2 Bed פנטהאוז in Benahavís ב- Benahavís,

2-חדר שינה פנטהאוז ב- Benahavís

פנטהאוז יוקרתי הממוקם בסמוך לבנג'אוויס (Benahavís), אזור המשלב חיים כפריים שקטים עם קרבה לשירותים עירוניים. הפרויקט מציע נופים פנורמיים עוצרי נשימה של הים וההרים, ומתאים למי שמחפש סביבת מגורים פסטורלית מבלי לוותר על נגישות לנוחות מודרנית. המיקום הייחודי משלב את השלווה של הכפר האנדלוסי עם הקרבה למרכזי בילוי וספורט.

€1,900,000
2
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
110 m²
שטח דירה
€1,900,000
מחיר
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם במעלה הגבעות, במרחק נסיעה קצר מהחוף אך מבודד מספיק כדי להציע שקט ופרטיות. קרבתו למספר מסלולי גולף יוקרתיים וטבע פראי הופכת אותו לאטרקטיבי עבור חובבי ספורט וטבע. הסביבה הכפרית מבטיחה אווירה שלווה, אך נדרשת ניידות ברכב להגעה לכלל השירותים.

תוכנית דירה

פנטהאוז זה פונה לדיירים המחפשים חווית מגורים יוקרתית עם דגש על נוף ומרחב. עם טרסה פרטית וגג גדול, הוא מציע מרחב חיצוני נרחב. המפרט הטכני הגבוה, כולל חימום תת-רצפתי ושליטה באקלים, תומך בחיים נוחים לאורך כל השנה. מתאים לאלו המחפשים בית שני או מגורים קבועים עם איכות חיים גבוהה.

סטטוס בנייה

הבניין במצב מצוין, עם מאפיינים של בנייה חדשה. הפנטהאוז זמין למסירה באופן מיידי, מה שמאפשר כניסה מהירה ללא צורך בהמתנה לפרויקט. הגישה המיידית לנכס מאפשרת תכנון מעבר חלק ושילוב מהיר באורח החיים הייחודי של האזור.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו ממוקם ישירות על חוף הים, וגישה לים מחייבת שימוש ברכב. התלות ברכב פרטי היא גבוהה בשל המיקום הכפרי, שכן תחבורה ציבורית מוגבלת. למרות הקרבה למרכזים עירוניים, הסביבה הישירה מאופיינת בשקט ובמרחבים פתוחים, מה שעשוי שלא להתאים לכל אחד.

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed פנטהאוז in Benahavís
עיר Benahavís
אזור Costa del Sol
מחיר €1,900,000
שטח דירה 110 m²
מחיר למ"ר €17,272 / m²
מרפסת 154 m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 2
חניה כן
בריכה כן
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
סיום 2025
פורסם 2026-05-16

Ref: VL644962

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

נכס זה מתאים לאנשים המחפשים בית נופש יוקרתי או מגורים קבועים באזור שקט אך מחובר. הוא אידיאלי עבור חובבי גולף, מכיוון שהוא קרוב למספר מסלולי גולף ברמה עולמית. זוגות או משפחות קטנות יעריכו את 2 חדרי השינה המרווחים והמתקנים האיכותיים. מי שמחפש פרטיות ושלווה, אך עדיין רוצה גישה נוחה לשדה התעופה (48 ק"מ) ולערים כמו מרבייה (14 ק"מ), ימצא כאן את הפתרון. הפנטהאוז עם הגג הפרטי והבריכה מתאים גם לאירוח, ומאפשר ליהנות מאורח החיים הים תיכוני במלוא הדרו, לאורך כל השנה, בזכות מערכות חימום וקירור מתקדמות.

איכות בנייה וגימור

הפנטהאוז מציג רמת גימור מצוינת, בהתאם למאפייני בנייה חדשה. הוא כולל מערכות מיזוג אוויר וחימום מתקדמות (כולל חימום תת-רצפתי בחדרי האמבטיה), וכן תכונות נוספות כמו אח. המפרט הטכני מכוון לנוחות ופונקציונליות, ומבטיח סביבת מגורים נעימה ואיכותית. תכנון החלל הפתוח בסלון, מטבח ופינת אוכל, יחד עם חדר כביסה נפרד, תורמים לנוחות היומיומית. החומרים והגימורים, כפי הנראה, נבחרו בקפידה כדי להבטיח עמידות ואסתטיקה מודרנית, כפי שניתן לצפות מנכס ברמה זו.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הפנטהאוז מוצע במחיר התחלתי של 1,900,000 אירו. מדובר בדירה עם 2 חדרי שינה ו-2 חדרי אמבטיה, בשטח בנוי של 110 מ"ר, הכולל טרסה נרחבת וגג פרטי. הנכס מוכן למגורים, מה שמבטיח זמינות מיידית לרוכשים. המחיר משקף את איכות הבנייה, המיקום האטרקטיבי באזור מבוקש, והמתקנים היוקרתיים המוצעים, כולל בריכה פרטית ונוף פנורמי. מחירי פנטהאוזים דומים באזור יכולים להשתנות בהתאם לגודל, מיקום מדויק ורמת הגימור, אך מחיר זה ממצב את הנכס כבחירה יוקרתית.