2 Bed דירה בקומה אמצעית in San Pedro de Alcántara ב- San Pedro de Alcántara,

2-חדר שינה דירה בקומה אמצעית ב- San Pedro de Alcántara

פרויקט דירות זה ממוקם בסן פדרו דה אלקנטרה, עיר תוססת במחוז מרבייה, בלב קוסטה דל סול. האזור מציע שילוב ייחודי של אורח חיים עירוני וקרבה לחוף, מה שהופך אותו ליעד אטרקטיבי למגורים.

€530,000
2
חדרי שינה
2
חדרי אמבטיה
121 m²
שטח דירה
€530,000
מחיר
1.6 km
מרחק מהים
למגורים
סטטוס בנייה

ניתוח הפרויקט

מאפיינים מרכזיים של המיקום, הדירות, שלב הפרויקט ונקודות לדיון.

מיקום

הפרויקט ממוקם בסביבה אורבנית, במרחק הליכה ממרכז העיר סן פדרו דה אלקנטרה, המציע גישה נוחה למגוון שירותים. קרבתו לחוף מוסיפה למיקום האטרקטיבי שלו.

תוכנית דירה

הדירות מתוכננות לענות על צרכים מודרניים, עם דגש על נוחות ופונקציונליות. חללי המגורים הפתוחים והחדרים המרווחים יוצרים סביבת מגורים נעימה.

סטטוס בנייה

הבניין מוכן למגורים, ומציע הזדמנות מיידית לבעלות. הפרויקט הושלם ומאפשר מעבר מהיר ללא צורך בהמתנה לבנייה.

נקודות לדיון

הפרויקט אינו ממוקם ישירות על קו החוף, ואינו מציע נוף פנורמי של הים מכל החדרים. הוא גם אינו ממוקם בקרבת מגרשי גולף פרטיים.

פרטי הפרויקט

פרויקט 2 Bed דירה בקומה אמצעית in San Pedro de Alcántara
עיר San Pedro de Alcántara
אזור Costa del Sol
מחיר €530,000
שטח דירה 121 m²
מחיר למ"ר €4,380 / m²
מרפסת 22 m²
חדרי שינה 2
חדרי אמבטיה 2
חניה לא
בריכה לא
גינה לא
סטטוס בנייה key_ready
מרחק מהים 1.6 km
סיום 1990
ארנונה/שנה €840
אגרה על פסולת/שנה €185
פורסם 2026-05-16

Ref: VL657876

מקור: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

אורח חיים וסביבה

פרויקט זה מתאים לאנשים המחפשים בית קבע או בית נופש באזור מבוקש בקוסטה דל סול. הוא אידיאלי עבור מי שמעריך קרבה למרכז עירוני עם כל השירותים במרחק הליכה, אך עדיין רוצה להיות קרוב לחוף הים. זוגות או משפחות קטנות שישמחו בשתי חדרי שינה ובשני חדרי רחצה, יהנו מהמרחב ומהנוחות. הרוכשים שמעוניינים להיכנס לביתם החדש במהירות ימצאו בפרויקט זה פתרון מתאים, מכיוון שהוא מוכן למגורים. כמו כן, הוא מתאים לאלו המעוניינים לגור בסביבה עם אפשרויות בילוי ופנאי רבות, כגון מסעדות, בתי קפה ומתקני ספורט.

איכות בנייה וגימור

הדירה עברה שיפוץ לאחרונה ומציגה גימור מודרני. המטבח הפתוח מצויד במכשירי חשמל איכותיים. חדרי השינה כוללים חדרי רחצה צמודים, והעיצוב הכללי משדר איכות. רצפת השיש מוסיפה אלגנטיות לחללים. העיצוב הפנימי משלב פרקטיות עם אסתטיקה, ומתאים לסגנון חיים עכשווי.

סביבה ואורח חיים

מחיר וזמינות

הדירות בפרויקט זה מוצעות במחיר התחלתי של 530,000 אירו. הפרויקט מוכן למגורים, מה שמאפשר כניסה מיידית לרוכשים. המחיר משקף את מיקום הפרויקט בסן פדרו דה אלקנטרה, אזור מבוקש בקוסטה דל סול, ואת איכות הבנייה והגימור. אין מידע זמין לגבי דירות נוספות או שינויים אפשריים במחיר.

€530,000
מחיר
2
חדרי שינה
121 m²
שטח דירה
2
חדרי אמבטיה
€840
ארנונה/שנה
€185
אגרה על פסולת/שנה

סביבה ואורח חיים

סן פדרו דה אלקנטרה מציעה אורח חיים עירוני פעיל, עם שפע של מסעדות, בתי קפה וחנויות במרחק הליכה. המרחק הקצר לחוף מאפשר גישה נוחה לפעילויות ימיות. סביבת הפרויקט מאופיינת בבניינים למגורים עם גישה נוחה לשירותים חיוניים כמו בתי מרקחת ובנקים. השילוב של נוחות עירונית וקרבה לטבע הוא מרכיב מרכזי באטרקטיביות של האזור, ומבטיח חווית מגורים מאוזנת.