2 Bed Tussenverdieping Appartement in Mijas in Mijas, Appartement

Horizonte Village Appartement Te Koop in Mijas

Horizonte Village, The Residences is een nieuwbouwproject gelegen in Mijas, Málaga. Dit project, momenteel in ontwikkeling, biedt appartementen met panoramische uitzichten op zee en bergen. De woningen zijn ontworpen met moderne specificaties, inclusief vloerverwarming en voorzieningen zoals een gemeenschappelijk zwembad en een sportschool. De ligging is gesitueerd op circa 36 meter boven zeeniveau, op loopafstand van lokale voorzieningen en op korte afstand van de kustlijn van de Costa del Sol.

€590.000 - €1.799.000
2-3
Slaapkamers
2-3
Badkamers
164-364 m²
Woonoppervlak
Vanaf €590.000
Vanafprijs
3,8 km
Afstand strand
In aanbouw
Bouwstatus

Projectanalyse

Belangrijkste kenmerken van locatie, woningen, projectfase en aandachtspunten.

Locatie

Het project bevindt zich in een stedelijk woongebied in Mijas, in de nabijheid van kustplaatsen zoals Fuengirola en Benalmádena. De locatie biedt toegang tot lokale voorzieningen, waaronder supermarkten en medische zorg, binnen een straal van enkele kilometers.

Woningindeling

De appartementen zijn ontworpen voor permanente bewoning of langverblijf, met een woonoppervlak dat varieert rond de 164 m². De indeling omvat twee slaapkamers en twee badkamers, gericht op functionaliteit en comfort voor huishoudens of koppels.

Projectstatus

De bouw is momenteel gaande met een indicatieve oplevering in het eerste kwartaal van 2028. Het project omvat de ontwikkeling van gemeenschappelijke ruimtes en faciliteiten die gericht zijn op bewonerscomfort.

Aandachtspunten

Het project is niet direct aan het strand gelegen; de dichtstbijzijnde stranden liggen op een afstand van 2,5 tot 4 kilometer. De helling van het terrein naar de zee toe is met 7,3% steil, wat betekent dat lopen naar het strand een fysieke inspanning vereist. Een auto is praktisch noodzakelijk voor dagelijkse verplaatsingen.

Projectdetails

Projectnaam Horizonte Village - The Residences
Stad Mijas
Regio Costa del Sol
Vanafprijs €590.000
Woonoppervlak 164 m²
Gem. prijs per m² €3.597 / m²
Terras 50 m²
Slaapkamers 2 - 3
Badkamers 2 - 3
Parkeren Ja
Zwembad Ja
Tuin Ja
Bouwstatus under_construction
Ontwikkelaar Unreal Group
Afstand strand 3,8 km
Oplevering Q1 2028
Gepubliceerd 2026-05-13

Ref: VL416781

Bron: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Lifestyle & Omgeving

Dit project past bij bewoners die zoeken naar een woning in een rustigere, verhoogde setting met voorzieningen in de buurt. De combinatie van appartement en panoramisch uitzicht maakt het geschikt voor mensen die liever niet in het drukke centrum van een badplaats wonen, maar toch nabij de kust willen zijn. De aanwezigheid van een sportschool en zwembad in het project kan attractief zijn voor mensen die hun recreatieve mogelijkheden dicht bij huis zoeken.

Bouwkwaliteit & Afwerking

De appartementen worden opgeleverd met specificaties gericht op duurzaamheid en comfort. Volgens de projectdocumenten zijn er voorzieningen zoals vloerverwarming, dubbele beglazing voor isolatie en geïntegreerde keukens. De keuze van materialen en afwerking, zoals vermeld in de brochure, is gericht op moderne levensstandaarden.

Video Tour

Prijs & Context

Prijs & Beschikbaarheid

De prijzen voor de woningen in Horizonte Village starten vanaf €590.000. De totale prijzen variëren afhankelijk van het type woning, de grootte van het terras en de specifieke ligging binnen het project, tot €1.799.000. Deze prijsstellingreflecteert de status als nieuwbouwproject met gemeenschappelijke faciliteiten en de ligging aan de Costa del Sol.