2 Bed פינקה in Algueña ב- Algueña, פינקה - קורטיחו

2-חדר שינה פינקה ב- Algueña

נכס כפרי מסוג פינקה-קורטיחו הממוקם באלגניה, מחוז אליקנטה. הנכס מתפרש על שטח כולל של 2,816 מטרים רבועים עם שטח מגורים של 125 מטרים רבועים. הנכס כולל שני חדרי שינה וחדר אמבטיה אחד, עם חניה פרטית וכניסה מאובטחת. המבנה ממוקם בגובה 532 מטרים מעל פני הים, בסביבה כפרית שקטה עם אקלים ים תיכוני צחיח.

€180,000
2
חדרי שינה
1
חדרי אמבטיה
125 m²
שטח דירה
€180,000
מחיר
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • נכס כפרי עצמאי עם שטח קרקע נרחב של 2,816 מטרים רבועים
  • שני חדרי מגורים עם אחים המספקים חום בחודשי החורף
  • מתקנים חיצוניים כולל סאונה פרטית ומבנה לבעלי חיים
  • מיקום שקט בכפר אלגניה עם גישה למתקני ספורט ובריכה קרובים
  • ריהוט מלא וציוד ביתי כלולים במחיר הנכס

השוואה אזורית

בהשוואה לנכסים באזורי החוף כמו טורבייחה, הנכס באלגניה מציע ערך כספי טוב יותר ביחס לשטח הקרקע. בעוד שדירות בטורבייחה מתחילות ממחירים דומים של €160,000-€169,000, הנכס באלגניה כולל שטח קרקע פרטי גדול בהרבה של קרוב ל-3,000 מטרים רבועים, בניגוד לדירות בבניינים משותפים. בניגוד לפרויקטים חדשים יוקרתיים כמו אואזיס לגונה 2 באורבניזסיון אל ראסו (החל מ-€227,000), הנכס באלגניה מציע סביבה כפרית אותנטית ולא אזור תיירותי מפותח. ההבדל העיקרי בין אלגניה לאזורי החוף הוא המרחק מהים - בעוד שאזורי החוף מציעים גישה ישירה לים, אלגניה מציעה שקט ופרטיות רבה יותר בסביבה כפרית, עם טמפרטורות מתונות יותר בקיץ בזכות הגובה הרב יותר.

שאלות נפוצות

האם המרחק מהערים הגדולות פוגע באיכות החיים?
המרחק דורש שימוש ברכב פרטי לצורכי תנועה יומיים, אך הכפר מציע שירותים בסיסיים כמו סופרמרקט, בנק ובתי קפה במרחק נסיעה קצר.
כמה זמן נסיעה לנמל התעופה הקרוב?
נמל התעופה אליקנטה-אלצ'ה נמצא במרחק של כ-39 קילומטרים בקו אווירי, נסיעה של כ-45-50 דקות ברכב פרטי תלוי בתנועה.
האם יש בעיות עם אספקת המים באזור?
הנכס ממוקם באזור בעל אקלים ים תיכוני צחיח עם משקעים מועטים, אך מערכות אספקת המים המקומיות מתוחזקות על ידי הרשויות ומספקות מים ליישוב.
האם קיימת ביקוש לנכסים באזור אלגניה?
הביקוש לנכסים באזורים כפריים כמו אלגניה נמוך יותר בהשוואה לאזורי החוף, מה שיכול להפוך את המציאה של קונים לאתגר גדול יותר בעתיד.
אילו מתקנים ציבוריים קיימים בכפר?
בכפר קיימים מרכז ספורט עירוני (פולידפורטיבו מוניסיפאל), בריכה ציבורית, בנק, שני בתי קפה ובית מרקחת אחד, כולם במרחק הליכה קצר מהנכס.
מהן עלויות האחזקה השנתיות הצפויות?
עלויות האחזקה כוללות מסים עירוניים, חשמל, מים, ביטוח נכס ותחזוקת השטח החיצוני. עקב השטח הגדול, עלויות הגינון והתחזוקה עשויות להיות גבוהות יותר מבדירה ממוצעת.
האם הנכס רשום ברשויות והאם יש בעיות משפטיות ידועות?
המידע המסופק אינו כולל פרטים משפטיים או רישום קדסטרלי. מומלץ לבצע בדיקה מקיפה של המסמכים המשפטיים לפני רכישת הנכס.
האם האזור בטוח למחיה?
אלגניה היא כפר קטן עם 1,328 תושבים ושיעורי פשיעה נמוכים יחסית בהשוואה לערים גדולות. הסביבה הכפרית והקהילה הקטנה תורמות לביטחון התושבים.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם באזור כפרי פנימי באלגניה, במרחק ניכר מהחופים ומהערים הגדולות. הסביבה מתאפיינת בשקט ובטבע כפרי, עם הרים בקרבת מקום. האוכלוסייה המקומית קטנה (כ-1,328 תושבים), מה שמקנה למקום אופי קהילתי צפוף.

תוכנית דירה

הנכס מתאים למחפשי שקט ופרטיות בסביבה כפרית. עם שני חדרי שינה, הנכס מציע פתרון דיור לזוג או למשפחה קטנה. השטח החיצוני הנרחב מאפשר פעילויות חוצות כגון גינון ובעלי חיים, והמבנים הנלווים מספקים שטחי אחסון נוספים.

סטטוס בנייה

הנכס כבר הושלם ומוכן לאכלוס מיידי. מצב הבנייה מלא, ללא תלות בתכנון עתידי או תהליכי בנייה נוספים. הנכס נמכר עם ריהוט מלא וציוד ביתי, מה שמאפשר כניסה מיידית ללא צורך בהשקעה נוספת בריהוט.

נקודות לדיון

הנכס אינו מציע גישה לשירותים עירוניים כגון תחבורה ציבורית מפותחת או מתקנים ציבוריים מתקדמים. המרחק לחופים עומד על כ-37 קילומטרים, מה שמגביל את הגישה היומית לחוף. גודל התכולה מוגבל לשני חדרי שינה בלבד.

אורח חיים וסביבה

נכס זה מתאים לאנשים המחפשים בית קבע או נכס נופש בסביבה כפרית שקטה. עבור זוגות או משפחות קטנות המעוניינות בחיים בקצב איטי יותר, הנכס מציע את השלווה הכפרית יחד עם נוחות בסיסית. הוא גם מתאים לאנשים העובדים מהבית בזכות הגישה לאינטרנט והשקט היחסי. עבור משקיעים המחפשים נכס עם פוטנציאל לפיתוח או להשכרה, השטח הגדול והמבנים הנלווים מציעים הזדמנויות. בעלי חיים ימצאו את המקום אידיאלי בזכות המבנה הייעודי לבעלי חיים והשטח המגודר. הנכס פחות מתאים לאנשים הזקוקים לגישה מהירה לשירותים עירוניים או לחופים, או למי שאינו מעוניין להחזיק ברכב לתנועה יומיומית.

איכות בנייה וגימור

הנכס כולל מטבח עצמאי ומצויד הממוקם בנפרד מאזור המגורים. חדרי המגורים כוללים אחים עץ עם פאנלים מעץ באחד מהם, המעניקים אווירה חמימה בחודשי החורף. הרצפות במבנה הראשי מרוצפות בקרמיקה ובעץ, המבטיחות ניקוי קל ועמידות לאורך זמן. המרפסת החיצונית מרוצפת חלקית וכוללת שטח דשא מלאכותי, המקל על התחזוקה. בחדרי השינה מותקנות ארונות קיר לאחסון מסודר. המערכת של בקרת אקלים כוללת מיזוג אוויר לקיץ ואחים לחורף, המספקים נוחות מתאימה בכל עונות השנה. הגדר המקיפה את הנכס מספקת פרטיות וביטחון.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

המחיר ההתחלתי עומד על €180,000 עבור נכס בשטח כולל של 2,816 מטרים רבועים עם 125 מטרים רבועים של שטח מגורים. הנכס כולל ריהוט מלא וציוד ביתי, מה שמפחית את העלויות הנלוות לרכישה. בהשוואה לנכסים דומים באזורים עירוניים יותר כמו טורבייחה (החל מ-€160,000), המחיר תואם לסוג הנכס הכפרי ולשטח הנרחב הכלול במכירה.

€180,000
מחיר
2
חדרי שינה
125 m²
שטח דירה
1
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

החיים בנכס זה מתאפיינים בקצב איטי ובשלווה הנובעת מהמיקום הכפרי. בבוקר, האור הראשון מאיר על המרפסת הקדמית המרווחת, המתאימה לקפה שקט לפני תחילת היום. עם שני חדרי מגורים עם אח, הבית מציע חימום נעים בחודשי החורף הקרים יותר. המטבח העצמאי והמצויד מאפשר הכנת ארוחות באופן עצמאי, בעוד השטח החיצוני מזמין לפעילויות חוצות במשך כל השנה. בסאונה הפרטית ניתן ליהנות מרגעי רוגע ופנאי בסוף היום. הקרבה למתקני ספורט ובריכת שחייה עירונית (פחות מקילומטר) מאפשרת פעילות גופנית סדירה, בעוד המרחקים הקצרים לבתי קפה ולבנקים בכפר מספקים את הצרכים הבסיסיים היומיים.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Algueña

סביבה ונגישות

המרחקים לשירותים הבסיסיים דורשים שימוש קבוע ברכב פרטי. הסופרמרקט הקרוב נמצא במרחק של 7.7 קילומטרים, דבר שמצריך תכנון של קניות שבועיות. הבנק והבתי הקפה בכפר נמצאים בטווח הליכה, אך שירותים מתקדמים יותר כמו בתי חולים (24 קילומטרים) ותחנות טעינה לרכב חשמלי (19 קילומטרים) דורשים נסיעה מתוכננת. עבור פעילויות פנאי, קיימים מתקני ספורט עירוניים במרחק של פחות מקילומטר ובריכה ציבורית במרחק דומה. חיי החברה מתרכזים בעיקר בכפר הקטן, עם 32 חגיגות מקומיות במהלך השנה המספקות אפשרויות למפגשים קהילתיים.

מפה ומיקום

המפה מציגה את מיקום הנכס באלגניה, כפר הממוקם באזור הפנימי של מחוז אליקנטה. ניתן לראות את המרחקים לערים הגדולות בסביבה - אלצ'ה, מורסיה ואליקנטה - וכן את הקרבה היחסית לכבישים הראשיים המחברים את האזור. הכפר מוקף בשטחים חקלאיים וגבעות, המדגישים את אופיו הכפרי והשקט.

Alt text: A cozy room with a large window offering a scenic view of a mountain landscape.

מיקום באזור

אלגניה ממוקמת בקומרקה וינלופו מיטח'ה שבמחוז אליקנטה, בקהילה האוטונומית ולנסיה. הכפר מהווה חלק מהאזור הפנימי של מחוז אליקנטה, במרחק שווה בערך מהערים הגדולות אלצ'ה (28 קילומטרים), מורסיה (40 קילומטרים) ואליקנטה עצמה (46 קילומטרים). המיקום מציע נגישות סבירה לשלוש הערים הללו המציעות שירותים מתקדמים יותר ותשתיות רחבות יותר, תוך שמירה על אופי כפרי שקט ומבודד יחסית.

נגישות ושירותים

החופים הקרובים ביותר נמצאים במרחק של 37-38 קילומטרים, כולל זונה דה באניו "לאס אסקנאלס" ופלטח'ה דל פינט. הערים הגדולות אלצ'ה (28 קילומטרים), מורסיה (40 קילומטרים) ואליקנטה (46 קילומטרים) נגישות לקניות ובילויים. נמל התעופה הקרוב ביותר הוא אליקנטה-אלצ'ה במרחק של כ-39 קילומטרים בקו אווירי. מגרשי הגולף הקרובים כוללים את פואנטה דל לופ גולף ריזורט (26 קילומטרים), אסקואלה דה גולף אלצ'ה (26 קילומטרים) וקלוב דה גולף אלנדה (28 קילומטרים).

Alicante-Elche (ALC) 39 km
Valencia (VLC) 136 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Aerial view of a small town with agricultural fields and distant hills.

טבע ואקלים

הנכס ממוקם בגובה 532 מטרים מעל פני הים, מה שמקנה לו אקלים מתון יותר בקיץ בהשוואה לאזורי החוף. טמפרטורות הממוצעות נעות בין 8°C ל-26°C, עם טמפרטורה שנתית ממוצעת של 16.1°C. עם 3,835 שעות שמש בממוצע בשנה, האזור נהנה מאקלים שמשי רוב השנה. עונת השחייה נמשכת כארבעה חודשים, כאשר טמפרטורת המים מגיעה ל-20°C ומעלה. האקלים הים תיכוני הצחיח מתאפיין בקיץ חם ויבש ובחורף מתון עם משקעים מועטים.

3835 שעות שמש/שנה
4 עונת שחייה (חודשים)
16.1°C טמפ' שנתית ממוצעת
532m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

החופים הקרובים ממוקמים במרחק של 37-38 קילומטרים וכוללים אזורי רחצה כמו "לאס אסקנאלס", "אל ארנל" ופלטח'ה דל פינט. לא צוינו חופים עם דגל כחול בקרבת המקום. מתקני הגולף באזור כוללים את פואנטה דל לופ גולף ריזורט, אסקואלה דה גולף אלצ'ה וקלוב דה גולף אלנדה, כל אחד מהם במרחק של 26-28 קילומטרים. בכפר עצמו קיים מתקן ספורט עירוני ובריכה ציבורית במרחק של פחות מקילומטר מהנכס. פעילויות ספורט נוספות זמינות במרכז הספורט העירוני הממוקם בקרבת מקום.

מקור: OpenStreetMap

מיקום באזור

מדריך אזור: Algueña

Algueña is a Valencian municipality located in the Alicante province, in the comarca of Vinalopó Mitjà, Spain. Its climate is arid Mediterranean.

עובדות מרכזיות

18.4 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 7.8°C 29 mm
פברואר 8.4°C 24 mm
מרץ 11.5°C 31 mm
אפריל 14.1°C 32 mm
מאי 17.2°C 35 mm
יוני 22.0°C 15 mm
יולי 25.3°C 4 mm
אוגוסט 25.5°C 7 mm
ספטמבר 21.5°C 28 mm
אוקטובר 16.6°C 39 mm
נובמבר 11.8°C 35 mm
דצמבר 8.2°C 27 mm

שירותים בסביבה

1 pharmacy
1 bank
2 cafe

גובה ושטח

532m גובה

אטרקציות בסביבה

בריכות שחייה

מרכזי ספורט

תחבורה וגישה

39 km Alicante-Elche (ALC)
136 km Valencia (VLC)
360 km Malaga-Costa del Sol (AGP)

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed פינקה in Algueña
עיר Algueña
אזור Costa Blanca
מחיר €180,000
שטח דירה 125 m²
מחיר למ"ר €1,440 / m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 1
חניה לא
בריכה לא
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
סיום 1970
פורסם 2026-05-17

Ref: VL472281

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
הנכס כולל 125 מטרים רבועים של שטח מגורים על שטח כולל של 2,816 מטרים רבועים
הכפר אלגניה מונה 1,328 תושבים נכון לשנת 2025
הנכס ממוקם בגובה 532 מטרים מעל פני הים באזור בעל אקלים ים תיכוני צחיח
בקש פרטים WhatsApp