3 Bed בית עירוני in Orihuela Costa ב- Orihuela Costa, בנג'לו

3-חדר שינה בקתה ב- Orihuela Costa

בנג'לו זה ממוקם באוריוולה קוסטה, אליקנטה, באזור מגורים מבוקש המציע שילוב של נוחות ואיכות חיים באזור הקוסטה בלנקה. עם שלושה חדרי שינה ושני חדרי אמבטיה, הנכס מתאים למגורים קבועים או כבית נופש. הבנג'לו בן 74 מ"ר כולל מטבח מאובזר, סלון וחדר אוכל מוארים, וכן חללים נוספים כמו חדר כביסה ומחסן. המאפיין הבולט הוא המרפסת הפרטית של כ-60 מ"ר, המספקת מרחב חיצוני נרחב ליהנות מהאקלים הים תיכוני.

€199,900
3
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
74 m²
שטח דירה
€199,900
מחיר
0.4 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • בנג'לו עם שלושה חדרי שינה ושני חדרי אמבטיה בשכונת לוס אלמנדרוס באוריוולה קוסטה
  • מרפסת פרטית גדולה של כ-60 מ"ר ליהנות מהאקלים הים תיכוני
  • מיקום מצוין בקרבת חופים, מסעדות, סופרמרקטים ומתקני ספורט
  • מתחם מגורים עם בריכת שחייה משותפת וחניה מאובטחת
  • נכס רהוט ומוכן למגורים מיידיים במחיר תחרותי של €199,900

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים דומים באזור, בנג'לו זה באוריוולה קוסטה מציע ערך טוב למחיר של €199,900. למשל, דירות בפרויקט פלנגרה ביץ' בטורבייחה מתחילות במחיר של €160,000, אך בדרך כלל כוללות שטח קטן יותר וללא מרפסת פרטית גדולה כמו זו הכלולה בבנג'לו. פרויקט אדיפיסיו סאן אנד סנטר בטורבייחה מוצע החל מ-€169,000, אך שוב - מדובר בדירות ללא הפרטיות והמרחב החיצוני הפרטי שמציע הבנג'לו. לעומת זאת, פרויקט אואסיס לגונה 2 באל ראסו מוצע במחירים גבוהים בהרבה, החל מ-€227,000, מה שמדגיש את הערך התחרותי של הבנג'לו הנוכחי. בהשוואה לאזורים אחרים בקוסטה בלנקה, אוריוולה קוסטה מציעה איזון טוב בין מחירים סבירים לבין גישה למתקנים ואטרקציות.

שאלות נפוצות

האם הבנג'לו דורש שיפוצים או השקעות נוספות לאחר הרכישה?
הבנג'לו מוצע כרהוט במלואו ובמצב טוב, מוכן למגורים מיידיים ללא צורך בשיפוצים משמעותיים.
האם נדרש רכב פרטי באזור?
למרות שקיימים 8 קווי אוטובוס עם 50 תחנות באזור, רכב פרטי מומלץ לנוחות מלאה ולביקורים באטרקציות הרחוקות יותר.
מה הם עלויות הקהילה השנתיות עבור המתחם?
עלויות הקהילה השנתיות כוללות תחזוקת הבריכה המשותפת, גינון ואחזקת האזורים המשותפים במתחם. הסכום המדויק אינו מצוין במידע הנתון.
האם קיים ביקוש להשכרה באזור לצורך השקעה?
אוריוולה קוסטה הוא אזור פופולרי להשכרת נופש, במיוחד בעונת הקיץ, מה שיוצר פוטנציאל להשקעה להשכרה.
אילו מתקנים משותפים קיימים במתחם המגורים?
המתחם כולל בריכת שחייה משותפת וחניה מאובטחת בתוך המתחם המגורים.
מהן עלויות הרכישה הנוספות מעבר למחיר הנכס?
בנוסף למחיר הנכס, יש לחשב עלויות עסקה, מס העברה (ITP), רישום מקרקעין ומס ערך מוסף החל על נכסים חדשים.
כמה זמן לוקח תהליך הרכישה של נכס בספרד?
תהליך הרכישה אורך בדרך כלל 30-45 יום מהרגע שנחתם הסכם פרטי ועד להעברת הבעלות הרשמית בפני הנוטריון.
האם האזור שקט בחודשי החורף?
אוריוולה קוסטה פעילה כל השנה, אך עונת התיירות העיקרית היא בחודשי הקיץ, כך שבחורף האזור שקט יותר אך עדיין פעיל עם מתקנים ושירותים זמינים.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הבנג'לו ממוקם בשכונת לוס אלמנדרוס באוריוולה קוסטה, במרחק הליכה ממתקנים עירוניים כמו סופרמרקטים, בתי מרקחת ומסעדות. הנכס שוכן באזור פנימי אך בסביבה עירונית, עם גישה קלה לחופים הקרובים במרחק 0.4 ק"מ. מיקום זה מציע איזון בין פרטיות לבין נגישות לשירותים חיוניים.

תוכנית דירה

הבנג'לו עונה על צרכי מגורים פונקציונליים עם שלושה חדרי שינה המתאימים למשפחות או לזוגות המעוניינים במרחב פרטי. שני חדרי האמבטיה מספקים נוחות למגורים יומיומיים או לאירוח אורחים. המטבח המאובזר והמרפסת הפרטית הגדולה תומכים באורח חיים חוץ-ביתי, בעוד המזגן מבטיח נוחות לאורך כל השנה.

סטטוס בנייה

הבנג'לו כבר הושלם בבנייה ומוכן לאכלוס מיידי. זוהי דירת מגורים קיימת במצב טוב, לא פרויקט חדש בבנייה. הנכס מוצע עם ריהוט מלא, מה שמפחית את הצורך בהשקעה נוספת לאחר הרכישה. המתחם המגורים כולל בריכת שחייה משותפת וחניה מאובטחת בתוך המתחם.

נקודות לדיון

הבנג'לו אינו כולל נוף לים ישיר מכיוון שהוא ממוקם באזור פנימי יחסית. הנכס לא מציע פרטיות מלאה מכיוון שהוא חלק ממתחם מגורים עם בריכה משותפת ומתקנים משותפים אחרים. הנכס ממוקם במרחק ניכר משדה התעופה הבינלאומי של אליקנטה (42 ק"מ), מה שעלול לדרוש תכנון מראש לנסיעות.

אורח חיים וסביבה

בנג'לו זה מתאים למגוון רחב של מצבים. הוא מתאים למשפחות המחפשות בית קבע באזור אוריוולה קוסטה, עם שלושה חדרי שינה המספקים מספיק מקום להורים וילדים. הוא גם מתאים לזוגות פנסיונרים המחפשים בית חורף או בית קבע באקלים חם יותר, עם גודל ניהולי סביר וגישה לשירותים חיוניים. משקיעים ימצאו את הנכס אטרקטיבי כנכס השקעה או כבית נופש להשכרה, בהתחשב בקרבה לחופים ולאטרקציות תיירותיות.

איכות בנייה וגימור

הבנג'לו בנוי בסטנדרטים ספרדיים מקובלים עם חומרי בנייה עמידים לאקלים המקומי. המטבח מאובזר במלואו וכולל מכשירי חשמל בסיסיים הנפוצים בשוק הספרדי. חדרי האמבטיה מצוידים באמבטיה ובמקלחת עם וילון, פתרון מעשי לחסכון במקום. המזגן מותקן בנכס, מאפיין חיוני לנוחות בחודשי הקיץ החמים. המרפסת הפרטית רצופה באריחים המתאימים למזג אוויר ים תיכוני ודורשים תחזוקה מינימלית.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הבנג'לו מוצע למכירה במחיר של €199,900. מחיר זה כולל ריהוט מלא, מה שמפחית את העלויות הנוספות הכרוכות בהתאמת הנכס למגורים. בהשוואה לנכסים דומים באזור, המחיר נחשב תחרותי בהתחשב בגודל (74 מ"ר), המיקום, והמאפיינים הנלווים כמו המרפסת הפרטית והחניה בגראז'. המחיר משקף את העובדה שמדובר בנכס קיים ולא בפרויקט חדש.

€199,900
מחיר
3
חדרי שינה
74 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

הבנג'לו הזה מתאים לאורח חיים המשלב מגורים יומיומיים עם אפשרויות פנאי ונופש. במהלך היום, תושבים יכולים לבקר בסופרמרקטים הקרובים (625 מ') או בתי מרקחת (632 מ') לצרכים בסיסיים. המרחק הקצר לחופים כמו קאלה מוסקה (0.4 ק"מ) מאפשר ביקורים תכופים לחוף, בעוד המרפסת הפרטית מספקת מרחב למנוחה או לאירוח בבית. בערב, האזור מציע מגוון מסעדות (49 ברדיוס 2 ק"מ) ובתי קפה (17 ברדיוס 2 ק"מ) לארוחות ערב או בילוי חברתי.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Orihuela Costa

סביבה ונגישות

הסביבה הקרובה לבנג'לו מציעה שילוב של נוחות יומיומית ואפשרויות פנאי. במרחק הליכה קצר (625 מ') נמצאים סופרמרקטים לקניות יומיות, בעוד בתי מרקחת (632 מ') ובנקים (7 ברדיוס 2 ק"מ) נגישים לצרכים בנקאיים ורפואיים. מרפאת שיניים (4 ברדיוס 2 ק"מ) ובית חולים (1.9 ק"מ) מספקים שירותי בריאות בסיסיים. לגבי תחבורה, קיימות 8 קווי אוטובוס עם 50 תחנות באזור, המקלים על התניידות ללא רכב פרטי.

מפה ומיקום

המפה מראה את מיקום הבנג'לו בשכונת לוס אלמנדרוס באוריוולה קוסטה. הנכס ממוקם בסמוך לחופים כמו קאלה מוסקה ובמרחק הליכה ממתקנים עירוניים בסיסיים. ניתן לראות כי הנכס נגיש למסלולי גולף רבים ולמתקני פנאי אחרים באזור.

Alt text: Panoramic city view from a cozy room with stone walls and a balcony.

מיקום באזור

הבנג'לו ממוקם באוריוולה קוסטה, חלק מאזור החוף של פרובינציית אליקנטה. מיקום זה מציע נגישות טובה למספר ערים גדולות: מורסיה (35 ק"מ עם כ-463,000 תושבים), קרטחנה (39 ק"מ עם כ-219,000 תושבים) ואלצ'ה (41 ק"מ עם כ-235,000 תושבים). מיקום זה מאפשר גם ליהנות מאורח החיים השקט יחסית של אזור חוף וגם גישה נוחה לתרבות, קניות ובידור עירוני. אוריוולה קוסטה ידועה כאזור פופולרי בקרב תיירים ותושבים זרים.

נגישות ושירותים

הבנג'לו ממוקם במרחק 0.4 ק"מ מחוף קאלה מוסקה ובמרחק של כ-6 ק"מ מחופים גדולים יותר כמו פלאטיה דה לה רוקטה. עבור חובבי גולף, קיימים מספר מגרשי גולף בטווח של 3-18 ק"מ, כאשר הקרוב ביותר הוא קלאב דה גולף וילמרטין (3.1 ק"מ). המרכז המסחרי לה זניה בולוורד נמצא במרחק קצר נסיעה, בעוד ערים גדולות יותר כמו מורסיה (35 ק"מ), קרטחנה (39 ק"מ) ואלצ'ה (41 ק"מ) מציעות מגוון רחב יותר של שירותים. שדה התעופה הבינלאומי אליקנטה-אלצ'ה נמצא במרחק של כ-42 ק"מ.

מרחק מהים 0.4 km
Alicante-Elche (ALC) 42 km
Valencia (VLC) 174 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Alt text: Spacious room with mountain view, balcony, and modern amenities.

טבע ואקלים

Alt text: "A spacious room with a city view, featuring a balcony and modern decor.

האקלים באוריוולה קוסטה הוא ים תיכוני טיפוסי עם טמפרטורות ממוצעות של 10-27 מעלות צלזיוס וטמפרטורה שנתית ממוצעת של 18.9 מעלות. עם 3,844 שעות שמש בשנה, האזור נהנה מאקלים שמשי רוב הימים בשנה. עונת השחייה נמשכת כשישה חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20 מעלות. הנכס ממוקם בגובה 20 מטר מעל פני הים, עם שיפוע מתון של 4% לכיוון החוף, מה שמקל על הגעה רגלית לחופים.

3844 שעות שמש/שנה
6 עונת שחייה (חודשים)
18.9°C טמפ' שנתית ממוצעת
20m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

האזור מציע גישה למגוון חופים, כאשר החוף הקרוב ביותר הוא קאלה מוסקה במרחק 0.4 ק"מ, ואחריו פלאיה קאלה אסטקה (0.5 ק"מ) ופלאיה קאלה סראדה (0.7 ק"מ). חופים אלה הם חופים קטנים ומבודדים יחסית, המציעים חוויה אינטימית יותר בהשוואה לחופים הגדולים יותר במרחק של כ-6 ק"מ. לחובבי גולף, האזור הוא גן עדן עם מספר מגרשי גולף בקרבת מקום: קלאב דה גולף וילמרטין (3.1 ק"מ), קלאב דה גולף לאס ראמבלס (4.6 ק"מ) וריאל קלאב דה גולף קמפואמור (4.7 ק"מ).

חופים

  • Cala Mosca 0.4 km
  • Playa Cala Estaca 0.5 km
  • Playa Cala Cerrada 0.7 km
  • Playa Cala La Mosca 0.8 km
  • Playa Cala Bosque 1 km
  • Playa Cala Capitán 1.4 km

Golf

  • Club de Golf Villamartín 3.1 km
  • Club de Golf Las Ramblas de Orihuela 4.6 km
  • Real Club de Golf Campoamor 4.7 km
  • Las Colinas Golf & Country Club 7.5 km

מקור: OpenStreetMap

Alt text: Panoramic view of a highway, mountains, and green fields from a room with large windows.

מיקום באזור

מדריך אזור: Orihuela Costa

עובדות מרכזיות

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 10.2°C 29 mm
פברואר 11.0°C 22 mm
מרץ 14.2°C 28 mm
אפריל 16.7°C 30 mm
מאי 19.9°C 31 mm
יוני 24.2°C 11 mm
יולי 27.2°C 2 mm
אוגוסט 27.4°C 5 mm
ספטמבר 24.0°C 23 mm
אוקטובר 19.2°C 37 mm
נובמבר 14.4°C 34 mm
דצמבר 10.6°C 28 mm

שירותים בסביבה

49 restaurant
5 pharmacy
7 bank
17 cafe
4 dentist

גובה ושטח

20m גובה
0.4 km מרחק מהים
4.0% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

42 km Alicante-Elche (ALC)
174 km Valencia (VLC)
362 km Malaga-Costa del Sol (AGP)

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed בית עירוני in Orihuela Costa
עיר Orihuela Costa
אזור Costa Blanca
מחיר €199,900
שטח דירה 74 m²
מחיר למ"ר €2,701 / m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 0.4 km
סיום 1970
פורסם 2026-05-17

Ref: VL627406

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
הבנג'לו כולל מרתף מאורגן המספק שטח אחסון נוסף
הנכס כולל גריל (ברביקיו) בחלל החיצוני לבישולים באוויר הפתוח
הטמפרטורה הממוצעת באזור היא 18.9 מעלות צלזיוס עם 3,844 שעות שמש בשנה
בקש פרטים WhatsApp