13 Bed Brīvi stāvoša villa in Villena rajons: Villena, Atsevišķa Villa

13-guļamistaba Villa pilsētā Villena

Šī nekustamā īpašums ir pilnībā renovēta lauku muiža 14 500 m² platībā Villenas pilsētā Alikantē. Objektā ir 13 guļamistabas un 12 vannasistabas, kas izvietotas astoņos neatkarīgos apartamentos. Tai ir tūrisma licence un tā ir pilnībā mēbelēta. Kopējā 839 m² dzīvojamā platība iekļauj centrālo apkuri, vairākas koplietošanas zonas un baseinu. atrašanās vieta ir pilsētā ar tuvām servisa pakalpojumiem, savukārt novietojums ir 528 metru virs jūras līmeņa.

€699,995
13
Guļamistabas
12
Vannasistabas
839 m²
Dzīvojamā platība
€699,995
Cena

Kopsavilkums

  • Atsevišķa vila ar 13 guļamistabām un 12 vannasistabām 14 500 m² zemes gabalā.
  • Astoņi neatkarīgi apartamenti, pilnībā mēbelēti ar tūrisma licenci.
  • Centrālā apkure, baseins un BBQ zonas.
  • Atrašanās vieta Villena, 528m virs jūras līmeņa, skats uz ieleju.
  • Ļoti tuvu veikalam un dzelzceļa stacijai.

Reģionālā salīdzinājuma

Salīdzinot ar īpašumiem piekrastes zonās, piemēram, Benisa vai Altea, Villena piedāvā zemākas cenas par kvadrātmetru un lielākus zemes gabalus. Tomēr attālums līdz jūrai ir ievērojams. Klimats ir kontinentāls ar lielākām temperatūras svārstībām. Šis īpašums piedāvā iespēju gūt ienākumus no tūrisma licences, kas ir mazāk izplatīta vienkāršām mājām. Piekļuve dzelzceļa tīklam ir priekšrocība salīdzinājumā ar izolētākām lauku mājām.

Bieži uzdotie jautājumi

Cik tālu ir jūra?
Pludmales atrodas taisnā līnijā aptuveni 45 līdz 46 kilometru attālumā.
Vai man vajag automašīnu?
Jā, atrašanās vieta ir iekšzemē un prasa automašīnu lielākai daļai pārvietošanās.
Kādi apkures sistēmas ir pieejamas?
Īpašumam ir centrālā apkure un kamīns.
Vai es to varu iznomāt?
Jā, īpašumam jau ir tūrisma licence.
Vai tuvumā ir golfa laukumi?
Jā, tuvākais golfa laukums ir Club de Golf Alenda, 34 kilometru attālumā.
Kāda ir pārdošanas cena?
Cena ir noteikta €699.995.
Kāds ir īpašuma stāvoklis?
Īpašums ir pilnībā renovēts un gatavs lietošanai.
Cik tālu ir lidosta?
Alikantes lidosta atrodas aptuveni 47 kilometru attālumā.

Projekta analīze

Atslēgas informācija par atrašanās vietu, mājām, projekta posmu un uzmanības punktiem.

Atrašanās vieta

Īpašums atrodas Villenas pilsētas apbūves zonā, saglabājot izolētības sajūtu lielās zemes gabala dēļ. Tas atrodas aptuveni 3 km attālumā no pilsētas vēsturiskā centra. Apkaime piedāvā skatu uz ieleju un Villenas pili. Pieeja īpašumam ir nodrošināta ar elektroniskiem vārtiem, un zeme ir pilnībā ierobežota.

Plānojumi

Astoņu apartamentu izkārtojums ir piemērots lielām ģimenēm vai uzņēmējdarbībai, piemēram, viesnīcai vai veselības centram. Katrs apartaments ir aprīkots ar savu virtuves un viesistabas telpu, ļaujot dzīvot neatkarīgi. Vairākās koplietošanas zonās ir iespējas rīkot sabiedriskus pasākumus, tostarp iekštelpu ēdnīca 26 cilvēkiem.

Projekta status

Īpašums ir pilnībā renovēts, pārveidojot veco lauku māju par modernu tūrisma objektu. Saskaņā ar pieejamajiem datiem status ir pabeigts. Nākotnes būvprojekti nav norādīti. Tūris licence jau ir izsniegta un ir spēkā.

Uzmanības punkti

Īpašums neatrodas piekrastes zonā. Attālums līdz jūrai ir vairāk kā 45 kilometri (taisnā līnijā). Atrašanās vieta prasa automašīnu pārvadājumiem, jo attālums līdz lidostai ir ievērojams. Klimats ir kontinentāls ar aukstākām ziemām salīdzinājumā ar piekrasti.

Dzīvesveids un apkārtne

Šis īpašums ir piemērots investoriem, kas meklē gatavas uzņēmējdarbības iespējas viesmīlības nozarē. Tas ir piemērots arī lielām ģimenēm vai personām, kas vēlas dzīvot kopi ar neatkarīgām mājām. Attālums no pilsētas to padara mazāk piemērotu tiem, kas nepieciešams tiešu piekļuvi pilsētām vai pludmalēm. Vairāku apartamentu klātbūtne ļauj gūt ienākumus no īstermiņa nomas.

Būvniecības kvalitāte

Īpašums ir pilnībā renovēts ar moderniem materiāliem. Tajā ir centrālā apkure, kas ir nepieciešama reģiona klimata dēļ. Katrs apartaments ir aprīkots ar viedajiem televizoriem, BluRay atskaņotājiem un Wi-Fi. Koplietošanas zonas iekļauj baseinu, BBQ un lielu iekštelpu ēdnīcu, kas norāda uz augstu pabeigšanas līmeni.

Apkārtne un dzīvesveids

Cena un pieejamība

Īpašuma cena ir noteikta €699.995. Šī cena attiecas uz visu īpašumu, tostarp zemi un ēkām. Salīdzinošas cenas par kvadrātmetru nav norādītas. Īpašums tiek pārdots kā gatava uzņēmējdarbības vienība. Papildu izmaksas vai pārnesmes nodokļi nav iekļauti datu kopā.

€699,995
Cena
13
Guļamistabas
839 m²
Dzīvojamā platība
12
Vannasistabas

Apkārtne un dzīvesveids

Villena ir pilsēta ar garu vēsturi, kas atrodas 528 metru augstumā. Ikdienas dzīve šī riņķojusi ap pilsētu un iekšzemes dabas skaistumu. Vīru dienas var iekļaut vizītes vietējās interes vietās, piemēram, Villenas pilī vai vecajās baznīcās. Reģionā gadā ir 32 vietējie svētki, kas nodrošina daudz kultūras aktivitāšu. Augstuma dēļ naktis ir vēsākas, kas veicina labu miegu. Piekļuve pamatpiederumiem ir viegla, jo tuvumā ir veikals. Brauciens līdz piekrastei ilgst aptuveni 45 minūtes, tāpēc jūra ir iespēja izbraucieniem, nevis ikdienas lietošanai.

Pieprasīt informāciju

Atrašanās vieta: Villena

Apkārtne

Villena piedāvā pilnas servisa iespējas, tostarp restorāni, bāri, lielveikali un skolas. Atrašanās vieta ir labi savienojama ar dzelzceļu, stacijas atrodas tuvumā. Pilsētā ir arī sporta objekti, piemēram, pilsētas baseins un daudzfunkcionāla sporta halle. Atrašanās vieta ir tuvu ceļiem, kas ved uz Valensiju un Alikanti.

Karte un atrašanās vieta

Karte parāda īpašuma atrašanās vietu Villenas pilsētbūvē. Norādīti ir golfa laukumi ziemeļos un Alikantes pilsēta dienvidos.

Black and white photo of a narrow street in Villena, Spain, with old buildings and a distant church.

Novietojums reģionā

Villena atrodas Alikantes provinces ziemeļrietumu daļā, uz robežas ar Kastilja-La Manču un Mursiju. Tā ir Alto Vinalopó comarca galvaspilsēta. Atrašanās vieta ir stratēģiska starp Alikanti un Valensiju.

Satiksme un infrastruktūra

Alikantes lidosta atrodas aptuveni 47 km attālumā (taisnā līnijā), bet Valensijas lidosta ir aptuveni 101 km attālumā. Pludmales atrodas aptuveni 45, 46 km attālumā. Villenas stacija ir 600 metru attālumā no īpašuma, un Villenas AV (augstas ātruma) stacija ir 5,4 km attālumā. Pieejami ir 6 sabiedriskā transporta līnijas un 5 pieturas tuvumā.

Alicante-Elche (ALC) 47 km
Valencia (VLC) 101 km
Villena 0.6 km
Villena Alta Velocidad 5.4 km

Avots: OpenStreetMap, Google Maps

Alt text: Classic hotel room with mountain view, balcony, and elegant decor.

Daba un klimats

Narrow alley with stone walls, leading to a courtyard with a tree and distant buildings.

Reģionam ir kontinentāls klimats ar vidējo gadu temperatūru 15,8°C. 528 metru augstums ietekmē klimatu, ar aukstākām ziemām nekā piekrastē. Gadā ir 3789 saules stundas. Peldēšanās sezona ilgst aptuveni 4 mēnešus. Ainava iekļauj kalnus un ielejas.

3789 Saules stundas/gadā
4 Peldsezona (mēneši)
15.8°C Vid. gada temp.
528m Augstums vjl.

Avots: Open-Meteo (2020, 2025 vidēji)

Pludmales un atpūta

Tuvākās pludmales atrodas aptuveni 45 km attālumā, tostarp Platja de Sant Gabriel un Cala El Palmeral. Pilsētā nav golfa laukumu, taču Club de Golf Alenda atrodas 34 km attālumā. Reģionā ir sporta objekti, piemēram, sacīkšu trase un pilsētas baseins.

Avots: OpenStreetMap

A historic building with a balcony, large windows, and a central entrance.

Novietojums reģionā

Vietas gids: Villena

Villena is a city and municipality in Spain, in the Valencian Community. It is located at the northwest part of Alicante, and borders to the west with Castilla-La Mancha and Murcia, to the north with the province of Valencia and to the east and south with the province of Alicante. It is the capital of the comarca of the Alto Vinalopó. The municipality has an area of 345.6 km² and a population of 34,144 inhabitants as of INE 2023.

Galvenie fakti

345.6 km² Platība

Klimats

Mēnesis Vidējā temperatūra Nokrišņi
Janvāris 7.6°C 39 mm
Februāris 8.3°C 32 mm
Marts 11.4°C 41 mm
Aprīlis 14.1°C 47 mm
Maijs 17.2°C 55 mm
Jūnijs 22.1°C 28 mm
Jūlijs 26.0°C 7 mm
Augusts 26.2°C 12 mm
Septembris 21.7°C 39 mm
Oktobris 16.5°C 62 mm
Novembris 11.8°C 46 mm
Decembris 8.0°C 36 mm

Tuvākie objekti

4 restaurant
1 cafe
1 dentist

Augstums un reljefs

528m Augstums vjl.

Tuvumā

Skatu punkti

Sporta centri

Transports

47 km Alicante-Elche (ALC)
101 km Valencia (VLC)
387 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
0.6 km Villena
5.4 km Villena Alta Velocidad

Projekta informācija

Projekts 13 Bed Brīvi stāvoša villa in Villena
Pilsēta Villena
Reģions Costa Blanca
Cena €699,995
Dzīvojamā platība 839 m²
Cena par m² €834 / m²
Guļamistabas 13
Vannasistabas 12
Autostāvvieta
Baseins
Dārzs
Būvstāvoklis for_sale
Pabeigšana 1970
Publicēts 2026-05-16

Ref: VL034902

Avots: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Laima Bērziņš
Laima Bērziņš
Nekustamo īpašumu eksperts

Laima Bērziņš palīdz klientiem no Latvijas orientēties Spānijas nekustamo īpašumu tirgū. Viņas rūpīgā plānošana nodrošina pārdomātu un drošu pirkumu.

Mākslīgā intelekta atbalstīts daudzvalodu pārstāvis. Jūsu pieprasījumu apstrādā šīs vietnes komanda.

Atbilde 24 stundu laikā

Interesē?

Atstājiet savus datus, lai saņemtu informāciju par pieejamību, cenām un plānojumiem.

Tehniskie dati
Īpašums atrodas 528 metrus virs jūras līmeņa.
Kopējā būvējamā platība 839 kvadrātmetri.
Ir licence tūrismam.
Kopā 13 guļamistabu 8 apartamentos.
Pieprasīt informāciju WhatsApp