2 Bed Stan u prizemlju in Playa de los Locos u Playa de los Locos, Stan

2-spavaća soba Stan u prizemlju u Playa de los Locos

Stan od 65 m² s dvije spavaće sobe i jednom kupaonom, smješten u Playa de los Locos u Alicanteu. Zgrada je dovršena i spremna za useljenje, s ukupnom površinom stana od 65 m². Stan se nalazi na prvom katu s pristupom liftom i uključuje privatni garažni prostor. Nalazi se u urbanoj sredini s neposrednim pristupom obalnom području.

€149,900
2
Spavaće sobe
1
Kupaonice
65 m²
Stambena površina
€149,900
Cijena
1 km
Udaljenost od plaže
Useljivo
Status gradnje

Analiza projekta

Ključne karakteristike lokacije, stanova, faze projekta i točke pažnje.

Lokacija

Smješten samo 39 metara od plaže Playa de los Locos, u stambenom kompleksu s kontroliranim pristupom. U neposrednoj blizini nalaze se brojne usluge i sadržaji, uključujući trgovine, restorane i ljekarne. Javni prijevoz je lako dostupan s više od 12 linija u okolici.

Tlocrt

Stan nudi praktičan raspored s dvije spavaće sobe, jednom kupaonom i dnevnim boravkom. Balkon površine oko 10 m² orijentiran je prema jugoistoku, osiguravajući prirodno svjetlo tijekom većine dana. Privatna garaža u istoj zgradi dodaje praktičnu vrijednost stanu.

Status projekta

Projekt je u potpunosti završen i spreman za useljenje. Stan je održavan i ispravan, s dovršenim instalacijama i klima uređajem. Garažni prostor je također dovršen i spreman za korištenje. Cijeli kompleks je funkcionalan i u upotrebi.

Napomene

Stan ne nudi više od jedne kupaone, što može biti ograničavajuće za obitelji ili više osoba. Udaljenost do zračne luke Alicante-Elche iznosi oko 36 km. Projekt nudi ograničene zajedničke prostore unutar kompleksa. Nedostaci su ograničeni zbog urbane lokacije.

Životni stil i okolina

Ovaj stan odgovara osobama koje traže trajno boravište blizu mora s pristupom svim gradskim sadržajima. Pogodan je za parove ili pojedince koji žive aktivno, cijele godine ili kao drugi dom. Udaljenost od većih gradova kao što su Alicante (44 km) i Murcia (39 km) čini ga prikladnim za one koji žele mirnije okruženje uz mogućnost posjeta većim gradskim centrima. Također je privlačan za investitore koji traže nekretninu za iznajmljivanje, pogotovo tijekom turističke sezone, kada je potražnja za smještajem blizu plaže visoka.

Kvaliteta gradnje i završni radovi

Stan je održavan i u dobrom stanju, s praktičnim rasporedom koji maksimizira iskorištenje prostora od 65 m². Podovi su keramički, što osigurava jednostavno održavanje u mediteranskom klimatu. Stan sadrži klima uređaj za hlađenje i grijanje, što je važno zbog toplog ljeta. Kuhinja je opremljena i neovisna od dnevnog boravka, što nudi praktičnost pri pripremi obroka. Balkon od oko 10 m² pruža dodatni prostor za opuštanje, s južnoistočnom orijentacijom koja osigurava prirodno svjetlo tijekom većine dana.

Cijena i kontekst

Cijena i dostupnost

Cijena stana počinje od €149.900, što je konkurentna cijena za stan od 65 m² s dvije spavaće sobe u ovom području. U usporedbi sličnih stanova u okolici, poput APARTMENTS PALANGRE BEACH (od €160.000) i EDIFICIO SUN & CENTER (od €169.000), ovaj projekt predstavlja pristupačniju opciju u istoj regiji. Cijena uključuje namještaj i opremu, kao i privatni garažni prostor.

€149,900
Cijena
2
Spavaće sobe
65 m²
Stambena površina
1
Kupaonice

Kontekst i okolina

Ovo je urbano obalno područje gdje je svakodnevni život praktičan i pogodan za pješačenje. Stan se nalazi samo nekoliko koraka od plaže Playa de los Locos, omogućujući jutarnje šetnje uz more ili večernje uživanje u zalasku sunca. Sve potrebne usluge nalaze se u pješačkoj udaljenosti - od prehrambenih proizvoda do ljekarni i restorana. Lokacija nudi dobru ravnotežu između gradske živahnosti i mira obalnog područja. Zimi je područje mirnije, dok ljetom postaje živahnije s turistima, ali zadržava svoju lokalnu atmosferu.

Zatraži informacije

Lokacija i okolina: Playa de los Locos

Život i okolina

Stan se nalazi u urbanoj sredini s bogatom ponudom sadržaja u krugu od 2 km. U neposrednoj blizini nalaze se 170 restorana, 3 škole, 27 ljekarni, 24 banke i 47 kafića, što ukazuje na dobro razvijenu gradsku infrastrukturu. Bolnica nalazi se na 4,4 km udaljenosti, a javni prijevoz je dobro povezan s 12 linija i 50 stajališta u okolici. Područje je prilagođeno pješačkom kretanju, s većinom potrebnih usluga dostupnih kratkom pješačkom udaljenošću, što smanjuje potrebu za automobilom za svakodnevne aktivnosti.

Karta i lokacija

Karta pokazuje položaj stana u odnosu na ključne točke interesa. Stan je izrazito blizu obalne linije, s Playa de los Locos praktično na dohvat ruke. Vidljiva je gusta mreža ulica i bogata ponuda sadržaja u pješačkoj udaljenosti, dok su golf tereni i zračna luka vidljivi kao daljnije destinacije za koje je potrebno prijevozno sredstvo.

Alt text: Modern apartment with city view, balcony, and rooftop terrace.

Položaj u regiji

Stan se nalazi u Playa de los Locos, popularnom obalnom području Torrevieje. Pozicioniran je između većih gradova: Elche (32 km), Murcia (39 km) i Alicante (44 km). Ova lokacija nudi pristup većim gradskim centrima uz zadržavanje mira obalnog naselja. Područje je dobro povezano s ostalim dijelovima regije putem javnog prijevoza i cestovne mreže, čime je omogućen jednostavan pristup regionalnim sadržajima i uslugama.

Dostupnost i sadržaji

Najbliža plaža, Playa de los Locos, nalazi se na samo 39 metara, dok su druge plaže poput Cala del Palangre (336 m) i Playa del Cura (953 m) također lako dostupne pješice. Supermarket je udaljen 142 metra, a ljekarna 123 metra. Najbliži golf tereni nalaze se na oko 10-12 km: Club de Golf Villamartín (9,9 km), Real Club de Golf Campoamor (11 km) i Club de Golf Las Ramblas de Orihuela (12 km). Zračna luka Alicante-Elche udaljena je oko 36 km, što je približno 30-40 minuta vožnje autom.

Udaljenost od plaže 1 km
Alicante-Elche (ALC) 36 km
Valencia (VLC) 169 km

Izvor: OpenStreetMap, Google Maps

A cozy apartment with a balcony, offering a view of palm trees and a clear blue sky.

Priroda i klima

A cozy apartment with a city view, featuring a balcony and modern decor.

Područje ima mediteransku klimu s prosječnom godišnjom temperaturom od 18,7°C i temperaturnim rasponom od 12-26°C tijekom godine. S 3.854 sati sunca godišnje, ovo je jedno od najsunčanijih područja u Španjolskoj. Sezona plivanja traje 5 mjeseci, kada je temperatura mora iznad 20°C. Visina od 20 metara nadmorske visine i blag nagib prema moru od 1,7% čine područje pristupačnim i bez većih visinskih razlika. Takva klima pogoduje aktivnom načinu života na otvorenom tijekom cijele godine.

3854 Sunčani sati/god.
5 Sezona kupanja (mjeseci)
18.7°C Prosj. godišnja temp.
20m Nadmorska visina

Izvor: Open-Meteo (2020, 2025 prosjek)

Plaže i rekreacija

Playa de los Locos, glavna plaža u neposrednoj blizini, popularna je među lokalnim stanovnicima i turistima. U krugu od manje od kilometra nalaze se tri plaže, što nudi raznolikost za odmor i rekreaciju. Za ljubitelje golfa, u okolici se nalaze tri renomirana kluba: Villamartín, Campoamor i Las Ramblas, svi na oko 10-12 km udaljenosti. Sportski centar Palacio de Deportes Infanta Cristina nalazi se na 1,9 km, dok je nautički klub Real Club Náutico udaljen 2,0 km, što ukazuje na dobro razvijenu rekreacijsku ponudu u području.

Plaže

  • Playa de Los Locos 0.1 km
  • Cala del Palangre 0.3 km
  • Playa del Cura 0.9 km
  • Cala Higuera 1.2 km
  • Platja del Cura 1.2 km
  • La zorra 1.4 km

Golf

  • Club de Golf Villamartín 9.9 km
  • Real Club de Golf Campoamor 11.8 km
  • Club de Golf Las Ramblas de Orihuela 12.1 km
  • Las Colinas Golf & Country Club 14.4 km

Izvor: OpenStreetMap

Alt text: Spacious apartment with city view, modern kitchen, and balcony.

Položaj u regiji

Vodič po području: Playa de los Locos

Ključni podaci

65,212 Stanovništvo

Klima

Mjesec Prosječna temperatura Padaline
Siječanj 11.9°C 23 mm
Veljača 12.6°C 14 mm
Ožujak 14.6°C 26 mm
Travanj 16.6°C 23 mm
Svibanj 19.7°C 15 mm
Lipanj 23.2°C 12 mm
Srpanj 26.1°C 1 mm
Kolovoz 26.4°C 12 mm
Rujan 23.7°C 52 mm
Listopad 20.1°C 26 mm
Studeni 15.6°C 37 mm
Prosinac 12.3°C 30 mm

Obližnji sadržaji

170 restaurant
3 school
27 pharmacy
24 bank
47 cafe
27 dentist

Nadmorska visina i Teren

20m Nadmorska visina
1 km Udaljenost od plaže
1.7% Nagib do plaže

Promet

36 km Alicante-Elche (ALC)
169 km Valencia (VLC)
367 km Malaga-Costa del Sol (AGP)

Detalji projekta

Naziv projekta 2 Bed Stan u prizemlju in Playa de los Locos
Grad Playa de los Locos
Regija Costa Blanca
Cijena €149,900
Stambena površina 65 m²
Prosj. cijena po m² €2,306 / m²
Spavaće sobe 2
Kupaonice 1
Parking Da
Bazen Ne
Vrt Ne
Status gradnje key_ready
Udaljenost od plaže 1 km
Završetak 1970
Objavljeno 2026-05-24

Ref: VL422169

Izvor: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Sažetak

  • Stan od 65 m² s dvije spavaće sobe i privatnom garažom u istoj zgradi
  • Samo 39 metara od plaže Playa de los Locos
  • Svi gradski sadržaji u pješačkoj udaljenosti
  • Balkon od 10 m² s južnoistočnom orijentacijom
  • Dovršena nekretnina spremna za useljenje

Regionalna usporedba

U usporedbi s drugim projektima u regiji, ovaj stan nazičan po svojoj izravnoj blizini plaži po konkurentnoj cijeni. Dok APARTMENTS PALANGRE BEACH počinju od €160.000 i EDIFICIO SUN & CENTER od €169.000, ovaj projekt nizi cijenu od €149.900, uzlično udaljenosti od plaže. U usporedbi s OASIS LAGUNA 2 (od €227.000) koji se nalazi u Urbanización El Raso, ovaj projekt nudi bolju vrijednost za novac i izravnu urbani život s pristupom svim sadržajima. Dok neki projekti nude više luksuznih sadržaja, ovaj se ističe praktičnošću i izvrsnom lokacijom u neposrednoj blizini plaže i gradskih sadržaja.

Često postavljana pitanja

Je li stan pogodan za cijelogodišnji život ili samo za ljetne mjesece?
Stan je opremljen klima uređajem za hlađenje i grijanje, što ga čini prikladnim za cijelogodišnji život. Mediteranska klima s blagim zimama doprinosi ugodnom boravku tijekom cijele godine.
Koliko je vremena potrebno do zračne luke i koji prijevozni prijevoznici letove?
Do zračne luke Alicante-Elche potrebno je oko 30-40 minuta vožnje autom. Iz zračne luke Alicante-Elche operiraju brojne aviokompanije s letovima za europske destinacije.