2 Bed Byt ve středním patře in Los Pacos v Fuengirola, Byt

Artemisa: Byty v Málaga na prodej

Projekt Artemisa se nachází v čtvrti Los Pacos ve městě Fuengirola. Předpokládaný termín dokončení je ve druhém čtvrtletí roku 2027. Jedná se o výstavbu bytových domů s celkem 66 jednotkami o velikosti 1 až 2 ložnice. Lokalita je vzdálena méně než 1 kilometr od pláže a nabízí dostupnost městské vybavenosti.

Od €357,000
2
Ložnice
2
Koupelny
91 m²
Obývací plocha
Od €357,000
Cena od
0.4 km
Vzdálenost k pláži
Ve výstavbě
Stav výstavby

Analýza projektu

Klíčové charakteristiky lokality, domů, fáze projektu a důležité body.

Lokalita

Objekt je situován ve městské zóně Los Pacos, která je součástí Fuengiroly. Tato oblast je charakteristická kombinací trvalého bydlení a turistického ruchu. Blízkost moře a infrastruktura tvoří základ této lokality.

Půdorys

Byty jsou navrženy s otevřeným obývacím prostorem s kuchyní a terasou. Projekt zahrnuje sdílené bazény, saunu, posilovnu a parkovací stání. Cílem je poskytnout standardní bydlení s komunitním vybavením.

Stav projektu

Stavba je aktuálně ve fázi výstavby. Předpokládané dokončení je v Q2 2027. Dokončovací práce a montáž vybavení probíhají podle plánu, avšak v čase se mohou měnit.

Důležité body

Projekt nenabízí luxusní služby typu hotelového komplexu. Vzdálenost k veřejné dopravě vyžaduje prohlídku mapy pro zájemce bez auta. Výhled do moře není garantován u všech bytových jednotek.

Detaily projektu

Projekt Artemisa
Město Fuengirola
Region Costa del Sol
Cena od €357,000
Obývací plocha 91 m²
Cena za m² €3,923 / m²
Terasa 10 m²
Ložnice 2
Koupelny 2
Parkování Ano
Bazén Ano
Zahrada Ano
Stav výstavby under_construction
Vzdálenost k pláži 0.4 km
Dokončení Q2 2027
Publikováno 2026-05-16

Ref: VL091564

Zdroj: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Životní styl a okolí

Tento projekt je vhodný pro jednotlivce či páry, kteří hledají útočiště ve slunném podnebí. Vzdálenost k pláži jej činí zajímavým pro milovníky moře. Nižší vstupní cena ve srovnání s prémiovými rezidencemi jej činí dostupným pro širší okruh zájemců.

Okolí a životní styl

Cena a dostupnost

Ceny bytů začínají na částce 250.000 €. Toto se týká jednotek o velikosti 52 m² s jednou ložnicí. Konkrétní cena se odvíjí od podlaží a orientace bytu. Tento cenový rozsah odpovídá standardům v této lokalitě.

€357,000
Cena od
2
Ložnice
91 m²
Obývací plocha
2
Koupelny

Okolí a životní styl

Los Pacos je obydlená čtvrť s potřebnou občanskou vybaveností jako jsou supermarkety, lékárny a restaurace. Pro místní obyvatele představuje denní rytmus nákupy v okolních obchodech a procházky po pobřeží. Čtvrť je celoročně živá s vyšší koncentrací obyvatel v letních měsících.

Vyžádat informace

Lokalita a okolí: Fuengirola

Okolí a dopravní dostupnost

Fuengirola má přibližně 85 000 obyvatel a je významným centrem západního pobřeží Costa del Sol. Systém školství zahrnuje 15 základních a 10 středních škol. Zdravotnictví je zastoupeno třemi zdravotními centry. Ročně se zde uskuteční tisíce realitních transakcí.

Mapa a lokalita

Mapa ukazuje polohu projektu v rámci čtvrti Los Pacos a vzdálenost k pobřeží.