3 Bed Řadový dům in Torrevieja v Torrevieja,

3-ložnice Řadový dům v Torrevieja

Tento dům typu townhouse se nachází v oblíbené oblasti Aguas Nuevas v Torrevieja na pobřeží Costa Blanca. Nabízí tři ložnice a dvě koupelny na ploše 90 m² a je připraven k okamžitému nastěhování. Projekt kombinuje městské pohodlí s blízkostí pláže a je určen pro ty, kteří hledají stabilní bydlení ve španělském prostředí.

€219,000
3
Ložnice
2
Koupelny
90 m²
Obývací plocha
€219,000
Cena
1 km
Vzdálenost k pláži
K předání
Stav výstavby

Shrnutí

  • Dům typu townhouse se 3 ložnicemi a 2 koupelnami v Torrevieja.
  • Dokončená výstavba, připraveno k nastěhování.
  • Nachází se v městské zástavbě s veškerým vybavením v docházkové vzdálenosti.
  • Blízkost pláže Platja del Cura (1 km) a dalších pobřežních zařízení.
  • Vybaveno klimatizací a solárními panely pro snížení nákladů.

Regionální srovnání

V rámci Torrevieja nabízí tento townhouse konkurenceschopnou cenu začínající na 219 000 € oproti jiným dostupným nemovitostem. Apartmány jako APARTMENTS PALANGRE BEACH a EDIFICIO SUN & CENTER jsou k dispozici od nižších cenových hladin (od 160 000 € a 169 000 €), avšak obvykle nabízejí menší obytnou plochu nebo méně ložnic než tento townhouse. Projekt PANORAMA BEACH BUILDING se pohybuje s cenou od 155 000 €, což naznačuje širší cenové rozpětí pro různé typy nemovitostí v oblasti. Tento konkrétní townhouse však poskytuje výhodu většího obytného prostoru a konfigurace domu s více podlažími, což je v dané lokalitě pro některé kupující preferované. Oproti jiným městům na Costa Blanca, jako je například Alicante nebo Benidorm, může být Torrevieja celkově cenově dostupnější, což z tohoto projektu činí atraktivní volbu pro kupující s omezenějším rozpočtem hledající plnohodnotné bydlení.

Často kladené dotazy

Jaký je skutečný stav nemovitosti a co vše bylo renovováno?
Nemovitost je již dokončená a prošla renovací. Byly instalovány nové okna a klimatizace. Na střeše jsou solární panely.
Jaká je vzdálenost k nejbližšímu letišti a jak se tam lze dostat?
Nejbližší letiště Alicante-Elche (ALC) je vzdáleno přibližně 35 km vzdušnou čarou. Doprava je možná taxi nebo pronajatým vozem.
Jaké jsou možnosti pro nabíjení elektromobilů v okolí?
Nejbližší nabíjecí stanice pro elektromobily je vzdálena 5,8 km. Další stanice se nacházejí ve vzdálenosti 7,6 km a 8,2 km.
Jaká je poptávka po pronájmech v této oblasti Torrevieja?
Torrevieja je populární turistická destinace s celoroční poptávkou po pronájmech, zejména v blízkosti pláží a s dobrou občanskou vybaveností.
Jaké jsou možnosti pro volnočasové aktivity v docházkové vzdálenosti?
V docházkové vzdálenosti se nachází několik pláží, restaurace, kavárny, obchody a sportovní centra.
Jaké jsou roční provozní náklady spojené s nemovitostí?
Roční daň z nemovitosti (IBI) činí přibližně 235 €. Poplatky za společné prostory jsou přibližně 90 € za čtvrtletí.
Je tento dům vhodný pro celoroční bydlení?
Ano, vzhledem k dokončené infrastruktuře, dostupnosti služeb a mírnému klimatu je dům vhodný pro celoroční bydlení.
Jaká je vzdálenost k nejbližšímu supermarketu a lékárně?
Nejbližší supermarket je vzdálen 354 metrů a nejbližší lékárna 576 metrů.

Analýza projektu

Klíčové charakteristiky lokality, domů, fáze projektu a důležité body.

Lokalita

Nemovitost je situována v městské zástavbě, kde jsou všechny základní služby dostupné v docházkové vzdálenosti. Pláže jsou rovněž v blízkém dosahu, což umožňuje snadný přístup k pobřeží a mořským aktivitám. Tato poloha poskytuje rovnováhu mezi dostupností a klidnějším rezidenčním prostředím.

Půdorys

Tento dům je vhodný pro jednotlivce či rodiny hledající plnohodnotné bydlení s veškerým komfortem. Tři ložnice nabízejí flexibilitu pro ubytování hostů nebo vytvoření pracovního koutu. Vybavení jako klimatizace a solární panely zvyšuje praktičnost pro každodenní život.

Stav projektu

Projekt je již dokončen a připraven k nastěhování, což eliminuje čekání spojené s novou výstavbou. Jedná se o zavedenou nemovitost v rezidenční oblasti, která nabízí stabilitu a okamžitou využitelnost bydlení.

Důležité body

Tento dům nenabízí výhled na moře z obytných prostor ani přímý vstup na golfové hřiště. Není součástí nově budovaného komplexu s rozsáhlými developerskými službami. Stáří budovy neumožňuje nejmodernější energetické certifikace, ačkoliv je vybavena solárními panely.

Životní styl a okolí

Tato nemovitost je vhodná pro kupující, kteří hledají plně vybavený dům v zavedené lokalitě s veškerou občanskou vybaveností na dosah. Ideální je pro ty, kteří upřednostňují městské bydlení s blízkým přístupem na pláž a preferují snadnou dostupnost obchodů a služeb bez nutnosti neustálého používání automobilu. Rodiny ocení tři ložnice a blízkost škol a sportovních zařízení. Dům také může sloužit jako rekreační základna pro ty, kteří hledají slunečné útočiště mimo hlavní turistické trasy, nebo jako investice do pronájmu díky atraktivní lokalitě v Torrevieja. Solární panely a klimatizace naznačují zaměření na komfort a snížení provozních nákladů.

Kvalita stavby a povrchové úpravy

Tento dům prošel renovací, která zahrnuje nová okna a instalaci klimatizace pro zvýšení komfortu. Na střeše jsou nainstalovány solární panely, které přispívají ke snížení energetických nákladů. Kuchyně je vybavena bílými skříňkami a žulovými deskami, včetně trouby, což naznačuje funkční a moderní provedení. Interiér je plně zařízen, což umožňuje okamžité nastěhování. Dům má dvě oddělené východy, což zvyšuje praktičnost a flexibilitu využití prostoru. Důraz je kladen na udržení dobrého stavu a funkčnosti prvků domu.

Okolí a životní styl

Cena a dostupnost

Cena tohoto townhousu začíná na 219 000 €. Jedná se o jednu nemovitost s danými parametry. Vzhledem k tomu, že je stavba již dokončena, je dům okamžitě k dispozici k nastěhování nebo pronájmu. Roční daň z nemovitosti (IBI) činí přibližně 235 € a poplatky za společné prostory jsou kolem 90 € za čtvrtletí. Tyto náklady jsou v souladu s cenovou hladinou v dané rezidenční oblasti.

€219,000
Cena
3
Ložnice
90 m²
Obývací plocha
2
Koupelny

Okolí a životní styl

Tento townhouse v Torrevieja představuje kombinaci městského života a pobřežní dostupnosti. Díky blízkosti obchodů, restaurací a lékáren je každodenní život pohodlný a efektivní. Lokalita je ideální pro ty, kteří preferují mít veškeré vybavení na dosah ruky, ať už pěšky nebo na kole. Blízkost pláží jako Platja del Cura (1 km) umožňuje snadný přístup k moři a volnočasovým aktivitám. Střední nadmořská výška 22 metrů a mírný sklon k pláži přispívají k příjemnému klimatu a snadné mobilitě v okolí. Celkově tato oblast nabízí dynamické prostředí s přístupem ke službám a rekreačním možnostem.

Vyžádat informace

Lokalita a okolí: Torrevieja

Okolí a dopravní dostupnost

Torrevieja je město s rozvinutou infrastrukturou, nabízející vysokou koncentraci služeb v okruhu 2 km, včetně 168 restaurací, 45 kaváren, 26 lékáren a 24 bank. Blízkost supermarketu (354 m) a lékárny (576 m) zajišťuje snadný přístup k denním potřebám. Městská doprava je zajištěna 12 linkami s 50 zastávkami v okolí, což podporuje mobilitu bez nutnosti vlastního vozidla. V blízkosti se nachází i zdravotnická zařízení, jako je nemocnice vzdálená 3,4 km. Bohatá nabídka restaurací a kaváren odpovídá živému městskému charakteru Torrevieja.

Mapa a lokalita

Tento dům se nachází v jižní části pobřeží Costa Blanca, v oblasti s hustou zástavbou a dobrou dostupností k moři. Mapa ukazuje jeho polohu v rámci města Torrevieja, s důrazem na blízkost pláží, obchodů a služeb.

Alt text: Spacious apartment with city view, modern kitchen, and balcony.

Umístění v regionu

Torrevieja se nachází na pobřeží Costa Blanca v provincii Alicante. Je obklopena dalšími významnými městy, jako je Elche (32 km), Murcia (39 km) a Alicante (44 km). Tato poloha umožňuje snadný přístup k větším městským centrům s rozsáhlejší nabídkou služeb a kulturních akcí, přičemž si Torrevieja zachovává svůj charakter pobřežního města. Blízkost hlavních silničních tahů usnadňuje cestování po regionu.

Doprava a občanská vybavenost

Nemovitost se nachází přibližně 1,3 km od pláží Platja del Cura a Playa del Cura, a 1,5 km od Cala del Palangre, což umožňuje snadný přístup k pobřeží. Supermarket je vzdálen 354 m a lékárna 576 m. Nemocnice je dostupná do 3,4 km. Nejbližší golfová hřiště, jako Club de Golf Villamartín, jsou vzdálena přibližně 8,7 km. Nabíjením pro elektromobily je vzdáleno 5,8 km. Letiště Alicante-Elche je vzdáleno přibližně 35 km vzdušnou čarou, což zajišťuje dobrou mezinárodní dostupnost.

Vzdálenost k pláži 1 km
Alicante-Elche (ALC) 35 km
Valencia (VLC) 168 km

Zdroj: OpenStreetMap, Google Maps

A spacious apartment with a city view, featuring a balcony and modern amenities.

Příroda a podnebí

Alt text: Studio apartment with city view, featuring a balcony and modern decor.

Torrevieja se těší středomořskému klimatu s průměrnými teplotami v rozmezí 11-27°C a průměrnou roční teplotou 18,7°C. Oblast nabízí přibližně 3 854 slunečných hodin ročně, s plaveckou sezónou trvající 5 měsíců, kdy teplota vody dosahuje minimálně 20°C. Nadmořská výška 22 metrů nad mořem a mírný sklon k pláži přispívají k příjemnému pobytu. Nízká nadmořská výška a blízkost moře mají pozitivní vliv na klima, které je zde mírné po většinu roku.

3854 Hodiny slunce/rok
5 Koupací sezóna (měsíce)
18.7°C Prům. roční teplota
22m Nadm. výška

Zdroj: Open-Meteo (2020, 2025 průměr)

Pláže a rekreace

V okolí Torrevieja se nachází sedm pláží s modrou vlajkou, včetně El Cura, Cala de las Piteras a Los Locos, které nabízejí kvalitní koupání a rekreační zázemí. Nejbližší pláž Platja del Cura je vzdálena pouze 1 km. Pro milovníky golfu jsou v dosahu tři významná hřiště: Club de Golf Villamartín (8,7 km), Real Club de Golf Campoamor (10 km) a Club de Golf Las Ramblas de Orihuela (11 km). Město disponuje také sportovními centry jako Palacio de Deportes Infanta Cristina (1,3 km) a fotbalovým klubem CF Torrevieja (1,5 km).

Pláže

  • Platja del Cura Blue Flag 1 km
  • Playa del Cura Blue Flag 1.1 km
  • Cala del Palangre 1.3 km
  • Playa de Los Locos Blue Flag 1.5 km
  • Cala Higuera 2.1 km
  • La zorra 2.3 km

Golf

  • Club de Golf Villamartín 8.8 km
  • Real Club de Golf Campoamor 10.6 km
  • Club de Golf Las Ramblas de Orihuela 11.1 km
  • Las Colinas Golf & Country Club 13.2 km

Zdroj: Blue Flag 2026, OpenStreetMap

Cozy apartment with city view, featuring a balcony and modern decor.

Umístění v regionu

Průvodce oblastí: Torrevieja

Torrevieja is a Mediterranean-seaside city and municipality on the Costa Blanca, in the province of Alicante, Valencian Community, in southeastern Spain. The city is in one of the only Spanish-speaking areas of the Valencian Community.

Klíčová fakta

71.8 km² Rozloha

Podnebí

Měsíc Průměrná teplota Srážky
Leden 11.3°C 31 mm
Únor 11.8°C 21 mm
Březen 14.4°C 27 mm
Duben 16.5°C 27 mm
Květen 19.5°C 26 mm
Červen 23.5°C 9 mm
Červenec 26.4°C 3 mm
Srpen 26.9°C 3 mm
Září 24.1°C 23 mm
Říjen 19.8°C 40 mm
Listopad 15.4°C 37 mm
Prosinec 11.9°C 30 mm

Okolí a vybavenost

168 restaurant
3 school
26 pharmacy
24 bank
45 cafe
27 dentist

Nadmořská výška a Terén

22m Nadm. výška
1 km Vzdálenost k pláži
1.9% Sklon k pláži

Doprava

35 km Alicante-Elche (ALC)
168 km Valencia (VLC)
368 km Malaga-Costa del Sol (AGP)

Detaily projektu

Projekt 3 Bed Řadový dům in Torrevieja
Město Torrevieja
Region Costa Blanca
Cena €219,000
Obývací plocha 90 m²
Cena za m² €2,433 / m²
Ložnice 3
Koupelny 2
Parkování Ne
Bazén Ano
Zahrada Ano
Stav výstavby key_ready
Vzdálenost k pláži 1 km
Dokončení 1970
Publikováno 2026-05-16

Ref: VL762473

Zdroj: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Tomáš Novák
Tomáš Novák
Realitní expert

Tomáš Novák trpělivě provází české klienty španělským trhem s nemovitostmi. Jeho důkladný přístup zaručuje, že žádný detail není opomenut.

Vícejazyčný zástupce s podporou AI. Váš dotaz vyřizuje tým za tímto webem.

Odpověď do 24 hodin

Máte zájem?

Zanechte své údaje a získejte informace o dostupnosti, cenách a půdorysech.

Technické údaje
Dům je plně zařízený.
Disponuje soukromou terasou a soláriem.
K dispozici je společný bazén.
Vyžádat informace WhatsApp