4 Bed Begane Grond Appartement in Casares Playa in Casares Playa — Appartement

4-slaapkamer Begane Grond Appartement in Casares Playa

Dit ruime appartement van 220 m² bevindt zich in Casares Playa, een gewilde locatie aan de Costa del Sol. Met 4 slaapkamers en 3 badkamers biedt het volop leefruimte. Het appartement is volledig gerenoveerd, inclusief keuken en badkamers, en beschikt over moderne voorzieningen zoals airconditioning en marmeren vloeren. Gelegen op de begane grond, combineert het de voordelen van een appartement met een huiselijke sfeer, inclusief een privé-terras.

€350.000
4
Slaapkamers
3
Badkamers
220 m²
Woonoppervlak
€350.000
Prijs
3,2 km
Afstand strand
Sleutelklaar
Bouwstatus

Projectanalyse

Belangrijkste kenmerken van locatie, woningen, projectfase en aandachtspunten.

Locatie

Het appartement ligt op een bevoorrechte locatie aan de Costa del Sol, op korte afstand van het strand en omgeven door voorzieningen. De nabijheid van de golfbaan Finca Cortesín en de jachthaven van La Duquesa voegt extra aantrekkingskracht toe aan de omgeving.

Woningindeling

Met vier slaapkamers en drie badkamers is dit appartement geschikt voor gezinnen of voor wie extra ruimte zoekt voor gasten of hobby's. De gerenoveerde staat en de aanwezigheid van een terras en gemeenschappelijk zwembad dragen bij aan het wooncomfort.

Projectstatus

Dit project betreft een bestaande bouw, volledig gerenoveerd en instapklaar. De oplevering is afgerond, waardoor bewoners direct kunnen genieten van de vernieuwde ruimtes en voorzieningen.

Aandachtspunten

Hoewel het appartement dicht bij voorzieningen ligt, is een auto voor sommige uitstapjes aan te raden. De ligging aan de golfbaan kan geassocieerd worden met specifieke geluidsniveaus. Er is geen vermelding van privé-tuin of garage specifiek bij deze unit.

Projectdetails

Projectnaam 4 Bed Begane Grond Appartement in Casares Playa
Stad Casares Playa
Regio Costa del Sol
Prijs €350.000
Woonoppervlak 220 m²
Gem. prijs per m² €1.590 / m²
Terras 45 m²
Slaapkamers 4
Badkamers 3
Parkeren Ja
Zwembad Ja
Tuin Ja
Bouwstatus key_ready
Afstand strand 3,2 km
Oplevering 2018
IBI/jr €540
Gepubliceerd 2026-05-19

Ref: VL127073

Bron: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Lifestyle & Omgeving

Dit appartement past bij kopers die zoeken naar een instapklare woning aan de Costa del Sol, met ruimte voor gezin of gasten. Het is een geschikte keuze voor wie waarde hecht aan nabijheid van het strand en golfbanen, en tegelijkertijd de voorzieningen van een woonwijk wenst. Gezinnen profiteren van de vier slaapkamers en de gemeenschappelijke ruimtes zoals het zwembad. Senioren waarderen mogelijk de gelijkvloerse indeling en de nabijheid van essentiële diensten zoals een apotheek. Ook investeerders die op zoek zijn naar een object met potentieel voor verhuur, kunnen dit appartement overwegen vanwege de populaire locatie en de recente renovatie.

Bouwkwaliteit & Afwerking

Het appartement is volledig gerenoveerd en verkeert in uitstekende staat. De afwerking omvat marmeren vloeren door de gehele woning, wat zorgt voor een luxe uitstraling en duurzaamheid. De keuken en badkamers zijn vernieuwd en voorzien van moderne installaties. Ingebouwde kasten bieden praktische opbergruimte. De airconditioning zorgt voor comfort gedurende het hele jaar. De woning is deels gemeubileerd, wat de overgang naar een nieuwe woning vergemakkelijkt. De aanwezigheid van glasvezelinternet (Fiber Optic) garandeert snelle connectiviteit.

Prijs & Context