1 Bed Leilighet i mellometasje in Benalmadena i Benalmadena,

1-soverom Leilighet i mellometasje i Benalmadena

Denne ettromsleiligheten i Benalmádena, Málaga, tilbyr en praktisk boligløsning nær kysten. Med et boareal på 48 m² og 1 bad, er den posisjonert for de som søker en tilgjengelig eiendom i et veletablert område. Prosjektet er ferdigstilt og klart for innflytting, og representerer en mulighet for eiendomskjøpere som prioriterer beliggenhet og umiddelbar tilgang til fasiliteter. Området tiltrekker seg både fastboende og feriegjester.

€219 000
1
Soverom
1
Bad
48 m²
Boareal
€219 000
Pris
0,6 km
Avstand til strand
Innflytningsklar
Byggestatus

Profilanalyse

Nøkkelegenskaper ved beliggenhet, boliger, byggetrinn og viktige punkter.

Område

Leiligheten ligger i et urbant strøk i Benalmádena, kun 229 meter fra Playa Malapesquera. Den er plassert i nærheten av et bredt spekter av dagligdagse fasiliteter, noe som minimerer behovet for langvarig transport. Den strategiske plasseringen gir enkel tilgang til både kysten og byens tilbud.

Planløsning

Med én soverom og ett bad er denne boligen egnet for enkeltpersoner eller par. Den åpne planløsningen for stue og kjøkken maksimerer plassen. Terrassen gir mulighet for utendørs opphold og nyte det lokale klimaet. Praktisk utforming legger til rette for et funksjonelt dagligliv.

Byggestatus

Prosjektet er ferdigstilt og umiddelbart tilgjengelig for overtakelse. Det representerer ferdigstilte boliger innenfor en eksisterende urbanisasjon, uten en pågående byggeprosess for akkurat denne enheten. Kjøpere kan flytte inn uten ventetid knyttet til oppføring.

Viktig å vite

Denne leiligheten tilbyr ikke havutsikt fra alle rom, og har en bratt helning (6.7%) ned mot stranden. Den er lokalisert i et urbant miljø, noe som innebærer nærhet til andre boliger og et visst aktivitetsnivå. Egen parkering er ikke spesifisert som en privat eiendom.

Prosjektdetaljer

Prosjekt 1 Bed Leilighet i mellometasje in Benalmadena
By Benalmadena
Region Costa del Sol
Pris €219 000
Boareal 48 m²
Pris per m² €4 562 / m²
Terrasse 8 m²
Soverom 1
Bad 1
Parkering Ja
Svømmebasseng Ja
Hage Ja
Byggestatus key_ready
Avstand til strand 0,6 km
Ferdigstillelse 1976
Eiendomsskatt/år €265
Renovasjon/år €172
Publisert 2026-05-16

Ref: VL027880

Kilde: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Livsstil & Omgivelser

Denne leiligheten passer for personer eller par som søker en fast bolig eller et feriehus i et livlig kystområde med umiddelbar tilgang til fasiliteter. Den er velegnet for de som verdsetter gangavstand til strand, butikker og restauranter, og som ikke krever stor plass. Eiendommen kan også være av interesse for investorer som ser etter en utleiebolig i et populært turistområde. Den er ideell for de som ønsker å dra nytte av Costa del Sols klima for utendørsaktiviteter gjennom store deler av året, da området har lange perioder med sol og behagelige temperaturer. De som foretrekker å bruke offentlig transport eller gå/sykle til daglige gjøremål, vil også finne denne beliggenheten praktisk, gitt nærheten til offentlig transport og sentrale tjenester.

Kvalitet & Standard

Denne leiligheten er beskrevet som å ha god stand. Den inkluderer et åpent kjøkken og stue, samt ett bad. Fasiliteter som klimaanlegg er tilgjengelig for komfort. Terrassen gir en utendørs utvidelse av boarealet. Selv om spesifikke detaljer om materialvalg og høyere tekniske spesifikasjoner ikke er oppgitt, indikerer beskrivelsen en funksjonell og komfortabel bolig som er klar for bruk. Fellesområder som anlagte hager og felles svømmebasseng bidrar til den generelle opplevelsen av eiendommen.