2 Bed דירה בקומה אמצעית in Benijofar ב- Benijofar,

2-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- Benijofar

דירה מודרנית עם 2 חדרי שינה בבניחופאר, אליקנטה, משקיפה לנופים פתוחים. נבנתה בשנת 2024, הדירה ממוקמת באזור עירוני שוקק חיים, עם גישה נוחה למגוון שירותים. הנכס מציע 98 מ"ר של שטח מגורים, כולל 2 חדרי שינה ו-2 חדרי רחצה, ומספק פתרון מגורים נוח ונגיש באזור החוף.

€359,000
2
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
98 m²
שטח דירה
€359,000
מחיר
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם בבניחופאר, אזור פנימי באליקנטה, עם גישה נוחה לשירותים מקומיים. למרות מיקומו היבשתי, הוא מציע סביבת מגורים עירונית עם קירבה למסעדות, בנקים ובתי מרקחת, מה שמקל על חיי היומיום.

תוכנית דירה

דירה זו מתאימה לאלו המחפשים נוחות עירונית עם גישה נוחה לשירותים. היא מציעה מרחב מגורים פונקציונלי עם 2 חדרי שינה ו-2 חדרי רחצה, אידיאלית למשפחות קטנות, זוגות או יחידים המחפשים בית קבוע או בית נופש.

סטטוס בנייה

הבניין הושלם בשנת 2024, והדירה כמעט חדשה, מוכנה לכניסה. היא כוללת גימורים מודרניים ומתקנים עדכניים, ומציעה הזדמנות לרכוש נכס חדש ללא צורך בהמתנה לבנייה.

נקודות לדיון

הנכס אינו ממוקם על החוף ודורש נסיעה לחופים הקרובים ביותר. כמו כן, למרות שהדירה מרווחת, היא אינה כוללת גינה פרטית או חניה פרטית, והחניה היא ברחוב. המיקום היבשתי מרוחק גם מנמלי תעופה עיקריים.

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed דירה בקומה אמצעית in Benijofar
עיר Benijofar
אזור Costa Blanca
מחיר €359,000
שטח דירה 98 m²
מחיר למ"ר €3,663 / m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 2
חניה לא
בריכה כן
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
סיום 1970
פורסם 2026-05-23

Ref: VL458054

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

דירה זו מתאימה לאנשים או משפחות המחפשים בית קבע באזור שקט אך עם זאת קרוב לשירותים. היא מתאימה גם כאופציה לבית נופש, עם גישה נוחה למגוון פעילויות פנאי. קונים המחפשים נכס חדש, מתוחזק היטב, ללא צורך בשיפוצים, יעריכו את מצבה המוכן לכניסה. עבור משקיעים, הנכס מציע פוטנציאל הכנסה באזור עם ביקוש גובר.

איכות בנייה וגימור

הדירה, שהושלמה בשנת 2024, מציגה גימורים מודרניים ואיכותיים. היא נמכרת מרוהטת במלואה בריהוט איכותי, מה שמבטיח נוחות מיידית. המאפיינים הטכניים כוללים מיזוג אוויר, וקיים פוטנציאל לחימום תת-רצפתי. הדירה מעוצבת תוך מחשבה על פונקציונליות ונוחות, ומשלבת עיצוב עכשווי עם פרקטיות יומיומית. שטח הסולריום הפרטי (26 מ"ר) כולל מטבח חוץ ואזור ישיבה מוצל, ומרמז על הקפדה על פרטי נוחות לחיים חיצוניים.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הדירה מוצעת במחיר התחלתי של 359,000 אירו. עם 2 חדרי שינה ו-2 חדרי רחצה, שטח של 98 מ"ר, ומצב בנייה מוכן, המחיר משקף את ערך הנכס כחדש. המחיר מצביע על מיצוב של נכס מודרני באזור מתפתח, המציע תמורה טובה למחיר עבור אלו המחפשים בית קבע או בית נופש.

€359,000
מחיר
2
חדרי שינה
98 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

בניחופאר מציעה חוויית מגורים עירונית אותנטית, עם אווירה מקומית נעימה. חיי היומיום מתאפיינים בקלות גישה לשירותים חיוניים כגון סופרמרקטים, בנקים ובתי מרקחת, כולם במרחק הליכה. העיירה מציעה גם מגוון מסעדות ובתי קפה, התורמים לאווירה תוססת. למרות היותה אזור פנימי, הקרבה לחופים ולאזורי טבע מציעה איזון בין חיים עירוניים לפנאי. השילוב של נוחות עירונית ונגישות לאזורי פנאי הופך את בניחופאר למקום שמושך אליו מגוון רחב של תושבים.