3 Bed דירה בקומה אמצעית in Fuengirola ב- Fuengirola,

3-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- Fuengirola

דירת מגורים זו, הממוקמת בלב פואנגירולה, מציעה שילוב ייחודי של קרבה לים ונגישות נוחה למרכז העיר. עם 3 חדרי שינה ו-2 חדרי רחצה, היא תוכננה במחשבה על נוחות ופונקציונליות. הפרויקט ממוקם בסביבה עירונית תוססת, המבטיחה שכל הצרכים היומיומיים נמצאים במרחק הליכה, מה שהופך אותה לאופציה אטרקטיבית למגורי קבע או כבית נופש.

€460,000
3
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
155 m²
שטח דירה
€460,000
מחיר
0.4 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הדירה ממוקמת במרחק הליכה קצר מהחוף, מה שמאפשר גישה מהירה ונוחה למתקני פנאי ימיים. הסביבה העירונית הצמודה מספקת מבחר רחב של שירותים, כולל חנויות, מסעדות ומוסדות חינוך, ומבטיחה נוחות יומיומית ללא צורך בנסיעות ארוכות.

תוכנית דירה

החלל הפנימי כולל 3 חדרי שינה מרווחים, מהם שניים עם גישה ישירה למרפסות, וחדר שינה ראשי עם חדר רחצה צמוד. המטבח העצמאי והפרקטי, יחד עם חדר כביסה נפרד, תורמים לפונקציונליות הביתית, בעוד הסלון הגדול מציע גישה לשתי מרפסות.

סטטוס בנייה

הבניין הושלם, והדירה מוצעת במצב מצוין. אין כרגע מידע זמין על תאריכי בנייה ספציפיים או על פרויקטים עתידיים הקשורים לבניין זה, אך הסטטוס הנוכחי של 'גמור' מבטיח מגורים מיידיים.

נקודות לדיון

הדירה ממוקמת באזור עירוני, לכן לא ניתן לצפות לנוף טבעי פתוח או שקט מוחלט. הדירה ממוקמת באזור פופולרי, מה שעלול להוביל לעומסי תנועה קלים בשעות השיא. הדירה אינה מציעה גינה פרטית, אלא מרפסות בלבד.

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed דירה בקומה אמצעית in Fuengirola
עיר Fuengirola
אזור Costa del Sol
מחיר €460,000
שטח דירה 155 m²
מחיר למ"ר €2,967 / m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 0.4 km
סיום 2001
ארנונה/שנה €404
פורסם 2026-05-16

Ref: VL260784

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

דירה זו מתאימה לאנשים המחפשים בית קבע באזור עירוני תוסס, עם כל השירותים בהישג יד וקרבה לחוף הים. היא אידיאלית עבור זוגות או משפחות קטנות הזקוקים ל-3 חדרי שינה ונהנים מסגנון חיים שבו ניתן להגיע ברגל למרבית היעדים. כמו כן, היא יכולה להתאים למשקיעים המחפשים נכס באזור מבוקש עם פוטנציאל השכרה גבוה, במיוחד לאור הקרבה לחוף ולתחבורה ציבורית. האפשרות להפוך את חדר השירותים הנוכחי למחסן חזרה לחדר רחצה בקלות, מוסיפה גמישות למבנה.

איכות בנייה וגימור

הדירה מוצגת במצב מצוין, מה שמרמז על תחזוקה שוטפת ואיכות בנייה גבוהה. חדר השינה הראשי כולל חדר רחצה צמוד, וכל חדרי השינה מצוידים בארונות מובנים. המטבח העצמאי מגיע עם אבזור מלא, וקיים חדר כביסה נפרד המגביר את הפונקציונליות. רצפת הטרסה, יחד עם הגישה הישירה אליה מחדרי השינה והסלון, מאפשרת ליהנות מהאקלים המקומי. קיים מיזוג אוויר (חם/קר) לנוחות מרבית בכל עונות השנה. הדירה כוללת גם מעלית.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הדירה מוצעת במחיר התחלתי של 460,000 אירו. המחיר משקף את מיקומה המרכזי, את גודלה (155 מ"ר) ואת קרבתה לים ולשירותים עירוניים. זמינות הדירה הנוכחית מבטיחה אפשרות למעבר מיידי. המחיר משקף גם את העובדה שמדובר בדירה חיצונית, הנהנית מאור טבעי רב.

€460,000
מחיר
3
חדרי שינה
155 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה
€404
ארנונה/שנה

סביבה ואורח חיים

פואנגירולה היא עיר חוף תוססת המציעה סגנון חיים ים-תיכוני. הדירה ממוקמת בלב האזור העירוני, במרחק הליכה מכל השירותים החיוניים. קרבתה לחוף (כ-650 מטר) מאפשרת גישה נוחה לפעילויות פנאי ימיות. הסביבה העירונית העשירה כוללת מאות מסעדות, בנקים, בתי מרקחת ופארקים, מה שיוצר סביבת חיים נוחה ודינמית. עם זאת, מיקומה באזור עירוני משמעו שהיא עשויה להיות רועשת יותר מאשר באזורים פריפריאליים, וייתכנו גם עומסי תנועה מסוימים. רמת החיים נתמכת על ידי תשתית חינוך ובריאות מפותחת, עם מרכזי בריאות ובתי ספר רבים בקרבת מקום.