7 Bed מתחם דירות in Marbella ב- Marbella,

7-חדר שינה מתחם דירות ב- Marbella

פרויקט ייחודי זה, הממוקם במרבייה, מציע הזדמנות יוצאת דופן בלב העיר העתיקה ההיסטורית. הבניין השלם, המשתרע על פני כ-500 מ"ר, משלב שטחי מסחר עם דירות מגורים ופנטהאוז, וממוקם בסביבה אורבנית תוססת, במרחק הליכה קצר מחנויות, מסעדות ומהחוף. הוא מהווה נכס נדל"ני נדיר עם פוטנציאל השקעה משמעותי.

€2,100,000
7
חדרי שינה
6
חדרי אמבטיה
500 m²
שטח דירה
€2,100,000
מחיר
0.7 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • מבנה שלם במרכז מרבייה העתיקה, במרחק הליכה מהחוף.
  • 7 חדרי שינה, 6 חדרי אמבטיה, 500 מ"ר שטח בנוי.
  • פוטנציאל השקעה גבוה: מלון בוטיק, מגורים יוקרתיים, מסחר.
  • דורש שיפוץ, מאפשר התאמה אישית מלאה.
  • קרבה למגוון שירותים, מסעדות, גולף ושדות תעופה.

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים אחרים באזור מרבייה, כמו 'The Views Residences' (החל מ-1,595,000 אירו) ו-'Golden Eight' (החל מ-1,790,000 אירו), הפרויקט הנוכחי, המוצע במחיר התחלתי של 2,100,000 אירו, מציע היקף גדול יותר ופוטנציאל רב-תכליתי כבניין שלם. בעוד שהאפשרויות האחרות מתמקדות בדירות יוקרה, פרויקט זה מאפשר פיתוח עסקי או מלונאי בקנה מידה רחב יותר, במיקום מרכזי בעיר העתיקה. 'Estrella del Mar Villas Marbella' (החל מ-1,900,000 אירו) מציע בדרך כלל וילות פרטיות, דבר שונה מההצעה הנוכחית של בניין משולב. מיקומו של הנכס הנוכחי, בעיר העתיקה, מספק אווירה ייחודית ושונה מאזורים אחרים על קו החוף, המושך קהל יעד ספציפי המחפש אותנטיות וקרבה למרכז הפעילות העירונית.

שאלות נפוצות

האם הנכס דורש שיפוץ משמעותי?
כן, הנכס מתואר כבעל צורך בשיפוץ.
מהי הנגישות לשדה התעופה הקרוב ביותר?
שדה התעופה מלאגה-קוסטה דל סול (AGP) נמצא במרחק של כ-39 ק"מ בקו אווירי.
האם קיימת מידע על יעילות אנרגטית?
לא סופק מידע לגבי יעילות אנרגטית או דירוג אנרגטי.
מה הופך את המיקום הזה לאטרקטיבי להשקעה?
מיקום במרכז מרבייה העתיקה, קרבה לחוף, פוטנציאל רב-תכליתי (מלון, מסחר, מגורים) וביקוש גבוה.
אילו מתקני פנאי זמינים בקרבת מקום?
קיימות מרינות, חופים רבים (כולל 'דגל כחול'), מגרשי גולף, בריכות שחייה ומרכזי ספורט.
האם המחיר כולל שיפוץ?
המחיר מתייחס לנכס כפי שהוא, ואינו כולל עלויות שיפוץ.
מהו תהליך הרכישה של נכס מסוג זה?
תהליך הרכישה כולל בדיקה משפטית, חוזה מכר, ותשלומים בהתאם להסכם. מומלץ להתייעץ עם עורך דין מקומי.
האם האזור מתאים למגורים קבועים או רק לתיירות?
האזור מתאים למגורים קבועים וכן להשכרה תיירותית, הודות לשילוב של שירותים עירוניים, קרבה לחוף ואווירה ייחודית.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

המיקום במרבייה העתיקה ממקם את הנכס בלב אזור קסום, מוקף ברחובות איקוניים, מסעדות יוקרה ובוטיקים. קרבה זו למרכז העיר, לצד היותו במרחק הליכה מהטיילת והחוף, מבטיחה סביבת מגורים ו/או מסחר דינמית ונגישה.

תוכנית דירה

הבניין מציע גמישות רבה, החל משימוש כמבנה מסחרי עם חזית נראית לעין, דרך דירות המיועדות להשכרה תיירותית יוקרתית, ועד לפנטהאוז עם טרסה רחבת ידיים. גיוון זה מאפשר התאמה למגוון רחב של צרכים, כולל פיתוח מלון בוטיק אקסקלוסיבי.

סטטוס בנייה

מבנה קיים זה, המצריך שיפוץ, מציע הזדמנות ייחודית לשיפוץ והתאמה אישית. בהיעדר נתונים על תאריך בנייה או תוכניות פיתוח עתידיות, הפרויקט מיועד למשקיעים בעלי חזון המעוניינים להפוך אותו למודרני ורווחי.

נקודות לדיון

הפרויקט מתואר כבעל צורך בשיפוץ, מה שמרמז על השקעה נוספת מצד הרוכש. אין מידע על מתקנים קהילתיים, בריכות שחייה או גינות פרטיות. בנוסף, אין התייחסות מפורשת ליעילות אנרגטית או לסיווג אנרגטי של המבנה הקיים.

אורח חיים וסביבה

פרויקט זה מתאים למשקיעים או יזמים המחפשים הזדמנות ייחודית בפיתוח נדל"ן במרכז מרבייה. הוא אידיאלי עבור אלה השואפים להקים מלון בוטיק אקסקלוסיבי, להשכיר דירות יוקרה לתיירות, או להסב את המבנה למסעדה או חנות יוקרתית. כמו כן, הוא יכול להתאים למשקיעים המחפשים נכס להשקעה לטווח ארוך, עם פוטנציאל לעליית ערך משמעותית לאחר שיפוץ והתאמה. עבור יחידים או משפחות גדולות המחפשים נכס מרווח מאוד עם אפשרויות רבות, הפנטהאוז והדירות יכולים להוות בסיס למגורים נוחים ומפנקים.

איכות בנייה וגימור

הבניין הנוכחי דורש שיפוץ מקיף, מה שמאפשר לרוכש החדש להגדיר את רמת הגימור והאיכות בהתאם לחזונו. למרות היעדר פרטים ספציפיים על חומרים קיימים, ניתן להניח כי שיפוץ הכולל יכלול עדכון מערכות חשמל ואינסטלציה, החלפת ריצוף, התקנת מטבחים וחדרי אמבטיה מודרניים, וכן שדרוג מערכות מיזוג אוויר. פוטנציאל השיפוץ כולל שימוש בחומרים איכותיים, עיצוב מודרני או קלאסי, ויצירת חללים פונקציונליים ואסתטיים, תוך שמירה על אופי המבנה ההיסטורי.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הבניין כולו מוצע במחיר התחלתי של 2,100,000 אירו, המשקף את מיקומו הפריים במרבייה העתיקה ואת גודלו המשמעותי. עם שטח בנוי של כ-500 מ"ר, הוא מציע פוטנציאל הכנסה רב-תכליתי, בין אם כיחידת מגורים, מבנה מסחרי או מלון בוטיק. המחיר כולל שטחי מסחר, חמש דירות ופנטהאוז, ומצריך השקעה נוספת בשיפוץ. המידע על זמינותו מוגבל, אך נכסים מסוג זה באזור זה נחשבים נדירים.

€2,100,000
מחיר
7
חדרי שינה
500 m²
שטח דירה
6
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

מרבייה העתיקה היא לב הפועם של העיר, המשלב היסטוריה, תרבות ועידון. הרחובות הצרים מרוצפי אבן, הבניינים הלבנים והכיכרות הקטנות יוצרים אווירה ייחודית, תוך שמירה על נגישות גבוהה למתקנים מודרניים. כאן, הקרבה לים, למרינה, למסעדות גורמה ולחנויות יוקרה היא חלק בלתי נפרד מהחוויה היומיומית. התנועה במרכז העתיק מוגבלת, מה שתורם לאווירה השקטה יותר, אך כל השירותים החיוניים, מבנקים ועד בתי מרקחת, נמצאים במרחק הליכה. זהו אזור המושך תיירות יוקרתית וקבועה, ומציע קצב חיים שבו שילוב של רוגע, יוקרה ונגישות למגוון רחב של פעילויות.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Marbella

סביבה ונגישות

החיים במרבייה העתיקה מציעים חוויה אורבנית עשירה. במרחק הליכה נמצאים מגוון רחב של מסעדות, בתי קפה, חנויות בוטיק ובנקים. בית המרקחת נמצא ממש בקרבת מקום (8 מטרים). בתי ספר יסודיים ותיכוניים נמצאים בטווח של 2 ק"מ, כמו גם מרכזים בריאותיים. הקרבה למרינה (0.6 ק"מ) מוסיפה אלמנט יוקרתי ופעילויות פנאי ימיות. התנועה באזור העתיק מוגבלת, אך רשת תחבורה ציבורית עם 50 תחנות זמינה, המאפשרת נגישות נוחה לשאר חלקי העיר והאזור.

מפה ומיקום

המיקום המרכזי של הפרויקט במרבייה, כפי שמודגם במפה, מדגיש את הקרבה שלו לים, למרינה, לעיר העתיקה ולמרכז העיר. המפה מציגה את הנגישות הנוחה למגוון רחב של שירותים, מסעדות, חנויות ומתקני פנאי, וממחישה את היתרונות של מגורים או השקעה באזור זה.

Beachfront dining area with ocean view, outdoor seating, and a lighthouse in the distance.

מיקום באזור

מרבייה ממוקמת באזור מבוקש בקוסטה דל סול, פרובינציית מלגה. העיר מהווה מרכז אזורי חשוב, המרוחקת כ-47 ק"מ מהעיר מלגה, בירת המחוז. קרבתה לערים גדולות יותר כמו אלג'סירס (66 ק"מ) וחראז דה לה פרונטרה (113 ק"מ) מחברת אותה לרשת ערים חשובות באנדלוסיה, תוך שהיא שומרת על אופייה הייחודי כעיר חוף אלגנטית.

נגישות ושירותים

המיקום מספק נגישות יוצאת דופן. חוף הים הקרוב ביותר, פלאיה דה לה באחאדילה, נמצא במרחק של 738 מטרים בלבד. שדות התעופה של מלאגה (39 ק"מ) וגיברלטר (58 ק"מ) נגישים ברכב, מה שמקל על נסיעות בינלאומיות. סופרמרקט (234 מטרים) ובית חולים (996 מטרים) נמצאים במרחק הליכה, כמו גם מגרשי גולף מובילים כגון גולף לוס נרנחוס (6.0 ק"מ). נקודות טעינה לרכבים חשמליים נמצאות במרחק של 2.1 ק"מ.

מרחק מהים 0.7 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 39 km
Gibraltar (GIB) 58 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Cozy beachfront cottage with thatched roof, ocean view, and lush greenery.

טבע ואקלים

Beachfront villa with sea view, private pool, and lush garden.

מרבייה נהנית מאקלים ים תיכוני נוח, עם טמפרטורות שנתיות ממוצעות של כ-19.2 מעלות צלזיוס, הנעות בין 12-26 מעלות צלזיוס. כ-3,856 שעות שמש בשנה תורמות לעונת שחייה הנמשכת כחמישה חודשים, עם טמפרטורת מים העולה על 20 מעלות צלזיוס. העיר שוכנת בגובה של 29 מטר מעל פני הים, ונהנית ממיקום שטוח יחסית, עם שיפוע עדין של 1.7% לכיוון החוף, מה שתורם לנוחות ההליכה.

3856 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
19.2°C טמפ' שנתית ממוצעת
29m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

הקרבה לים היא יתרון בולט, עם חוף פלאיה דה לה באחאדילה במרחק של פחות מקילומטר. בנוסף, חופים נוספים כמו פלאיה דה קזבלנקה (2.4 ק"מ) ופלאיה דה לה פונטנילה (2.9 ק"מ) נגישים בקלות. מרבייה ידועה בריבוי חופי ה'דגל הכחול' שלה, כ-10 חופים כאלה, המבטיחים איכות מים ושירותים. מגרשי גולף ברמה עולמית, כגון גולף לוס נרנחוס (6.0 ק"מ), נמצאים בקרבת מקום. מתקני ספורט נוספים, כולל בריכות שחייה, זמינים גם הם.

חופים

  • Playa de la Bajadilla 0.7 km
  • Playa de Casablanca Blue Flag 2.4 km
  • Playa de Nagüeles Blue Flag 3.1 km
  • Cabopino Blue Flag
  • El Cable Blue Flag
  • El Faro Blue Flag

Golf

  • The Range golf lessons 6 km
  • Real Club de Golf Las Brisas 7.5 km
  • Magna Marbella Golf 8.3 km
  • Greenlife Golf Driving Range 9.3 km

מתקני ספורט

415 מתקנים זמינים

מקור: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Aerial view of a coastal city with a marina, mountains, and clear blue water.

מיקום באזור

מדריך אזור: Marbella

Marbella is a city and municipality in southern Spain, belonging to the province of Málaga in the autonomous community of Andalusia. It is part of the Costa del Sol and is the headquarters of the Association of Municipalities of the region; it is also the head of the judicial district that bears its name.

עובדות מרכזיות

114.3 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 11.9°C 94 mm
פברואר 12.1°C 97 mm
מרץ 14.2°C 85 mm
אפריל 16.0°C 56 mm
מאי 17.9°C 43 mm
יוני 22.1°C 11 mm
יולי 26.0°C 1 mm
אוגוסט 26.5°C 2 mm
ספטמבר 22.8°C 19 mm
אוקטובר 18.9°C 80 mm
נובמבר 15.1°C 116 mm
דצמבר 12.4°C 104 mm

שירותים בסביבה

138 restaurant
29 pharmacy
20 bank
25 cafe
3 dentist

גובה ושטח

29m גובה
0.7 km מרחק מהים
1.7% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

39 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
58 km Gibraltar (GIB)
430 km Alicante-Elche (ALC)
1.3 km Estación de autobuses de Marbella

פרטי הפרויקט

פרויקט 7 Bed מתחם דירות in Marbella
עיר Marbella
אזור Costa del Sol
מחיר €2,100,000
שטח דירה 500 m²
מחיר למ"ר €4,200 / m²
מרפסת 50 m²
חדרי שינה 7
חדרי אמבטיה 6
חניה לא
בריכה לא
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 0.7 km
סיום 1970
פורסם 2026-05-16

Ref: VL289176

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
הבניין ממוקם במרחק 8 מטרים מבית מרקחת.
המרחק לחוף פלאיה דה לה באחאדילה הוא 738 מטר.
הגובה הממוצע של מרבייה מעל פני הים הוא 29 מטר.
בקש פרטים WhatsApp