2 Bed Byt na strednom poschodí in Torrevieja v Torrevieja,

2-spálňa Byt na strednom poschodí v Torrevieja

Tento kompletne zrekonštruovaný apartmán v Torrevieja na pobreží Costa Blanca ponúka kombináciu moderného komfortu a životného štýlu pri mori. Nachádza sa v mestskej zóne s kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah, čo z neho robí atraktívnu možnosť pre trvalé bývanie aj rekreačné využitie. Projekt je situovaný v oblasti s rozvinutou infraštruktúrou a dobrou dostupnosťou k plážam.

€155,000
2
Spálne
1
Kúpeľne
59 m²
Obývacia plocha
€155,000
Cena
1 km
Vzdialenosť k moru
Kúrené (k odovzdaniu)
Stav výstavby

Analýza projektu

Kľúčové vlastnosti lokality, domov, fázy projektu a body pozornosti.

Lokalita

Apartmán sa nachádza v dosiahnuteľnej vzdialenosti od pláží, ako je Platja del Cura, a zároveň je súčasťou živej mestskej štruktúry. Okolie ponúka dostatok služieb a dopravy, čo zabezpečuje pohodlné bývanie bez nutnosti dlhých presunov.

Pôdorys

Projekt je navrhnutý pre záujemcov, ktorí hľadajú plne vybavené bývanie v mestskej lokalite s rýchlym prístupom k pláži a službám. Poskytuje funkčné priestory s modernou dokončovacou úpravou, vhodné pre tých, ktorí ocenia pohodlie a praktickosť.

Stav projektu

Tento apartmán je po kompletnej rekonštrukcii a je pripravený na okamžité nasťahovanie. Nepredstavuje novostavbu v klasickom zmysle, ale skôr zmodernizovanú nehnuteľnosť s aktuálnymi štandardmi bývania.

Body pozornosti

Projekt neponúka priamy výhľad na more z každej izby ani sa nenachádza v úplnom súkromí mimo mestského ruchu. Vzdialenosť od letiska Alicante je významná a niektoré golfové ihriská sú vzdialenejšie.

Podrobnosti projektu

Projekt 2 Bed Byt na strednom poschodí in Torrevieja
Mesto Torrevieja
Región Costa Blanca
Cena €155,000
Obývacia plocha 59 m²
Cena za m² €2,627 / m²
Spálne 2
Kúpeľne 1
Parkovanie Nie
Bazén Nie
Záhrada Nie
Stav výstavby key_ready
Vzdialenosť k moru 1 km
Dokončenie 1970
Publikované 2026-05-16

Ref: VL145978

Zdroj: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Štýl života a okolie

Tento apartmán je vhodný pre jednotlivcov alebo páry, ktoré hľadajú plne zariadené bývanie v mestskej lokalite s vynikajúcou dostupnosťou ku všetkému potrebnému. Je ideálny pre tých, ktorí si želajú žiť v blízkosti pláže a zároveň mať na dosah služby ako sú obchody, lekárne a reštaurácie. Vďaka kompletnej rekonštrukcii je pripravený na okamžité nasťahovanie, čo ocenia kupujúci, ktorí nechcú čakať na dokončenie výstavby alebo rekonštrukcie. Tiež predstavuje potenciálnu investičnú príležitosť pre krátkodobé alebo dlhodobé prenájmy v turisticky atraktívnej oblasti.

Kvalita stavby a povrchové úpravy

Apartmán prešiel kompletnou rekonštrukciou, čo naznačuje moderné štandardy dokončovacích prác. Podlahy v obývacej izbe sú drevené, čo dodáva priestoru teplo. Vybavenie zahŕňa klimatizáciu pre reguláciu teploty a úložný priestor. Kuchyňa je integrovaná do obývacej časti, čo vytvára otvorený koncept. Hoci konkrétne materiály nie sú detailne popísané, označenie 'plne zariadený' svedčí o tom, že interiér je pripravený na bývanie s kompletným nábytkom a spotrebičmi.

Okolie a štýl života

Cena a dostupnosť

Cena za tento apartmán začína na úrovni 155 000 €. Ponuka zahŕňa dve spálne a jednu kúpeľňu na rozlohe 59 m². Vzhľadom na kompletnú rekonštrukciu a zariadenie je nehnuteľnosť pripravená na užívanie. Počet dostupných jednotiek nie je špecifikovaný, ale vzhľadom na cenu a lokalitu ide o štandardnú ponuku v danej oblasti.