נכס זה נמכר צפו בנכסים דומים בCartama
3 Bed פינקה in Cártama ב- Cártama,

3-חדר שינה פינקה ב- Cártama

חווה משופצת זו בגודל 171 מ"ר ממוקמת בעירייה קרטמה, מחוז מאלגה. עם מגרש של 3500 מ"ר, הנכס מציע פרטיות ונוף לסביבה. הוא מכיל שלוש חדרי שינה ושלושה אמבטיות, ומצויד במיזוג אוויר ובריכה פרטית. למרות שהוא ממוקם בסביבה הררית, חנות המצויה במרחק 99 מטר ובית מרקחת במרחק 215 מטר, מציעים מענה מעשי.

€699,000 נמכר
נכס זה אינו זמין עוד
3
חדרי שינה
3
חדרי אמבטיה
171 m²
שטח דירה
€699,000 נמכר
מחיר

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הפרויקט ממוקם בפנים הארץ של קוסטה דל סול, בעירייה קרטמה. זוהו אזור עם נוף ליער וגינה, עם נגישות מצוינת. קו אווירי לשדה התעופה מאלגה הוא 12 ק"מ ולחוף 15 ק"מ. הנכס פונה למזרח, דרום-מזרח, דרום ומערב, מה שמבטיח חשיפה לשמש במהלך היום.

תוכנית דירה

נכס זה עונה על צרכים משפחתיים למרחב מגורים מרווח. מלבד הבית הראשי, ישנו בית נייד בגודל 30 מ"ר המשמש לאירוח אורחים או בני משפחה. המגרש הגדול (3500 מ"ר) מאפשר גינון פירות (זיתים, תפוחים, תפוזים) ומנוחה בחוץ. הבריכה הפרטית והמטבח החיצוני עם הגריל מספקים פתרונות לבילוי ולנופש.

סטטוס בנייה

זהו נכס משופץ לחלוטין, לא בנייה חדשה. הבית שופץ בקפידה עם רצפות קרמיקה חדשות, דלתות לבנות וחלונות בעלי זכוכית כפולה ותריסים. כל החדרים ממוזגים. החלל החיצוני כולל דשא סינתטי מסביב לבריכה ובר המוכן לשימוש.

נקודות לדיון

הנכס ממוקם באזור כפרי, מה שאומר שרכב פרטי הוא הכרחי לרוב הפעילויות. למרות שחנות ובית מרקחת קרובים, הדרך לים (15 ק"מ בקו אווירי) דורשת נסיעה. המגרש הגדול עשוי לדרוש יותר תחזוקה בהשוואה לדירות קטנות יותר.

אורח חיים וסביבה

זוהי בחירה אידיאלית עבור משפחות שמחפשות יותר מקום מאשר דירות בעיר או ליד הים. בית האורחים הנפרד מספק פתרון לאירוח תוך שמירה על הפרטיות של בני הבית. בשל הקרבה לשדה התעופה (12 ק"מ) ולמאלגה, זהו פתרון נוח גם עבור אנשים שנוסעים לעבודה או לפנאי. מתאים גם לחובבי גולף שכן מגרש Lauro Golf נמצא במרחק 6.7 ק"מ.

איכות בנייה וגימור

השיפוץ בוצע בתשומת לב לפרטים. ישנן רצפות קרמיקה חדשות, ריהוט מודרני ואבזורי אמבטיה. מיזוג אוויר מותקן בכל החדרים. החלונות כוללים תריסים והגנה מפני חרקים. חדר האמבטיה כולל אמבטיה ויקטוריאנית, מה שמוסיף אופי, אך מודרנית עם מקלחת. האיכות של העבודה בחוץ נראית בדשא המתוחזק ובבריכה היפה.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

המחיר מתחיל מ-€699,000. זוהי מחירון קבוע עבור החווה השלמה, הכוללת את הבית הראשי, בית האורחים והקרקע. בשוק המקומי בקרטמה, זה מייצג ערך טוב עבור כמות הקרקע לעומת דירות בחוף. אין שונות במחירים כיוון שזהו נכס קיים ולא פרויקט חדש.

€699,000 נמכר
מחיר
3
חדרי שינה
171 m²
שטח דירה
3
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

החיים בכתובת זו מוגדרים על ידי שילוב בין חקלאות לנופש. המגרש נטוע במגוון עצי פרי, כולל זיתים, שזיפים, תפוזים ובננות. קיים אזור נפרד לברביקיו עם מטבח פתוח. הנוף ליער ולהרים נותן תחושה של בידוד, אך העיר קרטמה קרובה מספיק כדי לספק את כל השירותים הנדרשים. זהו מקום למי שרוצה גינה גדולה ללא עלויות תחזוקה גבוהות של אתרי נופש.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Cártama

סביבה ונגישות

מפה ומיקום

Alt text: Intricate mosaic floor with geometric patterns and central medallion in a room.

נגישות ושירותים

Malaga-Costa del Sol (AGP) 12 km
Gibraltar (GIB) 90 km
Cártama 3.2 km
Aljaima 3.7 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Colorful mural with abstract shapes and three faces on a dark wall.

טבע ואקלים

Sign for "Instituto de Educación Secundaria Cartima" with a green and white logo.
3868 שעות שמש/שנה
4 עונת שחייה (חודשים)
18.4°C טמפ' שנתית ממוצעת
77m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

Golf

  • Lauro Golf 6.7 km
  • Club de Golf de Guadalhorce 9.3 km
  • Golf Benalmadena Pitch& Putt 13.9 km
  • Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez 14.8 km

מתקני ספורט

37 מתקנים זמינים

מקור: OpenStreetMap, CSD

Industrial-style office space with large windows, concrete floor, and wooden accents.

מדריך אזור: Cártama

Cártama is a town and municipality in the province of Málaga, part of the autonomous community of Andalusia, southern Spain. The municipality is situated approximately 17 km (11 mi) from Málaga. It is one of the most extensive towns in the province, covering c. 150 km2 (58 sq mi). Cártama has a population of approximately 15,000 residents.

עובדות מרכזיות

180.7 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 10.9°C 61 mm
פברואר 11.4°C 64 mm
מרץ 13.6°C 53 mm
אפריל 15.8°C 37 mm
מאי 18.2°C 34 mm
יוני 22.5°C 7 mm
יולי 26.0°C 1 mm
אוגוסט 26.2°C 2 mm
ספטמבר 22.7°C 10 mm
אוקטובר 18.6°C 54 mm
נובמבר 14.4°C 78 mm
דצמבר 11.6°C 69 mm

שירותים בסביבה

1 restaurant
1 school
2 pharmacy
1 bank

גובה ושטח

77m גובה

אטרקציות בסביבה

נקודות תצפית

Ev Charging

מגרשי גולף

מרכזי ספורט

תחבורה וגישה

12 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
90 km Gibraltar (GIB)
400 km Alicante-Elche (ALC)
3.2 km Cártama
3.7 km Aljaima
7.7 km Campanillas

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed פינקה in Cártama
עיר Cártama
אזור Costa del Sol
מחיר €699,000 נמכר
שטח דירה 171 m²
מחיר למ"ר €4,087 / m²
מרפסת 45 m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 3
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה sold
סיום 2005
פורסם 2026-05-16

Ref: VL815056

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

בקש פרטים WhatsApp