2 Bed Byt ve středním patře in Benalmadena v Benalmadena,

2-ložnice Byt ve středním patře v Benalmadena

Tento byt se dvěma ložnicemi se nachází v rezidenčním komplexu El Pueblo del Parque v Benalmádena, v jedné z klidnějších a obytnějších čtvrtí. Přestože je situován v poklidném prostředí, nabízí vynikající dostupnost ke všem službám a zajímavostem města. Projekt kombinuje moderní bydlení s výhodami pobytu v blízkosti pobřeží Costa del Sol a zajišťuje vysokou kvalitu života pro své obyvatele.

€385,000
2
Ložnice
2
Koupelny
70 m²
Obývací plocha
€385,000
Cena
0.5 km
Vzdálenost k pláži
K předání
Stav výstavby

Analýza projektu

Klíčové charakteristiky lokality, domů, fáze projektu a důležité body.

Lokalita

Projekt je strategicky umístěn v blízkosti Parque de la Paloma a Selwo Marina, což poskytuje obyvatelům snadný přístup k zeleným plochám a rekreačním zařízením. S obchody, restauracemi a plážemi v docházkové vzdálenosti nabízí tato lokalita pohodlné městské bydlení s benefity pobřežního života.

Půdorys

Nemovitost je určena pro jednotlivce či rodiny hledající pohodlné a funkční bydlení v přímořském letovisku. Důraz je kladen na dostatek přirozeného světla a prostornou terasu, která umožňuje celoroční využití příjemného klimatu Costa del Sol pro relaxaci a venkovní posezení.

Stav projektu

Jedná se o dokončený developerský projekt, který nevyžaduje čekání na výstavbu. Obyvatelé se mohou nastěhovat ihned po dokončení koupě. Veškeré stavby a úpravy již byly realizovány a objekt je připraven k okamžitému užívání.

Důležité body

Projekt nenabízí výhled na moře z každého pokoje ani přímý vstup na pláž. Ačkoli je byt prostorný, další prostor pro velké rodinné oslavy může být omezen. Projekt se také nenachází v izolované, venkovské lokalitě, ale v živé městské oblasti s přilehlou infrastrukturou.

Životní styl a okolí

Tato nemovitost je vhodná pro kupující, kteří hledají hlavní bydliště na pobřeží Andalusie, nebo jako rekreační nemovitost pro pravidelné pobyty. Díky své poloze a vybavenosti je atraktivní i pro investiční účely, s potenciálem pro pronájem. Obyvatelé ocení blízkost mezinárodního letiště Málaga, což usnadňuje cestování. Je to dobrá volba pro ty, kteří preferují městské bydlení s přístupem k pláži a veškeré infrastruktuře v docházkové vzdálenosti, ať už pro klidný život v důchodu, rodinné bydlení nebo jako základnu pro objevování regionu.

Kvalita stavby a povrchové úpravy

Projekt El Pueblo del Parque klade důraz na kvalitní provedení a materiály. Apartmány jsou navrženy s ohledem na funkčnost a komfort. Mezi standardní prvky patří vestavěné skříně, které optimalizují úložné prostory, a prostorná terasa, jež je prodloužením obytného prostoru. V kuchyních jsou použity moderní materiály s důrazem na odolnost a snadnou údržbu, včetně nerezových dřezů. Koupelny jsou vybaveny kvalitní sanitou. Celkové provedení odráží snahu o vytvoření příjemného a trvanlivého bydlení.

Okolí a životní styl

Cena a dostupnost

Cena tohoto apartmánu začíná na 385 000 EUR. K dispozici jsou dva pokoje a dvě koupelny, s obytnou plochou 70 m². Cena odráží polohu v žádané lokalitě Benalmádena, v blízkosti pobřeží a veškeré občanské vybavenosti. Vzhledem k tomu, že se jedná o dokončenou stavbu, je byt k dispozici k nastěhování ihned. Další varianty bytů s odlišnou dispozicí či výhledem mohou mít odlišnou cenovou hladinu.

€385,000
Cena
2
Ložnice
70 m²
Obývací plocha
2
Koupelny

Okolí a životní styl

Benalmádena představuje dynamické město na pobřeží Costa del Sol, které nabízí životní styl kombinující městské pohodlí s mediteránskou atmosférou. Tento projekt se nachází v městské části, kde jsou obchody, restaurace a služby na dosah ruky, což umožňuje snadné a pohodlné každodenní fungování. Obyvatelé mohou ocenit blízkost zelených ploch, jako je Parque de la Paloma, které poskytují prostor pro odpočinek a rekreaci. Zároveň je v docházkové vzdálenosti pláž, což umožňuje spontánní návštěvy moře a využití pobřežních aktivit. Životní rytmus zde je charakterizován jak klidem rezidenční čtvrti, tak přístupem k městskému životu s jeho ruchem a nabídkou.

Vyžádat informace

Lokalita a okolí: Benalmadena

Okolí a dopravní dostupnost

Benalmádena nabízí rozmanité možnosti pro trávení volného času. V bezprostřední blízkosti projektu se nachází Parque de la Paloma, rozsáhlý park s jezírkem, zvířaty a botanickou zahradou, ideální pro procházky a relaxaci. Kousek odtud jsou také pláže jako Playa Malapesquera a Playa de Santa Ana, kde lze provozovat vodní sporty nebo si užívat slunce. V okruhu dvou kilometrů je bohatá síť služeb zahrnující 194 restaurací, 46 kaváren, 28 lékáren a 23 bank. Pro rodiny s dětmi je k dispozici 5 škol v blízkém okolí. Veřejná doprava je zajištěna 9 linkami s 15 zastávkami v dosahu.

Mapa a lokalita

Tento apartmán se nachází v prosperující oblasti Benalmádena na pobřeží Costa del Sol. Mapa ukazuje jeho blízkost k moři, městským službám, zeleným plochám a dopravní infrastruktuře, což podtrhuje jeho výhodnou polohu pro kombinaci pohodlného života a rekreačních aktivit.

Alt text: White stupa with golden spire, steps leading up, clear blue sky, mountainous background.

Umístění v regionu

Benalmádena se nachází na pobřeží Costa del Sol, přibližně 12 km západně od Málagy a mezi Torremolinosem a Fuengirolou. Tato strategická poloha umožňuje snadný přístup k hlavním městům regionu a k mezinárodnímu letišti Málaga. Benalmádena je součástí širší metropolitní oblasti Málagy, která nabízí bohaté kulturní, obchodní a rekreační zázemí. V rámci regionu je Benalmádena známá svými plážemi, přístavem a turistickou vybaveností.

Doprava a občanská vybavenost

Projekt je dobře dostupný z mezinárodního letiště Málaga, které je vzdálené přibližně 9 km vzdušnou čarou. V docházkové vzdálenosti se nacházejí nejbližší pláže, jako je Playa Malapesquera (229 m) a Playa de Santa Ana (588 m). Obchod s potravinami je vzdálen 245 m a lékárna 402 m. Pro milovníky golfu jsou v dosahu tři hřiště: Golf Benalmadena Pitch& Putt (3,4 km), Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez (4,9 km) a Club de Golf Málaga Parador (7,7 km). Nejbližší železniční stanice Benalmadena - Arroyo de la Miel je vzdálena 0,9 km.

Vzdálenost k pláži 0.5 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 9 km
Gibraltar (GIB) 89 km
Benalmadena - Arroyo de la Miel 0.9 km
El Pinillo 1.9 km

Zdroj: OpenStreetMap, Google Maps

A garden filled with various cacti and succulents, showcasing a vibrant and diverse plant collection.

Příroda a podnebí

Exterior view of a municipal building with wooden doors and a sign reading "Museo Municipal.

Benalmádena se těší středomořskému klimatu s průměrnou roční teplotou 18,5 °C. Oblast je známá vysokým počtem slunečních dní v roce, což umožňuje příjemné venkovní aktivity po většinu roku. Plážové aktivity jsou možné po dobu přibližně 4 měsíců, kdy teplota vody dosahuje 20 °C a více. Nadmořská výška 55 m zajišťuje příjemné klima bez extrémních teplot. Mírný sklon terénu směrem k moři (8,4 %) přispívá k charakteru krajiny.

4 Koupací sezóna (měsíce)
18.5°C Prům. roční teplota
55m Nadm. výška

Zdroj: Open-Meteo (2020, 2025 průměr)

Pláže a rekreace

Oblast Benalmádena je vybavena několika plážemi s modrou vlajkou, jako jsou Carvajal a Fuente de la Salud, které zaručují vysokou kvalitu vody a služeb. Nejbližší pláže jako Playa Malapesquera a Playa de Santa Ana jsou vzdáleny jen několik stovek metrů. Kromě pláží je zde široká nabídka sportovních aktivit. V okruhu 1 km se nacházejí sportovní centra jako Club de Raqueta a Polideportivo Arroyo de la Miel. Pro golfisty jsou k dispozici hřiště různých úrovní, včetně Golf Benalmadena Pitch& Putt. Přístavy jako Puerto Deportivo de Fuengirola (10 km) nabízejí další možnosti pro vodní sporty a volný čas.

Pláže

  • Playa de Santa Ana 0.5 km
  • Playa de Bil Bil 0.7 km
  • Playa Malapesquera 0.8 km
  • Playa del Arroyo de la Miel y los Melilleros 1.1 km
  • Playa de las Verdas 1.4 km
  • Playa de Torre Vigía 2 km

Golf

  • Golf Benalmadena Pitch& Putt 2.8 km
  • Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez 5.3 km
  • Club de Golf Málaga Parador 8.2 km
  • Lauro Golf 11 km

Sportovní zařízení

219 Dostupná zařízení

Zdroj: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Diamond-shaped sign with crown, castle, and water, featuring "Benalmadena" text.

Umístění v regionu

Průvodce oblastí: Benalmadena

Benalmádena is a town in Andalusia in southern Spain, 12 km west of Málaga, on the Costa del Sol between Torremolinos and Fuengirola.

Klíčová fakta

27.2 km² Rozloha

Okolí a vybavenost

194 restaurant
5 school
28 pharmacy
23 bank
46 cafe
9 dentist

Nadmořská výška a Terén

55m Nadm. výška
0.5 km Vzdálenost k pláži
8.4% Sklon k pláži

Doprava

9 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
89 km Gibraltar (GIB)
397 km Alicante-Elche (ALC)
0.9 km Benalmadena - Arroyo de la Miel
1.9 km El Pinillo
3.9 km Torremuelle

Detaily projektu

Projekt 2 Bed Byt ve středním patře in Benalmadena
Město Benalmadena
Region Costa del Sol
Cena €385,000
Obývací plocha 70 m²
Cena za m² €5,500 / m²
Terasa 12 m²
Ložnice 2
Koupelny 2
Parkování Ano
Bazén Ano
Zahrada Ne
Stav výstavby key_ready
Vzdálenost k pláži 0.5 km
Dokončení 1998
Publikováno 2026-05-23

Ref: VL434885

Zdroj: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Shrnutí

  • Dokončený apartmán s 2 ložnicemi a 2 koupelnami v Benalmádeně.
  • Lokalita v městské zástavbě s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti.
  • Blízkost pláží (nejbližší 229 m) a rekreačních ploch jako Parque de la Paloma.
  • Dobrá dostupnost z letiště Málaga (9,3 km) a s veřejnou dopravou.
  • Nabízí podzemní garáž a společný bazén v rámci rezidenčního komplexu.

Regionální srovnání

Benalmádena, kde se tento projekt nachází, je jedním z klíčových turistických a rezidenčních center na Costa del Sol. V porovnání s projekty jako 'Blossom in Benalmadena' (od €418,000) a 'Finca Dona Maria' (od €430,000), které jsou často ve vyšší cenové relaci, nabízí tento apartmán konkurenceschopnou cenu 385 000 EUR, zejména s ohledem na jeho dokončený stav a polohu. Projekt 'Blossom Hills' v Benalmádeně sice začíná na nižší ceně (od €338,900), ale často se jedná o projekty ve výstavbě nebo s jinými specifikacemi. Tento konkrétní apartmán v El Pueblo del Parque tak představuje vyváženou nabídku pro ty, kteří hledají hotovou nemovitost v oblíbené lokalitě s výhodnou polohou blízko moře a veškeré infrastruktury, aniž by museli investovat do projektů s vyšším cenovým stropem. Lokalita Benalmádena obecně přitahuje široké spektrum kupujících díky své infrastruktuře, klimatu a dostupnosti.