3 Bed Vidurinio aukšto butas in La Quinta Vietovėje La Quinta,

3-miegamasis Butas viduriniame aukšte mieste La Quinta

Šis naujai pastatytas 3 miegamųjų, 2 vonios kambarių butas yra įsikūręs La Quinta, Malagoje, ir siūlo 100 m² gyvenamojo ploto. Būstas yra paruoštas gyventi, su aukštos kokybės apdaila ir apgalvotu dizainu. Jis yra patogioje vietoje, netoli paplūdimio ir įvairių miesto patogumų, todėl puikiai tinka tiems, kurie ieško komforto ir prieinamumo Costa del Sol regione.

€649,000
3
Miegamieji
2
Vonios kambariai
100 m²
Gyvenamasis plotas
€649,000
Kaina
2.3 km
Iki paplūdimio
Atiduodamas
Statybų statusas

Santrauka

  • Naujai pastatytas 3 miegamųjų, 2 vonios kambarių butas La Quinta, Malagoje.
  • 100 m² gyvenamasis plotas su aukštos kokybės apdaila.
  • Patogi vieta: arti paplūdimio, parduotuvių, restoranų ir ligoninės.
  • Puikus susisiekimas: 6.2 km iki Malagos oro uosto, netoli viešojo transporto.
  • Viduržemio jūros klimatas su vidutine metine temperatūra 18.5°C ir ilgu maudynių sezonu.

Regioninis palyginimas

Palyginus su kitais regiono projektais, tokiais kaip Aquamar (Torre del Mar, nuo 269 950 €), Lantana Residencial (Mijas, nuo 205 000 €) ir Etherna Homes 2 (Estepona, nuo 259 000 €), šis butas La Quinta, Malagoje, yra aukštesnės kainos segmente, pradedant nuo 649 000 €. Tai atspindi jo patrauklią vietą, siūlančią artumą prie paplūdimio, golfo aikštynų ir miesto patogumų, taip pat naują statybą ir aukštos kokybės apdailą. Nors kiti projektai siūlo žemesnes pradinės kainas, jie gali skirtis lokacijos, dydžio ar siūlomų patogumų atžvilgiu. Šis projektas yra orientuotas į pirkėjus, kurie ieško subalansuoto gyvenimo būdo su lengva prieiga prie visų pagrindinių paslaugų ir poilsio galimybių, įskaitant golfo aikštynus ir plačius paplūdimius, bei vertina aukštą statybos kokybę ir miesto privalumus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar šis butas tikrai tinkamas gyventi ištisus metus, ar tai labiau atostogų objektas?
Butas yra paruoštas gyventi ištisus metus, su visais reikalingais patogumais ir paslaugomis, esančiomis netoliese. Jo lokacija ir kokybiška statyba tinka tiek nuolatiniams gyventojams, tiek atostogų mėgėjams.
Kiek laiko užtrunka nuvykti į Malagos oro uostą?
Atstumas iki Malagos oro uosto yra apie 6.2 km. Kelionės laikas automobiliu paprastai trunka apie 10-15 minučių, priklausomai nuo eismo.
Kokios energijos efektyvumo priemonės yra įdiegtos bute?
Konkretūs energijos efektyvumo duomenys, tokie kaip energijos sertifikatas ar panaudotos technologijos, nėra pateikti šiuo metu. Projekto apdailoje orientuojamasi į kokybiškas medžiagas.
Kokie yra tipiniai vietos pirkėjų profiliai šioje La Quinta zonoje?
Šioje zonoje dažnai apsigyvena tarptautiniai pirkėjai, ieškantys antrojo būsto ar nuolatinės gyvenamosios vietos su Viduržemio jūros klimatu, golfo aikštynų ir paplūdimio artumu. Taip pat populiaru tarp investuotojų dėl nuomos potencialo.
Kokios sporto ir laisvalaikio paslaugos yra pasiekiamos netoliese?
Netoliese yra teniso mokykla, futbolo stadionas ir sporto paviljonas. Taip pat yra keletas golfo aikštynų, restoranų ir kavinių. Paplūdimiai siūlo įvairias vandens sporto šakas.
Ar yra papildomų mėnesinių išlaidų, pvz., bendrijos mokesčiai ar nekilnojamojo turto mokesčiai?
Dažniausiai naujuose projektuose yra bendrijos mokesčiai, apimantys bendrųjų patalpų (pvz., baseino, sodų) priežiūrą. Tikslūs mokesčiai priklauso nuo projekto ir turėtų būti patvirtinti.
Koks yra pirkimo procesas įsigyjant šį butą?
Pirkimo procesas paprastai apima rezervaciją, sutarties pasirašymą, mokėjimo planą ir galutinį registravimą pas notarą. Rekomenduojama pasikonsultuoti su teisininku.
Ar ši La Quinta zona yra laikoma saugia?
La Quinta yra laikoma saugia zona, ypač šie nauji projektai dažnai turi papildomas saugumo priemones. Vietovė yra gerai apšviesta ir prižiūrima.

Projekto analizė

Svarbios vietovės, namų, projekto etapo ir dėmesio punktų charakteristikos.

Vieta

Šis butas yra La Quinta, Malagos rajone, siūlantis patogią prieigą prie vietinių patogumų ir šalia paplūdimio. Jo vieta užtikrina, kad svarbiausi miesto objektai, tokie kaip parduotuvės, restoranai ir sveikatos priežiūros įstaigos, yra lengvai pasiekiami.

Planas

Šis 3 miegamųjų butas skirtas tiems, kurie vertina erdvę, komfortą ir modernų gyvenimo būdą. Jis tinka šeimoms, poroms ar asmenims, ieškantiems nuolatinės gyvenamosios vietos arba prabangios atostogų rezidencijos su visais reikalingais patogumais.

Projekto būklė

Projektas yra baigtas, o tai reiškia, kad šis butas yra paruoštas gyventi iš karto po įsigijimo. Jis atstovauja naujos statybos kokybę su moderniomis technologijomis ir apdaila, užtikrinančią ilgaamžiškumą ir mažas priežiūros išlaidas.

Dėmesio punktai

Šis projektas orientuojasi į golfo ir bendruomenės gyvenimo aspektus, todėl jis gali būti mažiau tinkamas tiems, kurie ieško visiškai atokios, gamtos apsuptos vietovės be kaimyninių objektų. Jis siūlo bendruomeninius baseinus, bet ne privačius.

Gyvenimas ir apylinkės

Šis butas idealiai tinka tiems, kurie vertina gyvenimą arti jūros ir golfo aikštynų. Jis siūlo patogų susisiekimą su Malagos oro uostu (6.2 km), todėl puikiai tinka dažnai keliaujantiems tarptautiniams pirkėjams. Tiems, kurie ieško aktyvaus laisvalaikio, netoliese yra 43 restoranai, daug sporto centrų ir golfo aikštynų. Jei ieškote nuolatinės gyvenamosios vietos su visais miesto patogumais po ranka, ar norite turėti poilsio oazę su galimybe lengvai pasiekti paplūdimį ir golfo aikštynus, šis butas gali atitikti jūsų poreikius.

Statybos kokybė ir apdaila

Butas pasižymi aukštos kokybės apdaila ir apgalvotu dizainu, atspindinčiu modernų ir rafinuotą gyvenimo būdą. Kiekviena medžiaga, apdaila ir detalė buvo kruopščiai atrinkta, siekiant sukurti namus, kurie atrodo stilingi ir nesenstantys. Šviesus atviro plano svetainės plotas yra didelis ir nepriekaištingai apdailintas, o moderni pilnai įrengta virtuvė sujungia elegantišką dizainą su aukščiausios klasės prietaisais ir kasdiene funkcionalumu. Vonios kambariai taip pat atspindi šią kokybę, siūlydami modernius santechnikos elementus ir apdailą.

Apylinkės ir gyvenimas

Kaina ir pasiekiamumas

Šis 3 miegamųjų, 2 vonios kambarių butas siūlomas už pradinę kainą nuo 649 000 eurų. Projektas yra baigtas, todėl būstas yra paruoštas gyventi. Kainų diapazonas gali skirtis priklausomai nuo konkretaus vieneto dydžio, vaizdo ir galimų papildomų funkcijų. Šiuo metu turime ribotą kiekį šio tipo butų, todėl rekomenduojama susisiekti dėl naujausios informacijos apie prieinamumą ir konkrečias kainas.

€649,000
Kaina
3
Miegamieji
100 m²
Gyvenamasis plotas
2
Vonios kambariai

Apylinkės ir gyvenimas

La Quinta, Malagoje, yra dinamiška miesto aplinka, siūlanti miesto patogumą su netoliese esančiais paplūdimiais. Dienos ritmas čia apima lengvą prieigą prie kasdienių reikmių, tokių kaip 111 m atstumu esanti prekybos, 24 m atstumu esanti vaistinė ir 355 m atstumu esantis ligoninė. Miesto gyvenimas yra lengvai pasiekiamas, o tai leidžia gyventojams mėgautis bendruomenės teikiamais privalumais, tuo pačiu turint galimybę greitai pasiekti poilsio zonas, tokias kaip paplūdimiai, esantys vos už 1.3 km. Ši vieta suteikia subalansuotą gyvenimo būdą, kuriame derinamas miesto patogumas ir poilsio galimybės.

Prašyti informacijos

Vieta ir apylinkės: La Quinta

Apylinkės ir susisiekimas

Gyvenimas La Quinta, Malagoje, siūlo patogų ir prieinamą aplinką. Vietovė yra gerai aptarnaujama viešuoju transportu, su 50 autobusų stotelių ir 8 viešojo transporto linijomis. Tai leidžia lengvai pasiekti miesto centrą ir kitas apylinkes be automobilio. Artumas prekybos centrų (111 m), vaistinių (24 m) ir sveikatos priežiūros įstaigų (355 m ligoninė) užtikrina, kad kasdieniai poreikiai yra lengvai patenkinami. Taip pat netoliese yra įvairios laisvalaikio veiklos, pavyzdžiui, sporto centrai ir restoranai, prisidedantys prie aktyvaus ir malonaus gyvenimo būdo.

Žemėlapis ir vieta

Šis žemėlapis rodo buto vietą La Quinta, Malagoje. Jis pabrėžia artumą paplūdimiams, golfo aikštynams, Malagos oro uostui ir kitoms svarbioms vietovėms. Vizualiai pateikiama strateginė projekto padėtis regione, palengvinanti supratimą apie pasiekiamumą ir aplinkines paslaugas.

A large, elegant hotel with a central courtyard, featuring multiple rooms and a scenic view.

Vieta regione

La Quinta yra strategiškai patogioje vietoje Malagos provincijoje, netoli pagrindinių transporto mazgų ir kitų svarbių miestų. Ji yra arti Malagos miesto, kuris siūlo turtingą kultūrinį ir istorinį paveldą. Artumas prie Malagos oro uosto (6.2 km) ir traukinių stočių (Barbarela 1.2 km) palengvina keliavimą po regioną ir už jo ribų. Ši pozicija leidžia gyventojams mėgautis ramesniu gyvenimo būdu, tuo pačiu turint lengvą prieigą prie didesnių miestų pramogų ir paslaugų.

Susisiekimas ir infrastruktūra

Šis butas yra patogioje vietoje, už 1.3 km nuo artimiausio paplūdimio (Playa de San Andrés). Malagos oro uostas yra vos už 6.2 km, užtikrinant greitą susisiekimą su tarptautiniais maršrutais. Golfo mėgėjams netoliese yra kelios žinomos aikštynai, pavyzdžiui, Club de Golf Málaga Parador (6.7 km) ir Club de Golf de Guadalhorce (7.8 km). Prekybos centrai ir vaistinės yra pasiekiami pėsčiomis (atitinkamai 111 m ir 24 m), o ligoninė yra vos už 355 m, todėl užtikrinamas patogus prieinamumas prie visų svarbiausių paslaugų.

Iki paplūdimio 2.3 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 5 km
Gibraltar (GIB) 101 km
Barbarela 1.2 km
Ciudad de la Justicia 1.3 km

Šaltinis: OpenStreetMap, Google Maps

Aerial view of a two-story building with a red-tiled roof, surrounded by palm trees and mountains.

Gamta ir klimatas

Alt text: A formal portrait of a family in historical attire, standing outdoors with trees in the background.

Malagos regionas, kuriame yra La Quinta, pasižymi Viduržemio jūros klimatu, kuriam būdingos švelnios žiemos ir karštos vasaros. Vidutinė metinė temperatūra yra apie 18.5°C, o vidutinė temperatūra svyruoja nuo 12°C iki 27°C. Saulės spindulių kiekis yra didelis, o maudynių sezonas trunka apie 4 mėnesius, kai vandens temperatūra viršija 20°C. Vietovė yra 23 metrus virš jūros lygio, o reljefas link paplūdimio yra beveik plokščias (0.8% nuolydis), todėl lengvai pasiekiama jūra.

4 Maudymosi sezonas (mėn.)
18.5°C Vid. metinė temp.
23m Aukštis virš jūros lygio

Šaltinis: Open-Meteo (2020, 2025 vidurkis)

Paplūdimiai ir poilsis

Netoliese esantys paplūdimiai, tokie kaip Playa de San Andrés (1.3 km) ir Playa de la Misericordia (2.1 km), siūlo puikias poilsio galimybes. Šie paplūdimiai dažnai pasižymi Mėlynąja Vėliava, garantuojančia aukštą vandens kokybę ir paslaugas. Be paplūdimių, regione gausu sporto objektų: netoliese yra teniso mokykla (Escuela de Tenis Cortijo Alto, 0.3 km), futbolo stadionas (Campo de Fútbol El Duende - San Andrés, 0.6 km) ir sporto paviljonas (Pabellón Deportivo Tiro de Pichón, 0.7 km). Golfo entuziastams yra keletas pasaulinio lygio golfo aikštynų.

Paplūdimiai

  • Playa de la Misericordia 2.3 km
  • Playa de San Andrés 2.4 km
  • Playa Sacaba Beach 3.2 km
  • Playa de Guadalmar 4.8 km

Golf

  • Club de Golf Málaga Parador 5.9 km
  • Club de Golf de Guadalhorce 6.3 km
  • Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez 8.5 km
  • Golf Benalmadena Pitch& Putt 14.6 km

Šaltinis: OpenStreetMap

Alt text: Classical building with columns, green and red flag, trees, and benches.

Vieta regione

Vietovės gidas: La Quinta

La Quinta is a desert resort city in Riverside County, California, United States. Located between Indian Wells and Indio, it is one of the nine cities of the Coachella Valley. The population was 37,558 at the 2020 census, up from 37,467 at the 2010 census.

Pagrindiniai faktai

Klimatas

Mėnuo Vid. temperatūra Krituliai Saulės valandos
Sausis 12.5°C 62 mm 177h
Vasaris 13.2°C 56 mm 201h
Kovas 14.9°C 66 mm 216h
Balandis 16.9°C 41 mm 249h
Gegužė 19.8°C 23 mm 291h
Birželis 23.6°C 4 mm 336h
Liepa 26.1°C 0 mm 342h
Rugpjūtis 26.7°C 3 mm 312h
Rugsėjis 23.8°C 25 mm 261h
Spalis 19.9°C 61 mm 213h
Lapkritis 15.8°C 77 mm 177h
Gruodis 13.4°C 88 mm 156h

Artimos paslaugos

43 restaurant
79 pharmacy
20 bank
24 cafe
9 dentist

Aukštis ir reljefas

23m Aukštis virš jūros lygio
2.3 km Iki paplūdimio
0.8% Nuolydis iki paplūdimio

Transportas

5 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
101 km Gibraltar (GIB)
386 km Alicante-Elche (ALC)
1.2 km Barbarela
1.3 km Ciudad de la Justicia
1.3 km El Torcal
2.3 km Estación de Autobuses de Málaga
3.5 km Estación de Muelle Heredia

Projekto detalės

Projektas 3 Bed Vidurinio aukšto butas in La Quinta
Miestas La Quinta
Regionas Costa del Sol
Kaina €649,000
Gyvenamasis plotas 100 m²
Kaina už m² €6,490 / m²
Terasa 20 m²
Miegamieji 3
Vonios kambariai 2
Parkavimas Ne
Baseinas Taip
Sodas Taip
Statybų statusas key_ready
Iki paplūdimio 2.3 km
Pabaiga 1970
Skelbta 2026-05-23

Ref: VL058769

Šaltinis: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Ruta Petrauskas
Ruta Petrauskas
NT ekspertas

Rūta Petrauskas kruopščiai ir atidžiai padeda Lietuvos klientams Ispanijos nekilnojamojo turto rinkoje. Ji užtikrina, kad kiekvienas žingsnis būtų saugus ir apgalvotas.

Dirbtinio intelekto remiamas daugiakalbis atstovas. Jūsų užklausą tvarko šios svetainės komanda.

Atsakymas per 24 valandas

Dominuojate?

Palikite savo duomenis ir gaukite informacijos apie pasiekiamumą, kainas ir planus.

Techniniai duomenys
Butas yra 23 metrus virš jūros lygio.
Regionas pasižymi 0.8% nuolydžiu link artimiausio paplūdimio.
Vidutiniškai per metus Malagoje būna apie 18.5°C.
Prašyti informacijos WhatsApp