3 Bed Stan na srednjem katu in Benalmadena u Benalmadena,

3-spavaća soba Stan na srednjem katu u Benalmadena

Ovaj apartman, smješten u ekskluzivnom naselju Stupa Hills u Benalmádeni, nudi suvremeni dizajn i prostrane interijere s jedinstvenim panoramskim pogledom na Sredozemno more. Zahvaljujući svojoj lokaciji u mirnom prirodnom okruženju, pruža spokoj i blizinu gradskim sadržajima, stvarajući idealnu ravnotežu između opuštanja i urbanog života na Costa del Sol.

€739,000
3
Spavaće sobe
2
Kupaonice
130 m²
Stambena površina
€739,000
Cijena
0.6 km
Udaljenost od plaže
Useljivo
Status gradnje

Analiza projekta

Ključne karakteristike lokacije, stanova, faze projekta i točke pažnje.

Lokacija

Smješten u Benalmádeni, ovaj apartman nudi izravnu blizinu obali i gradskim sadržajima, s plažama i trgovinama na pješačkoj udaljenosti. Lokacija omogućuje jednostavan pristup ključnim točkama poput zračne luke, istovremeno pružajući mirno okruženje za svakodnevni život.

Tlocrt

Ova nekretnina odgovara potrebama za prostranim i udobnim domom s pogledom na more. Tri spavaće sobe, dvije kupaonice i velika terasa zadovoljavaju potrebe obitelji ili onih koji traže dodatni prostor. Uključeni sadržaji poput teretane i spa zone dodatno poboljšavaju kvalitetu života.

Status projekta

Projekt je završen, što znači da je nekretnina spremna za useljenje bez dugog čekanja na izgradnju. To kupcima omogućuje brzi prijelaz u novi dom i uživanje u svim pogodnostima naselja Stupa Hills bez odgode.

Napomene

Ovaj projekt ne nudi neposrednu blizinu velikih trgovačkih centara ili zabavnih parkova; primarno se fokusira na stambenu udobnost i mir. Također, izravna blizina plaže zahtijeva kratku vožnju, umjesto pješačenja, kako bi se stiglo do mora.

Životni stil i okolina

Ovaj apartman u Benalmádeni idealan je za kupce koji traže prostrano i moderno obiteljsko prebivalište ili drugi dom na obali s pogledom na more. Odgovara pojedincima ili obiteljima koji cijene mir i privatnost, ali žele biti blizu gradskih sadržaja, plaža i zračne luke. Oni koji traže nekretninu spremnu za useljenje, s uključenim sadržajima kao što su teretana i bazeni, pronaći će ovo mjesto privlačnim. Također je pogodan za one koji žele biti u dobro uspostavljenoj urbanizaciji s visokim standardima kvalitete i održavanja, nudeći udoban život tijekom cijele godine.

Kvaliteta gradnje i završni radovi

Nekretnina se ističe izvrsnom kvalitetom završne obrade, naglašenom dizajnom koji uključuje podno grijanje za maksimalnu udobnost tijekom cijele godine. Glavna kupaonica nudi elegantan dodir s otvorenim konceptom kade s pogledom na more. Apartman se prodaje namješten, s izuzetkom osobnih stvari, što omogućuje trenutno useljenje. Visokokvalitetni materijali i suvremena tehnologija korišteni su tijekom izgradnje, osiguravajući dugotrajnost i estetsku privlačnost, što je tipično za prestižna naselja poput Stupa Hills.

Cijena i kontekst

Cijena i dostupnost

Cijena od 739.000 € za ovaj apartman od 130 m² odražava njegovu lokaciju u ekskluzivnom naselju Stupa Hills, s 3 spavaće sobe i 2 kupaonice. Projekt nudi različite rasporede i cijene, s dostupnošću koja se mijenja. Trenutno je ovaj stan spreman za useljenje. Ponuda na ovom području varira, ali ovaj specifični apartman pozicioniran je u višem cjenovnom segmentu zbog svojih karakteristika i lokacije unutar prestižnog naselja.

€739,000
Cijena
3
Spavaće sobe
130 m²
Stambena površina
2
Kupaonice

Kontekst i okolina

Benalmádena, smještena na Costa del Sol, nudi dinamičan način života s mediteranskom klimom i obiljem sunca. Stanovnici mogu uživati u širokom rasponu aktivnosti, od opuštanja na plaži do istraživanja lokalnih restorana i kulturnih znamenitosti. Neposredna blizina Málage i Marbelle omogućuje pristup većim gradskim centrima za dodatne mogućnosti. Urbana okolina osigurava da su svi osnovni sadržaji poput trgovina, ljekarni i škola lako dostupni pješice ili kratkom vožnjom, čineći ovo mjesto praktičnim za svakodnevni život tijekom cijele godine.

Zatraži informacije

Lokacija i okolina: Benalmadena

Život i okolina

Život u naselju Stupa Hills u Benalmádeni nudi mješavinu mira i praktičnosti. Okruženje je uglavnom stambeno, s naglaskom na zelene površine i zajedničke sadržaje poput bazena i teretane. Neposredna blizina trgovina (245 m), ljekarni (402 m) i škola (u krugu od 2 km) osigurava da su svakodnevne potrebe lako zadovoljene. Lokalna prometna mreža, s 15 dostupnih javnih prijevoznih stajališta, omogućuje učinkovito kretanje po području i okolnim gradovima.

Karta i lokacija

Ovaj apartman smješten je u živopisnom obalnom gradu Benalmádena, poznatom po svojim plažama i obiteljskoj atmosferi. Karta prikazuje njegovu blizinu Sredozemnom moru, ključnim prometnim rutama i obližnjim gradovima poput Málage, naglašavajući pogodnost lokacije za život i putovanja.

Alt text: White stupa with golden spire, steps leading up, clear blue sky, mountainous background.

Položaj u regiji

Benalmádena se nalazi na Costa del Sol, između Torremolinosa i Fuengirole, samo 12 km zapadno od Málage. Ova središnja lokacija omogućuje jednostavan pristup većim gradovima poput Málage (18 km) i Marbelle (31 km), nudeći stanovnicima bogat izbor kulturnih, zabavnih i trgovačkih sadržaja. Položaj unutar provincije Málaga, koja ima prosječni medijan dohotka od 16.450 €, ukazuje na relativno prosperitetno područje.

Dostupnost i sadržaji

Lokacija nudi izvrsnu dostupnost ključnim točkama. Plaža je udaljena samo 229 metara, dok su trgovački centri i ljekarne na pješačkoj udaljenosti. Zračna luka Málaga udaljena je samo 9.3 km, što olakšava putovanja. Za ljubitelje golfa, nekoliko golf terena nalazi se na kratkoj udaljenosti, s najudaljenijim Golf Benalmádena Pitch& Putt na 3.4 km. Infrastruktura uključuje stanice za punjenje električnih vozila na oko 7 km, a obližnji željeznički kolodvori (Benalmádena - Arroyo de la Miel, 0.8 km) dodatno poboljšavaju mobilnost.

Udaljenost od plaže 0.6 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 9 km
Gibraltar (GIB) 88 km
Benalmadena - Arroyo de la Miel 0.8 km
El Pinillo 2 km

Izvor: OpenStreetMap, Google Maps

A garden filled with various cacti and succulents, showcasing a vibrant and diverse plant collection.

Priroda i klima

Exterior view of a municipal building with wooden doors and a sign reading "Museo Municipal.

Benalmádena se odlikuje mediteranskom klimom s prosječnom godišnjom temperaturom od 18.6°C i obiljem sunčanih sati, s povijesnih 3,888 sati godišnje. Ugodno vrijeme traje veći dio godine, s plivačkim sezonom od 4 mjeseca kada temperature vode dosežu ili prelaze 20°C. Nadmorska visina od 53 metra i blaga strmina prema moru (6.7%) doprinose ugodnom okruženju, dok blizina planina pruža mogućnosti za aktivnosti na otvorenom. Klima je pogodna za uživanje u vanjskim aktivnostima tijekom cijele godine.

3888 Sunčani sati/god.
4 Sezona kupanja (mjeseci)
18.6°C Prosj. godišnja temp.
53m Nadmorska visina

Izvor: Open-Meteo (2020, 2025 prosjek)

Plaže i rekreacija

Područje Benalmádena poznato je po svojim plažama, s Playa Malapesquera (229 m) i Playa de Santa Ana (588 m) u neposrednoj blizini. Dva od plaža u regiji, Carvajal i Fuente de la Salud, nose oznaku 'Plava zastava', što jamči visoku kvalitetu vode i usluga. Osim plaža, dostupni su brojni sportski objekti, uključujući teniske centre i sportske dvorane poput Club de Raqueta (0.7 km). Ljubitelji golfa mogu birati između nekoliko obližnjih terena, uključujući Golf Benalmádena Pitch& Putt (3.4 km).

Plaže

  • Playa de Santa Ana 0.6 km
  • Playa de Bil Bil 0.7 km
  • Playa Malapesquera 1 km
  • Playa del Arroyo de la Miel y los Melilleros 1 km
  • Playa de las Verdas 1.3 km
  • Playa de Torre Vigía 1.9 km

Golf

  • Golf Benalmadena Pitch& Putt 2.7 km
  • Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez 5.4 km
  • Club de Golf Málaga Parador 8.3 km
  • Lauro Golf 10.9 km

Sportski objekti

219 Dostupni objekti

Izvor: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Diamond-shaped sign with crown, castle, and water, featuring "Benalmadena" text.

Položaj u regiji

Vodič po području: Benalmadena

Benalmádena is a town in Andalusia in southern Spain, 12 km west of Málaga, on the Costa del Sol between Torremolinos and Fuengirola.

Ključni podaci

27.2 km² Površina

Klima

Mjesec Prosječna temperatura Padaline
Siječanj 11.6°C 62 mm
Veljača 11.9°C 64 mm
Ožujak 13.9°C 53 mm
Travanj 15.9°C 36 mm
Svibanj 18.1°C 33 mm
Lipanj 22.2°C 7 mm
Srpanj 25.6°C 1 mm
Kolovoz 25.9°C 2 mm
Rujan 22.7°C 9 mm
Listopad 18.9°C 52 mm
Studeni 15.0°C 77 mm
Prosinac 12.3°C 71 mm

Obližnji sadržaji

185 restaurant
5 school
27 pharmacy
22 bank
44 cafe
8 dentist

Nadmorska visina i Teren

53m Nadmorska visina
0.6 km Udaljenost od plaže
6.7% Nagib do plaže

Promet

9 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
88 km Gibraltar (GIB)
398 km Alicante-Elche (ALC)
0.8 km Benalmadena - Arroyo de la Miel
2 km El Pinillo
3.7 km Torremuelle

Detalji projekta

Naziv projekta 3 Bed Stan na srednjem katu in Benalmadena
Grad Benalmadena
Regija Costa del Sol
Cijena €739,000
Stambena površina 130 m²
Prosj. cijena po m² €5,684 / m²
Terasa 31 m²
Spavaće sobe 3
Kupaonice 2
Parking Da
Bazen Da
Vrt Ne
Status gradnje key_ready
Udaljenost od plaže 0.6 km
Završetak 2021
Objavljeno 2026-05-16

Ref: VL084990

Izvor: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Sažetak

  • Apartman u ekskluzivnom naselju Stupa Hills, Benalmádena.
  • Prostranih 130 m² s 3 spavaće sobe i 2 kupaonice.
  • Panoramski pogled na Sredozemno more s velike terase.
  • Sadržaji naselja uključuju bazene, teretanu i spa zonu.
  • Blizina plaža, trgovina, zračne luke i sportskih sadržaja.

Regionalna usporedba

Benalmádena nudi jedinstvenu kombinaciju mirnog obiteljskog života i pristupa obalnim atrakcijama. U usporedbi s urbanijim centrima poput Málage ili Marbelle, Benalmádena pruža opušteniju atmosferu, dok su u usporedbi s manjim, udaljenijim mjestima poput Nerje, Benalmádena i njena susjedna mjesta (Torremolinos, Fuengirola) bolje povezana i nude više sadržaja. Cijena od 739.000 € za ovaj apartman u Stupa Hills pozicionira ga u viši segment tržišta, usporedivo s projektima poput 'Astrid in Benalmadena' (od 753.800 €), ali nudi bolju vrijednost u odnosu na manja ili manje ekskluzivna naselja poput 'Alba Benalmadena' (od 598.000 €). Lokacija u Stupa Hills, s naglaskom na poglede i komunalne sadržaje, razlikuje ga od drugih ponuda u Benalmádeni, poput 'Stella 8' (od 680.000 €), nudeći veću razinu ekskluzivnosti i usluga unutar same urbanizacije. Ovo područje privlači kupce koji traže stabilnost i kvalitetu života, s obzirom na stabilan broj transakcija i rastuću populaciju, te je manje podložno sezonskim fluktuacijama od nekih drugih dijelova obale.