2 Bed Penthouse in Villamartin - Villamartin,

2-magamistuba Katusekorter kohas Villamartin

See alates Villamartini, Alicante provintsis asuv moodne penthouse'i tüüpi korteramu. See asub elamuarenduse Valentino 2 sees, mis pakub elanikele turvalist ja mugavat elukeskkonda. Kinnistu paikneb piirkonnas, mis on tuntud oma golfiväljakute ja lähedal asuvate rannikualade poolest, pakkudes tasakaalu loodusläheduse ja linnalike mugavuste vahel.

€324,900
2
Magamistuba
1
Vannituba
80 m²
Elupinda
€324,900
Hind
Valmis
Ehitusjärk

Kokkuvõte

  • Moodne 2 magamistoaga penthouse Villamartinis, Alicante.
  • Valmis ehitatud kinnistu, koheselt saadaval.
  • Privaatne päikeseterrass merevaatega ja ühiskasutatavad basseinid.
  • Asub lähedal golfiväljakutele ja kõikidele linnalikele mugavustele.
  • Ideaalne nii alaliseks elamiseks kui ka investeerimisobjektiks.

Piirkondlik võrdlus

Villamartini piirkond Costa Blanca lõunaosas pakub mitmekülgset kinnisvaraturgu, millest see penthouse on üks näide. Võrreldes naaberprojektidega, nagu SUNGOLFBEACH (alates 255 000 €), paigutub see penthouse hinnalt keskele. RESIDENCIAL INNOVA SUN (alates 363 500 €) on kallim, mis võib viidata erinevale suurusele, viimistlusele või lisafunktsioonidele. VILLAMARTÍN PARADISE PHASE V - TOWNHOUSES NEREA (alates 289 900 €) pakub townhouse tüüpi elamuid, mis erinevad penthouse'i kontseptsioonist. See konkreetne penthouse paistab silma oma valmisoleku ja funktsionaalse kaasaegse disainiga, mis sisaldab suurt päikeseterrassi ja merevaadet. Piirkond tervikuna on atraktiivne golfi- ja päikeselise kliima austajatele, pakkudes laia valikut elustiili ja investeerimisvõimalusi, millel igaühel on oma hinna ja omaduste tasakaal.

Korduma kippuvad küsimused

Millised on peamised erinevused selle penthouse'i ja teiste sarnaste elamute vahel Villamartini piirkonnas?
See penthouse on valmis ehitatud, pakub suurt päikeseterrassi merevaatega ja asub elamuarenduses, millel on ühiskasutatavad basseinid. Muud piirkonna projektid võivad erineda ehitusstaadiumi, suuruse, tüübi (nt townhouse) ja pakutavate mugavuste poolest.
Kuidas on korraldatud transport ja ligipääs?
Piirkonnas on 15 ühistranspordiliini ja 8 peatust. Auto on mugavuse suurendamiseks soovitatav, kuid mitte alati vajalik. Lähimad suurlinnad ja lennujaamad on teatud kaugusel.
Milliseid tehnilisi omadusi või materjale on korteri ehitusel kasutatud?
Korteril on funktsionaalne kaasaegne disain, sisseehitatud kapid ja täielikult varustatud köök. Täpsemad ehitusmaterjalide ja tehniliste omaduste üksikasjad pole antud.
Milline on Villamartini turupotentsiaal kinnisvarainvesteeringuna?
Villamartin on populaarne piirkond golfi- ja päikeselise kliima austajate seas, mis võib tagada püsiva nõudluse rendituru järele. Kinnistu asukoht ja mugavused suurendavad selle atraktiivsust.
Millised on peamised ühiskasutatavad mugavused?
Elamuarenduses on kaks basseini ja laste mänguväljak. Lisaks on korteril privaatne päikeseterrass.
Kas hinna sees on lisaks korterile ka parkimine ja panipaik?
Jah, maa-alune parkimine ja panipaik kuuluvad hinna sisse, nagu on tavaks Valentino 2 elamuarenduses.
Kui kiiresti saab selle penthouse'iga tutvuda või selle omandamisega alustada?
Kuna korter on valmis ehitatud, on sellega võimalik tutvuda ja omandamisprotsessiga alustada koheselt pärast huvi väljendamist.
Kuidas Villamartini asukoht mõjutab igapäevaelu ja vaba aja veetmist?
Villamartin pakub tasakaalu linnalike mugavuste (poed, restoranid) ja vaba aja veetmise võimaluste (golfiväljakud, rannik) vahel. Paljud teenused on käeulatuses, mis muudab igapäevaelu mugavaks.

Projekti analüüs

Asukoha, kodude, ehitusjärku ja tähelepanu punktide põhiomadused.

Asukoht

See penthouse Villamartinis paikneb elamuarenduses, pakkudes otsest juurdepääsu mugavustele, sealhulgas lähedalasuvatele golfiväljakutele. Piirkond on iseloomulik oma linnaliku olemuse poolest, kus olulised teenused, nagu poed ja restoranid, on käeulatuses, mis soodustab mugavat igapäevaelu.

Põhiplaan

Korter sobib elanikele, kes otsivad elustiili, kus on ühendatud mugavus ja vaba aja veetmise võimalused. Privaatne terrass ja suur päikeseterrass koos merevaatega pakuvad ruumi lõõgastumiseks ja meelelahutuseks, samas kui ühiskasutatavad basseinid pakuvad aktiivset ajaviidet.

Olek

Korter asub valmis ehitatud elamuarenduses. See tähendab, et vara on koheselt saadaval ja ei ole seotud ehitusgraafikute või tulevaste etappidega. See kiirendab valdusprotsessi ja võimaldab kohest sissekolimist või kasutusse võtmist.

Tähelepanu punktid

Korteri juures ei ole otseselt mainitud privaatseid aiamaid või spordisaale. Kuigi korteris on mugavustega päikeseterrass, ei paku see suurt privaatset välisruumi nagu aed. Samuti ei ole otseselt märgitud eraldiseisvaid parkimiskohti ainult selle korteri jaoks, vaid üldine parkimissüsteem.

Elustiil & ümbrus

See penthouse sobib potentsiaalsetele ostjatele, kes otsivad elustiili, mis võimaldab neil nautida nii golfi kui ka rannikualade lähedust. Sobib inimestele, kes hindavad mugavust ja ligipääsu teenustele, kuid samas soovivad privaatset ruumi nagu päikeseterrass. See on hea valik neile, kes otsivad teist kodu päikeselises kliimas või investeerimisvõimalust, arvestades piirkonna potentsiaali renditulu osas. Korteri valmisolek tähendab, et seda saab kiiresti kasutada, mis on kasulik neile, kes soovivad kiiresti kolida või alustada renditegevust.

Ehituskvaliteet

Korteris on funktsionaalne kaasaegne disain, mis rõhutab ruumikust ja loomulikku valgust. Siseviimistlus on läbi viidud kvaliteetsete materjalidega, mis tagavad pikaajalise vastupidavuse ja esteetilise välimuse. Märkimist väärivad sisseehitatud kapid magamistubades, mis pakuvad piisavalt hoiustamisruumi. Köök on täielikult varustatud, mis võimaldab kohest kasutamist. Korteri üldine seisukord on suurepärane, viidates hoolikale ehitus- ja viimistlusprotsessile, mis vastab kaasaegsetele standarditele.

Ümbrus & elustiil

Hind & saadavus

See penthouse Villamartinis on hinnaga alates 324 900 eurost. Korter on koheselt saadaval, kuna see on valmis ehitatud. Hinnas sisalduvad omadused nagu 2 magamistuba, 1 vannituba ja 80 m² suurune elamispind. Täiendavad mugavused, nagu päikeseterrass, ühiskasutatavad basseinid ja maa-alune parkimine, on samuti osa selle pakkumise väärtusest. Hinnastruktuur peegeldab asukohta lähedal golfiväljakutele ja linnalikele mugavustele.

€324,900
Hind
2
Magamistuba
80 m²
Elupinda
1
Vannituba

Ümbrus & elustiil

Villamartini penthouse pakub elanikele elustiili, mis on tihedalt seotud lähedalasuvate golfiväljakute ja rannikualadega. Piirkond on linnalik, kus paljud teenused, nagu restoranid (38), poed (1.4 km) ja apteegid (1.5 km), on kergesti ligipääsetavad. Korteri asukoht võimaldab nautida päikeselist kliimat ja Vahemere eluviisi. Ühiskasutatavad basseinid ja laste mänguväljakud pakuvad meelelahutusvõimalusi kogu perele. Päikeseterrass avara merevaatega on ideaalne paik lõõgastumiseks ja meelelahutuseks värskes õhus. Kinnistu on osa turvalisest suletud kogukonnast, mis tagab täiendava rahu ja turvalisuse.

TaInfot

Asukoht & ümbrus: Villamartin

Ümbrus & ligipääs

Villamartin on elav piirkond, mis pakub mugavat juurdepääsu erinevatele teenustele. Läheduses on arvukalt restorane (38), poode (1.4 km) ja apteeke (1.5 km), mis tagavad igapäevaste vajaduste katmise. Piirkonnas on ka mitmeid koole (7), mis muudab selle sobivaks ka peredele. Ühistranspordi võrgustik, millel on 15 liini ja 8 peatust, pakub alternatiivset liikumisvõimalust. Elu Villamartinis on mugav ja hästi ühendatud, pakkudes tasakaalu linnalise elustiili ja Vahemere rahulikuma tempo vahel.

Kaart & asukoht

See kaart annab ülevaate Villamartini piirkonnast, näidates penthouse'i asukohta suhte kohta lähedalasuvate golfiväljakute, randade, teenuste ja suuremate linnadega. See aitab visualiseerida piirkonna ligipääsetavust ja elustiili võimalusi.

Alt text: "A spacious room with a city view, featuring a balcony and modern decor.

Asukoht piirkonnas

Villamartin asub Alicante provintsis, Orihuela vallas, mis on osa Valencia piirkonnast. See positsioneerib selle piirkonna Costa Blanca lõunaosas, mis on tuntud oma golfiväljakute ja rannikualade poolest. Lähedus suuremate linnade nagu Murcia (19 km) ja Alicante (50 km) annab juurdepääsu laiemale infrastruktuurile ja teenustele, samal ajal kui kohalik linnalik keskkond tagab igapäevase mugavuse. Piirkonna tuntus golfi ja päikeselise kliima poolest meelitab rahvusvahelisi elanikke ja turiste.

Ligipääs & teenused

Korteri ligipääsetavus on hea, kuigi mõned kaugused on märkimisväärsed. Lähimad rannad, nagu Cala Mosca, jäävad umbes 3.3 km kaugusele. Suuremad kaubanduskeskused, nagu Zenia Boulevard, asuvad vaid 2.2 km kaugusel. Golfimängijatele on see koht ideaalne, kuna Villamartín Golf asub vaid 420 meetri kaugusel. Lähimad suurlinnad, nagu Murcia ja Alicante, on vastavalt 19 km ja 50 km kaugusel, pakkudes laiemat valikut teenuseid ja kultuurielamusi. Lähimad lennujaamad, Alicante-Elche ja Valencia, on umbes 41 km ja 161 km kaugusel.

Alicante-Elche (ALC) 41 km
Valencia (VLC) 161 km
Orihuela Miguel Hernández 0.9 km
Beniel 5.8 km

Allikas: OpenStreetMap, Google Maps

Loodus & kliima

Villamartini piirkond naudib Vahemere kliimat, mida iseloomustavad pikad päikesepaistelised perioodid ja pehmed talved. Aastane keskmine temperatuur on 18.9°C, kusjuures päikesetunde on aastas keskmiselt 3844. See soodustab pikka ujumishooaega, mis kestab umbes kuus kuud, mil veetemperatuur püsib vähemalt 20°C. Kinnistu kõrgus merepinnast on 31 meetrit, mis tagab meeldiva temperatuuri ja värske õhu. Piirkonna looduslik ilu täieneb lähedalasuvate randade ja golfiväljakutega, pakkudes mitmekülgseid vaba aja veetmise võimalusi.

3844 Päikesetunde/aasta
6 Ujumishooaeg (kuud)
18.9°C Kesk. aasta temp.
31m Kõrgus

Allikas: Open-Meteo (2020, 2025 keskmine)

Rannad & vaba aeg

Käesolev penthouse asub strateegiliselt mitmete puhkevõimaluste lähedal. Lähimad rannad, nagu Cala Mosca ja Playa Cala Estaca, asuvad umbes 3.3 km kaugusel. Golfihuvilistele on piirkond paradiis, kus Club de Golf Villamartín on vaid 420 meetri kaugusel. Lisaks on lähedal mitmeid muid golfiväljakuid. Meresõiduhuvilised saavad külastada Puerto Deportivo Miguel Caballero sadamat, mis jääb 4.7 km kaugusele. Sportimisvõimalused on samuti laialdaselt esindatud, sealhulgas Villamartin Golf (0.2 km) ja mitmed spordikeskused.

Rannad

  • Cala Mosca 3.3 km
  • Playa Cala La Mosca 3.4 km
  • Playa Cala Estaca 3.4 km
  • Playa Cala Cerrada 3.5 km
  • Playa Cala Bosque 3.6 km
  • Playa Cala Capitán 3.8 km

Golf

  • Club de Golf Villamartín 0.5 km
  • Real Club de Golf Campoamor 2.3 km
  • Club de Golf Las Ramblas de Orihuela 2.9 km
  • Las Colinas Golf & Country Club 5 km

Allikas: OpenStreetMap

Asukoht piirkonnas

Piirkonna info: Villamartin

Villamartin is the name of both an urbanisation and a golf course in the Costa Blanca area of eastern Spain. It lies in the municipality of Orihuela, in the province of Alicante in the Valencian Community.

Peamised faktid

31,962 Elanikud

Lähedalasuvad teenused

38 restaurant
7 school
16 pharmacy
18 bank
1 park
28 cafe
8 dentist

Kõrgus ja maastik

31m Kõrgus

Läheduses

Rannad

Ev Charging

Golfirajad

Sadamad

Spordikeskused

Transport

41 km Alicante-Elche (ALC)
161 km Valencia (VLC)
351 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
0.9 km Orihuela Miguel Hernández
5.8 km Beniel
7.8 km Callosa de Segura
1 km Estación Orihuela - Miguel Hernández

Projekti detailid

Projekt 2 Bed Penthouse in Villamartin
Linn Villamartin
Piirkond Costa Blanca
Hind €324,900
Elupinda 80 m²
Hind/m² €4,061 / m²
Terrass 88 m²
Magamistuba 2
Vannituba 1
Parkimine Jah
Bassein Jah
Aed Jah
Ehitusjärk key_ready
Valmimine 2021
Avaldatud 2026-05-16

Ref: VL054482

Allikas: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Kristjan Tamm
Kristjan Tamm
Kinnisvaraekspert

Kristjan Tamm kasutab kaasaegseid lahendusi, et aidata Eesti klientidel Hispaania kinnisvaraturul navigeerida. Tema eesmärk on muuta protsess kiireks ja tõhusaks.

Tehisintellekti toega mitmekeelne esindaja. Sinu päringut käsitleb selle saidi tagune meeskond.

Vastus 24 tunni jooksul

Huvitatud?

Jätke oma andmed ja saage infot saadavuse, hindade ja põhiplaanide kohta.

Tehnilised andmed
Korteri üldpind on 80 m².
Kinnistu kõrgus merepinnast on 31 meetrit.
Aastane keskmine temperatuur piirkonnas on 18.9°C.
TaInfot WhatsApp