3 Bed דירת קרקע in La Quinta ב- La Quinta,

3-חדר שינה דירת קרקע ב- La Quinta

דירת קרקע משופצת, הממוקמת בלב אזור לה קווינטה היוקרתי במאלגה, מציעה 3 חדרי שינה ו-3 חדרי אמבטיה בשטח של 123 מ"ר. הדירה, בעלת אוריינטציה דרום-מערבית, נהנית מאור שמש בשפע ומספקת נופים פנורמיים עוצרי נשימה של ההרים. מיקומה המרכזי, בסמוך לשדה התעופה, לחוף הים ולמתקני גולף, הופך אותה לבחירה אטרקטיבית למגורים או להשקעה. הפרויקט משלב עיצוב מודרני עם נוחות אורבנית, ומציע חווית מגורים מלאה.

€590,000
3
חדרי שינה
3
חדרי אמבטיה
123 m²
שטח דירה
€590,000
מחיר
2.3 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הדירה ממוקמת במרחק הליכה מחוף הים, בסביבה עירונית תוססת עם שפע שירותים נגישים. קרבתה למוקדי תרבות ופנאי, לצד גישה נוחה לכבישים ראשיים, מבטיחה חיבוריות מצוינת לאזורים הסובבים, תוך שמירה על אווירה שלווה.

תוכנית דירה

מתאימה למי שמחפש נוחות יומיומית, קרבה לים ולעיר, וגישה נוחה לשירותים חיוניים. נופי ההרים והגנים הפרטיים מוסיפים אלמנט של רוגע, בעוד שהאזור העירוני מבטיח שכל צורך יקבל מענה מהיר.

סטטוס בנייה

הדירה עברה שיפוץ יסודי ומציעה גימור ברמה גבוהה, כולל מטבח חדש, חדרי רחצה מעודכנים וריצוף מודרני. למרות שהבניין קיים, כל האלמנטים הפנימיים עודכנו במלואם, ומספקים חווית מגורים כחדשה.

נקודות לדיון

הדירה אינה מציעה חניה פרטית ייעודית, אלא חניה לא מסומנת בשפע ברחבי הקהילה. גודל הגינה הפרטית (40 מ"ר) מוגבל, ומתאים יותר למרחב חיצוני אישי מאשר גינה רחבת ידיים. בנוסף, נופי הגולף אינם ישירים אלא תלויים במיקום מסוים.

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed דירת קרקע in La Quinta
עיר La Quinta
אזור Costa del Sol
מחיר €590,000
שטח דירה 123 m²
מחיר למ"ר €4,796 / m²
מרפסת 25 m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 3
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 2.3 km
סיום 1996
פורסם 2026-05-23

Ref: VL854634

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

פרויקט זה מתאים לאנשים המחפשים בית מגורים קבוע או בית נופש המשולב עם פוטנציאל השקעה. קירבתו לחוף הים (1.3 ק"מ), למרכז העיר מאלגה (2.9 ק"מ) ולשדה התעופה (6.2 ק"מ) הופכת אותו לנוח עבור משפחות, אנשי מקצוע או משקיעים. אם אתם מעריכים נגישות גבוהה, סביבה אורבנית תוססת עם שירותים מגוונים, וגישה לפעילויות פנאי כמו גולף ובילוי בחוף, הדירה הזו יכולה להתאים. האפשרות לקבלת רישיון תיירותי הופכת אותה לאטרקטיבית במיוחד עבור משקיעים המעוניינים להשכיר את הנכס לטווח קצר.

איכות בנייה וגימור

הדירה עברה שיפוץ מלא ואיכותי, הכולל מטבח חדש לחלוטין, חדרי אמבטיה מודרניים וריצוף עדכני. גימור הדירה מוגדר כמעולה, עם התקנה של ארונות קיר, טרסה פרטית וחדר אחסון. בקרת אקלים מודרנית, הכוללת מיזוג אוויר וחימום מרכזי, מבטיחה נוחות בכל עונות השנה. שימוש בחומרים מודרניים ועיצוב עדכני תורמים לתחושה היוקרתית והנעימה של הדירה.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הדירה מוצעת במחיר התחלתי של 590,000 אירו, עבור יחידה בת 3 חדרי שינה ו-3 חדרי אמבטיה. המחיר משקף את מיקומה המרכזי, את השיפוץ המקיף ואת התכונות המודרניות שהיא מציעה. גודל המגורים של 123 מ"ר, יחד עם גינה פרטית של 40 מ"ר, מצדיקים את רמת התמחור. זמינות יחידות נוספות אינה מצוינת, אך המחיר הנוכחי מציב את הנכס ברמת מחיר בינונית-גבוהה בשוק המקומי, המותאם לדירות משופצות באזורים מבוקשים.

€590,000
מחיר
3
חדרי שינה
123 m²
שטח דירה
3
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים