2 Bed דירת קרקע in Benalmadena ב- Benalmadena,

2-חדר שינה דירת קרקע ב- Benalmadena

דירה זו ממוקמת בבנאלמדנה, פרובינציית מלגה, באזור המבוקש של קוסטה דל סול. הפרויקט מציע מגורים בסביבה עירונית עם גישה נוחה למגוון שירותים. עם קרבה לים ולשדה התעופה, הפרויקט מתאים למי שמחפש בית נופש או מגורי קבע באזור שטוף שמש.

€339,000
2
חדרי שינה
1
חדרי אמבטיה
75 m²
שטח דירה
€339,000
מחיר
0.6 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הנכס ממוקם בלב אזור עירוני תוסס, במרחק הליכה מחוף הים וממרכז העיר. המיקום מספק גישה נוחה לחנויות, מסעדות ושירותים חיוניים, מה שהופך אותו לבסיס מצוין לחיי יום-יום.

תוכנית דירה

דירה זו מיועדת לרוכשים המחפשים בית עם נוחות מודרנית בסביבה עירונית. עם מרפסת פרטית, גישה לבריכה משותפת וקרבה לחוף, היא מתאימה למי שמעוניין בסגנון חיים ים תיכוני פעיל.

סטטוס בנייה

הבניין הושלם ונמצא במצב מצוין. אין מידע זמין לגבי שלב בנייה או תאריכי סיום משוערים, אך הסטטוס הנוכחי מרמז על זמינות מיידית.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו מציע נוף הררי או גישה ישירה לים (החוף נמצא במרחק קצר). כמו כן, הדירה אינה מרוהטת, ונדרשת השקעה נוספת בהתאמה אישית. אין מידע זמין לגבי יעילות אנרגטית ספציפית.

אורח חיים וסביבה

פרויקט זה מתאים למי שמחפש בית נופש או מגורים קבועים באזור עירוני תוסס על קו החוף. הוא אידיאלי עבור אלו המעריכים נוחות, עם שירותים במרחק הליכה, וזקוקים לגישה נוחה לנמל התעופה (9.3 ק"מ) ולמתקני תחבורה ציבורית (9 קווי אוטובוס, 15 תחנות). המשפחות יעריכו את קרבת בתי הספר (5 ברדיוס 2 ק"מ) והמרכזים הספורטיביים. חובבי הים ייהנו מהקרבה לחופים בעלי דגל כחול, כגון פלאיה דה סנטה אנה (0.6 ק"מ). בנוסף, הוא יכול להתאים למשקיעים המחפשים נכס להשכרה באזור תיירותי מבוקש, הנהנה מיותר מ-3,800 שעות שמש בשנה. העובדה שהדירה אינה מרוהטת מאפשרת התאמה אישית מלאה לפי טעם הבעלים.

איכות בנייה וגימור

הדירה מוצגת במצב מצוין, מה שמרמז על רמת גימור איכותית. הנתונים מציינים ריהוט גמור (fitted wardrobes) ומערכת מיזוג אוויר, המספקים נוחות בסיסית. המטבח הוא מודרני ופתוח (open-plan), מצויד במלואו. תיאורים כמו "מרווח" ו"מעוצב היטב" מצביעים על תשומת לב לפרטים. עם זאת, פרטים טכניים ספציפיים לגבי חומרי הבנייה, סוגי הריצוף, החלונות או הבידוד התרמי אינם זמינים, וכך גם מידע לגבי דירוג יעילות אנרגטית. הדירה נמסרת ללא ריהוט, מה שמשאיר מקום להתאמה אישית מלאה על ידי הבעלים החדשים, לפי העדפותיהם.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הדירות בפרויקט זה מוצעות החל מ-339,000 אירו. המחיר משקף את המיקום העירוני, הקרבה לחוף ואת המצב המצוין של הנכס. קיימת זמינות מיידית, כאשר הדירה נמסרת במצבה הנוכחי. מידע על דגמים נוספים או מפרטים שונים אינו זמין, אך טווח המחירים מעיד על אפשרויות מגוונות בתוך הפרויקט.

€339,000
מחיר
2
חדרי שינה
75 m²
שטח דירה
1
חדרי אמבטיה

סביבה ואורח חיים

בנאלמדנה היא עיירה תוססת השוכנת על קו החוף של קוסטה דל סול. האזור מאופיין בשילוב של חיים עירוניים וקרבה לטבע, עם חופים יפים, גנים מטופחים ומגוון רחב של מסעדות ובתי קפה. העירייה עצמה משתרעת על פני 27.2 קמ"ר ומציעה אווירה ים תיכונית אמיתית, עם 78,338 תושבים (נכון לשנת 2025) ויותר מ-200 מתקני ספורט. קרבתה של העיירה לעיר מלגה (18 ק"מ) מאפשרת גישה נוחה למרכז עירוני גדול יותר, בעוד שהמרחק למרבייה (31 ק"מ) פותח אפשרויות נוספות. הטמפרטורה השנתית הממוצעת עומדת על 18.6 מעלות צלזיוס, עם כ-3,888 שעות שמש בשנה, מה שמבטיח מזג אוויר נעים לאורך רוב ימות השנה. שפע המסעדות (185) ובתי הקפה (44) ברדיוס של 2 ק"מ מעידים על חיי קהילה פעילים.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Benalmadena

סביבה ונגישות

הנכס ממוקם בסביבה עירונית צפופה, המציעה גישה נוחה למגוון רחב של שירותים. החיים כאן מאופיינים בנוחות יומיומית, עם סופרמרקט במרחק 245 מטר, בית מרקחת ב-402 מטר ומרכז רפואי במרחק 3.4 קילומטרים. בנוסף, קיימים 185 מסעדות ו-44 בתי קפה ברדיוס של 2 קילומטרים, המעידים על חיי קהילה פעילים ואפשרויות בילוי רבות. התחבורה הציבורית יעילה, עם 9 קווי אוטובוס ו-15 תחנות באזור, מה שמקל על ההתניידות ללא רכב פרטי. מרחק קצר לבתי ספר (5 ברדיוס 2 ק"מ) ומרכזי ספורט (0.7 ק"מ) תורם לאיכות החיים, במיוחד עבור משפחות.

מפה ומיקום

המיקום המוצג על המפה ממקם את הנכס בסביבה עירונית סמוכה לחוף הים של בנאלמדנה. הקרבה לנמל התעופה של מלגה (9.3 ק"מ) ולאפשרויות תחבורה ציבורית, כולל תחנת רכבת, מדגישה את הנגישות של האזור.

A garden filled with various cacti and succulents, showcasing a vibrant and diverse plant collection.

מיקום באזור

בנאלמדנה ממוקמת באופן אסטרטגי בקוסטה דל סול, בין טורמולינוס לפואנגירולה. היא ממוקמת 12 ק"מ מערבית למלגה, עיר הבירה האזורית, ו-31 ק"מ ממערב למרבייה. מיקום זה מספק גישה נוחה לשתי ערים מרכזיות אלו, המציעות מגוון רחב של שירותים, תרבות ובידור. הקרבה לעיר מלגה, עם אוכלוסייה של כ-579,076 תושבים, מבטיחה גישה לשדה תעופה בינלאומי גדול, מרכזי קניות ואטרקציות תרבותיות. המרחק למרבייה, הידועה כאזור יוקרתי, פותח אפשרויות נוספות.

נגישות ושירותים

הנגישות היא אחד היתרונות המרכזיים של נכס זה. שדה התעופה מלגה-קוסטה דל סול (AGP) נמצא במרחק של 9.3 קילומטרים בקו אווירי, ומאפשר גישה נוחה לטיסות בינלאומיות. חופי הים, כמו פלאיה דה סנטה אנה, נמצאים במרחק של 588 מטרים. לשחקני גולף, קיימים מספר מסלולים בקרבת מקום, כולל גולף בנאלמדנה פיץ' אנד פוט במרחק 3.4 קילומטרים. רשת תחבורה ציבורית ענפה, הכוללת 9 קווים ו-15 תחנות, מחברת את האזור ליעדים נוספים. בנוסף, תחנת רכבת (Benalmádena - Arroyo de la Miel) נמצאת במרחק 0.8 קילומטרים.

מרחק מהים 0.6 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 9 km
Gibraltar (GIB) 88 km
Benalmadena - Arroyo de la Miel 0.8 km
El Pinillo 2 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

Exterior view of a municipal building with wooden doors and a sign reading "Museo Municipal.

טבע ואקלים

Diamond-shaped sign with crown, castle, and water, featuring "Benalmadena" text.

בנאלמדנה נהנית מאקלים ים תיכוני נוח, עם טמפרטורה שנתית ממוצעת של 18.6 מעלות צלזיוס. מספר שעות השמש השנתיות גבוה, כ-3,888, והטמפרטורות נעות בין 12°C ל-26°C. עונת השחייה בים נמשכת כארבעה חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20°C. מיקום הנכס בגובה של 53 מטר מעל פני הים, בשילוב עם קרבה לחוף, יוצר סביבה נעימה. למרות שהמידע על שיפוע הקרקע לחוף (6.7%) מצביע על עלייה מסוימת, סך הכל, האקלים והטבע באזור תורמים לאיכות חיים גבוהה.

3888 שעות שמש/שנה
4 עונת שחייה (חודשים)
18.6°C טמפ' שנתית ממוצעת
53m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

האזור מציע שפע של אפשרויות בילוי ופנאי. במרחק קצר נמצאים חופי דגל כחול, כגון פלאיה דה סנטה אנה (0.6 ק"מ) ופלאיה מלפסקררה (1.0 ק"מ), המזמינים לפעילויות חוף וים. חובבי גולף ימצאו מספר מסלולים בסביבה, כולל גולף בנאלמדנה פיץ' אנד פוט (3.4 ק"מ). בנוסף, קיימים מרכזי ספורט רבים, כגון מועדון הרקטה (0.7 ק"מ) ומתקני ספורט ציבוריים, המספקים מגוון רחב של פעילויות. 219 מתקני ספורט באזור הכולל מעידים על אורח חיים פעיל.

חופים

  • Playa de Santa Ana 0.6 km
  • Playa de Bil Bil 0.7 km
  • Playa Malapesquera 1 km
  • Playa del Arroyo de la Miel y los Melilleros 1 km
  • Playa de las Verdas 1.3 km
  • Playa de Torre Vigía 1.9 km

Golf

  • Golf Benalmadena Pitch& Putt 2.7 km
  • Campo de Golf Miguel Ángel Jiménez 5.4 km
  • Club de Golf Málaga Parador 8.3 km
  • Lauro Golf 10.9 km

מתקני ספורט

219 מתקנים זמינים

מקור: Blue Flag 2026, OpenStreetMap, CSD

Alt text: White stupa with golden spire, steps leading up, clear blue sky, mountainous background.

מיקום באזור

מדריך אזור: Benalmadena

Benalmádena is a town in Andalusia in southern Spain, 12 km west of Málaga, on the Costa del Sol between Torremolinos and Fuengirola.

עובדות מרכזיות

27.2 km² שטח

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 11.6°C 62 mm
פברואר 11.9°C 64 mm
מרץ 13.9°C 53 mm
אפריל 15.9°C 36 mm
מאי 18.1°C 33 mm
יוני 22.2°C 7 mm
יולי 25.6°C 1 mm
אוגוסט 25.9°C 2 mm
ספטמבר 22.7°C 9 mm
אוקטובר 18.9°C 52 mm
נובמבר 15.0°C 77 mm
דצמבר 12.3°C 71 mm

שירותים בסביבה

185 restaurant
5 school
27 pharmacy
22 bank
44 cafe
8 dentist

גובה ושטח

53m גובה
0.6 km מרחק מהים
6.7% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

9 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
88 km Gibraltar (GIB)
398 km Alicante-Elche (ALC)
0.8 km Benalmadena - Arroyo de la Miel
2 km El Pinillo
3.7 km Torremuelle

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed דירת קרקע in Benalmadena
עיר Benalmadena
אזור Costa del Sol
מחיר €339,000
שטח דירה 75 m²
מחיר למ"ר €4,520 / m²
מרפסת 20 m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 1
חניה לא
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 0.6 km
סיום 2006
פורסם 2026-05-16

Ref: VL595753

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

סיכום

  • דירה במצב מצוין בעיר בנאלמדנה, קוסטה דל סול.
  • קרבה מיידית לשירותים עירוניים, מסעדות וחופים.
  • נגישות מצוינת לשדה התעופה של מלגה (9.3 ק"מ).
  • גישה לבריכה משותפת ומרפסת פרטית.
  • מתאים למגורי קבע, בית נופש או השקעה.

השוואה אזורית

בנאלמדנה, בה ממוקם הנכס, מציעה שילוב ייחודי של סביבה עירונית תוססת וקרבה לחופים, מה שמבדיל אותה מאזורים מעט מרוחקים יותר או מפותחים פחות. המחיר ההתחלתי של 339,000 אירו עבור דירה זו תחרותי ביחס לפרויקטים דומים באזור. לדוגמה, 'Blossom Hills' בבנאלמדנה מוצע החל מ-338,900 אירו, מה שממקם את הפרויקט הנוכחי בטווח מחירים דומה. לעומת זאת, 'Blossom' בפארצ'ות גבוהות יותר (418,000 אירו) ו-'Finca Dona Maria' (430,000 אירו) מציעים ככל הנראה מאפיינים שונים, כגון גודל, מיקום או מתקנים. בעוד שמלגה (18 ק"מ) מציעה חוויה עירונית גדולה יותר עם שפע שירותים ואטרקציות תרבותיות, והעירייה עצמה מונה כ-579,076 תושבים, בנאלמדנה מספקת איכות חיים יותר ממוקדת חוף ונופש, עם 78,338 תושבים. קרבת הנכס לשדה התעופה (9.3 ק"מ) היא יתרון משמעותי בהשוואה לאזורים מרוחקים יותר, ומחזקת את מעמדה כבחירה נוחה למגורים או נופש.

שאלות נפוצות

האם הדירה מרוהטת?
הדירה נמסרת ללא ריהוט. יש צורך בהשקעה נוספת להתאמה אישית.
מה המרחק מנמל התעופה של מלגה?
נמל התעופה מלגה-קוסטה דל סול (AGP) נמצא במרחק של כ-9.3 קילומטרים בקו אווירי.
האם יש מידע על יעילות אנרגטית?
מידע ספציפי על דירוג יעילות אנרגטית אינו זמין.