2 Bed Vidurinio aukšto butas in Torrevieja Vietovėje Torrevieja,

2-miegamasis Butas viduriniame aukšte mieste Torrevieja

Šis renovuotas butas Torreviejoje, Alikantės provincijoje, siūlo modernų komfortą ir Viduržemio jūros regiono gyvenimo būdą. Tai yra tinkamas pasirinkimas tiek ieškantiems nuolatinės gyvenamosios vietos, tiek poilsio namų Costa Blanca pakrantėje. Projektas yra miesto aplinkoje, kurioje visos kasdienės paslaugos pasiekiamos pėsčiomis, o pagrindinis paplūdimys yra netoliese.

€155,000
2
Miegamieji
1
Vonios kambariai
59 m²
Gyvenamasis plotas
€155,000
Kaina
1 km
Iki paplūdimio
Atiduodamas
Statybų statusas

Projekto analizė

Svarbios vietovės, namų, projekto etapo ir dėmesio punktų charakteristikos.

Vieta

Butas įsikūręs miesto dalyje, kurioje lengvai pasiekiami paplūdimiai ir pagrindinės paslaugos. Tai užtikrina patogų susisiekimą su pagrindinėmis Torreviejo apylinkėmis ir kitomis regiono vietovėmis. Aplinka yra urbanistinio pobūdžio, siūlanti miesto patogumus.

Planas

Šis objektas atitinka poreikius ieškantiems patogiai įrengto būsto su greita prieiga prie kasdienių reikmių, tokių kaip parduotuvės, restoranai ir transporto paslaugos. Paplūdimio artumas leidžia mėgautis pajūrio gyvenimo būdu, o renovuotas interjeras užtikrina komfortišką buvimą.

Projekto būklė

Nors nurodoma, kad butas yra "Gatavs" (baigtas), tai reiškia, kad statybos darbai yra užbaigti ir objektas yra paruoštas gyventi. Šiuo metu nėra planuojami jokie nauji statybos etapai ar plėtros darbai pačiame bute. Tai yra jau egzistuojantis, renovuotas būstas.

Dėmesio punktai

Šis projektas nepasiūlys naujos statybos garantijų ar galimybės rinktis apdailos medžiagas. Jis taip pat nepasiūlys privačių bendruomenės patogumų, tokių kaip baseinas ar sodas, nes tai yra atskiras butas jau esančiame pastate. Privatumo lygis yra tipiškas miesto apartamentams.

Projekto detalės

Projektas 2 Bed Vidurinio aukšto butas in Torrevieja
Miestas Torrevieja
Regionas Costa Blanca
Kaina €155,000
Gyvenamasis plotas 59 m²
Kaina už m² €2,627 / m²
Miegamieji 2
Vonios kambariai 1
Parkavimas Ne
Baseinas Ne
Sodas Ne
Statybų statusas key_ready
Iki paplūdimio 1 km
Pabaiga 1970
Skelbta 2026-05-16

Ref: VL145978

Šaltinis: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Gyvenimas ir apylinkės

Šis butas yra tinkamas pasirinkimas asmenims ar poroms, ieškantiems nuolatinės gyvenamosios vietos pajūrio mieste, kur viskas pasiekiama ranka. Jis taip pat gali būti svarstomas kaip poilsio namai, leidžiantys mėgautis Viduržemio jūros klimatu ir paplūdimiais. Dėl savo lokacijos ir renovuotos būklės, jis gali būti patrauklus variantas investuotojams, siekiantiems nuomos pajamų, ypač dėl didelio turistų srauto Torreviejoje. Tinka tiems, kurie vertina patogumą, miesto teikiamas paslaugas ir nenori ilgai laukti, kol galės įsikurti ar pradėti nuomoti.

Statybos kokybė ir apdaila

Butas yra neseniai renovuotas, todėl tikėtina, kad jame įrengta moderni virtuvė ir vonios kambarys. Nurodoma, kad interjeras atliktas šiuolaikišku stiliumi, orientuojantis į komfortą ir natūralios šviesos panaudojimą. Bendrosios charakteristikos apima oro kondicionierių, liftą pastate ir sandėliuką, kas padidina gyvenimo patogumą. Pilnai apstatytas baldais reiškia, kad nereikės rūpintis papildomu įrengimu, tad butas yra paruoštas nedelsiant naudoti. Nors detalės apie konkrečias naudotas medžiagas ar gamintojus nepateikiamos, "modernus ir šiuolaikiškas stilius" paprastai nurodo kokybišką apdailą.

Apylinkės ir gyvenimas

Kaina ir pasiekiamumas

Šio 59 m² ploto dviejų miegamųjų buto kaina prasideda nuo 155 000 eurų. Tai yra jau renovuotas būstas, paruoštas gyventi, kas reiškia, kad nėra papildomų statybos išlaidų ar laukimo laikotarpio. Kainų diapazonas turėtų atspindėti siūlomą kokybę ir vietovę mieste. Nurodoma, kad tai yra vienas iš panašių projektų regione, su kitais panašaus dydžio apartamentais, kurių kainos prasideda nuo 155 000 iki 169 000 eurų, pavyzdžiui, "PANORAMA BEACH BUILDING" ar "EDIFICIO SUN & CENTER".