3 Bed Földszinti lakás in La Quinta -ben La Quinta,

3-hálószoba Földszinti lakás itt: La Quinta

Ez a felújított földszinti saroklakás La Quintában, Málaga tartományban található, közel a strandhoz és a városi létesítményekhez. A 123 m²-es lakás 3 hálószobával és 3 fürdőszobával rendelkezik. Nyugati tájolása bőséges napfényt biztosít. Az ingatlanhoz saját kert tartozik, ahonnan panorámás kilátás nyílik a hegyekre. Az opcionálisan elérhető teljes bútorcsomag azonnali beköltözést vagy bérbeadást tesz lehetővé.

€590,000
3
Hálószoba
3
Fürdőszoba
123 m²
Lakótér
€590,000
Ár
2.3 km
Távolság a strandidő
Kulcskész
Építési státusz

Projekt elemzés

A helyszín, otthonok, projekt fázis és a fontosabb tudnivalók jellemzői.

Elhelyezkedés

A projekt La Quinta Hills exkluzív, őrzött lakóparkban helyezkedik el, amely csendes és biztonságos környezetet kínál. A közelben éttermek, üzletek és helyi szolgáltatások találhatók, míg a Westin La Quinta Hotel és Golfpálya, valamint az AP-7 autópálya könnyen megközelíthető.

Alaprajz

Az ingatlan ideális azoknak, akik a nyugodt életmódot keresik, de fontos számukra a kényelem és a hozzáférhetőség. A napfényes terek, a saját kert és a közösségi medencék kellemes kikapcsolódást nyújtanak. A turisztikai engedélynek köszönhetően befektetési célra is alkalmas.

Projekt státusz

Bár az építési státusz 'Gereed', a lakás nemrégiben teljes körű felújításon esett át. Új konyha, modern burkolatok és teljesen felszerelt fürdőszobák biztosítják a kortárs életérzést. A lakóközösség gondozott zöldterületeket és karbantartási szolgáltatásokat kínál.

Fontos tudnivalók

Ez a földszinti lakás nem kínál közvetlen tengerre néző kilátást, és a parkolás kijelöletlen, bár a sarok elhelyezkedésnek köszönhetően a lakás előtt kényelmes parkolási lehetőség van. Az ingatlanhoz tartozó telekterület nem nagy méretű, elsősorban terasz- és kerti funkciót szolgál.

Projekt részletei

Projekt 3 Bed Földszinti lakás in La Quinta
Város La Quinta
Régió Costa del Sol
Ár €590,000
Lakótér 123 m²
Ér m² ár €4,796 / m²
Terasz 25 m²
Hálószoba 3
Fürdőszoba 3
Parkolás Igen
Medence Igen
Kert Igen
Építési státusz key_ready
Távolság a strandidő 2.3 km
Átadás 1996
Közzétéve 2026-05-23

Ref: VL854634

Forrás: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Életmód és környék

Ez az ingatlan azoknak a vásárlóknak ajánlott, akik a Costa del Solon keresnek egy felújított, kényelmes otthont, amely alkalmas állandó lakhatásra, nyaralásra vagy bérbeadásra. Ideális választás lehet párok vagy kis családok számára, akik értékelik a közelséget a tengerparthoz és a városi élethez, de egy nyugodt, biztonságos környezetben szeretnének élni. A turisztikai engedéllyel rendelkező lakás vonzó lehet befektetők számára is, akik passzív jövedelmet szeretnének generálni a turizmusból. A napos fekvés és a kertkapcsolat kellemes mediterrán életérzést kínál.

Építési minőség és burkolatok

Az ingatlan nemrégiben teljes körű felújításon esett át, így kiváló állapotban van. Új, modern konyhabútorzat és munkalapok, valamint teljesen megújított fürdőszobák találhatók benne. A burkolatok újszerűek, a falak frissen festettek, és a belsőépítészeti megoldások kortársak. A berendezés stílusos és funkcionális. A nyugati tájolás gondoskodik a napfényes belső terekről, míg a klímaberendezés és a központi fűtés egész évben kellemes hőmérsékletet biztosít. A beépített szekrények praktikus tárolási lehetőséget nyújtanak.

Környék és életmód

Ár és elérhetőség

A 3 hálószobás, 123 m²-es lakás ára 590.000 eurótól kezdődik. Az ingatlan 'Gereed' státuszú, ami azonnali birtokbavételt vagy bérbeadást tesz lehetővé. Opcionálisan megvásárolható egy magas minőségű bútorcsomag 15.000 euróért, ami teljes mértékben felszerelt otthont biztosít, így ideális választás lehet befektetők vagy azonnali költözést tervezők számára. Az ár nem tartalmazza a bútorcsomagot, melynek ára külön kerül felszámításra.