2 Bed Ara Kat Dairesi in Los Pacos -de Fuengirola, Daire

Fuengirola'da Satılık Artemisa Daireler

Artemisa projesi, Fuengirola'nın Los Pacos semtinde bulunan, 2027'nin 2. çeyreğinde teslim edilmesi planlanan bir konut geliştirmesidir. Denize yaklaşık 925 metre mesafede bulunan yapı, kentsel donatılara erişim kolaylığı sunan bir konumda yer alır. Proje kapsamında 1 ve 2 yatak odalı 66 adet daire bulunmaktadır. Binaların yapımında betonarme sistem kullanılmakta ve cephelerde ısı yalıtımı sağlayan malzemeler tercih edilmektedir.

Başlangıç €357,000
2
Yatak Odası
2
Banyo
91 m²
Yaşam Alanı
Başlangıç €357,000
Başlangıç Fiyatı
0.4 km
Plaja Mesafe
Yapım Aşamasında
Yapım Durumu

Proje Analizi

Konum, evler, proje aşaması ve dikkat edilmesi gerekenler hakkında özellikler.

Konum

Proje, Fuengirola Belediyesine bağlı Los Pacos bölgesinde konumlanmıştır. Bu alan, hem yerleşik hem de turistik nüfusun yoğun olduğu bir coğrafyada yer alır. Denize olan yakınlığı ve şehir içi ulaşım ağlarına olan erişimi, lokasyonun belirleyici özelliğidir.

Kat Planı

Daireler, açık mutfak planına ve geniş terraslara sahiptir. Projede ortak yüzme havuzu, sauna, spor salonu ve kapalı otopark gibi alanlar bulunmaktadır. Bu yapı, standart bir konut ihtiyacını karşılamayı amaçlar.

Proje Durumu

Proje şu anda 'inşaat halinde' statüsündedir. Teslim tarihinin 2027 yılının ikinci çeyreği olarak öngörülmektedir. Bu durum, projenin henüz tamamlanmadığını ve planlamalarda yaşanabilecek gecikmelere dikkat edilmesi gerektiğini gösterir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Proje tek tip bir mimari yapı sunar ve lüks tesisitler üzerine kurulmamıştır. Araç sahibi olmayanlar için toplu taşıma noktalarına olan yürüme mesafesi göz önünde bulundurulmalıdır. Deniz manzarası bazı dairelerden sınırlı görünebilir.

Proje Detayları

Proje Artemisa
Şehir Fuengirola
Bölge Costa del Sol
Başlangıç Fiyatı €357,000
Yaşam Alanı 91 m²
m² Fiyatı €3,923 / m²
Teras 10 m²
Yatak Odası 2
Banyo 2
Otopark Evet
Havuz Evet
Bahçe Evet
Yapım Durumu under_construction
Plaja Mesafe 0.4 km
Tamamlanma Q2 2027
Yayınlanma 2026-05-16

Ref: VL091564

Kaynak: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Yaşam Tarzı ve Çevre

Bu proje, yılın belirli dönemlerini güneşli iklimde geçirmek isteyen veya yerleşim amacı taşıyan bireyler için uygundur. Sahile olan yürüme mesafesi, denize yakın yaşamayı seven kişiler için önem arz eder. Ayrıca, bölgedeki diğer yeni projelere kıyasla daha ulaşılabilir bir fiyat bandında olması, first-time alıcılar veya yatırım amacı güdenler için bir seçenek oluşturur.

Yapı Kalitesi ve Cila

Yapıda PVC çerçeveler, çift camlı pencereler ve ısı yalıtımına sahip cephe kaplaması kullanılmaktadır. Zeminlerde seramik veya ahşap görünümlü malzemeler uygulanması planlanmıştır. Mutfaklarda ankastre cihazların bulunması, standart bir konfor seviyesi sunar. Tesisat ve yalıtım sistemleri, bölgenin iklim koşullarına göre düzenlenmiştir.

Çevre ve Yaşam Tarzı

Fiyat ve Müsaitlik

Giriş seviyesi fiyatlar 250.000 Euro'dan başlamaktadır. Bu fiyat, 52 m² büyüklüğündeki bir yatak odalı daireler içindir. Dairelerin oda sayısı, kat yüksekliği ve manzara durumuna göre fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Fiyatlar, bölgenin genel piyasa ortalaması ile uyumludur.

€357,000
Başlangıç Fiyatı
2
Yatak Odası
91 m²
Yaşam Alanı
2
Banyo

Çevre ve Yaşam Tarzı

Los Pacos mahallesi, Fuengirola'nın iç kesimlerinde yer alan ve gerekli günlük ihtiyaçların karşılanabileceği market, eczane ve restoranlara ev sahipliği yapan bir yerleşim alanıdır. Bölgede yaşayanlar için günlük yaşam, yürüme mesafesindeki bu tesisler ve akşam saatlerinde deniz kenarındaki yürüyüş alanları şekillenmektedir. Semt, yaz aylarında nüfus artışı göstermekle birlikte yıl boyunca yerel halkın yoğun olduğu bir yapıya sahiptir.