2 Bed פנטהאוז in Reserva de Marbella ב- Reserva de Marbella, פנטהאוז

2-חדר שינה פנטהאוז ב- Reserva de Marbella

פנטהאוז זה ברזרבה דה מרביה ממוקם במיקום אסטרטגי בפרובינציית מאלגה. הנכס בנוי על שטח של 77 מ"ר וכולל שני חדרי שינה ושני חדרי אמבטיה, עם מרפסת פרטית וסולריום של 65 מ"ר המציע נופים פנורמיים לים ולהרים. הנכס שופץ לאחרונה ונמצא במתחם מגורים עם גינות טרופיות, בריכת שחייה משותפת וקבלה 24/7. המיקום מציע גישה נוחה לחופים, מגרשי גולף ומתקנים עירוניים.

€410,000
2
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
77 m²
שטח דירה
€410,000
מחיר
2.1 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הפנטהאוז ממוקם ברזרבה דה מרביה, בקרבת החוף בסביבה אורבנית עם מתקנים במרחק הליכה. הנכס נמצא בגובה 100 מטר מעל פני הים, מה שמספק נוף פנורמי ואוורור טבעי. המיקום מאפשר גישה נוחה למספר חופים כגון פלאיה דה קבופינו (2.1 ק"מ) ומגרשי גולף כמו קבופינו גולף (963 מטר).

תוכנית דירה

הפנטהאוז עונה על צרכי דיור עם שני חדרי שינה ושני חדרי אמבטיה, מתאים לזוג או משפחה קטנה המחפשת מקום מגורים נוח. המטבח המצויד במלואו והסלון הפתוח יוצרים חלל מגורים מרווח ופונקציונלי. המרפסת הפרטית והסולריום מספקים שטח נוסף לבילוי ואירוח, תוך ניצול האקלים הים תיכוני המקומי.

סטטוס בנייה

הפנטהאוז כבר נבנה ומוכן לאכלוס מיידי. הנכס עבר שיפוץ מלא הכולל עדכון של חדר האמבטיה והמטבח, תוך שימוש בחומרים באיכות גבוהה. הבניין כולל מעלית, חניה פרטית ומחסן, כמו גם אבטחה 24/7 וקבלה. המתחם מציע גינות נוי טרופיות ובריכת שחייה משותפת המתחזקות על ידי גוף מקצועי.

נקודות לדיון

הפנטהאוז אינו כולל ריהוט קבוע ונדרש רכישה נפרדת של רהיטים. המיקום אינו מתאים לאנשים עם מוגבלויות תנועה קשות בשל הגובה והמדרגות הנדרשות לגישה. הפרויקט אינו מציע שירותי נופש יוקרתיים כגון ספא או חדר כושר פרטי. המרחק לחוף דורש שימוש בתחבורה או רכב פרטי.

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed פנטהאוז in Reserva de Marbella
עיר Reserva de Marbella
אזור Costa del Sol
מחיר €410,000
שטח דירה 77 m²
מחיר למ"ר €5,324 / m²
מרפסת 80 m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 2.1 km
סיום 2001
ארנונה/שנה €587
פורסם 2026-05-20

Ref: VL791740

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

פנטהאוז זה מתאים במיוחד לזוגות או משפחות קטנות המחפשות דיור קבוע או בית קיץ באזור מרביה. הוא מושלם עבור אנשים המעריכים את הקרבה לים ולמתקני גולף, אך גם רוצים להיות במרחק נסיעה קצר מהחיים העירוניים של מרביה. עבור חובבי גולף, המיקום הקרוב למספר מגרשי גולף איכותיים הופך אותו לבסיס אידיאלי. גם אנשים שעובדים מהבית ימצאו בו מקום מצוין הודות לאינטרנט האיכותי באזור, הנופים המרגיעים והמרפסת הפרטית המתאימה לעבודה בחוץ. הפנטהאוז גם מתאים כנכס השקעה להשכרה לתיירים, במיוחד בחודשי הקיץ, בהתחשב בקרבה לחוף ולמתקני הנופש.

איכות בנייה וגימור

הפנטהאוז עבר שיפוץ מלא עם דגש על איכות חומרים וגימור יוקרתי. חדרי האמבטיה שופצו עם אמבטיה ומקלחת מודרנית, ריצוף עץ איכותי וארונות אמבטיה מעוצבים. המטבח מצויד במלואו עם ארונות מטבח מודרניים, משטחי עבודה עמידים ומכשירי חשמל בסיסיים. חדר המגורים כולל ריצוף שיש איכותי המעניק מראה יוקרתי וקל לניקוי. החלונות הגדולים מספקים תאורה טבעית שופעת ואוורור מצוין. הסולריום הפרטי מרוצף בחומרים עמידים למזג האוויר הים תיכוני, מה שמבטיח אריכות ימים ונוחות שימוש לאורך כל השנה.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הפנטהאוז מוצע למכירה במחיר החל מ-410,000 אירו, מחיר הכולל חניה פרטית ומחסן. זהו מחיר תחרותי יחסית לפנטהאוז עם שני חדרי שינה באזור מרביה, במיוחד בהתחשב בכך שהנכס כולל סולריום גדול של 65 מ"ר עם נופים פנורמיים. המחיר משקף את המיקום האטרקטיבי ואת התשתיות המשופרות של המתחם. בהשוואה לפרויקטים דומים באזור, המחיר נמצא בטווח הממוצע-עליון, מה שמצביע על ערך לטווח ארוך פוטנציאלי.