3 Bed דירה בקומה אמצעית in Torrevieja ב- Torrevieja, דירה

3-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- Torrevieja

דירה משופצת בקומה הראשונה הממוקמת בסמוך למרכז העיר טורבייחה. הדירה כוללת שלושה חדרי שינה, חדר אמבטיה אחד ושטח של 90 מטרים רבועים. הנכס כבר מוכן למגורים וממוקם במרחק הליכה מהחוף ומהמתקנים העירוניים. הדירה מציעה פריסה פונקציונלית עם מרפסת פרטי, המתאימה הן למגורים והן להשקעה להשכרה באזור תיירותי פופולרי בקוסטה בלנקה.

€130,000
3
חדרי שינה
1
חדרי אמבטיה
90 m²
שטח דירה
€130,000
מחיר
1 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • דירה משופצת בקומה ראשונה עם שלושה חדרי שינה ומרפסת פרטי
  • ממוקמת במרחק הליכה קצר מחופי טורבייחה וממרכז העיר
  • פריסה פונקציונלית עם מטבח פתוח וחדר מחיה מרווח
  • מחיר תחרותי של €130,000 בהשוואה לנכסים דומים באזור
  • מתאים הן למגורים והן להשקעה להשכרה באזור תיירותי פופולרי

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים דומים בטורבייחה, הדירה הנוכחית מציעה ערך כספי טוב יותר. APARTMENTS PALANGRE BEACH הסמוך מציע דירות החל מ-€160,000, בעוד EDIFICIO SUN & CENTER מתחיל מ-€169,000. גם PANORAMA BEACH BUILDING מתחיר מ-€155,000. הנכס הנוכחי, במחיר של €130,000, מציע יתרון מחירי משמעותי תוך שמירה על מאפיינים דומים - קרבה לחוף, גישה למרכז העיר, ופריסה פונקציונלית עם שלושה חדרי שינה. בעוד שבפרויקטים אחרים יכולים להיות יתרונות כמו בריכת שחייה משותפת או שירותים נוספים, הפער המחירי של לפחות €25,000 מציע לרוכשים אפשרות להשקיע את ההפרש בהתאמה אישית של הדירה לפי צורכיהם הספציפיים, במקום לשלם עבור שירותים משותפים שאולי לא יעשו בהם שימוש.

שאלות נפוצות

האם יש מעלית בבניין?
הבניין אינו כולל מעלית. הדירה ממוקמת בקומה הראשונה, מה שמקל על הגישה בהשוואה לקומות גבוהות יותר, אך עלול להציב קושי לאנשים עם מוגבלויות תנועה.
האם ידרוש רכב פרטי למחיה בדירה?
רוב השירותים היומיומיים נמצאים במרחק הליכה, כולל סופרמרקטים, בתי מרקחת ובנקים. עם זאת, רכב פרטי יועיל לנסיעות לאטרקציות אזוריות, למרכזי קניות גדולים או לנמל התעופה.
מה מצב האיטום והבידוד התרמי של הדירה?
הדירה כוללת חלונות כפולים התורמים לבידוד תרמי ואקוסטי משופר. הבניין ותיק, אך הדירה עברה שיפוץ לאחרונה שכלל עדכונים מודרניים של מערכות הבית.
האם הדירה מתאימה להשקעה להשכרה?
כן, הדירה מתאימה להשקעה להשכרה, במיוחד להשכרת נופש בעונת התיירות. המיקום הקרוב לחוף ולמרכז העיר, יחד עם הפריסה הפונקציונלית עם שלושה חדרי שינה, הופכים אותה לאטרקטיבית עבור משפחות וקבוצות תיירים.
האם קיימים שירותים משותפים לדיירי הבניין?
לא, הבניין אינו כולל שירותים משותפים כמו בריכת שחייה או חנייה. זוהי דירה עצמאית בבניין מגורים ותיק ללא עמלות קהילה גבוהות המאפיינות פרויקטים חדשים יותר.
מה עלויות הרכישה הנוספות מעבר למחיר הדירה?
בנוסף למחיר הדירה, יש לקחת בחשבון מס העברה נכסים (ITP) המשתנה בין 8% ל-10% בהתאם למחיר, עלויות עורך דין, רישום מס, ולעתים עמלת סוכן נדל"ן. סך הכל עלויות נלוות יהיו בדרך כלל כ-10% עד 13% ממחיר הרכישה.
כמה זמן לוקח תהליך הרכישה של הנכס?
תהליך הרכישה אורך בדרך כלל 30-45 יום מרגע חתימת החוזה. התהליך כולל בדיקות משפטיות, הסדרת מימון (אם נדרש), חתימה אצל נוטריון ורישום הנכס במרשם המקרקעין. הדירה מוכנה לאכלוס מיידי לאחר סיום התהליך.
כיצד נראית הסביבה בחורף כשפחות תיירים?
טורבייחה מתאפיינת באוכלוסייה קבועה של כמעט 100,000 תושבים, כך שהעיר פעילה לאורך כל השנה. בחורף, האטמוספירה שקטה יותר מאשר בחודשי הקיץ העמוסים, אך מרבית החנויות, מסעדות ושירותים פועלים ברציפות.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם בטורבייחה, עיר חוף ים תיכונית בפרובינציית אליקנטה. המיקום מציע גישה בהליכה למתקנים עירוניים רבים כולל חנויות, בתי קפה ומסעדות. מרחק של 1 קילומטר מחופי פלטג'ה דל קורה ופלאיה דל קורה, המאפשר חיי חוף נגישים תוך שמירה על קרבה למתקנים העירוניים הנדרשים לחיי יומיום.

תוכנית דירה

הדירה מציעה פריסה פרקטית עם שלושה חדרי שינה המספקים מקום מגורים מתאים למשפחות או זוגות. החדר המרכזי משלב פינת אוכל ומרפסת, יוצר מרחב מחיה פתוח. המטבח הפתוח תורם לתחושת מרחב ומאפשר תקשורת בין אזורי הדירה השונים, מה שמתאים לאורח חיים ים-תיכוני עם דגש על אירוח ובילוי זמן בבית.

סטטוס בנייה

הנכס כבר הושלם ומוכן לאכלוס מיידי, ללא תלות בלוחות זמנים של בנייה. הדירה עברה שיפוץ לאחרונה, הכולל עדכונים מודרניים המבטיחים איכות מגורים עכשווית. המצב המוכן למגורים מספק יתרון משמעותי לרוכשים המעוניינים בהשקעה מיידית או במעבר מהיר ללא צורך בהמתנה לסיום עבודות בנייה.

נקודות לדיון

הבניין אינו כולל מעלית, מה שעלול להיות מגבלה עבור אנשים עם מוגבלויות תנועה. הדירה נמכרת לא רהוטה, דבר הדורש השקעה נוספת בריהוט. המרחק הגדול יחסית מנמל התעופה הבינלאומי של אליקנטה (כ-35 קילומטר) עלול להציב אתגר לליווי אורחים מהחו"ל ללא תכנון מראש.

אורח חיים וסביבה

דירה זו מתאימה במיוחד לזוגות או משפחות קטנות המחפשות נדל"ן משני באזור חוף נגיש. לאלו המעוניינים בהשקעה להשכרה לתקופות קצובות, המיקום בטורבייחה והקרבה לחוף הופכים אותה לנכס מבוקש בקרב תיירים, במיוחד בחודשי הקיץ. גם אנשים המתכננים מעבר חלקי לספרד ימצאו בנכס זה בסיס אידיאלי המשלב נוחות עירונית עם אורח חיים ים-תיכוני. כמו כן, הנכס מתאים לאלו המחפשים דיור לטווח ארוך באזור שבו חיי הקהילה פעילים כל השנה, לא רק בעונת התיירות.

איכות בנייה וגימור

הדירה עברה שיפוץ מקיף הכולל מרכיבים איכותיים כמו ארונות מובנים וחלונות כפולים התורמים לבידוד תרמי ואקוסטי משופר. המרפסת הפרטית מספקת מרחב חיצוני אישי להנאה מהאקלים הים-תיכוני. רצפת העץ בחדרים המרכזיים יוצרת אווירה חמה ומזמינה, בעוד הקירות בצבע לבן משדרגים את המראה המודרני והנקי של הדירה. המטבח הפתוח מתוכנן בצורה פרקטית, עם פתרונות אחסון יעילים המנצלים היטב את המרחב הזמין. חדר הכביסה הנפרד מוסיף לפונקציונליות היומיומית, ומפריד בין אזורי המחיה לפעילויות הביתיות.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

המחיר ההתחלתי של הדירה עומד על €130,000, המייצג ערך תחרותי בשוק הנדל"ן של טורבייחה. בהשוואה לדירות דומות באזור, כמו APARTMENTS PALANGRE BEACH (החל מ-€160,000) ו-EDIFICIO SUN & CENTER (החל מ-€169,000), הנכס מציע ערך משמעותי יחסית למיקומו ולמאפייניו. המחיר משקף את העובדה שמדובר בדירה משופצת בבניין ותיק ללא עמלות קהילה גבוהות, מה שהופך אותה לאפשרות אטרקטיבית הן לרוכשים למגורים והן למשקיעים.

€130,000
מחיר
3
חדרי שינה
90 m²
שטח דירה
1
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

חיי היומיום בדירה זו מתאפיינים בנוחות עירונית לצד קרבה לחוף. בבוקר, ניתן לצאת לקפה באחד מבתי הקפה הרבים במרחק הליכה קצר, ואחריו לקנות מצרכים בסופרמרקט הסמוך המרוחק 354 מטר בלבד. המרחק הקצר לבתי המרקחת והבנקים הופך את הטיפול בעניינים ביומיומיים לפשוט ונגיש. אחר הצהריים, מתאפשרת גישה קלה לחופים להנאה מהים והשמש, ובערב ניתן ליהנות מהאווירה התוססת של מסעדות וברים במרכז העיר. המגורים כאן מציעים איזון בין חיים עירוניים פעילים לבין אורח החיים הרגוע של חוף ים.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Torrevieja

סביבה ונגישות

הדירה ממוקמת באזור עם נגישות מצוינת לשירותים חיוניים. חנויות, מסעדות, בתי קפה ובנקים נמצאים במרחק הליכה קצר, עם 168 מסעדות, 26 בתי מרקחת ו-24 בנקים ברדיוס של 2 קילומטר מהדירה. נגישות זו מפחיתה את הצורך ברכב פרטי לצרכים יומיים ומקלה על חיי היומיום. עם 12 קווי תחבורה ציבורית ו-50 תחנות אוטובוס בסביבה, ניתן להגיע בקלות לחלקים אחרים של העיר גם ללא רכב פרטי. הקרבה למרכז העיר מבטיחה גם גישה נוחה לשירותים ציבוריים ולמתקנים עירוניים כמו בתי חולים ומרכזי ספורט.

מפה ומיקום

המפה מציגה את מיקום הדירה בטורבייחה, עם דגש על הקרבה לחופים ולמרכז העיר. ניתן לראות כיצד הנכס ממוקם בצומת אסטרטגית בין חיי עיר לחוף הים, עם גישה נוחה לשני הסביבות. הקווים הכחולים מסמנים את החופים הקרובים, והנקודות האדומות מציינות מתקנים ושירותים חשובים בסביבה.

Cozy apartment with city view, featuring a balcony and modern decor.

מיקום באזור

טורבייחה ממוקמת בקוסטה בלנקה, בפרובינציית אליקנטה שבקהילה האוטונומית ולנסיה. כעיר חוף בדרום-מזרח ספרד, היא מהווה חלק מאזור תיירותי פופולרי המושך תושבים ותיירים בינלאומיים. העיר ממוקמת באחד מהאזורים הספרדיים הדוברים ספרדית בלבד בקהילה הולנסית, מה שמקנה לה זהות תרבותית ייחודית. עם אוכלוסייה של כ-98,533 תושבים (נכון ל-2025), טורבייחה היא עיר בינונית המציעה שירותים מפותחים תוך שמירה על אווירה ים-תיכונית קלאסית.

נגישות ושירותים

הדירה ממוקמת במרחק 1.3 קילומטר מחופי פלטג'ה דל קורה ופלאיה דל קורה, הנגישים בהליכה של כ-15 דקות. ערים מרכזיות באזור כמו אליקנטה (44 קילומטר), מורסיה (39 קילומטר) ואלצ'ה (32 קילומטר) נגישות בנסיעה של 30-45 דקות. נמל התעופה הבינלאומי אליקנטה-אלצ'ה מרוחק כ-35 קילומטר, כ-25 דקות נסיעה ברכב. חובבי גולף ימצאו מספר מגרשי גולף באזור, כשהקרוב ביותר, קלאב דה גולף וילמרטין, מרוחק 8.7 קילומטר - כ-15 דקות נסיעה.

מרחק מהים 1 km
Alicante-Elche (ALC) 35 km
Valencia (VLC) 168 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

A spacious apartment with a city view, featuring a balcony and modern amenities.

טבע ואקלים

Alt text: Modern apartment with city view, balcony, and rooftop terrace.

טורבייחה נהנית מאקלים ים-תיכוני עם טמפרטורות ממוצעות שבין 11°C ל-27°C לאורך השנה, המאפשרות חיי חוץ נוחים רוב ימות השנה. עם 3,854 שעות שמש בממוצע בשנה, האזור הוא אחד השמשיים ביותר בספרד. עונת השחייה בים נמשכת כ-5 חודשים כשטמפרטורת המים עולה על 20°C. הדירה ממוקמת בגובה 22 מטר מעל פני הים, עם שיפוע מתון של 1.9% בדרך לחוף, מה שמקל על ההליכה לחוף ומחזיר את הנוף הימי. הטמפרטורה השנתית הממוצעת עומדת על 18.7°C, יוצרת תנאי אקלים אידיאליים למגורים כל השנה.

3854 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
18.7°C טמפ' שנתית ממוצעת
22m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

הדירה ממוקמת בסמוך למספר חופים מוכרים, כולל שבעה חופים עם דגל כחול - קאבו סרברה, קאלה דה לאס פיטראס, אל קורה, לה מאטה ולוס לוקוס. חופים אלו מציעים איכות מים ושירותים מצוינים, מה שהופך אותם לאטרקטיביים לתושבים ותיירים כאחד. חובבי גולף יכולים ליהנות משלושה מגרשי גולף בסביבה: קלאב דה גולף וילמרטין (8.7 ק"מ), ריאל קלאב דה גולף קמפואמור (10 ק"מ) וקלאב דה גולף לאס ראמבלאס דה אוריאואלה (11 ק"מ). בטורבייחה פועלים גם מתקני ספורט רבים, כולל הפלאסיו דה דפורטס אינפנטה כריסטינה ומועדון הכדורגל CF טורבייחה.

חופים

  • Platja del Cura Blue Flag 1 km
  • Playa del Cura Blue Flag 1.1 km
  • Cala del Palangre 1.3 km
  • Playa de Los Locos Blue Flag 1.5 km
  • Cala Higuera 2.1 km
  • La zorra 2.3 km

Golf

  • Club de Golf Villamartín 8.8 km
  • Real Club de Golf Campoamor 10.6 km
  • Club de Golf Las Ramblas de Orihuela 11.1 km
  • Las Colinas Golf & Country Club 13.2 km

מקור: Blue Flag 2026, OpenStreetMap

A cozy apartment with a balcony, offering a view of palm trees and a clear blue sky.

מיקום באזור

מדריך אזור: Torrevieja

Torrevieja is a Mediterranean-seaside city and municipality on the Costa Blanca, in the province of Alicante, Valencian Community, in southeastern Spain. The city is in one of the only Spanish-speaking areas of the Valencian Community.

עובדות מרכזיות

71.8 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 11.3°C 31 mm
פברואר 11.8°C 21 mm
מרץ 14.4°C 27 mm
אפריל 16.5°C 27 mm
מאי 19.5°C 26 mm
יוני 23.5°C 9 mm
יולי 26.4°C 3 mm
אוגוסט 26.9°C 3 mm
ספטמבר 24.1°C 23 mm
אוקטובר 19.8°C 40 mm
נובמבר 15.4°C 37 mm
דצמבר 11.9°C 30 mm

שירותים בסביבה

168 restaurant
3 school
26 pharmacy
24 bank
45 cafe
27 dentist

גובה ושטח

22m גובה
1 km מרחק מהים
1.9% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

35 km Alicante-Elche (ALC)
168 km Valencia (VLC)
368 km Malaga-Costa del Sol (AGP)

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed דירה בקומה אמצעית in Torrevieja
עיר Torrevieja
אזור Costa Blanca
מחיר €130,000
שטח דירה 90 m²
מחיר למ"ר €1,444 / m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 1
חניה לא
בריכה לא
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 1 km
סיום 1970
פורסם 2026-05-24

Ref: VL755440

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
שטח הדירה הוא 90 מטרים רבועים עם פריסה הכוללת שלושה חדרי שינה וחדר אמבטיה אחד
הדירה ממוקמת בקומה הראשונה בבניין ללא מעלית
טורבייחה מציעה 3,854 שעות שמש בממוצע לשנה, מה שהופך אותה לאחד האזורים השמשיים ביותר בספרד
בקש פרטים WhatsApp