1 Bed Leilighet i mellometasje in Fuengirola i Fuengirola, Leilighet

Nybygg leiligheter Luminal Homes til salgs i Fuengirola

Luminal Homes er et nytt boligprosjekt i Fuengirola, beliggende i Los Pacos. Prosjektet tilbyr moderne leiligheter med 1 soverom, designet for komfort og en avslappet livsstil ved Costa del Sol. Med sin beliggenhet kun fem minutter fra stranden, kombinerer det romslige leiligheter med fellesfasiliteter som gir en resort-aktig atmosfære. Prisene starter fra €259 000, noe som gjør det til et attraktivt alternativ for de som ønsker å kjøpe bolig i Fuengirola.

€259 000 - €665 000
1-3
Soverom
1-2
Bad
67-287 m²
Boareal
Fra €259 000
Pris fra
0,4 km
Avstand til strand
Under oppføring
Byggestatus

Profilanalyse

Nøkkelegenskaper ved beliggenhet, boliger, byggetrinn og viktige punkter.

Område

Luminal Homes ligger i Los Pacos, et rolig boligområde i Fuengirola. Beliggenheten gir enkel tilgang til stranden og lokale fasiliteter. Prosjektets nærhet til byen kombinert med roligere omgivelser gir en god balanse for beboerne.

Planløsning

Leilighetene i Luminal Homes er designet med tanke på funksjonelle behov. Med 1 soverom og 76 m² boareal tilbyr de en praktisk løsning for både ferie og fastboende. Moderne kjøkken og lyse oppholdsrom bidrar til en behagelig boopplevelse.

Byggestatus

Luminal Homes er under konstruksjon, med forventet ferdigstillelse i tredje kvartal 2028. Dette gir kjøpere muligheten til å følge prosessen og planlegge sin fremtidige bolig i Fuengirola. Nybygg garanterer moderne standarder og energieffektive løsninger.

Viktig å vite

Prosjektet Luminal Homes er lokalisert i nærheten av en motorvei, noe som kan medføre støy. Potensielle kjøpere bør være oppmerksomme på dette før de tar en beslutning. Prosjektet tilbyr ikke store familieboliger, da det primært består av leiligheter med 1 soverom.

Prosjektdetaljer

Prosjekt Luminal Homes
By Fuengirola
Region Costa del Sol
Pris fra €259 000
Boareal 76 m²
Pris per m² €3 407 / m²
Terrasse 17 m²
Soverom 1 - 3
Bad 1 - 2
Parkering Ja
Svømmebasseng Ja
Hage Ja
Byggestatus under_construction
Avstand til strand 0,4 km
Ferdigstillelse Q3 2028
Publisert 2026-05-13

Ref: VL590661

Kilde: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Livsstil & Omgivelser

Luminal Homes passer godt for de som ønsker en moderne og lettstelt bolig i Fuengirola. Om du er en ung profesjonell, et par som ønsker et feriested, eller en investor som ser etter en utleiebolig, kan dette prosjektet være interessant. Det er spesielt gunstig for de som setter pris på nærhet til stranden og byens fasiliteter. Støy fra motorveien bør vurderes, men for de som tåler dette, kan Luminal Homes tilby en fin balanse mellom komfort og praktisk beliggenhet.

Kvalitet & Standard

Luminal Homes legger vekt på høy kvalitet i alle detaljer. Fundamentet er basert på en kontinuerlig armert betongplate, og betongkonstruksjonen består av pilarer, bjelker og gulv som oppfyller sikkerhetskravene. Fasaden er designet med dobbel vegg, isolasjon og gipsplater for å sikre energieffektivitet og støybeskyttelse. Innvendig er det brukt gipsplater med mineralull for lydisolering mellom rom. Kjøkkenet er fullt utstyrt med hvitevarer fra Candy eller lignende, og badene har keramiske vasker og dusjkabinett.

Video Tour

Omgivelser & Livsstil

Pris & Tilgjengelighet

Prisene i Luminal Homes starter fra €259 000 for leiligheter med 1 soverom. Det finnes et begrenset antall enheter tilgjengelig i forskjellige størrelser og planløsninger, med en maksimalpris på €665 000. Prisene reflekterer leilighetenes størrelse, beliggenhet i komplekset og eventuelle tillegg som private terrasser.