2 Bed Apartament na środkowym piętrze in Estepona w Estepona, Apartament

Apartamenty Etherna Homes 1 na sprzedaż w Esteponie

Etherna Homes 1 to nowoczesny kompleks apartamentów położony w Esteponie, w sąsiedztwie klubu golfowego Valle Romano. Oferuje on współczesny design, dostęp do naturalnego światła oraz wysokiej jakości udogodnienia. Dzięki południowej orientacji mieszkania są dobrze doświetlone przez cały dzień, co jest szczególnie cenione przez osoby poszukujące komfortu i bliskości natury. Inwestycja ta stanowi atrakcyjną propozycję zarówno dla osób planujących zamieszkać na stałe, jak i dla tych, którzy szukają miejsca na wakacje lub inwestycję pod wynajem.

€304.000 - €653.000
2-3
Sypialnie
2
Łazienki
105-175 m²
Powierzchnia
Od €304.000
Cena od
0,8 km
Dystans do plaży
Do odbioru kluczy
Status budowy

Analiza projektu

Kluczowe cechy lokalizacji, domów, etapu budowy i uwagi.

Lokalizacja

Położenie Etherna Homes 1 w Esteponie zapewnia łatwy dostęp do lokalnych atrakcji i udogodnień. Bliskość wybrzeża, w tym plaż Costa Natura (dla nudystów) i Playa del Cristo, pozwala na korzystanie z uroków Morza Śródziemnego. Dogodna komunikacja umożliwia szybki dojazd do pobliskich miast i lotnisk.

Układ

Etherna Homes 1 odpowiada na potrzeby osób ceniących sobie funkcjonalność i komfort. Apartamenty z 2 sypialniami i 2 łazienkami oferują przestrzeń odpowiednią dla rodzin lub par. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne i wysokiej jakości wykończenia zapewniają wygodę na co dzień.

Status projektu

Inwestycja Etherna Homes 1 została zakończona w 2026 roku. Nowe budynki zapewniają dostęp do najnowszych technologii i materiałów budowlanych, co przekłada się na komfort użytkowania i niskie koszty eksploatacji. Mieszkania są gotowe do zamieszkania, co jest dużym atutem dla osób poszukujących szybkiego rozwiązania.

Ważne uwagi

Należy wziąć pod uwagę, że lokalizacja Etherna Homes 1 jest zależna od samochodu, co może być utrudnieniem dla osób preferujących komunikację publiczną. Choć codzienne udogodnienia są w zasięgu ręki, do niektórych miejsc może być wygodniej dojechać autem.

Szczegóły projektu

Projekt Etherna Homes 1
Miasto Estepona
Region Costa del Sol
Cena od €304.000
Powierzchnia 105 m²
Cena za m² €2.895 / m²
Taras 22 m²
Sypialnie 2 - 3
Łazienki 2
Parking Tak
Basen Tak
Ogród Tak
Status budowy key_ready
Deweloper Magnum & Partners
Dystans do plaży 0,8 km
Zakończenie Completed 2026
Opublikowano 2026-05-13

Ref: VL886266

Źródło: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Styl życia i okolica

Etherna Homes 1 to propozycja dla osób, które cenią sobie spokojne życie w otoczeniu natury, ale jednocześnie chcą mieć łatwy dostęp do miejskich udogodnień. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, par, a także osób starszych, które szukają komfortowego mieszkania na emeryturze. Inwestycja ta sprawdzi się również jako drugi dom, gdzie można spędzać wakacje lub uciec od zgiełku miasta. Bliskość pól golfowych, takich jak Valle Romano Golf i Azata Golf, z pewnością ucieszy miłośników tego sportu. Wieczory można spędzać na tarasie, obserwując zachody słońca i delektując się śródziemnomorskim klimatem.

Jakość i wykończenie

Etherna Homes 1 charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i dbałością o detale. Konstrukcja budynku opiera się na żelbetowych filarach i stropach żebrowych, zgodnie z obowiązującymi normami. Dachy płaskie są izolowane termicznie i wodoodporne, pokryte żwirem lub antypoślizgową ceramiką. Elewacja zewnętrzna wykonana jest z cegły z izolacją termiczno-akustyczną, a ściany wewnętrzne z płyt gipsowo-kartonowych z wełną mineralną. Okna z PVC z szybami zespolonymi Climalit zapewniają komfort termiczny i akustyczny. W salonach, sypialniach i kuchniach zamontowano rolety z izolacją wtryskową.