2 Bed Пентхаус in Torrevieja в Torrevieja,

2-спальня Пентхаус в Torrevieja

Цей проєкт розташований у місті Торрев'єха, провінція Аліканте, на узбережжі Коста-Бланка. Він пропонує апартаменти типу "пентхаус" з 2 спальнями та 1 ванною кімнатою. Нерухомість знаходиться в завершеній фазі будівництва, що означає можливість негайного заселення. Ціна стартує від €136,900, що робить його доступним варіантом для придбання житла в цьому популярному регіоні.

€136,900
2
Спальні
1
Ванні кімнати
52 m²
Житлова площа
€136,900
Ціна
1 km
Відстань до моря
Здача ключів
Статус будівництва

Резюме

  • Пентхаус з 2 спальнями та 1 ванною кімнатою в Торрев'єсі.
  • Розташований у міській зоні, близько до пляжів та інфраструктури.
  • Нерухомість потребує ремонту, що надає простір для персоналізації.
  • Приватний солярій для відпочинку на свіжому повітрі.
  • Ціна від €136,900, готовий до заселення.

Порівняння в регіоні

Проєкт у Торрев'єсі, з ціною від €136,900, пропонує конкурентну стартову точку порівняно з іншими об'єктами в регіоні. Наприклад, APARTMENTS PALANGRE BEACH стартують від €160,000, EDIFICIO SUN & CENTER, від €169,000, а PANORAMA BEACH BUILDING, від €155,000. Це свідчить про те, що даний проєкт є одним із найдоступніших варіантів, особливо враховуючи його готовність до заселення. Однак, слід зазначити, що ціна відображає стан нерухомості, яка потребує ремонту. На відміну від деяких новіших проєктів, які можуть пропонувати готові рішення та сучасні зручності (наприклад, басейни, паркінг), цей об'єкт надає можливість власнику самостійно облаштувати житло. Близькість до пляжів та міської інфраструктури є спільною рисою для багатьох проєктів у Торрев'єсі, але конкретна відстань та доступність можуть варіюватися.

Часті питання

Які основні недоліки цього проєкту, враховуючи його ціну?
Нерухомість потребує ремонту, не має басейну, власного паркування та кондиціонера як стандартного обладнання.
Яка відстань до найближчого аеропорту та чи зручне транспортне сполучення?
Найближчий аеропорт Аліканте-Ельче (ALC) розташований приблизно за 35 км прямою відстанню. У місті є 12 ліній громадського транспорту з 50 зупинками.
Які будівельні характеристики та матеріали можна очікувати?
Конкретна інформація про будівельні характеристики та матеріали відсутня. Візуальний огляд вказує на типове оздоблення плиткою.
Яка середня вартість ремонту для подібних об'єктів у Торрев'єсі?
Вартість ремонту може значно варіюватися залежно від обсягу робіт та вибору матеріалів. Рекомендується отримати індивідуальну оцінку від місцевих підрядників.
Чи є в комплексі спільні зручності, такі як басейн або дитячий майданчик?
Згідно з наданою інформацією, спільні зручності, такі як басейн, не згадуються. Проєкт передбачає приватний солярій.
Які додаткові витрати, крім ціни придбання, слід враховувати?
Слід враховувати витрати на ремонт, податки на нерухомість (IBI), комунальні платежі (вода, електроенергія), витрати на утримання спільноти (якщо застосовно) та муніципальні збори.
Який типовий процес придбання нерухомості в Іспанії для іноземців?
Процес включає отримання NIE (ідентифікаційний номер для іноземців), відкриття банківського рахунку, підписання попереднього договору купівлі-продажу, внесення депозиту та остаточне оформлення угоди у нотаріуса.
Наскільки жвавим є район впродовж року, чи є він виключно туристичним?
Торрев'єха є як туристичним центром, так і місцем постійного проживання для багатьох місцевих жителів та експатів, тому район залишається активним цілий рік, хоча взимку може бути спокійніше.

Аналіз проекту

Основні характеристики локації, будинків, етапу будівництва та важливі нюанси.

Розташування

Об'єкт розташований у міській зоні Торрев'єхи, що забезпечує зручний доступ до пляжів і всієї необхідної інфраструктури. Це дозволяє мешканцям насолоджуватися перевагами життя біля моря та водночас мати під рукою міські зручності.

Планування

Ця нерухомість підійде для тих, хто шукає житло з можливістю персоналізації, оскільки потребує ремонту. Приватний солярій є ключовим елементом для відпочинку на свіжому повітрі та насолоди кліматом.

Статус проекту

Проєкт знаходиться у завершеній фазі будівництва. Це означає, що об'єкт готовий до заселення, і покупці можуть планувати переїзд одразу після придбання, уникаючи тривалого очікування.

Важливі нюанси

Проєкт не передбачає басейну чи власного паркування. Наявний солярій, але немає окремої зони відпочинку на рівні квартири. Також, відсутні ліфт та кондиціонер як стандартне обладнання.

Стиль життя та оточення

Ця пропозиція може бути привабливою для інвесторів, які шукають об'єкт для подальшої здачі в оренду або перепродажу після ремонту. Також, вона підходить для покупців, які бажають придбати другу резиденцію для відпочинку та готові вкласти кошти в оновлення нерухомості, щоб створити простір, який відповідатиме їхнім особистим смакам. Особи, які цінують міську інфраструктуру та близькість до моря, але шукають проєкт з потенціалом для індивідуального дизайну, знайдуть тут свою можливість. Люди, які шукають доступне житло в туристично привабливому регіоні, також можуть розглянути цей варіант, зважаючи на потребу в ремонті.

Якість будівництва

Нерухомість потребує ремонту, тому поточний рівень оздоблення не є вичерпним. Фотографії вказують на наявність плитки на стінах у ванній кімнаті та кухні, а також загальне оздоблення стін у житлових приміщеннях. Підлога, ймовірно, покрита плиткою, типовою для середземноморського житла. Наявність балкона та солярію свідчить про бажання використовувати зовнішні простори. Потенційні покупці повинні враховувати, що всі оздоблювальні роботи, від підлоги до стелі, включно з сантехнікою та електронікою, вимагатимуть оновлення або заміни відповідно до сучасних стандартів та особистих уподобань.

Оточення та стиль життя

Ціна та наявність

Ціна на цей пентхаус починається від €136,900. Це робить його одним з найбільш доступних варіантів серед проєктів у Торрев'єсі. Хоча конкретна інформація про кількість доступних одиниць відсутня, проєкт готовий до заселення, що вказує на можливість негайного придбання. Вартість відображає потребу в ремонті, що дозволяє покупцям отримати житло за нижчою початковою ціною та адаптувати його до власних потреб.

€136,900
Ціна
2
Спальні
52 m²
Житлова площа
1
Ванні кімнати

Оточення та стиль життя

Торрев'єха, це середземноморське прибережне місто, яке пропонує динамічний спосіб життя. Розташування цього пентхаусу в міській урбанізації означає, що повсякденні потреби, такі як магазини, ресторани та аптеки, знаходяться в межах пішої досяжності. Відстань до найближчого пляжу Platja del Cura становить близько 1.0-1.3 км, що робить морські прогулянки та пляжний відпочинок частиною щоденного ритму. Мікроклімат регіону, відомий своїми солоними озерами, також сприяє здоровому способу життя. Наявність 12 ліній громадського транспорту та 50 зупинок свідчить про добру транспортну доступність.

Запитати інформацію

Розташування та оточення: Torrevieja

Оточення та доступність

Життя в Торрев'єсі передбачає поєднання міського комфорту та приморського стилю. Цей пентхаус розташований у урбанізованій зоні, що означає наявність магазинів, супермаркетів (354 м), аптек (576 м) та ресторанів (168 у радіусі 2 км) у безпосередній близькості. Близькість до пляжів, таких як Platja del Cura (1.0 км), робить його ідеальним для любителів морського відпочинку. Відстань до найближчого медичного центру становить 3.4 км. Наявність 12 ліній громадського транспорту та 50 зупинок полегшує пересування містом.

Карта та розташування

Цей проєкт розташований у Торрев'єсі, місті на південному сході Іспанії, провінція Аліканте. Місто відоме своїми пляжами та солоними озерами, що створюють унікальний мікроклімат. Розташування проєкту забезпечує доступ до міських зручностей та узбережжя.

A spacious apartment with a city view, featuring a balcony and modern amenities.

Розташування в регіоні

Торрев'єха розташована в південній частині провінції Аліканте, на узбережжі Коста-Бланка. Це місто є частиною автономної спільноти Валенсія. Воно знаходиться відносно недалеко від великих міст, таких як Ельче (32 км), Мурсія (39 км) та Аліканте (44 км). Ця локація забезпечує доступ до міської інфраструктури та культурних об'єктів цих міст, зберігаючи при цьому спокій прибережного життя.

Доступність та інфраструктура

Об'єкт знаходиться в межах пішої доступності до пляжів Platja del Cura (1.3 км) та Cala del Palangre (1.5 км). Найближчий супермаркет розташований за 354 метри, а аптека, за 576 метрів. Відстань до найближчого поля для гольфу, Club de Golf Villamartín, становить 8.7 км. Найближчі аеропорти, Аліканте-Ельче (ALC), приблизно за 35 км прямою відстанню, та Валенсія (VLC), приблизно за 168 км. EV-зарядна станція знаходиться за 5.8 км.

Відстань до моря 1 km
Alicante-Elche (ALC) 35 km
Valencia (VLC) 168 km

Джерело: OpenStreetMap, Google Maps

Alt text: Studio apartment with city view, featuring a balcony and modern decor.

Природа та клімат

Cozy apartment with city view, featuring a balcony and modern decor.

Торрев'єха розташована на узбережжі Середземного моря, що забезпечує м'який клімат. Середня річна температура становить 18.7°C, з коливаннями від 11°C до 27°C протягом року. Завдяки 3,854 годинам сонячного світла на рік, регіон пропонує тривалий період для відпочинку на відкритому повітрі. Звіти вказують на 5-місячний сезон для купання, коли температура води досягає або перевищує 20°C. Висота над рівнем моря становить 22 метри, а похил до найближчого пляжу, 1.9%, що вказує на переважно рівнинний рельєф.

3854 Сонячних годин/рік
5 Сезон купання (міс.)
18.7°C Сер. річна темп.
22m Висота

Джерело: Open-Meteo (2020, 2025 середнє)

Пляжі та відпочинок

Регіон славиться своїми пляжами. До найближчих відносяться Platja del Cura (1.0 км), Playa del Cura (1.1 км) та Cala del Palangre (1.3 км). Загалом, у Торрев'єсі налічується 7 пляжів із знаком "Блакитний прапор", зокрема Cabo Cervera, Cala de las Piteras, El Cura та La Mata. Для любителів гольфу доступні поля, такі як Club de Golf Villamartín (8.7 км). Спортивні центри, такі як Palacio de Deportes Infanta Cristina, також знаходяться неподалік.

Пляжі

  • Platja del Cura Blue Flag 1 km
  • Playa del Cura Blue Flag 1.1 km
  • Cala del Palangre 1.3 km
  • Playa de Los Locos Blue Flag 1.5 km
  • Cala Higuera 2.1 km
  • La zorra 2.3 km

Golf

  • Club de Golf Villamartín 8.8 km
  • Real Club de Golf Campoamor 10.6 km
  • Club de Golf Las Ramblas de Orihuela 11.1 km
  • Las Colinas Golf & Country Club 13.2 km

Джерело: Blue Flag 2026, OpenStreetMap

Розташування в регіоні

Гід по району: Torrevieja

Torrevieja is a Mediterranean-seaside city and municipality on the Costa Blanca, in the province of Alicante, Valencian Community, in southeastern Spain. The city is in one of the only Spanish-speaking areas of the Valencian Community.

Ключові факти

71.8 km² Площа

Клімат

Місяць Сер. температура Опади
Січень 11.3°C 31 mm
Лютий 11.8°C 21 mm
Березень 14.4°C 27 mm
Квітень 16.5°C 27 mm
Травень 19.5°C 26 mm
Червень 23.5°C 9 mm
Липень 26.4°C 3 mm
Серпень 26.9°C 3 mm
Вересень 24.1°C 23 mm
Жовтень 19.8°C 40 mm
Листопад 15.4°C 37 mm
Грудень 11.9°C 30 mm

Інфраструктура поруч

168 restaurant
3 school
26 pharmacy
24 bank
45 cafe
27 dentist

Висота і рельєф

22m Висота
1 km Відстань до моря
1.9% Ухил до пляжу

Транспорт

35 km Alicante-Elche (ALC)
168 km Valencia (VLC)
368 km Malaga-Costa del Sol (AGP)

Деталі проекту

Проект 2 Bed Пентхаус in Torrevieja
Місто Torrevieja
Регіон Costa Blanca
Ціна €136,900
Житлова площа 52 m²
Ціна за м² €2,632 / m²
Спальні 2
Ванні кімнати 1
Паркінг Ні
Басейн Ні
Сад Ні
Статус будівництва key_ready
Відстань до моря 1 km
Здача 1970
Опубліковано 2026-05-23

Ref: VL120240

Джерело: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Olha Kovalenko
Olha Kovalenko
Експерт з нерухомості

Ольга Коваленко надає українським клієнтам всебічну підтримку на ринку нерухомості Іспанії. Вона дбає про кожен аспект угоди, забезпечуючи спокій та впевненість.

Багатомовний представник із підтримкою ШІ. Ваш запит обробляє команда цього сайту.

Відповідь протягом 24 годин

Цікаво?

Залиште свої дані, щоб отримати інформацію про наявність, ціни та планування.

Технічні дані
Річна середня температура: 18.7°C.
Відстань до найближчого супермаркету: 354 м.
Кількість сонячних годин на рік: 3,854.
Запитати інформацію WhatsApp