3 Bed Квартира на середньому поверсі in Fuengirola в Fuengirola,

3-спальня Квартира на середньому поверсі в Fuengirola

Цей проєкт розташований у місті Фуенхірола, Малага, пропонує апартаменти з 3 спальнями та 2 ванними кімнатами. Житлова площа становить 155 м². Завершений проєкт розташований за ціною від 460 000 євро. Фуенхірола є частиною Коста-дель-Соль, відомою своєю активною міською атмосферою та близькістю до середземноморського узбережжя.

€460,000
3
Спальні
2
Ванні кімнати
155 m²
Житлова площа
€460,000
Ціна
0.4 km
Відстань до моря
Здача ключів
Статус будівництва

Аналіз проекту

Основні характеристики локації, будинків, етапу будівництва та важливі нюанси.

Розташування

Об'єкт розташований у міській забудові, що забезпечує легкий доступ до різноманітних послуг. Він знаходиться на відстані пішої досяжності від пляжу, що створює переваги для мешканців, які цінують близькість до моря та міської інфраструктури.

Планування

Три спальні та дві ванні кімнати пропонують простір для сімейного проживання або розміщення гостей. Площа 155 м² забезпечує комфортне повсякденне життя. Наявність балкона та приватної тераси створює додатковий простір для відпочинку на свіжому повітрі.

Статус проекту

Будівництво об'єкта завершено. Це означає, що покупець може негайно заселитися або почати використовувати нерухомість без очікування на завершення будівельних робіт. Наявний стан дозволяє уникнути невизначеності, пов'язаної з будівельними проєктами.

Важливі нюанси

Проєкт розташований у міській зоні, тому не пропонує усамітнення чи великих приватних ділянок землі. Вид з вікон спрямований на вулицю, а не на море або гори. Немає гарантії тихого оточення цілодобово через міський характер місцевості.

Деталі проекту

Проект 3 Bed Квартира на середньому поверсі in Fuengirola
Місто Fuengirola
Регіон Costa del Sol
Ціна €460,000
Житлова площа 155 m²
Ціна за м² €2,967 / m²
Спальні 3
Ванні кімнати 2
Паркінг Так
Басейн Так
Сад Так
Статус будівництва key_ready
Відстань до моря 0.4 km
Здача 2001
Податок/рік €404
Опубліковано 2026-05-16

Ref: VL260784

Джерело: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Стиль життя та оточення

Цей об'єкт підходить для тих, хто шукає міське життя з усіма зручностями під рукою та близькістю до пляжу. Він може бути привабливим для сімей, яким потрібен простір, або для професіоналів, які цінують легкий доступ до транспорту та послуг. Інвестори можуть розглядати його як потенційну нерухомість для здачі в оренду через популярність району. Люди, які віддають перевагу активному способу життя та не потребують повного усамітнення, знайдуть тут комфортне середовище для проживання.

Якість будівництва

Об'єкт характеризується відмінним станом, що свідчить про високу якість будівництва та оздоблення. Включення таких елементів, як кондиціонер (гарячий/холодний), вбудовані шафи та повністю обладнана кухня, підвищує комфорт проживання. Наявність ліфта спрощує доступ до верхніх поверхів. Орієнтація на південний захід забезпечує гарне освітлення протягом дня. Деталі, як-от окрема пральня та комора, додають функціональності.

Оточення та стиль життя

Ціна та наявність

Апартаменти з 3 спальнями та 2 ванними кімнатами площею 155 м² пропонуються за ціною від 460 000 євро. Ця ціна відображає розташування об'єкта в міській зоні та його завершений стан. Ринок нерухомості Фуенхіроли демонструє значну кількість транзакцій, що свідчить про його активність. Пропозиція включає різноманітні варіанти, але конкретна доступність може змінюватися залежно від попиту.