3 Bed דירה בקומה עליונה in Punta Prima ב- Punta Prima, דירה

3-חדר שינה דירה בקומה עליונה ב- Punta Prima

דירת שלושה חדרי שינה בפונטה פרימה, אליקנטה, במרחק הליכה מהחוף ועם נוף לים. הדירה בשטח של 83 מ"ר כוללת שני חדרי אמבטיה, מרפסת שמש דרומית ומרפסת גג של 90 מ"ר עם מטבח חיצוני. הנכס נמכר עם ריהוט מלא כולל מכשירי חשמל, מיזוג אוויר וחימום רצפה בחדרי האמבטיה. הפרויקט כולל גינות משותפות, בריכת שחייה, חניה פרטית וחדר אחסון.

€349,000
3
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
83 m²
שטח דירה
€349,000
מחיר
1 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • דירת 3 חדרי שינה עם מרפסת גג גדולה בשטח 90 מ"ר ונוף לים
  • ממוקמת במרחק הליכה מחופים, מרכולים ומתקנים עירוניים
  • נמכרת עם ריהוט מלא, כולל מיזוג אוויר וחימום רצפה בחדרי האמבטיה
  • כוללת חניה פרטית וחדר אחסון במרתף
  • גישה נוחה למסעדות, בתי קפה, חופים ומגרשי גולף

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים דומים באזור, דירה זו נמצאת בטווח מחירים גבוה יותר, אך זה משקף את המיקום המעולה והמתקנים הנלווים. פרויקטים כמו APARTMENTS PALANGRE BEACH בטורבייחה מתחילים במחיר של €160,000, ואילו EDIFICIO SUN & CENTER באותה עיר מתחיל ב-€169,000. פרויקט OASIS LAGUNA 2 באורבניזסיון אל ראסו מתחיל ב-€227,000. עם זאת, הפרויקט הנוכחי מציע מיקום עדיף בפונטה פרימה, עם גישה רגלית למגוון רחב יותר של שירותים ומתקנים. בנוסף, כלל הפרויקטים המוזכרים נמצאים בטורבייחה, הנחשבת לעיר עם אוכלוסייה בינלאומית גדולה, בעוד פונטה פרימה מציעה סביבה מקומית יותר עם פחות תיירות ממוקדת. ההשקעה בדירה זו עשויה להיות יציבה יותר לאורך זמן בשל המיקום האיכותי והביקוש המתמיד לדיור באזור.

שאלות נפוצות

האם יש עלויות נסתרות ברכישת הדירה?
המחיר כולל את הדירה עם כל הריהוט והציוד. עם זאת, יש לקחת בחשבון מס רכישה, עמלות עורך דין ורישום, וכן עלויות קהילה חודשיות לתחזוקת המתקנים המשותפים.
כיצד ניתן להגיע לנמל התעופה מהדירה?
נמל התעופה אליקנטה-אלצ'ה נמצא במרחק של כ-36 ק"מ. ניתן להגיע ברכב פרטי תוך כ-30 דקות, בתלות בתנועה. קיימות גם אפשרויות תחבורה ציבורית ומוניות לנמל התעופה.
מה מצב המבנה ומתי נבנתה הדירה?
הדירה נמצאת במבנה קיים וכבר הושלמה בבנייה. היא מוכנה לאכלוס מיידי ללא צורך בהמתנה לעבודות נוספות. תאריך הבנייה המדויק לא צוין בנתונים הזמינים.
האם זה השקעה טובה להשכרת נופש?
פונטה פרימה היא אזור פופולרי לתיירות, מה שיכול להפוך אותה להשקעה טובה להשכרה. הקרבה לחוף, המתקנים והנוחות של כל הריהוט הכלול מגבירים את הפוטנציאל להשכרה, במיוחד בעונת הקיץ.
אילו מתקנים כלולים בשטחים המשותפים?
השטחים המשותפים כוללים גינות מטופחות ובריכת שחייה. בנוסף, לכל דירה יש חניה פרטית וחדר אחסון במרתף המשותף. אין מידע על מתקנים נוספים כמו חדר כושר או מגרשי ספורט.
מהן עלויות הקהילה החודשיות?
הנתונים לא כוללים מידע על גובה עלויות הקהילה החודשיות. עלויות אלה תלויות בתחזוקת המתקנים המשותפים והשירותים המסופקים. מומלץ לברר את הסכום המדויק לפני רכישה.
כמה זמן לוקח תהליך הרכישה של נכס בספרד?
תהליך הרכישת נכס בספרד נמשך בדרך כלל 1-3 חודשים. התהליך כולל חתימה על חוזה פרטי, שלב מימון אם נדרש, בדיקות משפטיות, רישום במרשם המקרקעין והעברת בעלות סופית בפני נוטריון.
האם יש תחבורה ציבורית סמוכה לפרויקט?
באזור פועלים 12 קווי אוטובוס עם 50 תחנות, מה שמספק כיסוי תחבורתי סביר. עם זאת, לגישה מלאה לכל האזורים והערים הסמוכות, מומלץ להחזיק ברכב פרטי.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הפרויקט ממוקם בפונטה פרימה, בסביבה אורבנית עם גישה רגלית למתקנים ושירותים חיוניים. המיקום מציע קרבה לחופים עם אפשרויות נופש רבות בסביבה הקרובה. ניתן להגיע בהליכה למרכולים, בתי מרקחת, מסעדות ובתי קפה, מה שמספק נוחות יומיומית לדיירים.

תוכנית דירה

הדירה מתאימה למשפחות או זוגות המחפשים מגורים קבועים או בית נופש עם חללי מחיה נרחבים. המבנה כולל שלושה חדרי שינה המאפשרים גמישות בסידור המרחב, והמרפסות מספקות אזורים חיצוניים לבילוי ומנוחה. המרפסת העליונה מציעה מרחב נוסף לאירוח ופעילויות חברתיות.

סטטוס בנייה

הפרויקט הושלם ומוכן לאכלוס מיידי, ללא צורך בהמתנה לסיום עבודות בנייה. הדירה נמסרת עם פיתוח מלא וכל המתקנים הדרושים למחיה נוחה. היציבות של מבנה קיים מאפשרת לרוכשים להעריך במדויק את המצב הפיזי של הנכס ללא חששות מפיתוחים עתידיים באתר.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו מציע גישה ישירה לחוף ודורש הליכה של כ-20-30 דקות להגעה לחוף. בית החולים הקרוב נמצא במרחק של 8 ק"מ, מה שעלול לדרוש שימוש ברכב לגישה לשירותי רפואה מתקדמים. המרחק הגדול יחסית מנמל התעופה של אליקנטה (כ-36 ק"מ) עלול להיות גורם מגביל לנוסעים בינלאומיים תכופים.

אורח חיים וסביבה

דירה זו מתאימה למשפחות המחפשות בית קבוע בסביבה חופית עם גישה לכל השירותים הנדרשים בהליכה. גם זוגות בגמלאות ימצאו את המקום מתאים לאורח חיים שקט עם אפשרויות בידור קרובות. משקיעים המחפשים נכס להשכרה ייהנו מהביקוש הגבוה לדירות באזור פונטה פרימה, במיוחד בעונת התיירות. הדירה מתאימה גם לאנשים שעובדים מרחוק הזקוקים לסביבה נוחה עם גישה לאינטרנט ושירותים עירוניים. הנכס מספק פתרון מגורים מלא ללא צורך בהשקעה נוספת בריהוט או ציוד.

איכות בנייה וגימור

הדירה כוללת גימור ברמה גבוהה עם חומרים איכותיים בכל החללים. חדרי האמבטיה מצוידים בחימום רצפה, מה שמוסיף לנוחות בחודשי החורף. המטבח מאובזר היטב עם מכשירי חשמל מודרניים המאפשרים הכנת ארוחות ללא צורך ברכישת ציוד נוסף. המרפסת העליונה כוללת מטבח חיצוני עם מקרר ומכונת כביסה, כמו גם פרגולה המספקת צל בימים חמים. המיזוג אוויר בכל חדרי המגורים מבטיח נוחות במהלך חודשי הקיץ החמים. החניה הפרטית וחדר האחסון במרתף מוסיפים ערך מעשי לנכס.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

המחיר המתחיל עומד על €349,000 עבור דירה בת שלושה חדרי שינה ושטח של 83 מ"ר. הנכס כולל ריהוט מלא, מה שמפחית עלויות נוספות של רכישת רהיטים. בהשוואה לפרויקטים דומים באזור, המחיר נמצא בטווח הגבוה יותר, אך זה משקף את המיקום הפופולרי, הגימור האיכותי והמתקנים הנלווים כמו המרפסת העליונה הגדולה וחניה פרטית.

€349,000
מחיר
3
חדרי שינה
83 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

המקום מתאים לאנשים המעדיפים אורח חיים עירוני עם גישה קלה למתקנים ובילויים. הבוקר יכול להתחיל בקפה באחד מבתי הקפה הקרובים, במרחק הליכה מהדירה. אפשר לקנות מצרכים במרכולים הסמוכים ולהכין ארוחות במטבח המאובזר. המרפסת הדרומית מספקת אור שמש במהלך היום, אידיאלית למנוחת צהריים. בערב, ניתן לבלות במרפסת הגג הגדולה, לארח חברים או פשוט ליהנות מהנוף לים. בסופי שבוע, אפשר לבקר בחופים הקרובים או לשחק גולף באחד המועדונים המקומיים הנמצאים במרחק נסיעה קצרה.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Punta Prima

סביבה ונגישות

הסביבה הקרובה לפרויקט מציעה מגוון רחב של שירותים ומתקנים במרחק הליכה. ניתן למצוא 170 מסעדות, 47 בתי קפה ו-27 בתי מרקחת ברדיוס של 2 ק"מ. עבור צרכים יומיים, קיימים מרכולים במרחק 358 מ' ובנקים במרחק קצר. מרכזי הקניות הגדולים כמו Zenia Boulevard נמצאים במרחק של 2.5 ק"מ. עבור פעילויות ספורט, קיימים מרכזי כושר כמו Snatch Fitness Center במרחק 1.7 ק"מ. התחבורה הציבורית מסופקת על ידי 12 קווי אוטובוס עם 50 תחנות באזור, מה שמקל על התניידות ללא רכב פרטי.

מפה ומיקום

המפה מציגה את מיקום הפרויקט בפונטה פרימה, עם הדגשת הקרבה לחופים ולמתקנים העיקריים. ניתן לראות את מרחקי ההליכה לחופים, מרכולים ובתי מרקחת, כמו גם את המיקום היחסי של מגרשי הגולף והערים הגדולות באזור. המפה ממחישה את הגישה הנוחה לכל השירותים הנדרשים לחיי יומיום נוחים.

Punta Prima, Sant Lluís, en:Minorca

מיקום באזור

פונטה פרימה ממוקמת בחלק הדרומי של קוסטה בלנקה, בין אליקנטה לטורבייחה. המיקום מציע גישה נוחה לערים הגדולות בדרום-מזרח ספרד, כולל אליצ'ה (32 ק"מ), מורסיה (39 ק"מ) ואליקנטה (44 ק"מ). אזור זה נחשב לאחד המפותחים ביותר מבחינה תיירותית בספרד, עם תשתית מפותחת ומגוון רחב של שירותים. בהשוואה לאזורים אחרים בקוסטה בלנקה, פונטה פרימה מציעה שילוב של חיים עירוניים עם גישה מהירה לחופים ופעילויות נופש.

נגישות ושירותים

החופים הקרובים נמצאים במרחק של 515-885 מטר מהדירה, כולל פלאיה פונטה פרימה, פלאיה קאלה לה מוסקה וקאלה פיטראס. הערים הגדולות באזור הן אליצ'ה (32 ק"מ), מורסיה (39 ק"מ) ואליקנטה (44 ק

מרחק מהים 1 km
Alicante-Elche (ALC) 36 km
Valencia (VLC) 169 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

טבע ואקלים

האזור נהנה מאקלים ים-תיכוני עם טמפרטורה ממוצעת של 18.7°C וטווח שנתי של 12-26°C. עם 3,854 שעות שמש בשנה, האזור הוא אחד השמשיים ביותר בספרד. עונת השחייה נמשכת כחמישה חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20°C. הגובה של הפרויקט הוא 20 מטר מעל פני הים, עם שיפוע מתון של 1.7% לכיוון החוף, מה שמקל על הגעה רגלית. האקלים הנוח מאפשר פעילות חוצית כמעט כל השנה, עם חורפים מתונים וקיצים חמים אך נסבלים.

3854 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
18.7°C טמפ' שנתית ממוצעת
20m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

באזור קיימים מספר חופים במרחק הליכה קצר, כולל פלאיה פונטה פרימה, פלאיה קאלה לה מוסקה וקאלה פיטראס. חופים אלה מציעים חול זהוב ומים צלולים, אידיאליים לשחייה ופעילויות מים. לחובבי הגולף, קיימים שלושה מועדוני גולף במרחק של פחות מ-6 ק"מ: וילאמרטין (3.9 ק"מ), קמפואמור (5.8 ק

חופים

  • Playa Punta Prima 0.5 km
  • Playa Cala La Mosca 0.9 km
  • Cala Piteras 0.9 km
  • Playa Rocío del Mar 1.1 km
  • Cala de lo Ferri 1.3 km
  • Cala Mosca 1.5 km

Golf

  • Club de Golf Villamartín 3.9 km
  • Real Club de Golf Campoamor 5.8 km
  • Club de Golf Las Ramblas de Orihuela 5.9 km
  • Las Colinas Golf & Country Club 8.5 km

מקור: OpenStreetMap

מיקום באזור

מדריך אזור: Punta Prima

Sant Lluís is a Spanish municipality on the tip of south-east Menorca in the Balearic Islands.

עובדות מרכזיות

65,212 אוכלוסייה

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 11.9°C 23 mm
פברואר 12.6°C 14 mm
מרץ 14.6°C 26 mm
אפריל 16.6°C 23 mm
מאי 19.7°C 15 mm
יוני 23.2°C 12 mm
יולי 26.1°C 1 mm
אוגוסט 26.4°C 12 mm
ספטמבר 23.7°C 52 mm
אוקטובר 20.1°C 26 mm
נובמבר 15.6°C 37 mm
דצמבר 12.3°C 30 mm

שירותים בסביבה

170 restaurant
3 school
27 pharmacy
24 bank
47 cafe
27 dentist

גובה ושטח

20m גובה
1 km מרחק מהים
1.7% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

36 km Alicante-Elche (ALC)
169 km Valencia (VLC)
367 km Malaga-Costa del Sol (AGP)

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed דירה בקומה עליונה in Punta Prima
עיר Punta Prima
אזור Costa Blanca
מחיר €349,000
שטח דירה 83 m²
מחיר למ"ר €4,204 / m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 2
חניה לא
בריכה לא
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 1 km
סיום 1970
פורסם 2026-05-18

Ref: VL967781

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
הדירה נמצאת בגובה 20 מטר מעל פני הים עם שיפוע מתון של 1.7% לכיוון החוף
באזור יש 3,854 שעות שמש בשנה, אחד האזורים השמשיים ביותר בספרד
עונת השחייה נמשכת 5 חודשים כאשר טמפרטורת המים עולה על 20°C
המרחק לנמל התעופה הקרוב (אליקנטה-אלצ'ה) הוא כ-36 ק"מ
בקש פרטים WhatsApp