2 Bed Byt ve středním patře in Mijas v Mijas, Byt

Mijas - Prodej bytu: Horizonte Village - The Residences

Horizonte Village - The Residences je nový rezidenční projekt ve výstavbě v oblasti Mijas v provincii Málaga. Jednotky nabízejí výhled na moře a hory a nacházejí se v předměstské zóně. Projekt sestává z bytů o velikosti 164 m² se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami. Předpokládané dokončení je v prvním čtvrtletí roku 2028. Lokalita je závislá na individuální dopravě.

€590,000 - €1,799,000
2-3
Ložnice
2-3
Koupelny
164-364 m²
Obývací plocha
Od €590,000
Cena od
3.8 km
Vzdálenost k pláži
Ve výstavbě
Stav výstavby

Analýza projektu

Klíčové charakteristiky lokality, domů, fáze projektu a důležité body.

Lokalita

Projekt se nachází v municipality Mijas, poblíž měst Fuengirola a Benalmádena. Nachází se v nadmořské výšce 36 metrů a svah pozemku má sklon 7,3 %. Tato poloha představuje přechod mezi městskou zástavbou a přírodním prostředím.

Půdorys

Byty jsou navrženy tak, aby maximalizovaly pronikání světla a využívaly panoramatický výhled. K dispozici je podlahové vytápění v obytných částech. Soukromé terasy propojují interiér s vnějším prostředím. V budově jsou výtahy a společná parkovací stání.

Stav projektu

Stavba je v současnosti ve fázi výstavby. Předpokládaný termín dokončení je Q1 2028. Tento údaj je orientační a může se měnit v závislosti na průběhu stavebních prací.

Důležité body

Vzdálenost k nejbližší pláži je 2,5 km, což vylučuje pohodlnou pěší dostupnost. Pro nákupy, stravování a dopravu do měst je nutné vlastnit automobil. V areálu projektu nejsou komerční prostory.

Detaily projektu

Projekt Horizonte Village - The Residences
Město Mijas
Region Costa del Sol
Cena od €590,000
Obývací plocha 164 m²
Cena za m² €3,597 / m²
Terasa 50 m²
Ložnice 2 - 3
Koupelny 2 - 3
Parkování Ano
Bazén Ano
Zahrada Ano
Stav výstavby under_construction
Developer Unreal Group
Vzdálenost k pláži 3.8 km
Dokončení Q1 2028
Publikováno 2026-05-16

Ref: VL416781

Zdroj: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Životní styl a okolí

Nemovitost je vhodná pro trvalé bydlení osobám hledajícím klidnější zázemí s automobilem, nebo jako rekreační objekt pro letní pobyt. Díky své poloze a vybavení je také zajímavá pro investory, kteří uvažují o pronájimu.

Videoprohlídka

Okolí a životní styl

Cena a dostupnost

Ceny se pohybují od 590 000 € do 1 799 000 €. Rozdíl v ceně je dán velikostí jednotky, podlažím a orientací výhledu. Uvedené ceny jsou v eurech.

€590,000
Cena od
2-3
Ložnice
164 m²
Obývací plocha
2-3
Koupelny

Okolí a životní styl

Tato lokalita je vhodná pro obyvatele, kteří preferují klidnější atmosféru dále od rušného pobřeží. Orientace jihovýchod-severozápad zajišťuje slunce na terase v různých denních dobách. Okolí nabízí sportovní vyžití, jako jsou tenisové kluby v krátké vzdálenosti.

Vyžádat informace

Lokalita a okolí: Mijas

Okolí a dopravní dostupnost

Mijas je součástí regionu Costa del Sol Occidental v Andalusii. Oblast se vyznačuje vysokým počtem slunečných hodin (ročně 3 889) a dlouhou koupací sezónou (5 měsíců). Průměrná roční teplota je 18,7 °C. Lokalita nabízí rovnováhu mezi venkovským klidem a dostupností pobřežních aktivit.

Mapa a lokalita

Mapa znázorňuje polohu projektu vzhledem ke Středozemnímu moři a městu Mijas. Zobrazuje silniční síť a těsné okolí včetně golfových hřišť a sportovních center.