2 Bed Byt ve středním patře in Calahonda v Calahonda,

2-ložnice Byt ve středním patře v Calahonda

Tento apartmán se nachází v živé lokalitě Calahonda na pobřeží Costa del Sol. Nabízí kombinaci blízkosti pláže a městského vybavení. Projekt je již dokončen a připraven k nastěhování. Jedná se o příležitost k získání nemovitosti v oblíbené španělské destinaci, která je vhodná pro celoroční bydlení i jako rekreační objekt.

€649,000
2
Ložnice
2
Koupelny
111 m²
Obývací plocha
€649,000
Cena
0.9 km
Vzdálenost k pláži
K předání
Stav výstavby

Shrnutí

  • Lokalita Calahonda s výhledem na moře a blízkostí pláže (cca 850 m).
  • Dokončený projekt po kompletní renovaci od roku 2021.
  • Vynikající dostupnost služeb: obchody, restaurace a lékárny v docházkové vzdálenosti.
  • Dobrá dopravní dostupnost: 28 km od letiště Málaga, 4 linky veřejné dopravy.
  • Bohaté možnosti rekreace: golfová hřiště, sportovní centra a pláže v okolí.

Regionální srovnání

V porovnání s projekty jako Aquamar v Torre del Mar (od 269 950 EUR), Lantana Residencial v Mijas (od 205 000 EUR) a Etherna Homes 2 v Esteponě (od 259 000 EUR), tento apartmán v Calahonda představuje segment s vyšší cenovou hladinou, což odpovídá jeho prémiové lokalitě u pláže a nedávné renovaci. Zatímco uvedené srovnávací projekty nabízejí novostavby v různých cenových relacích, tento apartmán se zaměřuje na kupující hledající hotovou nemovitost s přímým přístupem k mořskému pobřeží a veškerému městskému vybavení. Tento projekt se odlišuje svou přímořskou polohou a dokončeným stavem, což znamená okamžitou možnost užívání bez čekání na výstavbu. Cena 649 000 EUR odráží jeho polohu na Costa del Sol, dokončení a kvalitu úprav.

Často kladené dotazy

Je tato nemovitost vhodná pro celoroční bydlení?
Ano, vzhledem k dokončenému stavu, plné renovaci a blízkosti veškerého vybavení je apartmán vhodný pro celoroční bydlení.
Jaká je dostupnost veřejné dopravy v okolí?
V blízkosti se nachází 50 zastávek veřejné dopravy obsluhovaných 4 linkami, což zajišťuje dobrou mobilitu.
Jaké vybavení je součástí renovace?
Renovace zahrnuje mramorové podlahy, dvojitá okna, předinstalovanou klimatizaci (teplá/studená) a přípravu na optický kabel.
Jaká je situace na realitním trhu v Calahonda?
V oblasti proběhlo 3 800 realitních transakcí, což naznačuje aktivní trh. Nabídka v této lokalitě je stabilní.
Jaké jsou možnosti stravování a nakupování v blízkém okolí?
V okruhu 2 km se nachází 39 restaurací, 14 kaváren a supermarket ve vzdálenosti 592 metrů.
Jaké jsou odhadované měsíční náklady na vlastnictví?
Náklady na vlastnictví zahrnují komunitní poplatky, místní daně (IBI) a případné náklady na energie a služby. Přesné částky budou poskytnuty na vyžádání.
Jaký je proces koupě nemovitosti v tomto projektu?
Proces zahrnuje rezervaci, podpis kupní smlouvy a následný zápis do katastru nemovitostí. Podrobnosti budou sděleny makléřem.
Jak daleko je nejbližší pláž?
Nejbližší pláže jako Playa de Mijas, La Luna-Royale Beach a Playa de Calahonda se nacházejí ve vzdálenosti přibližně 850-900 metrů.

Analýza projektu

Klíčové charakteristiky lokality, domů, fáze projektu a důležité body.

Lokalita

Nemovitost je situována v urbanizované oblasti s přímým přístupem k pobřežní promenádě a pláži. Okolí nabízí veškerou potřebnou infrastrukturu v docházkové vzdálenosti, což zajišťuje vysokou míru pohodlí pro každodenní život.

Půdorys

Tato nemovitost je vhodná pro kupující, kteří hledají bydlení s výhledem na moře, v blízkosti pláže a s dobrou dostupností k rekreačním a společenským zařízením. Disponuje plně vybavenými prostory a moderním designem.

Stav projektu

Projekt je již ve fázi dokončení. Jedná se o existující budovu, která prošla kompletní renovací od roku 2021. Nemovitost je připravena k okamžitému nastěhování bez nutnosti dalších stavebních úprav.

Důležité body

Tato nemovitost nenabízí novostavbu ve smyslu výstavby na zelené louce. Rovněž není v projektu k dispozici soukromá pláž ani přímý vstup do moře z pozemku, ačkoliv je v bezprostřední blízkosti.

Životní styl a okolí

Tento apartmán je ideální pro jednotlivce nebo páry hledající druhé bydlení s důrazem na životní styl u moře. Je také vhodný pro ty, kteří upřednostňují snadnou dostupnost k veškerému vybavení, jako jsou restaurace, obchody a rekreační zařízení, bez nutnosti spoléhat se na automobil. Kupující, kteří ocení nedávno provedenou renovaci a moderní vybavení, naleznou zde komfortní a funkční domov. Pro investory může představovat atraktivní příležitost vzhledem k poloze v turisticky oblíbené oblasti.

Kvalita stavby a povrchové úpravy

Apartmán prošel kompletní renovací od roku 2021 s důrazem na kvalitní materiály a moderní design. Podlahy jsou z leštěného mramoru, okna mají dvojité zasklení pro lepší izolaci a je zde předinstalovaný systém klimatizace s teplým a studeným vzduchem. Vybavení zahrnuje vestavěné skříně a přípravu na optický kabel pro rychlý internet. Všechny prvky byly navrženy s ohledem na komfort a dlouhodobou udržitelnost bydlení.

Okolí a životní styl

Cena a dostupnost

Nabízený apartmán je k dispozici za cenu od 649 000 EUR. Vzhledem k tomu, že se jedná o již dokončenou a renovovanou nemovitost, je k dispozici k okamžitému prodeji a nastěhování. Konkrétní cena se může lišit v závislosti na finální dohodě a případných doplňcích. Projekt nabízí omezený počet jednotek, což může ovlivnit budoucí dostupnost.

€649,000
Cena
2
Ložnice
111 m²
Obývací plocha
2
Koupelny

Okolí a životní styl

Calahonda je známá svou pulzující atmosférou a širokou škálou služeb. Tento apartmán se nachází v městské části, kde jsou obchody, restaurace a plážové bary snadno dostupné pěšky. Každodenní život zde zahrnuje procházky po promenádě, návštěvy místních trhů a užívání si středomořského klimatu. Dostupnost veřejné dopravy a blízkost golfových hřišť a sportovních center poskytuje další možnosti pro volnočasové aktivity. Nadmořská výška 58 metrů nad mořem a mírný sklon k pláži (5.1 %) přispívají k příjemnému prostředí.

Vyžádat informace

Lokalita a okolí: Calahonda

Okolí a dopravní dostupnost

Oblast Calahonda je charakteristická svou hustou zástavbou a rozmanitou nabídkou služeb. V okruhu 2 km se nachází 39 restaurací, 7 lékáren, 9 bank a 14 kaváren, což zajišťuje vysokou míru dostupnosti pro každodenní potřeby. Místní turistický ruch je podpořen 10 hotely s kapacitou 2131 lůžek. Vzdělávací infrastruktura zahrnuje 15 základních a 10 středních škol v širším okolí, zatímco zdravotní péči zajišťují 2 zdravotní centra. V blízkosti jsou také sportovní centra a golfová hřiště.

Mapa a lokalita

Tento apartmán se nachází v Calahonda, oblíbené pobřežní oblasti na Costa del Sol. Mapa ukazuje jeho polohu v blízkosti pláže, s dobrým přístupem k místním službám a dopravní síti.

A swimming pool with clear blue water and a turtle swimming in it.

Umístění v regionu

Calahonda se nachází na pobřeží Costa del Sol, mezi městy Fuengirola a Marbella. Tato centrální poloha poskytuje snadný přístup k dalším významným turistickým a kulturním cílům regionu. Vzdálenost 28 km od letiště Málaga zajišťuje dobrou mezinárodní dostupnost.

Doprava a občanská vybavenost

Nemovitost se nachází přibližně 851 metrů od pláže Playa de Mijas a 906 metrů od pláže Playa de Calahonda. Letiště Málaga-Costa del Sol je vzdáleno 28 km, což umožňuje snadné cestování. Supermarket je dostupný ve vzdálenosti 592 metrů a lékárna 600 metrů. Golfové hřiště Cabopino Golf je vzdáleno 1.9 km. K dispozici je 50 zastávek veřejné dopravy obsluhovaných 4 linkami, což usnadňuje pohyb po regionu.

Vzdálenost k pláži 0.9 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 28 km
Gibraltar (GIB) 68 km

Zdroj: OpenStreetMap, Google Maps

White building with balcony, scenic mountain view, construction cranes in background.

Příroda a podnebí

Cozy apartment with sea view, balcony, and modern amenities.

Region Costa del Sol se těší středomořskému klimatu s průměrnými teplotami mezi 12-26 °C. Počet slunečných hodin za rok dosahuje historicky průměru 3 889, což umožňuje pětiměsíční koupací sezónu s teplotou vody nad 20 °C. Průměrná roční teplota je 18.6 °C. Nadmořská výška 58 metrů a mírný sklon k moři přispívají k příjemnému mikroklimatu.

3889 Hodiny slunce/rok
5 Koupací sezóna (měsíce)
18.6°C Prům. roční teplota
58m Nadm. výška

Zdroj: Open-Meteo (2020, 2025 průměr)

Pláže a rekreace

V okolí se nachází několik pláží, včetně Playa de Mijas (851 m), La Luna-Royale Beach (881 m) a Playa de Calahonda (906 m). V regionu je celkem 6 pláží s Modrou vlajkou. Mezi rekreační možnosti patří sportovní centra jako La Siesta Golf Club (0.7 km) a Club del Sol (0.8 km). Milovníci golfu ocení blízkost několika hřišť, včetně Cabopino Golf (1.9 km). Přístav Puerto Cabopino je vzdálen 2 km.

Pláže

  • La Luna-Royale Beach 0.9 km
  • Playa de Calahonda - Calahonda 0.9 km
  • Playa de Calahonda - Riviera 1.4 km
  • Playa de Calahonda 1.6 km
  • Playa de Calahonda - Rocas del Mar 2.1 km
  • Playa de Cabopino 2.2 km

Golf

  • Cabopino golf 1.9 km
  • El Soto Golf 3.7 km
  • Par 3 Course 4.3 km
  • Santa María Golf & Country Club 4.7 km

Zdroj: Blue Flag 2026, OpenStreetMap

Alt text: "Room with sea view, balcony, and ocean scenery.

Umístění v regionu

Průvodce oblastí: Calahonda

Klíčová fakta

Podnebí

Měsíc Průměrná teplota Srážky
Leden 12.1°C 69 mm
Únor 12.3°C 69 mm
Březen 14.2°C 54 mm
Duben 16.0°C 33 mm
Květen 18.0°C 28 mm
Červen 21.9°C 5 mm
Červenec 25.3°C 1 mm
Srpen 25.8°C 2 mm
Září 22.7°C 9 mm
Říjen 19.1°C 56 mm
Listopad 15.3°C 84 mm
Prosinec 12.8°C 79 mm

Okolí a vybavenost

39 restaurant
7 pharmacy
9 bank
14 cafe
1 dentist

Nadmořská výška a Terén

58m Nadm. výška
0.9 km Vzdálenost k pláži
5.1% Sklon k pláži

Doprava

28 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
68 km Gibraltar (GIB)
418 km Alicante-Elche (ALC)

Detaily projektu

Projekt 2 Bed Byt ve středním patře in Calahonda
Město Calahonda
Region Costa del Sol
Cena €649,000
Obývací plocha 111 m²
Cena za m² €5,846 / m²
Terasa 20 m²
Ložnice 2
Koupelny 2
Parkování Ano
Bazén Ano
Zahrada Ano
Stav výstavby key_ready
Vzdálenost k pláži 0.9 km
Dokončení 2005
Publikováno 2026-05-16

Ref: VL983023

Zdroj: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Tomáš Novák
Tomáš Novák
Realitní expert

Tomáš Novák trpělivě provází české klienty španělským trhem s nemovitostmi. Jeho důkladný přístup zaručuje, že žádný detail není opomenut.

Vícejazyčný zástupce s podporou AI. Váš dotaz vyřizuje tým za tímto webem.

Odpověď do 24 hodin

Máte zájem?

Zanechte své údaje a získejte informace o dostupnosti, cenách a půdorysech.

Technické údaje
Apartmán je již dokončen a připraven k nastěhování.
Nemovitost prošla komplexní renovací v letech 2021 a dále.
Vzdálenost k nejbližšímu supermarketu je 592 metrů.
Vyžádat informace WhatsApp