3 Bed Апартамент на среден етаж in La Quinta в La Quinta,

3-спалня Апартамент на междинен етаж в La Quinta

Апартаментът се намира в комплекс, разположен в непосредствена близост до голф игрища и с лесен достъп до градски удобства. Проектът предлага съвременно жилищно пространство, отличаващо се с внимание към детайла и качество на изпълнение. Районът съчетава спокойствието на зелени площи с динамиката на близостта до плажа и основни услуги, което го прави привлекателен за различни типове обитатели.

€649,000
3
Спални
2
Банни
100 m²
Жилищна площ
€649,000
Цена
2.3 km
До плажа
Готово за нанасяне
Статус

Обобщение

  • Готов апартамент с 3 спални и 2 бани, с площ 100 кв.м.
  • Разположен в La Quinta, близо до голф игрища и градски удобства.
  • Лесен достъп до плажа (1.3 км) и летището (5 км).
  • Тераса с гледка към голф игрище и море.
  • Общ басейн и градински площи.

Регионално сравнение

В сравнение с други райони на Коста дел Сол, La Quinta предлага уникална комбинация от близост до градски удобства и зелени площи. Докато проекти като Aquamar в Torre del Mar (от €269,950) са по-достъпни и близо до плажа, те може да предлагат по-малко предимства по отношение на голф и панорамни гледки. Жилища като Lantana Residencial в Mijas (от €205,000) и Etherna Homes 2 в Estepona (от €259,000) са позиционирани в различни ценови сегменти и предлагат различни характеристики, често с по-висока плътност на застрояване или по-далеч от основните транспортни възли. Този апартамент в La Quinta, с цена от €649,000, е насочен към купувачи, които ценят ексклузивността на голф района, съчетана с удобството на градската инфраструктура и бързия достъп до летището, което го отличава от по-масовите предложения в други части на крайбрежието.

Често задавани въпроси

Колко далеч е най-близкият плаж и какъв е достъпът до него?
Най-близкият плаж, Playa de San Andrés, е на 1.3 км. Теренът е равен (0.8% наклон), което улеснява пешеходния достъп.
Каква е близостта до летище Малага и как мога да стигна до там?
Летище Малага-Коста дел Сол е на приблизително 5 км въздушно разстояние. Достъпът може да се осъществи с такси, кола под наем или обществен транспорт.
Какви са стандартите за енергийна ефективност на имота?
Информация за конкретните стандарти за енергийна ефективност не е предоставена в наличните данни.
Какъв е пазарният потенциал на този район за инвестиции?
Районът е привлекателен поради близостта си до голф игрища, плаж и Малага, което поддържа добър интерес за инвестиции, особено за ваканционни наеми.
Какви удобства са налични в непосредствена близост?
В радиус от 1 км са налични супермаркет, аптека, здравни центрове, както и множество ресторанти и кафенета. Има и спортни центрове.
Какви са приблизителните месечни разходи за поддръжка на имота?
Разходите за поддръжка ще включват такси за етажната собственост, комунални услуги (вода, електричество) и евентуално данъци. Точни суми не са предоставени.
Какъв е процесът на закупуване на този имот?
Процесът на закупуване включва резервационен депозит, подписване на предварителен договор и финализиране с нотариален акт. Препоръчва се консултация с юрист.
Колко далеч са основните голф игрища?
Club de Golf Málaga Parador е на 6.7 км, Club de Golf de Guadalhorce на 7.8 км, а Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez на 9.5 км.

Анализ на проекта

Основни характеристики на локацията, жилищата, етапа на проекта и важни моменти.

Локация

Имотът е позициониран в урбанизиран район, който осигурява бърз достъп до ключови точки като плажа и търговски обекти. Близостта до голф игрища и природни зони допълва характеристиките на местоположението, предлагайки комбинация от спортни и рекреационни възможности.

Планове

Жилището е проектирано за комфортен живот, с разпределени пространства, функционална кухня и добре оборудвани бани. Наличието на открита тераса с гледка към голф игрището и морето предлага допълнително пространство за отдих и социализация.

Статус на проекта

Проектът е с изграден статут, което означава, че жилищата са готови за обитаване. Въпреки че са построени, те често предлагат модерни стандарти за строителство и енергийна ефективност, съобразени с актуалните изисквания.

Важни моменти

Този проект не предлага директен достъп до плажа, въпреки близостта му. Няма информация за индивидуални градини към апартаментите, тъй като те са част от общи зони. Ограниченията могат да включват специфични правила на етажната собственост относно домашни любимци или отдаване под наем.

Начин на живот и околност

Този апартамент е подходящ за хора, търсещи комбинация от градски удобства и близост до природни и спортни атракции. Той е добър избор за семейства, които ценят достъпа до образователни заведения и здравни услуги, както и за професионалисти, нуждаещи се от бърз достъп до летището и центъра на града. Позицията му го прави подходящ и за инвестиция с цел отдаване под наем, както за дългосрочно, така и за ваканционно ползване, особено за любители на голфа и морския начин на живот.

Качество и завършек

Апартаментът се отличава със съвременно строителство и внимание към детайла. Материалите са подбрани с цел осигуряване на дълготрайност и естетическа привлекателност. Очаква се използването на висококачествени подови настилки, модерни санитарни уреди и оборудвана кухня с уреди от реномиран клас. Енергийната ефективност вероятно е съобразена с актуалните стандарти, осигурявайки комфорт и намалени разходи за поддръжка. Интериорният дизайн вероятно следва съвременни тенденции, с изчистени линии и неутрална цветова гама, която позволява персонализация.

Околност и начин на живот

Цена и наличност

Цената от €649,000 за тристаен апартамент от 100 кв.м. позиционира имота в средния до висок ценови сегмент за района. Наличността на готови жилища означава, че покупката може да бъде финализирана сравнително бързо. Ценовата вариация може да зависи от конкретния етаж, изложение и гледка, като предложенията започват от тази посочена стойност.

€649,000
Цена
3
Спални
100 m²
Жилищна площ
2
Банни

Околност и начин на живот

La Quinta предлага среда, балансираща между спокойствието на голф курорт и оживения градски живот. Близостта до множество заведения за хранене, магазини и здравни заведения прави ежедневието удобно. Градската среда осигурява достъп до образователни институции и културни събития. Зелените площи и близостта до морето създават благоприятни условия за активен отдих и спорт, като плуване и разходки по плажа, който е на пешеходно разстояние.

Заявете информация

Локация и околност: La Quinta

Околност и достъпност

Животът в La Quinta предлага хармонично съчетание на спокойствие и удобство. Пешеходното разстояние до супермаркет (111 м) и аптека (24 м) осигурява ежедневна лекота. Близостта до болница (355 м) и множество ресторанти (43) и кафенета (24) допълва градската инфраструктура. Наличието на спортни центрове като Escuela de Tenis Cortijo Alto (0.3 км) и футболни игрища (0.6 км) предоставя възможности за активен начин на живот. Градският транспорт е добре развит с 8 линии и 50 спирки, улеснявайки придвижването.

Карта и локация

Този жилищен комплекс е стратегически разположен в близост до основни пътни артерии и градски центрове. Неговата позиция осигурява лесен достъп до плажове, голф игрища и летището, което е ключово за пътуващи и за хора, търсещи активен начин на живот.

A large, elegant hotel with a central courtyard, featuring multiple rooms and a scenic view.

Локация в региона

La Quinta се намира в близост до Малага, предлагайки комбинация от спокойствие и достъп до градски живот. Позиционирането му позволява лесно достигане до ключови туристически дестинации по крайбрежието, като същевременно осигурява достъп до местната инфраструктура и услуги. Близостта до столицата на провинцията, Малага, предоставя културни и развлекателни възможности.

Достъпност и удобства

Проектът е добре свързан с основни транспортни артерии. Летище Малага-Коста дел Сол е на около 5 км въздушно разстояние, което осигурява бърз достъп за международни пътувания. Близките плажове като Playa de San Andrés (1.3 км) и Playa de la Malagueta (2.9 км) са лесно достъпни. За любителите на голфа, Club de Golf Málaga Parador е на 6.7 км, а други голф игрища също са в радиус от 10 км. ЖП гарите Barbarela и Ciudad de la Justicia са на около 1.2-1.3 км.

До плажа 2.3 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 5 km
Gibraltar (GIB) 101 km
Barbarela 1.2 km
Ciudad de la Justicia 1.3 km

Източник: OpenStreetMap, Google Maps

Aerial view of a two-story building with a red-tiled roof, surrounded by palm trees and mountains.

Природа и климат

Alt text: A formal portrait of a family in historical attire, standing outdoors with trees in the background.

Регионът се радва на средиземноморски климат с меки зими и топли лета. Средната годишна температура е около 18.5°C, с вариации между 12°C и 27°C през годината. Плажната ивица е на минимално разстояние, а плиткият наклон към морето (0.8%) и продължителното плувно време (4 месеца с температура над 20°C) осигуряват отлични условия за водни спортове. Надморската височина от 23 метра над морското равнище допринася за приятния климат.

4 Сезон за плуване (мес.)
18.5°C Ср. годишна темп.
23m Надм. височина

Източник: Open-Meteo (2020, 2025 средно)

Плажове и отдих

В близост се намират няколко плажа, включително Playa de San Andrés (1.3 км) и Playa de la Misericordia (2.1 км), които предлагат удобства за отдих и водни спортове. Районът е изключително привлекателен за голф ентусиасти, с множество игрища в радиус от 10 км, включително Club de Golf Málaga Parador. Спортни центрове като Escuela de Tenis Cortijo Alto (0.3 км) и футболни игрища допълват възможностите за активен живот.

Плажове

  • Playa de la Misericordia 2.3 km
  • Playa de San Andrés 2.4 km
  • Playa Sacaba Beach 3.2 km
  • Playa de Guadalmar 4.8 km

Golf

  • Club de Golf Málaga Parador 5.9 km
  • Club de Golf de Guadalhorce 6.3 km
  • Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez 8.5 km
  • Golf Benalmadena Pitch& Putt 14.6 km

Източник: OpenStreetMap

Alt text: Classical building with columns, green and red flag, trees, and benches.

Локация в региона

Ръководство за района: La Quinta

La Quinta is a desert resort city in Riverside County, California, United States. Located between Indian Wells and Indio, it is one of the nine cities of the Coachella Valley. The population was 37,558 at the 2020 census, up from 37,467 at the 2010 census.

Основни факти

Климат

Месец Средна температура Валежи Часове слънце
Януари 12.5°C 62 mm 177h
Февруари 13.2°C 56 mm 201h
Март 14.9°C 66 mm 216h
Април 16.9°C 41 mm 249h
Май 19.8°C 23 mm 291h
Юни 23.6°C 4 mm 336h
Юли 26.1°C 0 mm 342h
Август 26.7°C 3 mm 312h
Септември 23.8°C 25 mm 261h
Октомври 19.9°C 61 mm 213h
Ноември 15.8°C 77 mm 177h
Декември 13.4°C 88 mm 156h

Удобства наблизо

43 restaurant
79 pharmacy
20 bank
24 cafe
9 dentist

Височина и Терен

23m Надм. височина
2.3 km До плажа
0.8% Наклон към плажа

Транспорт

5 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
101 km Gibraltar (GIB)
386 km Alicante-Elche (ALC)
1.2 km Barbarela
1.3 km Ciudad de la Justicia
1.3 km El Torcal
2.3 km Estación de Autobuses de Málaga
3.5 km Estación de Muelle Heredia

Детайли за проекта

Проект 3 Bed Апартамент на среден етаж in La Quinta
Град La Quinta
Област Costa del Sol
Цена €649,000
Жилищна площ 100 m²
Цена на м² €6,490 / m²
Тераса 20 m²
Спални 3
Банни 2
Паркинг Не
Басейн Да
Градина Да
Статус key_ready
До плажа 2.3 km
Завършване 1970
Публикувано 2026-05-23

Ref: VL058769

Източник: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Dimitar Ivanov
Dimitar Ivanov
Експерт недвижими имоти

Димитър Иванов е опитен съветник, който помага на български клиенти на испанския пазар на имоти. Той гарантира най-добрите условия и защитава техните интереси.

Многоезичен представител с подкрепа на ИИ. Вашата заявка се обработва от екипа зад този сайт.

Отговор до 24 часа

Интерес?

Оставете данните си и ще получите информация за наличност, цени и планове.

Технически данни
Енергийна ефективност: Не е посочена.
Година на строителство: Не е посочена.
Данъчна оценка (IBI): Не е посочена.
Заявете информация WhatsApp