4 Bed וילה מבודדת in Mijas Costa ב- Mijas Costa,

4-חדר שינה וילה ב- Mijas Costa

וילה אנדלוסית בת שלוש קומות, ממוקמת באזור מגורים שקט במיחאס קוסטה, מציעה נופים פנורמיים של הים וההרים. הבית, הפונה דרומה, כולל ארבעה חדרי שינה וארבעה חדרי אמבטיה, שטחי מגורים נדיבים, מטבח מאובזר, ומתקנים חיצוניים הכוללים בריכה פרטית וגינה מטופחת. בנוסף, הבית כולל מוסך לחמש מכוניות, תכונות אבטחה מתקדמות, ומיזוג אוויר. נכס זה משלב נוחות מודרנית עם סגנון מסורתי, קרוב למרכזי קניות, בתי ספר, ונגיש בקלות לשדה התעופה.

€1,300,000
4
חדרי שינה
3
חדרי אמבטיה
483 m²
שטח דירה
€1,300,000
מחיר
4.4 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם באזור מגורים שקט במיחאס קוסטה, קרוב למרכזי קניות ובתי ספר, ומציע גישה נוחה לכבישים ראשיים. קרבתו לים ולאזורים עירוניים מבטיחה שילוב של שלווה ונגישות.

תוכנית דירה

וילה זו מתאימה לאלו המחפשים בית מרווח עם פרטיות, נופים מרהיבים, וגישה נוחה לשירותים. היא מספקת מרחב מגורים רב, נוחות מודרנית, ואפשרויות פנאי חיצוניות.

סטטוס בנייה

הבנייה של הווילה הושלמה, מה שמאפשר כניסה מיידית. הבית בנוי בסגנון אנדלוסי מסורתי עם גימור איכותי, המשלב אלמנטים מודרניים לנוחות מירבית.

נקודות לדיון

הנכס אינו מציע יציאה ישירה לים, ומיקומו באזור גבוה עשוי לדרוש שימוש ברכב לגישה לחלק מהשירותים. כמו כן, אין בו מתקנים קהילתיים משותפים.

אורח חיים וסביבה

ווילה זו מתאימה למשפחות המחפשות בית קבע או בית נופש מרווח, עם דגש על נוחות, פרטיות ונופים. היא אידיאלית עבור אלו המעריכים סגנון אנדלוסי מסורתי משולב עם מתקנים מודרניים. אנשים המחפשים קרבה לשירותים, אך גם שקט ורוגע, ימצאו בה את מבוקשם. הגינה הפרטית והבריכה מתאימות למשפחות עם ילדים או לאלו שאוהבים לארח. גם עבור אנשי עסקים, הקרבה לשדה התעופה ולמרכזי ערים גדולות מהווה יתרון.

איכות בנייה וגימור

הווילה מציגה רמת גימור גבוהה, עם בנייה איתנה בסגנון אנדלוסי. היא כוללת חימום תת-רצפתי בכל רחבי הבית ומערכת מיזוג אוויר מרכזית. נגרות איכותית, כולל זגוגיות חסינות קליעים בעובי 18 מ"מ, מעידה על תשומת לב לפרטים ולביטחון. המטבח מאובזר במכשירי חשמל יוקרתיים. החדרים מרווחים, וחדרי השינה מציעים חדרי רחצה צמודים. הגינה מטופחת, והבריכה הפרטית מוסיפה לאטרקטיביות הנכס.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

מחיר הווילה נקבע על €1,300,000. הנכס זמין באופן מיידי, כשהוא מוכן למגורים. המחיר משקף את גודל הנכס, השטח, איכות הבנייה, והמיקום באזור מבוקש. מגוון שטחי מגורים ופנים, יחד עם גינה פרטית ובריכה, תורמים לערכו. אין מידע זמין לגבי גמישות במחיר או אפשרויות מימון.

€1,300,000
מחיר
4
חדרי שינה
483 m²
שטח דירה
3
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

וילה זו ממוקמת במיחאס קוסטה, אזור המשלב מגורים שקטים עם נגישות נוחה לשירותים עירוניים. קרוב למסעדות, בנקים, בתי מרקחת ומרכזי קניות, היא מציעה אורח חיים נוח. הקרבה למרכזי חינוך ובריאות תורמת לאיכות החיים. הנופים הפנורמיים של הים וההרים מוסיפים אלמנט של רוגע ושלווה. האזור פופולרי בקרב תיירים, עם מלונות ומתקני ספורט, אך המיקום הספציפי של הווילה מבטיח פרטיות ושקט יחסי.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Mijas Costa

סביבה ונגישות

החיים במיחאס קוסטה מציעים שילוב של נוחות עירונית וסביבה שלווה. במרחק קצר מהבית נמצאים סופרמרקט (1.1 ק"מ), בית מרקחת (1.3 ק"מ), ותחנת טעינת רכב חשמלי (1.6 ק"מ). מבחינת שירותי בריאות, המרחק למרכז בריאות הוא 6.9 ק"מ. האזור מוקף במסעדות (31 בטווח 2 ק"מ) ובנקים (4 בטווח 2 ק"מ). קיים שפע של אפשרויות בילוי, כולל 10 בתי מלון ומרכזי ספורט. קיימות 15 בתי ספר יסודיים ו-10 בתי ספר תיכוניים בקרבת מקום.

מפה ומיקום

המיקום המוצג במפה מדגיש את הקרבה של הווילה לחוף הים, אך גם את מיקומה הגבוה יותר באזור ההררי של מיחאס. ניתן לראות את רשת הכבישים הסמוכה ואת קרבתה של הווילה לשירותים עירוניים מרכזיים כגון סופרמרקטים ובתי ספר, וכן את המרחק לשדה התעופה של מלאגה.

Aerial view of a coastal town with a beach and clear blue sky.

מיקום באזור

מיחאס קוסטה היא חלק מאזור החוף של מחוז מלאגה. היא ממוקמת בין הערים הגדולות מלאגה (24 ק"מ) ומרבייה (24 ק"מ). מיקומה זה מאפשר גישה נוחה לשירותים עירוניים, תרבות ופנאי בשתי הערים הללו, תוך שמירה על סביבת מגורים שקטה יותר. הקרבה לכבישים ראשיים מקלה על התנועה בתוך האזור ובין ערי האזור.

נגישות ושירותים

הווילה נהנית ממיקום נגיש. שדה התעופה מלאגה-קוסטה דל סול נמצא במרחק 16 ק"מ (בקו אווירי), מה שמקל על נסיעות בינלאומיות. חופי הים, כגון פלייה טורבלנקה-קרבחאל, נמצאים במרחק 2.3 ק"מ. למחפשי גולף, מסלולי גולף כגון קמפו לוס לאגוס נמצאים במרחק 4.1 ק"מ. תחנות רכבת (קרבחאל, פואנגירולה) והסעת המונים (8 קווים, 50 תחנות) זמינים, אם כי רכב פרטי מומלץ לנוחות מקסימלית.

מרחק מהים 4.4 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 15 km
Gibraltar (GIB) 81 km
Carvajal 4.4 km
Fuengirola 5.8 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Alt text: Panoramic view of a mountainous landscape with a small town below.

טבע ואקלים

White-walled building with terracotta roof, balconies, and potted plants.

האזור מתאפיין באקלים ים תיכוני, עם טמפרטורות ממוצעות שנתיות של 18.5 מעלות צלזיוס. טווח הטמפרטורות נע בין 14°C ל-26°C. עונת השחייה נמשכת כארבעה חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20°C. הווילה ממוקמת בגובה של 335 מטר מעל פני הים, ומציעה נופים הרריים. שיפוע מתון של 7.5% לכיוון החוף עשוי להשפיע על הגישה לים. כמות ימי השמש גבוהה, התורמת לאורח חיים חיצוני.

4 עונת שחייה (חודשים)
18.5°C טמפ' שנתית ממוצעת
335m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

בקרבת מקום נמצאים מספר חופי ים, כולל פלייה טורבלנקה-קרבחאל (2.3 ק"מ). האזור מציע מתקני פנאי מגוונים, כולל 31 מסעדות, 10 בתי מלון, ומרכזי ספורט כמו מכון חינוך תיכוני וילה דה מיחאס (1.1 ק"מ). קיימות 2 מרינות בקרבת מקום, והמסלולים הסמוכים כוללים את קמפו לוס לאגוס (4.1 ק"מ). בנוסף, קיימים מספר נקודות תצפית ייחודיות באזור.

חופים

  • Playa Torreblanca-Carvajal 4.4 km
  • Playa de Torreblanca 4.6 km
  • Playa de los Boliches 5 km

Golf

  • Campo Los Lagos 5.6 km
  • Campo Los Olivos 5.7 km
  • Lauro Golf 6.5 km
  • Golf Benalmadena Pitch& Putt 6.8 km

מקור: OpenStreetMap

Cozy balcony with sea view, blue planters, and lush greenery.

מיקום באזור

מדריך אזור: Mijas Costa

Mijas Costa is the main commercial and residential zone of, although not limited to, Fuengirola.

עובדות מרכזיות

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 14.3°C 48 mm
פברואר 14.4°C 49 mm
מרץ 15.7°C 86 mm
אפריל 17.5°C 49 mm
מאי 19.8°C 14 mm
יוני 22.6°C 0 mm
יולי 24.8°C 0 mm
אוגוסט 25.8°C 3 mm
ספטמבר 23.5°C 21 mm
אוקטובר 20.6°C 64 mm
נובמבר 16.9°C 106 mm
דצמבר 14.8°C 77 mm

שירותים בסביבה

31 restaurant
3 pharmacy
4 bank
3 cafe

גובה ושטח

335m גובה
4.4 km מרחק מהים
7.5% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

15 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
81 km Gibraltar (GIB)
406 km Alicante-Elche (ALC)
4.4 km Carvajal
5.8 km Fuengirola
6.1 km Torremuelle

פרטי הפרויקט

פרויקט 4 Bed וילה מבודדת in Mijas Costa
עיר Mijas Costa
אזור Costa del Sol
מחיר €1,300,000
שטח דירה 483 m²
מחיר למ"ר €2,691 / m²
חדרי שינה 4
חדרי אמבטיה 3
חניה לא
בריכה כן
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 4.4 km
סיום 1970
פורסם 2026-05-16

Ref: VL532994

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

סיכום

  • וילה אנדלוסית מרווחת עם 4 חדרי שינה ו-3 חדרי רחצה.
  • נופים פנורמיים של הים וההרים.
  • גינה פרטית, בריכה, ומוסך לחמש מכוניות.
  • גימור איכותי, כולל חימום תת-רצפתי ומיזוג אוויר.
  • מיקום נוח ליד חנויות, בתי ספר, ושדה התעופה.

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים כמו Aquamar בטורה דל מר (החל מ-€269,950), Lantana Residencial במיחאס (החל מ-€205,000), ו-Etherna Homes 2 באסטפונה (החל מ-€259,000), הווילה במיחאס קוסטה ממוקמת בקצה העליון של טווח המחירים, החל מ-€1,300,000. היא מציעה שטח מגורים גדול יותר (483 מ"ר) ושטח קרקע נדיב (817 מ"ר) בהשוואה לאלו. בעוד שהפרויקטים האחרים מציעים דירות או וילות קטנות יותר, הווילה הזו מציעה פרטיות רבה יותר, בריכה פרטית, ומוסך גדול. המיקום במיחאס קוסטה, על הגבעות עם נוף לים, מציב אותה כנכס ייחודי באזור, המשלב שקט וקרבה לשירותים, בניגוד לפרויקטים אחרים הממוקמים קרוב יותר לחוף או בלב אזורים עירוניים יותר. היא פונה לקהל יעד המחפש יוקרה, מרחב ונופים.

שאלות נפוצות

מה הופך את המיקום של הווילה לייחודי?
השילוב של קרבה לשירותים עירוניים, חופי ים, ואפשרויות גולף, יחד עם נופים פנורמיים של הים וההרים, והיותה באזור מגורים שקט.
האם רכב חיוני למגורים בווילה זו?
רכב מומלץ לנוחות מירבית, אך חלק מהשירותים, כמו סופרמרקט ובית מרקחת, נמצאים במרחק הליכה. קיימות גם 50 תחנות של תחבורה ציבורית בקרבת מקום.
מהן התכונות הטכניות הבולטות של הווילה?
חימום תת-רצפתי, מיזוג אוויר, נגרות איכותית עם זגוגיות חסינות קליעים, מערכות מים, ומוסך גדול.