3,9 km
Afstand strand
Sleutelklaar
Bouwstatus

Projectanalyse

Belangrijkste kenmerken van locatie, woningen, projectfase en aandachtspunten.

Locatie

De villa is gesitueerd in Mijas, een stedelijk gebied op loopafstand van voorzieningen en op circa 4,6 km van de stranden. De locatie biedt een balans tussen bereikbaarheid en een rustige woonomgeving, met de luchthaven van Málaga op 14 km afstand.

Woningindeling

Dit object is geschikt voor kopers die zoeken naar een ruime, instapklare woning met meerdere slaapkamers en badkamers. Het biedt de mogelijkheid voor zowel permanente bewoning als verhuurinvesteringen, mede dankzij een zelfstandig studio-appartement in het souterrain.

Projectstatus

De villa is reeds voltooid en beschikbaar voor onmiddellijke bewoning. Er is geen sprake van een bouwproject in aanvangsfase; de woning is direct te betrekken na aankoop.

Aandachtspunten

Deze woning biedt geen nieuwbouwkortingen of garanties die gelden voor nog te realiseren projecten. Het is een bestaande bouw, waarbij de staat van onderhoud en afwerking de huidige stand van zaken weergeeft.

Lifestyle & Omgeving

Deze villa past bij kopers die een ruime, instapklare residentie zoeken aan de Costa del Sol, dicht bij zowel de kust als stedelijke voorzieningen. Het is geschikt voor gezinnen die behoefte hebben aan meerdere slaapkamers en badkamers, en waardering hebben voor buitenruimte zoals terrassen en een privézwembad. Ook investeerders die een woning zoeken met potentieel voor vakantieverhuur, bijvoorbeeld door de aanwezigheid van een zelfstandige studio, zullen dit object aantrekkelijk vinden. De nabijheid van de luchthaven van Málaga maakt het een praktische keuze voor frequente reizigers of voor degenen die een tweede woning wensen.

Bouwkwaliteit & Afwerking

De villa beschikt over een goede afwerkingsstaat, met kenmerken als dubbele beglazing voor isolatie en geluidsreductie. De woning is volledig gemeubileerd en de keuken is vanzelfsprekend volledig uitgerust. De indeling omvat inbouwkasten en en-suite badkamers voor de slaapkamers, wat bijdraagt aan de functionaliteit en het comfort. Airconditioning zorgt voor klimaatbeheersing. Het buitenterrein omvat een privé tuin en parkeergelegenheid, waaronder een garage.

Prijs & Context

Prijs & Beschikbaarheid

De vraagprijs voor deze vrijstaande villa bedraagt €1.100.000. De woning is direct beschikbaar en instapklaar. De prijs reflecteert de omvang, de locatie in een gewilde regio en de bestaande voorzieningen van de villa, inclusief een privézwembad, solarium en een zelfstandige studio.

€1.100.000
Prijs
5
Slaapkamers
339 m²
Woonoppervlak
5
Badkamers
€900
IBI/jr

Context & Omgeving

Mijas, gelegen aan de Costa del Sol, biedt een mediterrane levensstijl met een gemiddelde jaartemperatuur van 18,5°C en een zwemseizoen van vier maanden. De directe omgeving is stedelijk, met supermarkten op 294 meter en apotheken op 283 meter afstand, waardoor dagelijkse boodschappen gemakkelijk te regelen zijn. Restaurants bevinden zich binnen een straal van 2 km. De woning zelf is ontworpen om optimaal te profiteren van het klimaat, met terrassen en een privézwembad. Het ligt op een hoogte van 117 meter en heeft een geringe helling richting het strand, wat bijdraagt aan het comfort en de toegankelijkheid.

Informatie aanvragen

Locatie: Mijas

Wonen & Omgeving

De directe omgeving van de villa kenmerkt zich door een stedelijke setting met voorzieningen op loopafstand, zoals een supermarkt op 294 meter en een apotheek op 283 meter. Restaurants bevinden zich binnen een straal van 2 km. De nabijheid van stranden, zoals Playa Torreblanca-Carvajal op 4,6 km, biedt recreatiemogelijkheden. Voor sportliefhebbers zijn er golfbanen zoals Mijas Golf op 5,7 km en tennisclubs op 1,6 km afstand. De woning zelf is omgeven door een privé tuin met een zwembad en terrassen.

Kaart & Locatie

Deze kaart toont de ligging van de villa in Mijas, een kustgemeente in de provincie Málaga. De markering geeft de directe omgeving aan, met zicht op de nabijheid van voorzieningen, stranden en golfbanen, evenals de verbindingen met grotere steden en de luchthaven.

Alt text: Panoramic view of a mountainous landscape with a small town below.

Locatie in de regio

Mijas is gelegen in de provincie Málaga, aan de zuidoostkust van Spanje, onderdeel van de Costa del Sol Occidental. Het project bevindt zich in een stedelijke zone nabij de kust, strategisch gepositioneerd tussen de meer toeristische centra en de traditionele Andalusische dorpen, zoals het hoger gelegen Mijas Pueblo. De regio staat bekend om zijn aangename klimaat en uitgebreide recreatiemogelijkheden.

Bereikbaarheid & Voorzieningen

De villa ligt op 4,6 km van het dichtstbijzijnde strand, Playa Torreblanca-Carvajal. De luchthaven van Málaga bevindt zich op 14 km afstand, wat zorgt voor goede internationale bereikbaarheid. Treinstations zoals Fuengirola (4,0 km) en Carvajal (4,8 km) zijn nabij, en er zijn 8 OV-lijnen met 69 haltes in de buurt. Golfbanen zoals Mijas Golf liggen op 5,7 km. Een auto wordt aanbevolen voor volledige flexibiliteit, maar niet alles is onbereikbaar zonder.

Afstand strand 3,9 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 18 km
Gibraltar (GIB) 78 km
Fuengirola 4 km
Carvajal 4,8 km

Bron: OpenStreetMap, Google Maps

White-walled building with terracotta roof, balconies, and potted plants.

Natuur & Klimaat

Cozy balcony with sea view, blue planters, and lush greenery.

Het klimaat in Mijas wordt gekenmerkt door milde winters en warme zomers, met een gemiddelde temperatuur van 18,5°C gedurende het jaar. Het zwemseizoen, wanneer de watertemperatuur minimaal 20°C is, duurt ongeveer vier maanden. De locatie op 117 meter boven zeeniveau, met een geringe helling naar de kust, biedt een aangenaam microklimaat. De nabijheid van de zee zorgt voor frisse zeewind. Er zijn diverse uitzichtpunten in de omgeving, zoals het Mirador Juan Antonio Gómez Alarcón op 2,7 km afstand.

4 Zwemseizoen (maanden)
18.5°C Gem. jaartemperatuur
117m Hoogte

Bron: Open-Meteo (2020–2025 gemiddelde)

Stranden & Recreatie

Op korte afstand bevinden zich diverse stranden, waaronder Playa de los Boliches (3,9 km) en Playa Torreblanca-Carvajal (4,0 km). Er zijn vijf Blue Flag-stranden in de regio, wat duidt op hoge waterkwaliteit en faciliteiten. Voor sport en recreatie zijn er golfbanen zoals Campo Los Lagos (2,9 km) en Campo Los Olivos (3,0 km) nabij. Tennis- en padelclubs, zoals Club de Tenis y Padel Lew Hoad (1,6 km), vergroten het aanbod aan vrijetijdsactiviteiten. De jachthaven van Fuengirola ligt op 4,4 km.

Stranden

  • Playa de los Boliches 3,9 km
  • Playa Torreblanca-Carvajal 4 km
  • Playa de San Francisco 4,1 km
  • Playa de Santa Amalia 4,6 km
  • Playa de Torreblanca 5 km
  • Calahonda (Riviera) Blue Flag

Golf

  • Campo Los Lagos 2,9 km
  • Campo Los Olivos 3 km
  • Cerrado del Aguila Golf 5,3 km
  • Santana Golf & Country Club 5,6 km

Sportfaciliteiten

266 Beschikbare faciliteiten

Bron: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

White-walled room with arched windows, blue flower pots, and a tiled roof.

Locatie in de regio

Omgevingsgids: Mijas

Mijas is een gemeente gelegen aan de Costa del Sol, in de Spaanse provincie Málaga in de regio Andalusië met een oppervlakte van 149 km². In 2010 telde Mijas 76.362 inwoners. Het dorp staat bekend om het aantal ezels

Kernfeiten

Klimaat

Maand Gem. temperatuur Neerslag
Januari 14.3°C 48 mm
Februari 14.4°C 49 mm
Maart 15.7°C 86 mm
April 17.5°C 49 mm
Mei 19.8°C 14 mm
Juni 22.6°C 0 mm
Juli 24.8°C 0 mm
Augustus 25.8°C 3 mm
September 23.5°C 21 mm
Oktober 20.6°C 64 mm
November 16.9°C 106 mm
December 14.8°C 77 mm

Voorzieningen in de buurt

3 restaurant

Hoogte & Terrein

117m Hoogte
3,9 km Afstand strand
2.9% Helling naar strand

Transport & Bereikbaarheid

18 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
78 km Gibraltar (GIB)
408 km Alicante-Elche (ALC)
4 km Fuengirola
4,8 km Carvajal
7,3 km Torremuelle
4,1 km Terminal Autobus

Projectdetails

Projectnaam 5 Bed Vrijstaande Villa in Mijas
Stad Mijas
Regio Costa del Sol
Prijs €1.100.000
Woonoppervlak 339 m²
Gem. prijs per m² €3.244 / m²
Slaapkamers 5
Badkamers 5
Parkeren Ja
Zwembad Ja
Tuin Ja
Bouwstatus key_ready
Afstand strand 3,9 km
Oplevering 2004
IBI/jr €900
Gepubliceerd 2026-05-21

Ref: VL705034

Bron: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Samenvatting

  • Vrijstaande villa met 5 slaapkamers en 5 badkamers, instapklaar.
  • Gelegen in een stedelijke omgeving in Mijas, nabij voorzieningen en op 4,6 km van de kust.
  • Beschikt over een privézwembad, solarium met zeezicht en een zelfstandige studio in het souterrain.
  • Goede bereikbaarheid met luchthaven Málaga op 14 km en diverse OV-opties.
  • Potentieel voor zowel permanente bewoning als vakantieverhuur.

Regionale vergelijking

De regio Mijas aan de Costa del Sol kenmerkt zich door een divers aanbod aan woningen, variërend van appartementen tot vrijstaande villa's. Vergeleken met projecten als Royal Palms (vanaf €909.000) en Elysea Suites (vanaf €1.050.000), positioneert deze villa zich in het hogere segment, mede door het aantal slaapkamers en de omvang van het perceel. Evergreen Homes (vanaf €776.000) biedt een lager instapniveau. De vraagprijs van €1.100.000 voor deze villa is in lijn met de marktprijzen voor vergelijkbare objecten in gewilde gebieden van Mijas, die profiteren van de nabijheid van voorzieningen, golfbanen en stranden. De directe beschikbaarheid en de extra studio-unit kunnen de prijsstelling rechtvaardigen voor kopers die direct willen intrekken of willen verhuren.

Veelgestelde vragen

Is de villa geschikt voor vakantieverhuur?