Capilla San P O Y Convento De Los Herman Ac06Dc7B9B42
Jimena de la Frontera · Costa de la Luz · Spain

Jimena de la Frontera

Oppdag Jimena de la Frontera, et boligområde i Jimena de la Frontera på Costa de la Luz-kysten i Spania. Denne siden viser aktive boliger i og rundt Jimena de la Frontera, med kort hentet fra lokale annonser og det bredere markedet i Jimena de la Frontera når det nære tilbudet er lite. Hvert kort viser pris, areal, antall soverom og nøkkelfunksjoner slik at du kan sammenligne med et blikk. Jimena de la Frontera appellerer til kjøpere som søker en base nær Jimena de la Frontera som kombinerer den avslappede middelhavslivsstilen med praktisk tilgang til fasiliteter, skoler og transport. Bla gjennom annonsene nedenfor og kontakt selgeren direkte for plantegninger, visninger og fullstendige boligopplysninger.

20
Properties
€1.201.525
Avg. price
€99.000
From
16
Amenities

Amenities

Supermarket

  • Eroski City 0.26km
  • Ruiz Galán 0.29km
  • Araceli 0.76km

Train Station

  • Jimena de la Frontera 1.79km

Sports Centre

  • Piscina Municipal de Jimena de la Frontera 0.35km
  • Complejo Deportivo Municipal de Jimena de la Frontera 0.55km
  • Club de Pádel y Tenis de Jimena de la Frontera 0.69km

Park

  • Plaza la Cruz 0.14km
  • Plaza Olof Palme 0.3km
  • Plaza del Mirador 0.41km
  • Plaza de Gibraltar 0.56km
  • Plaza Puerto Morán 0.61km

Fuel Station

  • Jimenoil 0.85km
  • Moeve 1.86km

Bank

  • Unicaja Banco 0.03km

Tilgjengelige boliger

Nybygg (17) Landeiendommer (2) Tomter (1)

Other neighbourhoods in Jimena de la Frontera

El Calvario (1) Guadiaro (3) La Alcaidesa (60) Los Olivillos (31) Pueblo Nuevo de Guadiaro (3) San Enrique (6) San Martín de Tesorillo (10) San Roque Club (38) Sotogrande (66) Sotogrande Costa (76) Sotogrande Marina (17) Sotogrande Puerto (5)

← Back to Jimena de la Frontera