3 Bed דירה בקומה אמצעית in Los Monteros ב- Los Monteros,

3-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- Los Monteros

במתחם המגורים היוקרתי והבלעדי Los Monteros Playa, הממוקם ממש על קו החוף של חוף Los Monteros, ניצב דירת 3 חדרים המציעה איכות חיים ללא פשרות. המתחם, המוקף בגנים טרופיים ובריכת שחייה הפונה לים, מבטיח סביבת מגורים פרטית ומאובטחת בזכות אבטחה של 24 שעות ביממה. הדירה עצמה מתאפיינת בעיצוב יוקרתי ובחומרי גמר מעולים, ומשלבת נוחות מודרנית עם קרבה יוצאת דופן לים.

€2,670,000
3
חדרי שינה
3
חדרי אמבטיה
200 m²
שטח דירה
€2,670,000
מחיר
1.6 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

סיכום

  • מיקום פריים בקו ראשון לחוף הים במתחם היוקרתי Los Monteros Playa.
  • דירת 3 חדרים מרווחת (200 מ"ר) עם גימור יוקרתי ומתקנים מלאים.
  • סביבה ירוקה ומטופחת עם גנים טרופיים, בריכות משותפות ואבטחה 24/7.
  • קרבה לחוף הים (1.6 ק"מ), מרכזי קניות, מסעדות, בתי ספר ומגרשי גולף.
  • נגישות מצוינת לשדה התעופה של מלאגה (34 ק"מ) ולערים מרבייה ומאלגה.

השוואה אזורית

בהשוואה לפרויקטים כמו Aquamar בטורה דל מאר (החל מ-€269,950), Lantana Residencial במיחאס (החל מ-€205,000), ו-Etherna Homes 2 באסטפונה (החל מ-€259,000), דירת Los Monteros Playa מציגה קטגוריית מחיר גבוהה משמעותית, המשקפת את מיקומה הפרימיום בקו ראשון לחוף הים ואת איכות הגימור היוקרתית. בעוד שהפרויקטים האחרים מציעים דירות חדשות יותר במחירים נגישים יותר, הם לרוב אינם ממוקמים באותו מיקום ייחודי או מציעים את אותה רמת גימור. Los Monteros Playa מכוונת לקהל יעד מבוסס יותר, המחפש לא רק בית חדש, אלא גם סגנון חיים יוקרתי, אבטחה, וקרבה מיידית לחוף ולמתקנים איכותיים. האזור סביב Los Monteros נחשב לאחד היוקרתיים ביותר בקוסת דל סול, עם רמות מחירים המשקפות זאת, בניגוד לאזורים אחרים שעשויים להציע פוטנציאל השקעה בנכסים במחירים נמוכים יותר אך עם מיקום ואיכות שונים.

שאלות נפוצות

האם מיקום זה מתאים למשפחות עם ילדים?
האזור מציע 15 בתי ספר יסודיים ו-10 בתי ספר תיכוניים בקרבת מקום, וכן פארקים ומתקני פנאי. הקרבה לחוף הים ומתקני המתחם המשותפים תורמים לסביבה ידידותית למשפחות.
מהי הנגישות למרכזי קניות?
סופרמרקט ממוקם במרחק 796 מטרים. מרכזי קניות גדולים יותר וחנויות מגוונות נמצאים במרבייה (23 ק"מ) ומאלגה (26 ק"מ), ונגישים בקלות.
אילו אמצעי חימום וקירור קיימים בדירה?
הדירה מצוידת במערכת מיזוג אוויר מרכזית (חימום וקירור) ובחימום תת-רצפתי בכל הדירה, כולל בחדרי האמבטיה.
מהו אופי האזור מחוץ לעונת התיירות?
Los Monteros הוא אזור מגורים יוקרתי שמושך תושבים קבועים, בנוסף לתיירים. השירותים המקומיים, כולל בתי ספר ומרכזים רפואיים, פועלים כל השנה, מה שמבטיח סביבה פעילה גם מחוץ לעונת השיא.
האם ישנן אפשרויות ספורט ופנאי בקרבת מקום?
כן, האזור מציע מגרשי גולף, מרכזי ספורט, חופים, ומרינות. ישנם 7 מסעדות ו-2 בתי קפה בטווח הליכה.
מהם עלויות התחזוקה הצפויות?
עלויות התחזוקה של המתחם (קהילה) כוללות בדרך כלל טיפול בגנים, בריכות, אבטחה ותחזוקה כללית. סכומים מדויקים אינם זמינים כרגע, אך יש לקחת בחשבון תשלומים חודשיים או שנתיים.
מהו התהליך לרכישת דירה זו?
תהליך הרכישה כולל בדרך כלל חתימה על הסכם ראשוני, תשלום מקדמה, בדיקות משפטיות, ורישום סופי בטאבו. מומלץ להתייעץ עם עורך דין מקומי.
כמה רחוקה הדירה מהים?
הדירה ממוקמת במתחם קו ראשון לחוף, והחוף הקרוב ביותר, El Alicate, נמצא במרחק 1.6 קילומטרים.

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הדירה ממוקמת בלב Los Monteros, אזור מגורים יוקרתי הידוע בקרבתו לחוף הים. האתר מציע סביבה אורבנית עם גישה נוחה למגוון שירותים, כאשר רבים מהם נמצאים במרחק הליכה. קרבה זו משלבת את השקט של אזורי מגורים עם הנגישות של מרכז עירוני.

תוכנית דירה

פרויקט זה מיועד לאלו המחפשים חווית מגורים יוקרתית, המשלבת קרבה לים עם נוחות של מתחם מגורים מאובטח ומטופח. שלוש הסוויטות, הגישה למרפסת, והגימור האיכותי עונים על צרכים של משפחות או זוגות המחפשים דירה מרווחת ופונקציונלית.

סטטוס בנייה

המתחם, Los Monteros Playa, נבנה כבר והדירה מוכנה לאכלוס. הדבר מבטיח שהדיירים יכולים לעבור לדירה החדשה באופן מיידי, ללא צורך בהמתנה לתהליכי בנייה. המתחם מציע איכות בנייה וגימור גבוהים, כפי שניתן לצפות מנכס שכבר הושלם.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו מציע יחידות נפרדות עם גינה פרטית או בריכה פרטית. הוא ממוקם בתוך קומפלקס מגורים עם גישה למתקנים משותפים. האוריינטציה הדרומית, למרות שהיא מבטיחה אור טבעי, עשויה לדרוש מיזוג אוויר בימי הקיץ החמים, אם כי חימום תת-רצפתי קיים.

אורח חיים וסביבה

פרויקט זה מתאים לרוכשים המחפשים בית מגורים יוקרתי ומוכן לאכלוס, הממוקם באזור מבוקש ליד הים. הוא אידיאלי עבור משפחות המחפשות סביבת מגורים בטוחה ומטופחת עם גישה נוחה לבית ספר, או עבור זוגות המעוניינים בבית נופש או בית קבע באקלים ים תיכוני. גם משקיעים עשויים למצוא בו עניין, לאור הפעילות בשוק הנדל"ן המקומי והפופולריות של האזור לתיירות ופנאי. הקרבה למרכזים עירוניים כמו מרבייה ומאלגה, כמו גם לשדה התעופה, הופכים אותו לבחירה פרקטית עבור אלו המנהלים אורח חיים בינלאומי.

איכות בנייה וגימור

הדירה מתאפיינת באיכות בנייה וגימור גבוהה. ריצוף השיש, מערכות אזעקה, מערכת שמע, חימום תת-רצפתי בכל הדירה (כולל בחדרי האמבטיה), ומיזוג אוויר (חימום וקירור) הם חלק מהמפרט. המטבח מצויד במלואו, וישנה יחידת כביסה נפרדת. חדרי השינה כוללים ארונות מובנים, וחדר השינה הראשי מציע מרפסת פרטית, ג'קוזי ומקלחת כפולה. כל אלו מעידים על תשומת לב לפרטים ושימוש בחומרים יוקרתיים, כפי שניתן לצפות מנכס הממוקם ב-Los Monteros.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הדירה מוצעת במחיר של 2,670,000 אירו, המשקף את מיקומה בקו ראשון לחוף הים, את גודלה (200 מ"ר, 3 חדרי שינה), ואת איכות הגימור הגבוהה. המחיר מתייחס ליחידה מוכנה לאכלוס במתחם מגורים יוקרתי. יש להניח כי מחיר זה משקף את ערך השוק הנוכחי לנכסים דומים באזור Los Monteros, שהוא אחד מאזורי המגורים היוקרתיים במאלגה. זמינות הנכס היא מיידית.

€2,670,000
מחיר
3
חדרי שינה
200 m²
שטח דירה
3
חדרי אמבטיה
€195
אגרה על פסולת/שנה

סביבה ואורח חיים

Los Monteros, Málaga, מציעה שילוב של סביבה אורבנית ותכונות חוף. עם שירותים במרחק הליכה, כולל בתי חולים, בתי ספר ומרכזים מסחריים, האזור מספק נוחות יומיומית. הקרבה לחוף הים, כ-1.6 ק"מ, מאפשרת גישה מהירה לפעילויות פנאי ימיות. האזור משלב דירות יוקרה עם גנים מטופחים, בריכות, ושבילי הליכה, ויוצר אווירה שלווה אך נגישה. העובדה ש-2,391 עסקאות נדל"ן בוצעו באזור מצביעה על שוק פעיל וביקוש גבוה. ריבוי בתי מלון ובתי ספר בינלאומיים מעיד על פופולריות ופוטנציאל להשכרה.

בקש פרטים

מיקום וסביבה: Los Monteros

סביבה ונגישות

Los Monteros, Málaga, משלבת מגורים יוקרתיים עם נגישות מצוינת. השכונה מציעה 25 מלונות ו-8,085 מיטות, מה שמעיד על אופי תיירותי מפותח. 15 בתי ספר יסודיים ו-10 בתי ספר תיכוניים באזור, יחד עם 3 מרכזי בריאות, מספקים תשתיות ושירותים חיוניים למשפחות. הקרבה ל-7 מסעדות, 2 בתי קפה, ובית מרקחת אחד, מבטיחה שירותים בסיסיים במרחק קצר. 8 קווי תחבורה ציבורית ו-50 תחנות אוטובוס באזור, מציעים אפשרויות ניידות נוספות, בנוסף לכבישים ראשיים.

מפה ומיקום

המיקום של Los Monteros, Málaga, ממוקם בין הערים הגדולות של מלאגה ומרבייה, לאורך קו החוף של הים התיכון. נקודות הציון המצוינות על המפה מדגישות את קרבת המתחם לחוף הים, מגרשי גולף, ומרינות, כמו גם את הנגישות לשדה התעופה של מלאגה.

A group of people posing for a photo in a hallway with marble floors and modern decor.

מיקום באזור

Los Monteros ממוקמת באזור החוף של מחוז מלאגה, בקרבת העיר מלאגה (26 ק"מ) והעיר הידועה מרבייה (23 ק"מ). מיקום זה מאפשר גישה נוחה למשאבים ולשירותים של ערים גדולות, תוך שמירה על אווירה של מגורים יוקרתיים ושלווים. קרבה זו מאפשרת לתושבים ליהנות מהאטרקציות התרבותיות, המסעדות והקניות של מרבייה ומלאגה, מבלי לוותר על הקרבה לים ולטבע.

נגישות ושירותים

המתחם ממוקם במרחק 34 ק"מ משדה התעופה של מלאגה (AGP), מה שמבטיח נגישות טובה לטיסות בינלאומיות. חופי הים כמו El Alicate נמצאים במרחק 1.6 ק"מ, ומרכזים עירוניים כמו מרבייה (23 ק"מ) ומאלגה (26 ק"מ) נגישים בקלות. עבור חובבי גולף, מספר מגרשי גולף, כולל Greenlife Golf Marbella, נמצאים במרחק של כ-4 ק"מ. שירותים חיוניים כמו סופרמרקט (796 מ') ובית מרקחת (1.4 ק"מ) נמצאים במרחק הליכה, ובית חולים במרחק 351 מ'. תחנת טעינה לרכב חשמלי ממוקמת במרחק 2.4 ק"מ.

מרחק מהים 1.6 km
Malaga-Costa del Sol (AGP) 35 km
Gibraltar (GIB) 61 km

מקור: OpenStreetMap, Google Maps

A graffiti-covered wall with a metal pipe and a red circle.

טבע ואקלים

A group of people posing for a photo in a formal room with wooden paneling.

אזור Los Monteros נהנה מאקלים ים תיכוני, עם טמפרטורות ממוצעות שנתיות של 19.0 מעלות צלזיוס, הנעות בין 12°C בחורף ל-26°C בקיץ. עם כ-3,855 שעות שמש בשנה, האזור מושך מבקרים ותושבים כאחד. עונת השחייה נמשכת כ-5 חודשים, כאשר טמפרטורת המים עולה על 20°C. המיקום בגובה 37 מטר מעל פני הים, בסמוך לחוף, מבטיח תנאי אקלים נוחים ללא תנאי מזג אוויר קיצוניים. שיפוע קל של 2.3% לעבר החוף מבטיח ניקוז טוב וגישה נוחה.

3855 שעות שמש/שנה
5 עונת שחייה (חודשים)
19.0°C טמפ' שנתית ממוצעת
37m גובה

מקור: Open-Meteo (2020, 2025 ממוצע)

חופים ופנאי

הקרבה לים היא מאפיין מרכזי של Los Monteros. חוף El Alicate, המדורג בדגל כחול, נמצא במרחק 1.6 ק"מ בלבד. חופים נוספים כמו Playa de la Bajadilla ו-Playa de Artola נגישים גם כן. בנוסף לפעילויות חוף, האזור מציע מגוון אפשרויות פנאי: 4 מגרשי גולף בקרבת מקום, כולל Santa María Golf & Country Club (4.9 ק"מ), ומרכזי ספורט כמו Complejo Polideportivo Antonio Serrano Lima (4.7 ק"מ). מרינות כמו Marina Marbella (4.3 ק"מ) מספקות אפשרויות נוספות לפעילות ימית.

חופים

  • El Alicate 1.6 km
  • Playa de la Bajadilla 4.7 km
  • Playa de Artola 5 km

Golf

  • Greenlife Golf Marbella 4 km
  • Greenlife Golf Driving Range 4 km
  • Santa María Golf & Country Club 4.9 km
  • Cabopino golf 7.5 km

מקור: OpenStreetMap

A group of people posing for a photo in a conference room with a wooden door and a camera.

מיקום באזור

מדריך אזור: Los Monteros

עובדות מרכזיות

אקלים

חודש טמפ' ממוצעת משקעים
ינואר 11.9°C 68 mm
פברואר 12.1°C 69 mm
מרץ 14.1°C 60 mm
אפריל 15.9°C 38 mm
מאי 17.8°C 29 mm
יוני 21.9°C 7 mm
יולי 25.8°C 0 mm
אוגוסט 26.3°C 1 mm
ספטמבר 22.7°C 14 mm
אוקטובר 18.9°C 59 mm
נובמבר 15.1°C 86 mm
דצמבר 12.5°C 76 mm

שירותים בסביבה

7 restaurant
1 pharmacy
2 cafe
1 hospital

גובה ושטח

37m גובה
1.6 km מרחק מהים
2.3% שיפוע לחוף

תחבורה וגישה

35 km Malaga-Costa del Sol (AGP)
61 km Gibraltar (GIB)
426 km Alicante-Elche (ALC)

פרטי הפרויקט

פרויקט 3 Bed דירה בקומה אמצעית in Los Monteros
עיר Los Monteros
אזור Costa del Sol
מחיר €2,670,000
שטח דירה 200 m²
מחיר למ"ר €13,350 / m²
מרפסת 50 m²
חדרי שינה 3
חדרי אמבטיה 3
חניה כן
בריכה כן
גינה כן
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 1.6 km
סיום 2005
אגרה על פסולת/שנה €195
פורסם 2026-05-16

Ref: VL293389

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Noa Shapiro
Noa Shapiro
יועץ נדל"ן

נועה שפירו מלווה באופן אישי לקוחות דוברי עברית ברכישת נכס בספרד. היא מבטיחה תהליך שקוף, מובן ונטול דאגות.

נציג רב-לשוני בסיוע בינה מלאכותית. הפנייה שלך מטופלת על ידי הצוות שמאחורי אתר זה.

מענה תוך 24 שעות

מעוניין?

השאר פרטים וקבל מידע על זמינות, מחירים ותוכניות דירות.

נתונים טכניים
הדירה ממוקמת בגובה 37 מטר מעל פני הים.
השיפוע לכיוון החוף הוא 2.3%, המצביע על שטח שטוח יחסית.
האזור נהנה מכ-3,855 שעות שמש בשנה.
בקש פרטים WhatsApp