2 Bed Квартира на середньому поверсі in La Zenia в La Zenia,

2-спальня Квартира на середньому поверсі в La Zenia

Цей апартамент з 2 спальнями розташований у жвавому районі Ла Зенія на узбережжі Коста Бланка. Об'єкт пропонує сучасне життя в безпосередній близькості від пляжу та міських зручностей. Як готовий до заселення будинок, він є привабливим варіантом для тих, хто шукає нерухомість у сонячному регіоні.

€175,000
2
Спальні
1
Ванні кімнати
64 m²
Житлова площа
€175,000
Ціна
0.7 km
Відстань до моря
Здача ключів
Статус будівництва

Аналіз проекту

Основні характеристики локації, будинків, етапу будівництва та важливі нюанси.

Розташування

Розташування в Ла Зенії забезпечує легкий доступ до Середземноморського узбережжя. Близькість до пляжів, магазинів та ресторанів створює зручне міське середовище. Ця позиція сприяє активному способу життя з можливістю насолоджуватися як відпочинком на морі, так і міськими розвагами.

Планування

Нерухомість відповідає потребам тих, хто цінує близькість до зручностей та пляжу. Два спальні та одна ванна кімната роблять її функціональною для пар або невеликих сімей. Наявність балкона з видом додає цінності, пропонуючи особистий простір на свіжому повітрі.

Статус проекту

Будинок зданий в експлуатацію, що означає можливість негайного заселення. Відсутність фази будівництва усуває потенційні затримки та невизначеності, пов'язані з новими проектами. Це дозволяє потенційним покупцям планувати переїзд безпосередньо після придбання.

Важливі нюанси

Цей об'єкт не пропонує приватного басейну чи саду, оскільки це частина багатоквартирного будинку. Відсутня пряма видова панорама на море з усіх кімнат. Також, близькість до міських зон означає, що цей об'єкт може бути менш ізольованим, ніж окремі вілли.

Деталі проекту

Проект 2 Bed Квартира на середньому поверсі in La Zenia
Місто La Zenia
Регіон Costa Blanca
Ціна €175,000
Житлова площа 64 m²
Ціна за м² €2,734 / m²
Спальні 2
Ванні кімнати 1
Паркінг Ні
Басейн Ні
Сад Ні
Статус будівництва key_ready
Відстань до моря 0.7 km
Здача 1970
Опубліковано 2026-05-16

Ref: VL554222

Джерело: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Стиль життя та оточення

Цей варіант нерухомості підійде тим, хто шукає житло з високим ступенем зручності та доступу до міської інфраструктури. Це ідеальний вибір для пар або осіб, які прагнуть до активного відпочинку біля моря, з можливістю легко дістатися до пляжу для щоденних прогулянок або купання. Для тих, хто планує використовувати нерухомість як другий дім для відпусток, близькість до аеропортів Аліканте та Валенсія (хоча і розташованих на відстані, що потребує транспортного засобу) є важливим фактором. Також, це може бути привабливою пропозицією для інвесторів, що шукають об'єкт у туристично привабливому регіоні з потенціалом для здачі в оренду.

Якість будівництва

Апартамент має традиційний стиль, що проявляється в деталях інтер'єру. Він обладнаний системою кондиціонування для забезпечення комфортної температури протягом усього року. Вихід на приватний балкон з арочним дизайном додає естетичної привабливості та забезпечує простір для відпочинку на свіжому повітрі. Спальні мають вид на зелену паркову зону, що створює спокійну атмосферу. Хоча деталі оздоблення не вказані, загальний опис свідчить про функціональність та практичність планування, що відповідає стандартам житлової нерухомості в регіоні.

Оточення та стиль життя

Ціна та наявність

Цей апартамент пропонується за ціною від 175 000 євро. Ця ціна відображає його розташування в популярному прибережному районі та готовність до заселення. Вартість включає 2 спальні та 1 ванну кімнату, що робить його конкурентоспроможним на ринку нерухомості Коста Бланка. Площа 64 м² є стандартною для такого типу нерухомості в цьому регіоні. Наявність ліфта та спільної тераси є додатковими перевагами, які впливають на загальну вартість.