3 Bed Vidurinio aukšto butas in The Golden Mile Vietovėje The Golden Mile,

3-miegamasis Butas viduriniame aukšte mieste The Golden Mile

Šis erdvus prabangus butas yra įsikūręs prestižiniame „The Golden Mile“ rajone Malagoje, vos už kelių minučių kelio nuo karališkųjų rūmų. Objektas pasižymi aukšta kokybe, ramiu išplanavimu ir erdžia terasa su daliniu vaizdu į jūrą bei įspūdingu „La Concha“ kalno vaizdu. Tai nepriekaištingai prižiūrėtas būstas, siūlantis erdvę ir komfortą.

€925,000
3
Miegamieji
3
Vonios kambariai
177 m²
Gyvenamasis plotas
€925,000
Kaina
Atiduodamas
Statybų statusas

Projekto analizė

Svarbios vietovės, namų, projekto etapo ir dėmesio punktų charakteristikos.

Vieta

Butas yra „The Golden Mile“ rajone, Malagoje, siūlančiame ramią aplinką ir puikų susisiekimą su aplinkiniais miestais. Jo strateginė padėtis užtikrina lengvą priėjimą prie paplūdimių ir pagrindinių paslaugų, tačiau išlaiko privatumą ir ramybę.

Planas

Šis 177 m² ploto butas su 3 miegamaisiais ir 3 vonios kambariais puikiai tinka šeimoms ar tiems, kurie vertina erdvę ir patogumą. Elegantiškas dizainas, gausybė spintų ir langai, įleidžiantys daug natūralios šviesos, suteikia būstui jaukumo.

Projekto būklė

Nors projektas yra „Gereed“ (Baigtas), jis atspindi modernią statybos praktiką ir aukštą kokybę. Jis paruoštas gyventi iš karto, be papildomų laukimo laikotarpių. Tai reiškia, kad naujieji savininkai gali greitai įsikurti ir mėgautis savo naujuoju būstu.

Dėmesio punktai

Šis objektas nepasiūlo privačių golfo aikštynų ar tiesioginio priėjimo prie jūros. Nors yra bendras baseinas, jis nėra privatus. Taip pat nepateikiama informacijos apie energijos efektyvumo sertifikatus ar specifinius ekologiškus sprendimus.

Gyvenimas ir apylinkės

Šis objektas idealiai tinka tiems, kurie ieško nuolatinės gyvenamosios vietos ar prabangios poilsio rezidencijos su miesto patogumais arti namų. Jis tinka tiek šeimoms, vertinančioms erdvę ir saugią aplinką, tiek poroms ar pavieniams asmenims, norintiems mėgautis aukštos kokybės gyvenimo būdu Andalūzijoje. Jei vertinate ramybę, bet nenorite atsisakyti miesto paslaugų, restoranų, parduotuvių, kultūros renginių, ši vieta jums puikiai tiks. Taip pat tai gali būti patraukli galimybė investuoti į nekilnojamąjį turtą populiariame ir gerai įvertintame rajone, kuris pritraukia tiek turistus, tiek nuolatinius gyventojus.

Statybos kokybė ir apdaila

Būstas pasižymi aukšta apdailos kokybe, kaip ir dera „The Golden Mile“ rajono turtui. Jis pilnai įrengtas, su kokybiškais baldais, kurie dažnai būna pasirenkami pagal kliento skonį (nors ir nebūtinai, nes kai kurie baldai gali būti neprivalomi). Virtuvė yra pilnai sukomplektuota su aukštos klasės prietaisais ir didele sala, tinkama tiek maisto gaminimui, tiek bendravimui. Vonios kambariai aprūpinti moderniais sanitariniais prietaisais ir pasižymi nepriekaištinga būkle. Langai su dvigubu stiklu užtikrina gerą garso izoliaciją ir šilumos išsaugojimą. Šildomos vonios grindys suteikia papildomo komforto vėsesniais mėnesiais. Bendrosios erdvės, tokios kaip sodai, yra labai gerai prižiūrimos.

Apylinkės ir gyvenimas

Kaina ir pasiekiamumas

Šio 3 miegamųjų, 3 vonios kambarių buto kaina prasideda nuo 925 000 eurų. Tai aukštesnės klasės būstas, atspindintis jo prestižinę lokaciją „The Golden Mile“ rajone ir siūlomas plotas (177 m²). Būstas yra baigtas statyti ir paruoštas gyventi, todėl nėra susijęs su laukimo laikotarpiais, būdingais naujiems projektams. Kainos variacijos galimos priklausomai nuo konkretaus įrengimo ar papildomų pasirinkimų, tačiau pateikiama kaina yra orientacinė pradinė suma.

€925,000
Kaina
3
Miegamieji
177 m²
Gyvenamasis plotas
3
Vonios kambariai
€185
Šiukšlių mokestis/metus

Apylinkės ir gyvenimas

Gyvenimas „The Golden Mile“ rajone, Malagoje, siūlo miesto patogumą su kurorto ramybe. Tai vieta, kur kasdienybė susipina su poilsiu. Dienos prasideda kavos puodeliu terasoje, mėgaujantis daliniu vaizdu į jūrą ir La Concha kalną. Netoliese esantys restoranai ir kavinės kviečia pusryčiauti ar papietauti. Po pietų galima pasivaikščioti iki paplūdimio, esančio vos už kelių šimtų metrų, arba pasinaudoti gausybe sporto ir laisvalaikio pramogų rajone. Vakarais rajonas atgyja, siūlydamas įvairias maitinimo įstaigas ir pramogas, tačiau buto vieta užtikrina, kad namuose visada vyrauja ramybė.

Prašyti informacijos

Vieta ir apylinkės: The Golden Mile

Apylinkės ir susisiekimas

Gyvenimas „The Golden Mile“ rajone siūlo unikalų miesto ir kurorto derinio patogumą. Jūs esate visai šalia Marbelos centro, tačiau mėgaujatės ramesne aplinka. Dienos gali būti praleistos vaikštant po netoliese esančius restoranus, kavines ar apsilankant parduotuvėse, kurių dauguma yra pasiekiamos pėsčiomis ar trumpa kelione dviračiu. Rajone gausu sveikatos priežiūros įstaigų, įskaitant 5 sveikatos centrus, bei švietimo įstaigų, tokių kaip 41 pagrindinė ir 28 vidurinės mokyklos, tarp jų ir tarptautinės mokyklos. Tai daro vietovę patrauklią tiek šeimoms, tiek pensininkams, tiek tiems, kurie ieško aktyvaus gyvenimo būdo.

Žemėlapis ir vieta

Šis butas yra „The Golden Mile“ širdyje, tarp Marbelos ir Puerto Banús. Aplink jį yra viskas, ko reikia patogiam gyvenimui: paplūdimiai, restoranai, parduotuvės ir golfo aikštynai. Tai rodo jo patogią ir stratregišką vietą regione.

Cozy beachfront room with ocean view, wooden deck, and sunset.

Vieta regione

„The Golden Mile“ yra strateginėje Marbelos dalyje, tarp Marbelos centro ir Puerto Banús. Ši vieta suteikia lengvą priėjimą prie abiejų vietovių, siūlančių skirtingas patirtis, nuo Marbelos istorinio centro žavesio iki Puerto Banús prabangos ir naktinio gyvenimo. Tai centrinė lokacija Kosta del Sol regione, leidžianti lengvai pasiekti kitus miestus ir lankytinas vietas, tokius kaip Malaga ar Estepona.

Susisiekimas ir infrastruktūra

Šis butas puikiai susisietas su aplinkiniu pasauliu. Jis yra vos už 517 metrų nuo Playa de Puerto Banús ir 1.7 km nuo Playa Canina Ventura del Mar. Artimiausia supermarketo parduotuvė yra vos už 276 metrų, o vaistinė, už 514 metrų. Svarbiausių sveikatos priežiūros paslaugų, kaip ligoninė, pasiekiama per 1.5 km. Golfo entuziastams prieinami garsūs klubai, kaip Real Club de Golf Las Brisas (2.4 km). Tarptautinis Malagos oro uostas (AGP) yra maždaug 45 km atstumu, užtikrinant patogų susisiekimą su kitais Europos miestais. Viešojo transporto sistema apima 11 linijų ir 50 sustojimų, todėl judėjimas be automobilio taip pat yra įmanomas.

Malaga-Costa del Sol (AGP) 46 km
Gibraltar (GIB) 52 km

Šaltinis: OpenStreetMap, Google Maps

Wooden deck with ocean view, palm trees, and mountain backdrop.

Gamta ir klimatas

Beachfront dining area with ocean view, outdoor seating, and a lighthouse in the distance.

„The Golden Mile“ rajonas pasižymi Viduržemio jūros klimatu, kur vidutinė metinė temperatūra svyruoja tarp 12-27°C, o vidutinė metinė temperatūra siekia 19.2°C. Saulės spindulių per metus, įspūdingi 3,856 valandos, o maudynių sezonas trunka 5 mėnesius, kuomet vandens temperatūra viršija 20°C. Būstas yra 14 metrų aukštyje virš jūros lygio, o tai suteikia dalinį vaizdą į jūrą ir leidžia mėgautis maloniu vėjeliu. Aplinkinė gamta, įskaitant La Concha kalną ir jūros pakrantę, suteikia galimybių tiek poilsiui, tiek aktyviam laisvalaikiui.

3856 Saulėtos valandos/m.
5 Maudymosi sezonas (mėn.)
19.2°C Vid. metinė temp.
14m Aukštis virš jūros lygio

Šaltinis: Open-Meteo (2020, 2025 vidurkis)

Paplūdimiai ir poilsis

Rajonas garsėja savo artumu prie įvairių paplūdimių. Playa de Puerto Banús yra vos už 517 metrų, o Playa Canina Ventura del Mar, už 1.7 km. Be to, rajone gausu sporto ir rekreacijos galimybių: netoliese yra kelios garsios golfo aikštynai, tokie kaip Real Club de Golf Las Brisas (2.4 km). Taip pat yra sporto centrai, pavyzdžiui, Polideportivo San Pedro (2.4 km), bei vandens sporto entuziastams skirtos vietos prie Marbelos uostų. Galima mėgautis įvairiomis vandens pramogomis arba tiesiog atsipalaiduoti prie bendrojo baseino.

Paplūdimiai

  • Playa Canina Ventura del Mar 1.7 km
  • Playa de San Pedro 2.9 km
  • Playa de Nagüeles 3.5 km
  • Playa de Casablanca 4.3 km

Golf

  • Real Club de Golf Las Brisas 2.4 km
  • The Range golf lessons 2.5 km
  • Magna Marbella Golf 3 km
  • Driving Range / German Golf Academy 5.4 km

Šaltinis: OpenStreetMap

Cozy beachfront cottage with thatched roof, ocean view, and lush greenery.

Vieta regione

Vietovės gidas: The Golden Mile

Golden Mile or The Golden Mile may refer to:

Pagrindiniai faktai

Klimatas

Mėnuo Vid. temperatūra Krituliai
Sausis 12.1°C 94 mm
Vasaris 12.3°C 97 mm
Kovas 14.4°C 85 mm
Balandis 16.2°C 56 mm
Gegužė 18.2°C 43 mm
Birželis 22.5°C 11 mm
Liepa 26.4°C 1 mm
Rugpjūtis 26.9°C 2 mm
Rugsėjis 23.2°C 19 mm
Spalis 19.2°C 80 mm
Lapkritis 15.3°C 116 mm
Gruodis 12.7°C 104 mm

Artimos paslaugos

69 restaurant
3 pharmacy
4 bank
10 cafe
1 dentist

Aukštis ir reljefas

14m Aukštis virš jūros lygio

Transportas

46 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
52 km Gibraltar (GIB)
437 km Alicante-Elche (ALC)
3.3 km Terminal San Pedro de Alcántara

Projekto detalės

Projektas 3 Bed Vidurinio aukšto butas in The Golden Mile
Miestas The Golden Mile
Regionas Costa del Sol
Kaina €925,000
Gyvenamasis plotas 177 m²
Kaina už m² €5,225 / m²
Terasa 100 m²
Miegamieji 3
Vonios kambariai 3
Parkavimas Ne
Baseinas Taip
Sodas Taip
Statybų statusas key_ready
Pabaiga 2004
Šiukšlių mokestis/metus €185
Skelbta 2026-05-16

Ref: VL217167

Šaltinis: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Santrauka

  • Erdvus 177 m² butas su 3 miegamaisiais ir 3 vonios kambariais prestižiniame „The Golden Mile“ rajone.
  • Strategiškai patogi lokacija: arti paplūdimių, parduotuvių, restoranų ir golfo aikštynų.
  • Baigtas statyti objektas, paruoštas gyventi, su aukštos kokybės apdaila ir baldais.
  • Dalinis vaizdas į jūrą ir La Concha kalną, bei gerai prižiūrimi bendri sodai ir baseinas.
  • Puikus susisiekimas su Malagos oro uostu (45 km) ir kitais regiono objektais.

Regioninis palyginimas

Lyginant su kitais Kosta del Sol regiono projektais, tokiais kaip Aquamar Torre del Mar (nuo €269,950), Lantana Residencial Mijas (nuo €205,000) ar Etherna Homes 2 Estepona (nuo €259,000), šis butas „The Golden Mile“ rajone yra aukštesnės kainų kategorijos. Jo kaina nuo 925 000 eurų atspindi ne tik didesnį plotą (177 m²) ir miegamųjų/vonios kambarių skaičių (3+3), bet ir itin prestižinę lokaciją, kuri yra viena geidžiamiausių Kosta del Sol. Nors minėti palyginamieji projektai siūlo būstus pigesniuose segmentuose, „The Golden Mile“ pasižymi išskirtine aplinka, arti esančiais prabangiais restoranais, parduotuvėmis ir pasaulinio lygio golfo aikštynais, taip pat lengvu priėjimu prie paplūdimių, kas nėra būdinga visoms Kosta del Sol vietovėms. Šis projektas orientuojasi į pirkėjus, ieškančius ne tik būsto, bet ir aukšto lygio gyvenimo stiliaus bei patogumo.