2 Bed Penthouse in Calahonda v Calahonda,

2-spálňa Penthouse v Calahonda

Tento strešný byt s 2 spálňami a 2 kúpeľňami sa nachádza v obľúbenom komplexe Paraíso Calahonda v Mijas Costa. Ponúka priestranné bývanie s výhľadom na Gibraltár a Maroko. Vďaka priestrannej terase a modernej budove s výťahom a parkovaním je tento byt vhodný na celoročné bývanie, dovolenku alebo ako investícia.

€525,000
2
Spálne
2
Kúpeľne
210 m²
Obývacia plocha
€525,000
Cena
0.9 km
Vzdialenosť k moru
Kúrené (k odovzdaniu)
Stav výstavby

Analýza projektu

Kľúčové vlastnosti lokality, domov, fázy projektu a body pozornosti.

Lokalita

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej rezidenčnej oblasti, len pár minút od pláže, golfových ihrísk a miestnych služieb. Blízkosť obchodov a reštaurácií zvyšuje komfort bývania v tejto lokalite.

Pôdorys

Tento strešný byt je navrhnutý pre tých, ktorí hľadajú spojenie vnútorného a vonkajšieho života. Veľká terasa a dobrá orientácia sú ideálne pre milovníkov slnka a vonkajšieho posedenia.

Stav projektu

Hoci je budova moderná a bezpečná, byt je v stave vyžadujúcom renováciu. Toto poskytuje príležitosť na prispôsobenie interiéru podľa vlastných predstáv.

Body pozornosti

Tento strešný byt nie je vhodný pre tých, ktorí hľadajú okamžite bezstarostné bývanie, pretože si vyžaduje renováciu. Nemá výhľad na more z úplne každej izby a nie je priamo pri pláži, hoci je v pešej dostupnosti.

Podrobnosti projektu

Projekt 2 Bed Penthouse in Calahonda
Mesto Calahonda
Región Costa del Sol
Cena €525,000
Obývacia plocha 210 m²
Cena za m² €2,500 / m²
Terasa 122 m²
Spálne 2
Kúpeľne 2
Parkovanie Áno
Bazén Áno
Záhrada Nie
Stav výstavby key_ready
Vzdialenosť k moru 0.9 km
Dokončenie 2006
Publikované 2026-05-23

Ref: VL390257

Zdroj: Wikipedia, Wikidata, INE, Junta de Andalucía

Štýl života a okolie

Tento strešný byt je vhodný pre kupujúcich, ktorí hľadajú priestranné bývanie s veľkým potenciálom na prispôsobenie. Tí, ktorí uprednostňujú životný štýl s častým pobytom na terase a užívaním si výhľadov, nájdu tu svoj ideálny domov. Vďaka blízkosti pláže a golfových ihrísk osloví aktívnych jedincov a páry. Je tiež atraktívnou voľbou pre investície, vzhľadom na obľúbenosť oblasti Calahonda a potenciál zvýšenia hodnoty po renovácii. Záujemcovia o trvalé bývanie ocenia mestské vybavenie v pešej dostupnosti, zatiaľ čo dovolenkári si užijú ľahký prístup k pláži a zábavným aktivitám.

Kvalita stavby a povrchové úpravy

Byt má celkovú zastavanú plochu 209,92 m², z čoho 87,92 m² tvorí interiérová časť a impozantných 122 m² terasa. Hoci je byt v dobrom stave, vyžaduje si renováciu, čo umožňuje novému majiteľovi realizovať vlastné predstavy o dizajne a materiáloch. Vybavenie zahŕňa čiastočne zariadenú kuchyňu, vlastnú kúpeľňu (ensuite) a možnosť pripojenia WiFi. K dispozícii sú aj ďalšie prvky ako klimatizácia, krytá terasa a súkromná úložná miestnosť.

Okolie a štýl života

Cena a dostupnosť

Cena tohto strešného bytu začína na 525 000 €. Jedná sa o jedinečnú jednotku s 2 spálňami a 2 kúpeľňami s rozlohou 210 m², vrátane rozsiahlej terasy. K bytu prislúchajú tri podzemné parkovacie miesta a súkromná komora. Stav nehnuteľnosti si vyžaduje renováciu, čo sa môže odraziť v konečnej investícii pre nového majiteľa. Aktuálne informácie o dostupnosti a presnej cene odporúčame overiť.