2 Bed Апартамент на партера in Villamartin в Villamartin,

2-спалня Апартамент на партера в Villamartin

Това е апартамент с две спални и две бани, разположен във Вилямартин, Аликанте. Имотът предлага модерно жилищно пространство в оживена градска среда, като същевременно осигурява лесен достъп до основни удобства. Неговата функционалност и местоположение го правят привлекателна опция за различни типове купувачи, търсещи комфорт и достъпност в популярен район на Коста Бланка.

€235,000
2
Спални
2
Банни
69 m²
Жилищна площ
€235,000
Цена
Готово за нанасяне
Статус

Анализ на проекта

Основни характеристики на локацията, жилищата, етапа на проекта и важни моменти.

Локация

Разположен във Вилямартин, този апартамент е в непосредствена близост до местни търговски центрове и ресторанти, предлагайки градски удобства на пешеходно разстояние. Въпреки че е в близост до оживени зони, той предоставя спокойствие, типично за добре установени жилищни райони.

Планове

С две спални и две бани, този апартамент е проектиран за практичност и комфорт. Наличието на всекидневна с отворено пространство и директен достъп до терасата отговаря на нуждите от модерно и свързано с външната среда обитаване.

Статус на проекта

Апартаментът е готов за обитаване, което означава, че строителството е завършено. Това елиминира чакането за завършване и позволява на собствениците да се нанесат или да започнат да отдават имота под наем незабавно, без допълнителни периоди на изчакване.

Важни моменти

Този проект не предлага директен достъп до плажа или близка морска панорама, тъй като се намира във вътрешността на сушата, на няколко километра от крайбрежието. Също така, не е предназначен за клиенти, търсещи уединение в напълно селска среда.

Начин на живот и околност

Този апартамент е подходящ за хора, които търсят дом за постоянно живеене, ваканционен имот или инвестиция с потенциал за отдаване под наем. Ако цените удобството да имате магазини, ресторанти и голф игрища на пешеходно разстояние, това място ще ви допадне. Той отговаря на нуждите на двойки или малки семейства, които искат да се възползват от средиземноморския начин на живот. Също така е добър избор за пенсионери, търсещи спокоен, но активен начин на живот, близо до всички необходими услуги. Инвеститори могат да оценят ниския риск, свързан с готов имот в популярен туристически район.

Качество и завършек

Апартаментът се отличава с модерен дизайн и качествени материали. Интериорът е проектиран с мисъл за функционалност и естетика, включващ просторна всекидневна с отворена кухня. Големите плъзгащи се врати осигуряват изобилие от естествена светлина и свързват вътрешното пространство с външната тераса. Въздушното кондициониране осигурява комфорт през цялата година. Баните са оборудвани с модерни санитарни уреди, а подовите настилки и стените са завършени с внимание към детайла, създавайки приветлива и съвременна атмосфера. Всяка стая е проектирана да бъде практична и естетически приятна.

Околност и начин на живот

Цена и наличност

Предлаганият апартамент е наличен за закупуване на начална цена от €235,000. Цената отразява местоположението му в установен район на Коста Бланка, близостта до удобства и готовия статут на имота. Като жилищна единица с две спални и две бани, той представлява стандартно предложение на пазара. Ценовите вариации могат да зависят от етажа, изложението и специфичните характеристики на отделните единици, ако има такива. Наличието на подобни имоти в района варира, като този конкретен апартамент е готов за незабавно нанасяне.

€235,000
Цена
2
Спални
69 m²
Жилищна площ
2
Банни

Околност и начин на живот

Вилямартин е известен жилищен район, който предлага баланс между градски удобства и близост до природни и спортни зони. Живеейки тук, ще се насладите на лесен достъп до голф игрища, търговски центрове и различни ресторанти. Районът е оживен през цялата година, но поддържа сравнително спокойно ежедневие, особено извън пиковия туристически сезон. Наличието на зелени площи и общи басейни допринася за комфортна жилищна среда. Това място е подходящо за хора, които ценят удобството да имат всичко необходимо наблизо, както и възможностите за спорт и отдих.

Заявете информация

Локация и околност: Villamartin

Околност и достъпност

Животът във Вилямартин предлага комбинация от удобства и спокойствие. В рамките на 1.5 км ще намерите супермаркет, аптека и други основни услуги. Близостта до голф игрища като Club de Golf Villamartín (420 м) и Real Club de Golf Campoamor (2.3 км) е привлекателна за любителите на голфа. За развлечения и пазаруване, търговският център Zenia Boulevard е само на 2.2 км. Въпреки че този район е градска урбанизация, той предлага достъп до зелени площи и е сравнително лесно достъпен с кола, като същевременно някои услуги са на пешеходно разстояние.

Карта и локация

Разположен в урбанизацията Вилямартин, този апартамент се намира в район, известен със своите голф игрища и близост до крайбрежието. Картата показва неговата връзка с основните пътни артерии и близостта до други градски центрове и туристически атракции.

Alt text: "A spacious room with a city view, featuring a balcony and modern decor.

Локация в региона

Вилямартин е част от по-голямата община Ориуела в провинция Аликанте. Той е стратегически разположен на Коста Бланка, сравнително близо до големи градове като Мурсия (19 км) и Елче (30 км). Столицата на провинцията, Аликанте, е на 50 км. Това позициониране осигурява достъп до разнообразни културни, търговски и развлекателни възможности, като същевременно предлага по-спокойна жилищна среда.

Достъпност и удобства

Разстоянието до най-близките плажове като Cala Mosca е около 3.3 км, което ги прави достъпни с кратко пътуване с кола. Летище Аликанте-Елче е на около 41 км по права линия, което осигурява добра свързаност за международни пътувания. Най-близката железопътна гара е Orihuela Miguel Hernández, на 0.9 км, предлагаща връзки до други градове. Наличието на 15 линии на градския транспорт и 8 спирки в района подпомага мобилността и без автомобил за някои нужди.

Alicante-Elche (ALC) 41 km
Valencia (VLC) 161 km
Orihuela Miguel Hernández 0.9 km
Beniel 5.8 km

Източник: OpenStreetMap, Google Maps

Природа и климат

Районът се радва на средиземноморски климат с изобилие от слънчеви дни, средно 3,844 часа годишно. Средната годишна температура е 18.9°C, което осигурява приятни условия през по-голямата част от годината. Плувният сезон продължава около 6 месеца, когато температурите на водата са над 20°C. Местоположението на 31 метра над морското равнище допринася за мекия климат, без екстремни температурни разлики.

3844 Слънчеви часове/год.
6 Сезон за плуване (мес.)
18.9°C Ср. годишна темп.
31m Надм. височина

Източник: Open-Meteo (2020, 2025 средно)

Плажове и отдих

Близостта до няколко плажа, като Cala Mosca (3.3 км), предлага възможности за водни спортове и релакс на брега. Районът е известен и с голф игрищата си, Club de Golf Villamartín е само на 420 метра, а Real Club de Golf Campoamor на 2.3 км. За любителите на спорта има и спортни центрове като Villamartin Golf (0.2 км). Близостта до пристанища като Puerto Deportivo Miguel Caballero (4.7 км) отваря възможности за водни развлечения.

Плажове

  • Cala Mosca 3.3 km
  • Playa Cala La Mosca 3.4 km
  • Playa Cala Estaca 3.4 km
  • Playa Cala Cerrada 3.5 km
  • Playa Cala Bosque 3.6 km
  • Playa Cala Capitán 3.8 km

Golf

  • Club de Golf Villamartín 0.5 km
  • Real Club de Golf Campoamor 2.3 km
  • Club de Golf Las Ramblas de Orihuela 2.9 km
  • Las Colinas Golf & Country Club 5 km

Източник: OpenStreetMap

Локация в региона

Ръководство за района: Villamartin

Villamartin is the name of both an urbanisation and a golf course in the Costa Blanca area of eastern Spain. It lies in the municipality of Orihuela, in the province of Alicante in the Valencian Community.

Основни факти

31,962 Население

Удобства наблизо

38 restaurant
7 school
16 pharmacy
18 bank
1 park
28 cafe
8 dentist

Височина и Терен

31m Надм. височина

Наблизо

Плажове

Ev Charging

Голф игрища

Яхтени пристанища

Спортни центрове

Транспорт

41 km Alicante-Elche (ALC)
161 km Valencia (VLC)
351 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
0.9 km Orihuela Miguel Hernández
5.8 km Beniel
7.8 km Callosa de Segura
1 km Estación Orihuela - Miguel Hernández

Детайли за проекта

Проект 2 Bed Апартамент на партера in Villamartin
Град Villamartin
Област Costa Blanca
Цена €235,000
Жилищна площ 69 m²
Цена на м² €3,405 / m²
Спални 2
Банни 2
Паркинг Не
Басейн Не
Градина Не
Статус key_ready
Завършване 1970
Публикувано 2026-05-16

Ref: VL308499

Източник: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Обобщение

  • Модерен апартамент с 2 спални и 2 бани във Вилямартин, Аликанте.
  • Готов за обитаване, предлагащ незабавно ползване или отдаване под наем.
  • Близост до голф игрища, търговски центрове и основни услуги на пешеходно разстояние.
  • Средноморски климат с над 3800 слънчеви часа годишно и 6-месечен плувен сезон.
  • Добър достъп до плажове, летище Аликанте и големи градове в региона.

Регионално сравнение

В сравнение с други предложения във Вилямартин, като SUNGOLFBEACH (от €255,000), този апартамент е на по-достъпна начална цена. Той предлага апартаментен формат, докато VILLAMARTÍN PARADISE PHASE V - TOWNHOUSES NEREA (от €289,900) са къщи, което предполага различен тип собственост и начин на живот. OCEANIC APARTMENTS в Рохалес (от €475,000) представляват по-висок ценови сегмент и вероятно различно местоположение или характеристики. Този апартамент се позиционира като достъпна опция за навлизане в района на Вилямартин, като същевременно предлага всички основни удобства на установена урбанизация. Неговата готовност за обитаване е предимство спрямо проекти в начален етап на строителство, които може да имат по-дълъг период на изчакване.

Често задавани въпроси

Какво представлява Вилямартин като район?
Вилямартин е жилищна зона в община Ориуела, провинция Аликанте, известна със своите голф игрища и близостта до крайбрежието. Предлага комбинация от градски удобства и възможности за спорт и отдих.