3 Bed Leilighet i første etasje in La Quinta i La Quinta,

3-soverom Leilighet i første etasje i La Quinta

Dette leilighetsprosjektet ligger i La Quinta, Málaga, et område kjent for sin nærhet til både golfbaner og kysten. Med en nyrenovert tilstand tilbyr eiendommen 3 soverom og 3 bad, og dekker 123 m² boligflate. Leiligheten er vestvendt, noe som sikrer godt med naturlig lys. Beliggenheten kombinerer roen i et etablert boligområde med praktisk tilgang til byens fasiliteter og transportmuligheter, inkludert nærhet til flyplassen.

€590 000
3
Soverom
3
Bad
123 m²
Boareal
€590 000
Pris
2,3 km
Avstand til strand
Innflytningsklar
Byggestatus

Profilanalyse

Nøkkelegenskaper ved beliggenhet, boliger, byggetrinn og viktige punkter.

Område

Leiligheten befinner seg i et etablert boligområde i La Quinta, med kort avstand til strender og byfasiliteter. Nærheten til golfbaner og grøntområder gir en balansert livsstil. Området tilbyr god tilgjengelighet via offentlig transport og vei, noe som knytter det til sentrale deler av Málaga.

Planløsning

Prosjektet retter seg mot kjøpere som verdsetter en ferdig renovert bolig med umiddelbar beboelighet. Med 3 soverom og 3 bad, samt en privat hage, tilbys funksjonalitet for familier eller de som ønsker ekstra plass. Ønsket om en livsstil nær natur, golf og strand er sentralt for potensielle beboere.

Byggestatus

Prosjektet består av en eksisterende bygning som nylig er totalrenovert. Fokuset har vært på å oppgradere interiør og eksteriør til en moderne standard. Det er ikke snakk om nybygg, men en rehabilitering av en eksisterende bolig, ferdigstilt med vekt på kvalitet og funksjonalitet.

Viktig å vite

Leiligheten tilbyr ikke nybyggstandard med hensyn til konstruksjon, da den er en renovert bolig. Parkering er uassosiert og avhengig av tilgjengelighet i samfunnet, til tross for hjørneplasseringen. Prosjektet omfatter ikke et eget privat basseng, men benytter seg av fellesfasiliteter.

Prosjektdetaljer

Prosjekt 3 Bed Leilighet i første etasje in La Quinta
By La Quinta
Region Costa del Sol
Pris €590 000
Boareal 123 m²
Pris per m² €4 796 / m²
Terrasse 25 m²
Soverom 3
Bad 3
Parkering Ja
Svømmebasseng Ja
Hage Ja
Byggestatus key_ready
Avstand til strand 2,3 km
Ferdigstillelse 1996
Publisert 2026-05-23

Ref: VL854634

Kilde: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Livsstil & Omgivelser

Denne boligen passer for kjøpere som søker en ferdig oppgradert leilighet i et etablert område nær fasiliteter og natur. Den er godt egnet for familier eller par som ønsker god plass og en privat hage. Personer som verdsetter nærhet til golfbaner og strender, og som ønsker en livsstil med god tilgang til både ro og byliv, vil finne denne eiendommen attraktiv. Kjøpere som ser etter en investeringsmulighet med mulighet for utleie, kan dra nytte av den registrerte turistlisensen. Den umiddelbare tilgjengeligheten gjør den også ideell for de som ønsker å flytte inn raskt eller starte utleie uten ventetid.

Kvalitet & Standard

Eiendommen har gjennomgått en omfattende renovering som omfatter moderne gulvbelegg, et splitter nytt kjøkken og fullstendig oppdaterte baderom. Interiøret er preget av en stilfull og moderne estetikk. Klima-kontroll er ivaretatt med både air condition og sentralvarme, noe som sikrer komfort gjennom året. Garderober er integrerte, og det er tilgang til en privat terrasse. Boligen har også en bod for ekstra lagringsplass. Den vestvendte orienteringen sørger for rikelig med naturlig sollys, som forsterker opplevelsen av kvaliteten i materialvalg og utførelse.

Omgivelser & Livsstil

Pris & Tilgjengelighet

Denne leiligheten med 3 soverom og 3 bad har en startpris på €590 000. Prisen reflekterer den nylige totalrenoveringen og beliggenheten i La Quinta. Eiendommen har et boligareal på 123 m² og en utvendig terrasse/hage på 40 m². Tilgjengeligheten for nye eiere er umiddelbar, da boligen er ferdigstilt. Et valgfritt møbelpakke tilbys for €15 000, noe som gir mulighet for en 'turnkey'-løsning for både personlig bruk og utleie.