1 Bed Stanovanje v srednjem nadstropju in Torrevieja v Torrevieja,

1-spalnica Stanovanje v srednjem nadstropju v Torrevieja

Ta enosobni apartma v Torrevieji, Alicante, ponuja priložnost za bivanje v obalnem okolju. S skupno bivalno površino 59 m² in funkcionalnim tlorisom je ta nepremičnina primerna za posameznike ali pare. Nahaja se v urbani coni, ki zagotavlja dostop do dnevnih potrebščin in lokalnih dejavnosti, kar ga uvršča med zanimive možnosti v tej priljubljeni regiji Costa Blanca.

€110,000
1
Spalnice
1
Kopalnice
59 m²
Bivalni prostor
€110,000
Cena
1 km
Oddaljenost do plaže
Predaja ključev
Status gradnje

Povzetek

  • Apartma z 1 spalnico in 1 kopalnico, velikosti 59 m², v Torrevieji.
  • Dokončan in prenovljen, pripravljen za takojšnjo vselitev ali oddajo.
  • Nahaja se v 4. nadstropju z dvigalom in ponuja skupne bazene.
  • Na hoje dostopni razdalji od plaže Platja del Cura (1 km) in mestnih storitev.
  • Cena od 110.000 €, kar predstavlja dostopno možnost na Costa Blanci.

Regionalna primerjava

V primerjavi z drugimi projekti v Torrevieji, kot je APARTMENTS PALANGRE BEACH (od 160.000 €), EDIFICIO SUN & CENTER (od 169.000 €) in OASIS LAGUNA 2 - FASE II (od 227.000 €), se ta apartma z začetno ceno 110.000 € uvršča med najbolj dostopne možnosti. Medtem ko omenjeni projekti ponujajo drugačne cene in morda lokacije ali velikosti, ta nepremičnina izstopa s svojo nizko vstopno ceno in dokončanim statusom. To ga dela privlačnega za kupce, ki iščejo cenovno ugodno bivališče ali naložbeno priložnost v priljubljeni regiji. Večji projekti v bližini morda ponujajo širši nabor skupnih vsebin ali novejše objekte, vendar je razlika v ceni znatna. Torrevieja kot celota ponuja širok spekter nepremičnin, od studiev do vil, ta apartma pa predstavlja kompaktno in cenovno učinkovito rešitev znotraj tega obsežnega trga.

Pogosta vprašanja

Ali je ta apartma primeren za stalno bivanje?
Da, apartma je primeren za stalno bivanje zaradi svoje lokacije v mestnem okolju z vsemi potrebnimi storitvami na dosegu roke ter dokončanega in opremljenega stanja.
Kakšna je oddaljenost od letališča Alicante?
Letališče Alicante-Elche (ALC) je oddaljeno približno 35 km po zračni črti od apartmaja.
Kakšna je energetska učinkovitost apartmaja?
Podatki o energetski učinkovitosti niso bili navedeni v priloženih informacijah o projektu.
Kakšen je potencial za oddajo apartmaja?
Glede na lokacijo v priljubljeni turistični destinaciji, kot je Torrevieja, apartma verjetno ponuja dober potencial za kratkoročno ali sezonsko oddajo.
Kaj ponuja območje apartmaja glede na prosti čas?
Območje ponuja dostop do plaž, restavracij, trgovin, športnih centrov in golf igrišč v bližnji okolici.
Kakšni so predvideni letni stroški vzdrževanja apartmaja?
Letni stroški vzdrževanja, vključno s skupnimi stroški in davki, niso bili navedeni v priloženih informacijah.
Kakšen je postopek nakupa apartmaja?
Standardni postopek nakupa vključuje rezervacijo, podpis predpogodbe in končno podpis pogodbe pri notarju, z vključitvijo pravnega svetovalca.
Ali je potrebna uporaba avtomobila za vsakdanje življenje?
Zaradi bližine trgovin, plaž in javnega prevoza avtomobil ni nujno potreben za vsakdanje življenje, vendar je priporočljiv za raziskovanje širše regije.

Analiza projekta

Ključne značilnosti lokacije, bivalnih prostorov, faze projekta in pomembne opombe.

Lokacija

Apartma je strateško lociran v Torrevieji, v bližini mestnih središč in plaž. Lokacija ponuja dobro povezanost z lokalno infrastrukturo, kar omogoča enostaven dostop do storitev in rekreacijskih dejavnosti. Ta bližina ključnih točk je bistvena za udobno vsakdanje življenje.

Tloris

Ta nepremičnina je zasnovana za tiste, ki iščejo funkcionalno bivališče z vključenimi osnovnimi udobji. Z eno spalnico in kopalnico ter sodobno opremljenostjo izpolnjuje potrebe po preprostem in udobnem domu. Objekti, kot so dvigalo in skupni bazeni, izboljšujejo splošno kakovost bivanja.

Status projekta

Trenutno je apartma dokončan in pripravljen za vselitev. Gradbeni status 'gereed' pomeni, da ni več faz razvoja ali gradbenih del. To omogoča takojšnjo uporabo ali oddajo nepremičnine brez čakanja na dokončanje gradnje, kar je prednost za kupce, ki želijo hitro prevzeti lastništvo.

Pomembne opombe

Projekt ne ponuja zasebnega vrta ali garaže, saj je zasnovan kot stanovanjski objekt v mestnem okolju. Klime v vseh prostorih ni, prav tako ni zasebnega bazena. Dokončanje je dokončano, kar pomeni, da niso na voljo možnosti za prilagoditev tlorisa ali materialov med gradnjo.

Življenjski slog in okolica

Ta apartma je primeren za posameznike ali pare, ki iščejo udobno in funkcionalno bivališče v bližini morja in mestnih storitev. Idealno za tiste, ki cenijo priročnost hoje do plaže in trgovin, ter ne potrebujejo velikega vrta ali zasebnega prostora na prostem. Investitorji lahko prepoznajo potencial za sezonsko oddajo zaradi priljubljenosti Torrevieje kot turistične destinacije. Tudi starejši posamezniki ali tisti z omejeno mobilnostjo bodo cenili dostopnost z dvigalom in bližino vseh osnovnih storitev. Tisti, ki iščejo manj vzdrževanja in več časa za uživanje v lokalnem okolju, bodo našli to nepremičnino kot privlačno možnost.

Kakovost gradnje in obdelava

Apartma je bil popolnoma prenovljen in je opremljen, kar pomeni, da so materiali in dokončanje v dobrem stanju. Vključuje odprto kuhinjo, ki je integrirana v bivalno-jedilni prostor, kar ustvarja občutek prostornosti. Spalnica in kopalnica sta sodobno urejeni. Dvojna zasteklitev oken prispeva k toplotni in zvočni izolaciji. Vgrajene omare nudijo dodatno shranjevalno površino. Pokrita terasa ponuja prostor za sprostitev na prostem. Uporabljene osnovne storitve vključujejo elektriko in pitno vodo, kar zagotavlja udobno bivanje.

Okolica in življenjski slog

Cena in razpoložljivost

Ta apartma je na voljo po ceni od 110.000 €. Ta cenovna točka ga uvršča med cenovno dostopnejše možnosti v regiji Torrevieja, kar je privlačno za kupce z omejenim proračunom ali investitorje, ki iščejo nepremičnine z zmerno ceno. Ker je objekt dokončan, je na voljo za takojšen nakup, brez čakalnih dob na gradnjo. Pogoji nakupa so standardni, brez posebnih omejitev glede financiranja ali faz plačila, razen tistih, ki veljajo za splošne nepremičninske transakcije.

€110,000
Cena
1
Spalnice
59 m²
Bivalni prostor
1
Kopalnice

Okolica in življenjski slog

Ta apartma v Torrevieji je del živahnega mestnega okolja, kjer je večina dnevnih potrebščin dosegljiva peš. Okolica ponuja bogato izbiro restavracij, trgovin in storitev, kar ustvarja dinamično vsakdanje življenje. Bližina plaž, kot je Platja del Cura, omogoča enostaven dostop do obmorskih aktivnosti. Čeprav se nahaja v urbanem središču, omogoča 4. nadstropje območje miru nad vrvežem mesta. Skupni bazeni in dvigalo povečujejo udobje bivanja, kar ga dela primernega tako za stalno bivanje kot za počitniško uporabo.

Zahtevajte informacije

Lokacija in okolica: Torrevieja

Okolica in dostopnost

Torrevieja, kjer se nahaja apartma, je obalno mesto z bogato ponudbo dejavnosti. V bližini so številne restavracije (168 v krogu 2 km), trgovine, lekarne (26) in banke (24), kar zagotavlja, da so vse dnevne potrebe lahko zadovoljene brez dolgih potovanj. Mestno središče je lahko dostopno, kar omogoča uživanje v lokalnem življenju in dogodkih. Območje je dobro povezano z javnim prevozom, s 50 postajami v bližini, kar olajšuje gibanje po mestu in okolici. Bližina športnih centrov in rekreativnih objektov dopolnjuje ponudbo za aktivno preživljanje prostega časa.

Zemljevid in lokacija

Ta apartma se nahaja v Torrevieji, mestu na obali Sredozemskega morja v provinci Alicante. Položaj na tej zemljevidu poudarja bližino plaž, mestnih storitev in glavnih prometnih povezav, kar omogoča vpogled v vsakdanje življenje in možnosti, ki jih ponuja regija Costa Blanca.

A cozy apartment with a balcony, offering a view of palm trees and a clear blue sky.

Lega v regiji

Torrevieja se nahaja na obali province Alicante, v avtonomni skupnosti Valencija, na jugovzhodu Španije. Mesto je del Costa Blance, znane turistične regije. V primerjavi z večjimi mesti v bližini, kot sta Elche (32 km), Murcia (39 km) in Alicante (44 km), Torrevieja ponuja bolj obalno in turistično usmerjeno okolje. Zaradi svoje lokacije je dobro izhodišče za raziskovanje južne Valencije in severne Murcie, medtem ko ostaja dostopno tudi do večjih mestnih centrov za širše storitve.

Dostopnost in infrastruktura

Apartma se nahaja 1,0 km od plaže Platja del Cura, kar omogoča enostaven dostop do obale. Najbližja trgovina je oddaljena le 354 metrov, lekarna pa 576 metrov, kar zagotavlja udobno oskrbo z osnovnimi potrebščinami. Golfisti imajo na voljo več igrišč v radiju 11 km, vključno s Club de Golf Villamartín. Najbližje letališče, Alicante-Elche (ALC), je oddaljeno približno 35 km po zračni črti, medtem ko je letališče Valencia (VLC) bolj oddaljeno. Ta lokacija ponuja dobro ravnovesje med dostopom do storitev in bližino rekreativnih dejavnosti.

Oddaljenost do plaže 1 km
Alicante-Elche (ALC) 35 km
Valencia (VLC) 168 km

Vir: OpenStreetMap, Google Maps

A cozy apartment with a city view, featuring a balcony and modern decor.

Narava in podnebje

Alt text: Spacious apartment with city view, modern kitchen, and balcony.

Torrevieja se ponaša s sredozemskim podnebjem, z povprečno letno temperaturo 18,7°C in obdobjem od 11°C do 27°C. Z 3.854 sončnimi urami letno in 5-mesečnim plavalnim sezono (ko je temperatura vode najmanj 20°C), je regija idealna za aktivnosti na prostem skozi večji del leta. Nadmorska višina 22 metrov nad morjem zagotavlja prijetno obmorsko klimo, brez ekstremnih temperatur. Blag naklon proti plaži (1,9%) olajšuje dostop. Lokalni prazniki, ki jih je 32 na leto, ponujajo vpogled v kulturno dogajanje.

3854 Sončne ure/leto
5 Kopalna sezona (meseci)
18.7°C Povpr. letna temp.
22m Nadmorska višina

Vir: Open-Meteo (2020, 2025 povprečje)

Plaže in prosti čas

Območje Torrevieja je znano po svojih plažah, vključno s sedmimi plažami s certifikatom modre zastave, kot so Cabo Cervera, El Cura in La Mata. Najbližja plaža, Platja del Cura, je oddaljena le 1,0 km. Za ljubitelje golfa so na voljo tri igrišča v krogu 11 km, vključno z Club de Golf Villamartín. V bližini so tudi športni centri, kot je Palacio de Deportes Infanta Cristina, ter številne možnosti za vodne športe in druge rekreativne dejavnosti.

Plaže

  • Platja del Cura Blue Flag 1 km
  • Playa del Cura Blue Flag 1.1 km
  • Cala del Palangre 1.3 km
  • Playa de Los Locos Blue Flag 1.5 km
  • Cala Higuera 2.1 km
  • La zorra 2.3 km

Golf

  • Club de Golf Villamartín 8.8 km
  • Real Club de Golf Campoamor 10.6 km
  • Club de Golf Las Ramblas de Orihuela 11.1 km
  • Las Colinas Golf & Country Club 13.2 km

Vir: Blue Flag 2026, OpenStreetMap

A spacious apartment with a city view, featuring a balcony and modern amenities.

Lega v regiji

Vodič po regiji: Torrevieja

Torrevieja is a Mediterranean-seaside city and municipality on the Costa Blanca, in the province of Alicante, Valencian Community, in southeastern Spain. The city is in one of the only Spanish-speaking areas of the Valencian Community.

Ključne podrobnosti

71.8 km² Površina

Podnebje

Mesec Povp. temperatura Padavine
Januar 11.3°C 31 mm
Februar 11.8°C 21 mm
Marec 14.4°C 27 mm
April 16.5°C 27 mm
Maj 19.5°C 26 mm
Junij 23.5°C 9 mm
Julij 26.4°C 3 mm
Avgust 26.9°C 3 mm
September 24.1°C 23 mm
Oktober 19.8°C 40 mm
November 15.4°C 37 mm
December 11.9°C 30 mm

Blizu infrastrukture

168 restaurant
3 school
26 pharmacy
24 bank
45 cafe
27 dentist

Nadmorska višina in Teren

22m Nadmorska višina
1 km Oddaljenost do plaže
1.9% Naklon do plaže

Promet

35 km Alicante-Elche (ALC)
168 km Valencia (VLC)
368 km Malaga-Costa del Sol (AGP)

Podrobnosti projekta

Projekt 1 Bed Stanovanje v srednjem nadstropju in Torrevieja
Mesto Torrevieja
Regija Costa Blanca
Cena €110,000
Bivalni prostor 59 m²
Cena na m² €1,864 / m²
Spalnice 1
Kopalnice 1
Parkirišče Ne
Bazen Da
Vrt Ne
Status gradnje key_ready
Oddaljenost do plaže 1 km
Zaključek 1970
Objavljeno 2026-05-16

Ref: VL402985

Vir: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Matej Novak
Matej Novak
Nepremičninski svetovalec

Matej Novak slovenskim strankam pomaga pri krmarjenju po španskem nepremičninskem trgu. Njegov neposreden pristop zagotavlja učinkovitost in jasnost postopka.

Večjezični predstavnik s podporo umetne inteligence. Vaše povpraševanje obravnava ekipa za to stranjo.

Odgovor v 24 urah

Zanima vas?

Podatke o razpoložljivosti, cenah in tlorisih boste prejeli po predhodni registraciji.

Tehnični podatki
Apartma je 4. nadstropje, dostopno z dvigalom.
Najbližji supermarket je oddaljen 354 metrov.
Objekt ima vgrajene omare in dvojno zastekljena okna.
Zahtevajte informacije WhatsApp