3 Bed Pirmo aukšto butas in New Golden Mile Vietovėje New Golden Mile,

3-miegamasis Butas pirmame aukšte mieste New Golden Mile

Šiame projekte, esančiame prestižinėje „New Golden Mile“ zonoje Malagoje, siūlomas 127 m² ploto 3 miegamųjų, 2 vonios kambarių apartamentas. Objektas yra antroje linijoje nuo jūros, su daliniu vaizdu į jūrą, ir yra visiškai paruoštas gyventi. Jis įsikūręs uždarame komplekse, pasižyminčiame prabangiais sodais ir bendru baseinu, suteikiantis aukšto lygio saugumą ir komfortą. Tai vieta, kur susilieja ramybė ir patogumas.

€1,395,000
3
Miegamieji
2
Vonios kambariai
127 m²
Gyvenamasis plotas
€1,395,000
Kaina
1.2 km
Iki paplūdimio
Atiduodamas
Statybų statusas

Santrauka

  • Apartamentai antroje linijoje nuo jūros „New Golden Mile“ zonoje.
  • 3 miegamieji, 2 vonios, 127 m² plotas, paruoštas gyventi.
  • Uždaras kompleksas su bendru baseinu, sodais ir 24 val. saugumu.
  • Arti paplūdimių, parduotuvių, restoranų ir transporto jungčių.
  • Malagos oro uostas pasiekiamas per 7.9 km.

Regioninis palyginimas

Lyginant su kitais regiono projektais, pvz., Aquamar Tor del Mar (nuo 269 950 EUR), Lantana Residencial Mijas (nuo 205 000 EUR) ar Etherna Homes 2 Esteponoje (nuo 259 000 EUR), šis objektas „New Golden Mile“ zonoje yra aukštesnės kainų kategorijos. Šios kainos skirtumas yra pateisinamas dėl unikalios vietos antroje linijoje nuo jūros, komplekso prabangos, didesnio ploto ir aukštesnės apdailos kokybės. Nors pigesni projektai siūlo būstą populiariose vietovėse, jie dažnai yra toliau nuo jūros, mažesnio ploto arba reikalauja papildomų investicijų į įrengimą. Šis projektas orientuojasi į pirkėjus, kurie vertina išskirtinę lokaciją, ramybę ir kokybišką gyvenimo aplinką, norintys gyventi ar ilsėtis prestižinėje Costa del Sol dalyje, kur lengvai pasiekiamos visos reikalingos paslaugos ir pramogos, bei užtikrinamas aukštas saugumo lygis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja apartamentai ir kokios papildomos išlaidos gali kilti?
Apartamentų kainos prasideda nuo 1 395 000 EUR. Galimos papildomos išlaidos apima pirkimo mokesčius, notaro paslaugas, registracijos mokesčius ir metinius komunalinius mokesčius (nekilnojamojo turto mokestis, bendrijos mokesčiai).
Kokie yra pagrindiniai transporto būdai šioje vietovėje?
Šioje vietovėje yra 4 viešojo transporto linijos ir 22 stotelės. Lengvai pasiekiami pagrindiniai keliai. Artimiausias Malagos oro uostas yra už 7.9 km. Dėl urbanizuotos aplinkos, daug paslaugų pasiekiamos pėsčiomis arba dviračiu.
Koks yra statybos metodas ir energijos efektyvumas?
Objektas yra visiškai įrengtas („gereed“ statybos etapas) su aukštos kokybės apdaila. Detalesnė informacija apie energijos efektyvumo sertifikatus nėra pateikta.
Kokia yra nekilnojamojo turto rinka „New Golden Mile“ zonoje?
„New Golden Mile“ yra žinoma kaip prestižinė zona su aukštos kokybės NT, dažnai su vaizdu į jūrą. Ši zona pritraukia tarptautinius pirkėjus, ieškančius prabangaus gyvenimo būdo. Rinka yra stabili, su nuolatiniu susidomėjimu dėl lokacijos ir kokybės.
Kokios bendrosios komplekso paslaugos yra prieinamos?
Komplekse yra bendras baseinas, vaikų baseinas, sauna ir sporto salė. Taip pat užtikrinamas 24 valandų saugumas.
Kokie yra metiniai komunaliniai mokesčiai (comunidad)?
Metiniai bendrijos mokesčiai priklauso nuo turto dydžio ir komplekso paslaugų. Tiksli suma nebuvo nurodyta, tačiau ji apima komunalinių erdvių priežiūrą, baseino naudojimą ir saugumą.
Koks yra pirkimo procesas Ispanijoje?
Pirkimo procesas paprastai apima rezervacijos sutartį, sutarties pasirašymą pas notarą ir registraciją registre. Rekomenduojama pasikonsultuoti su nepriklausomu teisininku.
Kaip toli yra artimiausi golfo laukai ir kokios jų savybės?
Netoliese yra keletas golfo laukų: Tramores Golf (1.1 km), Flamingos Golf (1.2 km), El Paraiso Golf Clubhouse (1.3 km), Club de Golf Málaga Parador (8.2 km) ir Club de Golf de Guadalhorce (9.4 km). Jie siūlo įvairaus sudėtingumo trasas ir puikias sąlygas žaidėjams.

Projekto analizė

Svarbios vietovės, namų, projekto etapo ir dėmesio punktų charakteristikos.

Vieta

Apartamentai yra „New Golden Mile“ zonoje, tarp San Pedro ir Esteponos, puikioje vietoje, leidžiančioje lengvai pasiekti paplūdimį ir miesto infrastruktūrą. Tai užtikrina patogų susisiekimą su pagrindiniais regiono traukos objektais, išlaikant ramią gyvenimo aplinką.

Planas

Šis objektas atitinka poreikius ieškantiems komforto ir praktiškumo: erdvi svetainė su atvira virtuve, tiesioginis išėjimas į terasą ir sodą, bei atskiri miegamieji. Tai tinkamas pasirinkimas tiek nuolatiniam gyvenimui, tiek poilsiui, suteikiantis privatumo ir funkcionalumo.

Projekto būklė

Objektas yra visiškai įrengtas ir paruoštas gyventi („gereed“ statybos etapas). Tai reiškia, kad nereikia laukti statybų pabaigos; pirkėjai gali iš karto įsikurti ir mėgautis nauju būstu su aukštos kokybės apdaila.

Dėmesio punktai

Šis projektas neapima tiesioginio patekimo prie jūros (paplūdimys yra 1.2 km atstumu), ir nėra individualaus baseino. Nors jis yra gerai susisiekiamas, tai nereiškia visiškos izoliacijos nuo miesto šurmulio, kadangi jis įsikūręs urbanizuotoje zonoje.

Gyvenimas ir apylinkės

Šis būstas puikiai tiks ieškantiems nuolatinės rezidencijos ar antrojo namo Ispanijoje, vertinantiems patogumą ir kokybę. Jis tinka šeimoms, nes arti yra mokyklos ir darželiai, bei aktyviems žmonėms, mėgstantiems sportą, nes šalia yra teniso kortai, golfo aikštynai ir sporto centrai. Taip pat tai geras pasirinkimas norintiems gyventi arti jūros, bet išlaikyti lengvą priėjimą prie miesto teikiamų paslaugų ir transporto jungčių, įskaitant artimą oro uostą. Jau įrengtas ir paruoštas gyventi, jis tinkamas tiems, kurie nori išvengti statybų proceso.

Statybos kokybė ir apdaila

Apartamentai pasižymi aukštos kokybės apdaila ir įrengimu. Šiuolaikiškas dizainas, atvira virtuvės ir svetainės erdvė bei kokybiškos medžiagos sukuria komfortišką ir estetišką aplinką. Įrengta moderni virtuvė, atitinkanti aukščiausius standartus. Vonios kambariai taip pat įrengti su kokybiška santechnika. Kiekvienas elementas, nuo grindų iki sienų apdailos, yra parinktas siekiant užtikrinti ilgaamžiškumą ir estetinį patrauklumą. Bendra gamta, nes tai naujai įrengtas objektas su aukštos klasės apdaila.

Apylinkės ir gyvenimas

Kaina ir pasiekiamumas

Apartamentų kainos prasideda nuo 1 395 000 EUR. Šis konkretus 3 miegamųjų apartamentas yra 127 m² ploto ir siūlo aukštą apdailos lygį bei pilną įrengimą. Kaina atspindi objekto vietą „New Golden Mile“ zonoje, antroje linijoje nuo jūros, bei bendrojo naudojimo erdvių ir saugumo privalumus. Papildomai įskaičiuojamos baldų, sandėliuko ir požeminės parkavimo vietos išlaidos.

€1,395,000
Kaina
3
Miegamieji
127 m²
Gyvenamasis plotas
2
Vonios kambariai
€600
Mokestis už turtą/metus

Apylinkės ir gyvenimas

Gyvenimas šiame apartamente „New Golden Mile“ reiškia ramesnį tempą, bet su visomis reikalingomis paslaugomis po ranka. Dienos prasideda netoli esančiame paplūdimyje, pasivaikščiojant ar mėgaujantis jūra. Dėl arti esančių parduotuvių, restoranų ir sveikatos paslaugų, kasdieniai poreikiai lengvai patenkinami be ilgo keliavimo. Vaikams yra netoliese įsikūrusios mokyklos ir parkai. Vakarais galima mėgautis ramiomis akimirkomis terasoje arba tyrinėti vietinius restoranus. Tai vieta, kur dera patogumas ir Viduržemio jūros regiono gyvenimo būdas.

Prašyti informacijos

Vieta ir apylinkės: New Golden Mile

Apylinkės ir susisiekimas

Gyvenimas „New Golden Mile“ zonoje suteikia ne tik arti esančius paplūdimius, bet ir patogią prieigą prie miesto paslaugų. Maždaug 73 metrų atstumu yra prekybos centras, 211 metrų, vaistinė, o kelios minutės pėsčiomis pasiekiami restoranai ir kavinės. Tai leidžia kasdienybę planuoti be didelių pastangų, turint viską reikalingą šalia. Netoliese esantys sporto centrai ir parkai papildo laisvalaikio galimybes, o 19 darželių ir 10 mokyklų užtikrina tinkamą aplinką šeimoms.

Žemėlapis ir vieta

Šis žemėlapis parodo apartamentų strateginę padėtį „New Golden Mile“ zonoje, Costa del Sol. Jis išryškina artumą jūrai, pagrindiniams transporto mazgams, tokiems kaip Malagos oro uostas, ir svarbioms poilsio bei paslaugų vietoms, leidžiant suprasti gyvenimo kokybę ir patogumą.

Narrow alley with white walls, potted plants, wooden bench, and blue sky.

Vieta regione

Šis projektas yra įsikūręs „New Golden Mile“ zonoje, Malagos provincijoje, Viduržemio jūros pakrantėje. Ši vieta yra tarp populiarių miestų, tokių kaip Estepona ir San Pedro de Alcántara, užtikrinant gerą susisiekimą su didesniu Malagos miestu (apie 54 km iki oro uosto). Tai leidžia mėgautis ramesniu pakrantės gyvenimu, tuo pačiu metu turint lengvą prieigą prie regiono kultūrinių, prekybos ir pramogų centrų.

Susisiekimas ir infrastruktūra

Šis objektas yra strategiškai patogioje vietoje. Artimiausias paplūdimys pasiekiamas per 1.2 km, o didesni paplūdimiai, kaip Playa de la Malagueta, yra vos už kelių kilometrų. Tarptautinis Malagos oro uostas (AGP) yra už maždaug 7.9 km, kas užtikrina greitą susisiekimą su kitomis šalimis. Golfo entuziastams netoliese yra keletas aikštynų, didžiausias, Club de Golf Málaga Parador (8.2 km). Miesto centro ir kitų svarbių vietų pasiekiamumas yra lengvas, o viešojo transporto stotelės ir linijos (22 stotelės, 4 linijos) palengvina judėjimą.

Iki paplūdimio 1.2 km
Gibraltar (GIB) 45 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 54 km

Šaltinis: OpenStreetMap, Google Maps

Aerial view of a coastal city with a mix of urban and green areas.

Gamta ir klimatas

Aerial view of a coastal resort with a marina, pool, and sea view.

Regionas pasižymi maloniu Viduržemio jūros klimatu, su vidutine metine temperatūra apie 18.9°C ir apie 3,888 saulės valandomis per metus. Vasaros yra šiltos, o žiemos, švelnios, todėl maudynių sezonas trunka apie 5 mėnesius, kai vandens temperatūra viršija 20°C. Aplinką formuoja subtilus reljefas, apartamentai yra 40 metrų aukštyje virš jūros lygio, o nuolydis link artimiausio paplūdimio yra vidutinis (3.0%). Tai sudaro palankias sąlygas tiek poilsiui, tiek aktyviam laisvalaikiui.

3888 Saulėtos valandos/m.
5 Maudymosi sezonas (mėn.)
18.9°C Vid. metinė temp.
40m Aukštis virš jūros lygio

Šaltinis: Open-Meteo (2020, 2025 vidurkis)

Paplūdimiai ir poilsis

Gyventojams prieinami keli gražūs paplūdimiai, įskaitant Playa del Saladillo (1.2 km), Playa de San Andrés (1.8 km) ir Playa de la Malagueta (1.3 km). Šie paplūdimiai dažnai turi „Blue Flag“ sertifikatus, garantuojančius švarą ir paslaugas. Be paplūdimių, regione gausu sporto ir laisvalaikio pramogų: netoliese yra teniso ir padelio klubai (pvz., Club de Tenis 0.3 km), golfo aikštynai (pvz., Tramores Golf 1.1 km) ir vandens sporto centrai. Puerto Deportivo José Banus (8.6 km) siūlo jachtų prieplaukos paslaugas.

Paplūdimiai

  • Playa del Saladillo 1.2 km
  • Playa del Sol Villacana 1.5 km
  • Playa de Guadalmansa 2 km
  • Salduna 2.6 km
  • Playa Isdabe 2.7 km
  • Playa Atalaya 3.1 km

Golf

  • Tramores Golf 1.1 km
  • Flamingos Golf 1.2 km
  • El Paraiso Golf Clubhouse 1.3 km
  • El Paraíso Golf Club 1.3 km

Šaltinis: OpenStreetMap

Beachfront room with ocean view, featuring a sandy beach, rocky shore, and lush greenery.

Vieta regione

Vietovės gidas: New Golden Mile

Pagrindiniai faktai

Klimatas

Mėnuo Vid. temperatūra Krituliai
Sausis 12.1°C 62 mm
Vasaris 12.4°C 64 mm
Kovas 14.4°C 53 mm
Balandis 16.4°C 36 mm
Gegužė 18.6°C 33 mm
Birželis 22.7°C 7 mm
Liepa 26.1°C 1 mm
Rugpjūtis 26.5°C 2 mm
Rugsėjis 23.2°C 9 mm
Spalis 19.3°C 52 mm
Lapkritis 15.4°C 77 mm
Gruodis 12.8°C 71 mm

Artimos paslaugos

21 restaurant
3 pharmacy
2 bank
1 park
2 cafe
1 dentist

Aukštis ir reljefas

40m Aukštis virš jūros lygio
1.2 km Iki paplūdimio
3.0% Nuolydis iki paplūdimio

Transportas

45 km Gibraltar (GIB)
54 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
445 km Alicante-Elche (ALC)

Projekto detalės

Projektas 3 Bed Pirmo aukšto butas in New Golden Mile
Miestas New Golden Mile
Regionas Costa del Sol
Kaina €1,395,000
Gyvenamasis plotas 127 m²
Kaina už m² €10,984 / m²
Terasa 41 m²
Miegamieji 3
Vonios kambariai 2
Parkavimas Taip
Baseinas Taip
Sodas Taip
Statybų statusas key_ready
Iki paplūdimio 1.2 km
Pabaiga 2002
Mokestis už turtą/metus €600
Skelbta 2026-05-16

Ref: VL010671

Šaltinis: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Ruta Petrauskas
Ruta Petrauskas
NT ekspertas

Rūta Petrauskas kruopščiai ir atidžiai padeda Lietuvos klientams Ispanijos nekilnojamojo turto rinkoje. Ji užtikrina, kad kiekvienas žingsnis būtų saugus ir apgalvotas.

Dirbtinio intelekto remiamas daugiakalbis atstovas. Jūsų užklausą tvarko šios svetainės komanda.

Atsakymas per 24 valandas

Dominuojate?

Palikite savo duomenis ir gaukite informacijos apie pasiekiamumą, kainas ir planus.

Techniniai duomenys
Pastatas yra 40 metrų aukštyje virš jūros lygio.
Artimiausias prekybos centras yra už 73 metrų.
Maudynių sezonas trunka 5 mėnesius, kai vandens temperatūra siekia 20°C ar daugiau.
Prašyti informacijos WhatsApp